Módní boty 2019-2020 pro zimní a podzimní jaro

Módní boty 2019-2020 pro zimní a podzimní jaro

Vlastnosti a výhody

Módní návrháři stylové obuvi Vám v každé sezóně nabízejí stále více nových a relevantních modelů. Je na čase přijít na to, co bude módní na podzim, v zimě a na jaře 2017-2018.

Když nás letní dny přestanou potěšit svými jasnými sytými barvami, jsme ochotni vybrat si na podzim nějaké světlé boty. Podvědomě chceme toto příjemné teplé období rozšířit. V letošním roce jsou významní módní návrháři v důsledku moderních módy. V nové sezóně nám nabídnou neobvyklé barvy a velmi relevantní stylové kombinace materiálů a stylů.

Módní trendy

Neformální styl

Pokud chcete vytvořit obraz v neformálním stylu s použitím módní obuvi, pak doporučujeme zvolit botu s širokým nízkým podpatkem. Tato volba je považována za nejoptimálnější pro každý den. Nicméně, některé ženy módy, kteří dávají přednost vysoké podpatky mohou být skeptičtí k této možnosti, která je spíš jako pánská obuv.

Stojí za povšimnutí širokou škálu různých odstínů a stylů. Designéři se postarali o to, abyste neměli žádné problémy s výběrem, a nabídli řadu barevných a jasných modelů, stejně jako produkty vyrobené v uklidňujících, jemných tónech. Díky tomuto bohatství můžete vytvořit stylové luky.

Boty určené pro podzim-jaro jsou zpravidla reprezentovány modely střední délky. Navíc mohou být zdobeny šněrováním nebo některými ozdobnými prvky v podobě popruhů, zámků, nýtů, kamínků a tak dále. Tyto možnosti vypadají velmi stylově.

Transparentní

Transparentní boty budou velmi opatrnou a praktickou volbou pro podzim-jaro. To je obvykle gumová obuv. Jeho praktičnost spočívá v tom, že tyto výrobky nenechají vaše nohy namočit v deštivém počasí. Nejčastěji mají tyto modely reliéfní platformu, která vám ušetří v kaši.

Kromě toho vám tyto možnosti obuvi umožní vypadat stylově a originálně i ve špatném počasí. Vzhledem k tomu, boty jsou transparentní, měli byste mít na paměti, že vaše ponožky budou viditelné pro ostatní, což znamená, že nemohou být v peletách nebo vypadají neuspořádané. Vše, co potřebujete k péči, je tedy správný odstín ponožek nebo golfu, který by měl být dokonale kombinován s hlavním lukem. Tyto boty jsou skvělé pro procházky ve vlhkém počasí nebo na piknik.

Krátké

V nadcházející sezóně, zima, podzim-jaro 2017-2018 by měla být věnována zvláštní pozornost délce vrcholů. Nízké boty budou velmi důležité. Je to průměrná délka, která je považována za optimální. Je lepší, když mírně zakryje kotník. Kromě toho mohou být tyto boty vyrobeny jak na vysoké (pokud mluvíme o ženských variantách), tak na ploché podrážce.

Kromě toho jsou vítány stylové dekorační prvky, jako jsou zipy, nýty, luky a tak dále.

S předním zipem

V některých ohledech se boty se zipem vpředu podobají retro stylu. Tyto možnosti vypadají velmi originálně. Jedním z trendů v nadcházejících sezónách budou ostré ponožky. Proto, na vrcholu popularity budou boty se zipem vpředu a špičaté špičky.

Délka takových modelů by neměla být vysoká. Zvolte střední možnosti. Tyto boty budou originální alternativou k oblíbeným oxfordům nebo krajkovým botám.

Mládež

Pro dnešní mladé lidi v nadcházející sezóně jsou boty, které jsou vyrobeny ve stylu biker, perfektní. Dokonale zapadnou do vašeho každodenního vzhledu a obleku pro procházky s přáteli nebo na koncert. Dokonale takové modely budou kombinovány s populárními dnes roztrhanými nebo opotřebovanými džíny, svetry a koženými bundami nebo parky. Tyto boty jsou zpravidla zdobeny nejrůznějšími kamínky, opasky a kovovými deskami. Navíc čím více z nich - tím lépe.

Ženy

Pro krásné dámy, módní návrháři silné boty nabízejí vynikající ženské možnosti, které mohou zdůraznit smyslnost jejich přírody. Pokud dáváte přednost botám na vysokém podpatku, ale zdá se vám nemožné jít na ně celý den, je skvělá alternativa vypadat stylově a atraktivně a zároveň se cítit pohodlně. Mluvíme o botách na klínu, který vám nejen přidává několik centimetrů růstu, ale také vytváří spolehlivou podporu při chůzi.

Samozřejmě, chůze je mnohem pohodlnější na klínu než na patě, zejména pokud je vysoká. Kromě toho, tyto modely vypadají docela elegantní a mohou být použity k vytvoření nejrůznějších módních a stylových obrazů. Tento klín bude vynikajícím atributem dámské obuvi 2017-2018. Kotníkové boty na klínech opticky, aby vaše nohy více elegantní a štíhlé.

Barvy

Ze současných odstínů v nadcházejících sezónách můžeme zaznamenat klasickou modro-černou barvu a všechny druhy variací hnědých tónů. A to může být nejen výhradně hnědá, čokoláda, káva, béžová a dokonce i oranžová. Mimochodem, s ohledem na druhé, měli byste být schopni nosit boty tohoto druhu. I když tyto boty, zejména zimní, budou vypadat velmi originálně, musíte pro ně vybrat správné oblečení. Šedá nebo tmavě zelená srst a taška v tónu budou pro ně skvělou volbou.

Kromě hnědého odstínu se móda vrací do takto sytých barev jako fialová, modrá a tmavě zelená. Tyto možnosti vám pomohou při vytváření stylových luky. Mimochodem, jasné barvy jsou neodmyslitelné pouze u dámské obuvi, ale také u pánských možností. V tomto případě se však nedoporučuje, aby se zástupci silné poloviny lidstva zapojili do příliš nasycených, poutavých květin.

Za prvé, chytlavé boty budou příliš nápadný přízvuk, který není v nadcházející sezóně relevantní. Za druhé, nesprávně zvolený odstín boty může přidat k vašemu obrazu světelnost a lehkost, což ostatní pochopitelně uvidí.

Pokud mluvíme o ženských modelech, je zde také tabu o příliš jasných barvách. To se týká především těch žen, které mají příliš velkou velikost obuvi. Pokud si vyberete nějaké jasné nebo velmi jasné modely, mějte na paměti, že tyto možnosti mohou vizuálně prodloužit nohu.

Materiály

Moderní designéři používají širokou škálu materiálů k vytvoření módní obuvi pro zimu, podzim-jaro 2017-2018. Jedním z jasných favoritů nadcházející sezony budou semišové boty. Pohodlný a neuvěřitelně krásný semiš vytváří pohodlný pocit na nohou, zejména pokud musíte chodit na dlouhé vzdálenosti. Tento materiál však vyžaduje velmi pečlivou a pečlivou péči, takže výběr takových bot si pamatujte, že bude obtížné zachovat jejich nedotčenou krásu. Pokud jde o kožené výrobky, doporučuje se, aby si vybraly nějaké sytě syté barvy a ne uklidňující klasické odstíny.

V zimě, zejména ve velmi chladném počasí, jsou boty, které mají kožešinovou úpravu dokonalé. Tyto možnosti budou perfektně kombinovány s kabátem dolů a parkem. Také v některých sbírkách kromě takových bot jsou podobné kožešinové doplňky, jako jsou šály, klobouky a dokonce i tašky s kožešinovým lemem.

Jak si vybrat

Vyberte si boty, stejně jako jiné boty, by měly být založeny na jejich chuťových preferencích, stejně jako na jejich vlastních cílech. Samozřejmě není vždy snadné vybrat si z velkého množství možností. Ale k identifikaci pár bot, které se dokonale hodí do vašeho šatníku, pomůže několik základních principů.

Za prvé, pokud hovoříme o dámských botách, pak je nutné se podívat na délku. Na jaře v nadcházející sezoně to nebude příliš dlouho. Perfektně se podívejte na modelky. Kromě toho, že šněrování vypadá velmi originálně, umožňuje také nastavit šířku vrcholů.

Za druhé, musíte věnovat zvláštní pozornost patě. Muži v tomto ohledu jsou mnohem jednodušší: nemají tak širokou paletu možností. Pokud jde o krásné dámy, pak módní návrháři doporučují zvolit výšku, na základě úvah o pohodlí a pohodlí při nošení. Bude to tedy relevantní klín nebo drážkovaná podešev. Zvláště nepostradatelné budou tyto možnosti v zimě.

Co na sebe

Chcete-li vytvořit stylový zimní nebo podzimní jarní vzhled, musíte se kromě správně vybraných bot také naučit, jak je kombinovat s ostatními prvky vašeho vzhledu. Samozřejmě, neexistuje žádný pevný rámec, který musíte dodržovat. Existuje však několik pravidel, která vám umožní vytvořit jedinečný módní obraz pro každou událost.

V nadcházející sezóně návrháři nabídnou vytvořit neobvyklé, mimořádné snímky. Ve svých vystoupeních velmi často kombinují brutální boty a oblečení vyrobené v ženském stylu. Ukazuje se určitá hra kontrastů.

Pokud jste si pro sebe vybrali boty, chrániče, boty s oříznutými botami ve stylu biker, nebo běžné boty bez podpatků, pak byste v tomto případě měli při vytváření obrazu vyhnout použití klasických širokých kalhot a džíny. Ale těsné punčochové kalhoty v botách, hubené džíny nebo oříznuté rovné kalhoty jsou ideální pro luk tohoto druhu.

Také při použití brutálních hrubých bot se nedoporučuje používat v obraze věci, které vypadají jako pánské styly. Naopak, zkuste si vybrat oblečení co nejblíže ženskému stylu. Mohou to být například modely elegantních krátkých kabátů nebo dokonce kožichů, pokud hovoříme o zimním období. Nicméně boty bez podpatků nebo bot na chráničech nebudou vypadat harmonicky se spodními bundami a tlustými bundami.

Vypadá skvělá obuv z pravé kůže. Mohou to být i možnosti šněrování a bez paty nebo jako modely na klínu. V nadcházejících sezónách módní návrháři nabízejí obrovské množství různých barev tohoto typu obuvi. Na vrcholu popularity jsou modro-černé a hnědé produkty.

Harmonicky hnědé šněrovací boty budou vypadat pěkně s punčochami, aby odpovídaly botám. Takové rozhodnutí bude váš vzhled neuvěřitelně stylový a vaše nohy štíhlé. Také poslední sezóny v řadě takové boty jsou velmi často kombinovány s legíny. Ukazuje se, že pro mladé lidi je skvělý stylový luk.

Novinky značky

Mezi slavnými výrobci módní dámské a pánské obuvi v této sezóně stojí za zmínku několik z nich. Dokonale vypadají dámské boty a kotníkové boty na klínu nebo poměrně vysoké pevné platformě, které jsou navrženy ve sbírkách Alexander Wang a Dolce & Gabbana. Tyto modely mají velmi originální vzhled. Hlavní myšlenkou tohoto typu obuvi je pohodlná platforma a atraktivní originální vzhled. Pokud jde o Dolce & Gabbana, všechny jejich výrobky jsou zdobeny duhovými kamínky, které se staly samozřejmostí tohoto výrobce.

Také boty s podpatky v nadcházející sezóně nás potěší Georgio Armani a Marc Jacobs. Nemluvě o slavném módním návrháři Balmainovi, jehož stylová obuv dokonale zvýrazní váš jedinečný vzhled. Někteří výrobci nabízejí boty se zúženým prstem.Takové mimořádné možnosti prezentují ve sbírkách Emilio Pucci, Christopher Kane a další.

Stylové obrázky

Vytvoření stylových obrazů se stylovou botou je jednoduchý úkol. Je pouze nutné správně kombinovat oblečení a obuv.

Zde je několik příkladů tvorby stylových obrazů s použitím podzimní a zimní obuvi. Nejjednodušší obraz pro každý den, který je vhodný pro časné jaro a podzim, je obraz s použitím oxfordů.

Například si vezměte oxfords ve stínu kávy. Měly by být zavázány. Jako dno vybíráme tmavé legíny, nebo to mohou být klasické černé hubené kalhoty s pevným střihem. Vrchol představuje halenka z volného střihu bílé barvy, nad kterou je uložena bunda stejného tmavého odstínu. Jako příslušenství můžete použít malou tašku nebo spojku.

Ještě jeden snímek se objeví, pokud použijete boty s průměrnou výškou světlého stínu. Mohou být doplněny některými světlými nebo dekorativními prvky, jako jsou popruhy nebo plakety. Kotníkové boty by měly být bez paty nebo na velmi malém nízkém podpatku. Doplňte obraz o legíny nebo těsně přiléhající kalhoty tmavého odstínu. Jako vrchol používáme tmavě zelenou halenku syté barvy, nad ní házíme béžovou bundu nebo pláštěnku. Vynikající doplněk zde bude taška v tónu blůzy na tenkém popruhu nebo řetízku, který se posouvá přes rameno.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky