Co nosit a jak nosit tělo?

Co nosit a jak nosit tělo?

Více nedávno, ženy připsaly tělo ke kategorii spodního prádla, který nemůže být ukazován na veřejnosti. V dnešní době jsou však pravidla méně přísná a dívky jsou uvolněnější. Tělo tak lze vidět všude: v parcích, obchodech a sbírkách módních návrhářů.

Abyste pochopili, co způsobilo takovou popularitu, musíte pochopit historii tohoto oděvu. Pro většinu lidí je tělo spojeno především s gymnastikou a z dobrého důvodu. Byli to gymnastky a tanečníci, kteří se poprvé objevili v takovém oblečení na veřejnosti v polovině minulého století.

Tento prvek oděvu se stal rozšířeným v osmdesátých letech minulého století, kdy se aerobní cvičení stalo módním. Tento sport přitahoval evropské a americké ženy v domácnosti, které samozřejmě nemohly bez zakoupení stylového oblečení dělat domácí práce.

Současně byly na stejné úrovni jako sportovní kombinézy populární také krajkové výrobky, které patřily výhradně do kategorie spodního prádla. A teď, po několika desetiletích existence, tělo dostane druhou šanci stát se jednou z nejmodernějších věcí. To se děje v roce 2010, kdy zástupci módního domu Prada ho zavádí do své letní sbírky.

Nový trend rychle zvedl celebrity, včetně Lady Gaga, Madonna, Britney Spears, která doplnila své koncertní oblečení o stylové kombinézy. A po nich začaly ženy tohoto světa nosit tento oděv. Teď je tělo stále v trendu, i když mnoho z nich ještě nezjistilo, co a jak ho nosit.

Pro co jsou kombinézy?

Jeho tělo vypadá jako plavky. Jediný rozdíl je upevnění mezi nohama, což usnadňuje proces oblékání. To je pro pohodlí většiny dívek a koupit tělo. Koneckonců, budete mít jistotu, že top zastrčený do džíny nebo sukně nemusí být neustále opravovány.

Jak se nosí a kde

Bodie lze nosit jako kus spodního prádla a jako součást plného obrazu. Stejně dobře se hodí pro sportovní trénink a večerní zábavu.

Jedna z hlavních otázek, které se dívky ptají po koupi těla, je, zda nosit pod ní kalhotky. Je nemožné na ně odpovědět v monosyllables. Vyberte možnost, ve které se budete cítit pohodlně. Jediným případem, kdy jsou kalhoty zbytečné, je průhledné tělo, které se používá jako erotické prádlo.

Co nosit tělo

Použijte tělo jako samostatný kus oblečení, napodobující šokující hvězdy, nestojí za to. Body kombinéza se může stát součástí stylového vzhledu, pokud ji doplníte správnými věcmi, které ji činí méně vzdornou.

Se šortkami

Pokud máte dobrou postavu, můžete se pokusit převzít "star" styl a přidat body šortky. Dokonalé přizpůsobení těla tělu se zaměřuje na vlastnosti vašeho těla. Krátké šortky vám umožní ukázat dlouhé nohy a chutné boky. Pokud je to žádoucí, přes horní část lze nosit šifonovou halenku nebo bavlněné tričko.

Také při vytváření luku můžete věnovat pozornost šortkám s vysokým pasem, které jsou nyní na vrcholu popularity.

Pod džíny

Absolutně univerzální kombinace je džíny a tělo. Stylisté poskytují úplnou svobodu volby, protože tělo může být nošeno pod jakýmkoliv džínem. Perfektní tandem - hubené tělo a hubená hubená. Zvedněte boty s podpatky, aby odpovídaly džíny, a vaše nohy budou vypadat ještě déle, a obraz je efektivnější.

Kombinace kombinézy se širokými džíny nebo milenci způsobí, že vrchol bude méně objemný a postava bude křehčí.Nebojte se použít takový set nejen v každodenním luku, ale i ve večerním vzhledu. Chcete-li vypadat elegantněji, vyberte si tělo se zajímavým povrchem, například vložky z kůže nebo guipure, výšivky nebo korzet.

Se sukní

Neuvěřitelně ženský vzhled, na sobě tělo se sukní. Takový tandem bude klást důraz na všechny potřebné křivky, což činí obraz extrémně sexy. Pokud vám tento obrázek nevyhovuje a chcete vypadat spíš zdrženlivě a obchodně, vyberte si přísnou tužkovou sukni a na těle si vezměte krátkou bundu nebo vestu.

Kombinace těla se sukní na podlahu vypadá zajímavě. Pokud si vyberete odstíny, které jsou dobře kombinovány s ostatními, můžete získat oblečení, které bude soutěžit v showiness s večerní šaty.

Také s tělem, můžete nosit Tulipán sukně. V takových šatech se můžete dokonce objevit na pracovišti s volným oblečením, zejména pokud si zvolíte klidné barevné schéma, vyhnete se neonovým barvám a vzdorným potiskům.

Populární modely

Přivažený

Elegantní krajka kombinézu je populární po dlouhou dobu. Pro jeho výrobu nejčastěji se používá průsvitný úsek, který vypadá velmi příznivě na ženském těle.

Pokud dřívější tělo tohoto typu bylo použito pouze jako spodní prádlo, nyní je tento upřímný oděv aktivně využíván k vytvoření odhalovacího oblečení. Pro tyto účely si můžete vybrat kombinézu všech odstínů, i když mnozí preferují klasiku, tj. Odstíny béžové a černé. Na základě nich je nejjednodušší způsob, jak vytvořit plný a zajímavý luk.

Doporučujeme také podívat se na modely s výřezem. Může být buď klasické, nebo asymetrické. Kromě obvyklých střihů na krku jsou populární také modely s otevřeným zadem, které vám umožní ukázat eleganci postavy. Dívky, které se nemohou pochlubit bujnou hrudí, je lepší zvolit si tělo s vysokým hrdlem.

A aby se průsvitné krajky kombinézu nevypadá vulgární, vyberte správné podprsenku pro to. Je žádoucí, aby jeho povrch byl hladký a barva odpovídala tónu vaší pleti.

Transparentní

Tipy pro výběr správného spodního prádla jsou relevantní pro průhledné tělo, protože takové šaty vypadají ještě upřímněji.

Tělový rolák

Tento typ těla je nejlepší pro sport. Na jeho základě můžete také vytvářet každodenní obrazy, ve kterých se budete cítit velmi pohodlně. Tělesné polokoše jsou obvykle vyrobeny z tenkého monofonního úpletu.

Tělová košile

Na léto si můžete vybrat takovou pohodlnou variantu jako tělo T-shirt. Tento styl vypadá obzvláště dobře s krátkými šortkami.

Dlouhé rukávy

Body kombinézy s dlouhými rukávy mohou být dobrou náhradou za halenky a roláky. Mělo by dokonale sedět, protože tenká tkanina bude zdůrazňovat sebemenší nedostatky. Je to také důležitá kvalita výrobku. Nezapomeňte věnovat pozornost tomu, jak jsou švy upraveny. V ideálním případě by složení, kromě polyesteru a streč, které umožňují tělu natáhnout se, přizpůsobit tvaru, by měly být bavlny nebo mikrovlákna.

Běžné barvy

Černá

Klasické modely, které lze pozorovat v šatníku tanečníků a akrobatů, byly původně prováděny v černé barvě. Tato barva je stále považována za nejuniverzálnější a praktickou. Černá kombinéza je také dobrá vzhledem k tomu, že vzhledem k barvě a stylu bude vizuálně štíhlá postava.

Bílí

Bílé modely nejsou v popularitě daleko. Bílý top vypadá dobře v létě luky, kombinující se všemi ostatními barvami stejně dobře. Vítězná kombinace je bílá a krajková. Tento tandem vypadá velmi jemně a elegantně.

Pruhované

Další letní trend je pás, který způsobuje asociace s mořem a relaxaci. Malé pruhované kombinézy se dobře kombinují s jinými věcmi, dokonce i ozdobnými tisky.Pokuste se přidat bílou lněnou sukni na podlahu nebo lehké bavlněné chinos, abyste získali perfektní letní oblečení. V chladném období bude perfektně kombinován s kalhotami nebo džíny.

S potiskem

Stále relevantní a modely zdobené řadou výtisků. Nejoblíbenější je zatím bestial. Zbarvení pod kůží leoparda nebo zebry poskytne skvělou pikantnost a originalitu.

Tělo je zajímavá trendová věc, hodná vaší pozornosti. Vyberte si vhodný styl, barvu a texturu a vytvořte na jeho základě mnoho zajímavých obrázků!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky