Oděvní společnost "Your"

Vaše firemní oblečení

Móda mládeže se vyvíjí velmi rychle a neustále mění směr. Mladí lidé neradi sedí a očekávají to samé od módy. Kolekce oblečení pro mládež je vždy jasná, chytlavá, nepředvídatelná. Mnoho značek vynakládá veškeré úsilí, aby zajistilo, že oblečení pro mladé a aktivní bude vždy nejlepší a uspokojí potřeby dnešní mládeže.

O značce

Poprvé o společnosti s názvem "TVOE" slyšel v roce 2001. V té době se na pultech obchodů objevily první šatní skříně z této značky. Moderní společnost pokračuje ve výrobě věcí v Rusku ve spolupráci s mnoha zahraničními designéry. Proto je oblečení jedinečné a levné.

Vlastnosti

Oděvní společnost TVOE je ve velké poptávce mezi mladými lidmi. Koneckonců, většina sbírek oděvů je pro ně určena. Nová kolekce je okamžitě vyprodána, protože každá nová věc této značky je jedinečná, zajímavá a jedinečná. Ruský výrobce vyrábí oděvy, opírající se o zásadu ceny a kvality. Opravdu, za velmi přijatelnou cenu, máte vynikající šanci získat úžasnou věc.

Pro výrobu svých výrobků používá značka ty nejlepší moderní materiály, včetně bavlny, lnu, viskózy, polyesteru. Použití speciálních technologií pro výrobu a zpracování tkanin umožňuje, aby věci zůstaly déle zachovány, aby se neuvolňovaly a nebyly natahovány.

Síť obchodů TVOE se nachází v mnoha městech Ruska. Společnost pravidelně zajišťuje prodej sezónních sbírek a zbytků, což činí oblečení této značky ještě dostupnějším. Velikostní tabulka, která je poměrně rozsáhlá, vám umožní vybrat si oblečení pro lidi s jakoukoliv stavbou.

Šatník položky

Svrchní oděvy

Před několika lety návrháři společnosti TVOE jako experiment vydali několik modelů bund. Ukázalo se, že svrchní oděv není mezi mladými lidmi tak populární než pletený oděv. Nyní se značka pravidelně těší svým fanouškům s různými prvky svrchního oděvu. Ve sbírkách výrobce najdete bundy, kabáty, kabáty a vesty. Modely jsou prezentovány pro všechny kategorie populací, včetně nejmladších dětí do jednoho roku.

Mikiny

Bundy mládeže jsou nedílnou součástí šatníku aktivních mladých lidí. Vaše mikiny jsou rozděleny do několika typů:

  • Mikiny Jedná se o pletenou halenku s měkkou vnitřní vrstvou. Podšívka se může skládat z rouna nebo vlny, které jsou v chladném období dobře zateplené a teplé.
  • Longsleeve. Tento oděv je lehká tenká bunda. Další logsliv nazval tričko s dlouhým rukávem. To je ideální věc pro vytvoření obrazu v každodenním stylu mládeže. Longsleeve vypadá skvěle se všemi džíny.
  • Mikiny Tyto svetry jsou považovány za nejteplejší ze tří možností. Oni jsou často kompletně vyrobeni z fleece tkaniny, který dokonale udrží teplo.

Kalhoty

Kalhoty značky TVOE mají sportovní nebo ležérní design. Zpravidla se jedná o pletené kalhoty, velmi lehké a pohodlné. Mohou sportovat. Běh nebo jen pěšky.

Kolekce ochranných známek zaujímá významné místo džíny. Modely jsou prezentovány pro děti, ženy a muže. Každá kolekce jeansů je jedinečná s přidáním nových modelů a dekorativních prvků. Vaše džíny jsou vyráběny v několika verzích.Jedná se o klasickou erupci a sexy hubenou, a všechny vaše oblíbené otrhané milence.

V pánské kalhotové kolekci najdete nejen džíny, ale i poloklasické kalhoty, které nemají šípy, ale mohou být nošeny s botami.

Trička

Dokud neuvidíte svůj obchod, nemůžete si představit rozmanitost triček, které tato značka nabízí. Žádná nová kolekce není kompletní bez nových modelů těchto šikovných věcí. To není překvapující, protože všichni mladí lidé, dívky a chlapci nemohou bez triček. V očekávání nadcházejícího léta vydali designéři spoustu čerstvých modelů. Který nemůže mít rád aktivní publikum.

Kromě triček, značka také vyrábí různé trička, topy, zápasníky. V horkém počasí jsou takové věci prostě nenahraditelné. Velikost mřížky triček je velmi široká, budou vyhovovat jak velmi tenké a štíhlé, tak lidem s ladnými tvary.

Spodní prádlo

Ve sbírkách spodního prádla od vaší společnosti nenajdete sexy podprsenky a kalhotky. Všechny prvky prádla jsou vytvořeny pro pohodlné každodenní nošení. Spodní prádlo ruské značky lze nosit pod sportovním oblečením. Díky přírodním prodyšným materiálům je spodní prádlo skvělé pro aktivní sport. Mnoho podprsenek nemá kosti, vyrobené ve formě sportovního razítka, které lze nosit i doma a během spánku.

Kolekci pánského spodního prádla reprezentují různé typy kalhot, včetně klasických plaveckých kufrů a boxerek. Před zahájením každé plážové sezóny vydávají designéři společnosti nové kolekce plavek pro celou rodinu. Plavky dívky mohou vyzvednout krásnou tuniku nebo pareo.

Příslušenství

Značka YOUR má status masového trhu, který se specializuje na výrobu nejen oděvů, ale také různých doplňků. V značkových buticích si můžete koupit kvalitní ponožky, jejichž rozmanitost modelů a barev je naprosto neomezená. Máte možnost koupit jeden pár ponožek nebo tři najednou, což je mnohem výhodnější.

Kromě ponožek, v kolekci příslušenství značky VAŠE, najdete ten správný klobouk pro novou bundu a teplé rukavice. Opasky, sluneční brýle, držáky vizitek a peněženky - všechny tyto potřebné doplňky jsou také na policích značkových obchodů.

Domácí oblečení

I když jste doma, musíte vypadat perfektně, pak bude vaše nálada vždy pozitivní. Kolekci domácích oděvů TVOE představují pyžama, domácí kostýmy, župany a pantofle.

Módní trend je rodinná příď. YOURSHIP vám dává možnost vybrat si domácí oblečení pro celou rodinu v jednom stylu. Můžete tak spojit všechny členy rodiny a vypadá to velmi vtipně. Pyžama pro otce - přesná kopie pyžama pro jeho syna. Totéž platí pro ženskou polovinu rodiny.

Měkké a teplé pantofle doplní váš domácí obraz a zahřejí vaše nohy, a to iv těch nejtěžších mrazech.

Pro děti

Výroba oděvů pro děti začala poměrně nedávno, ale okamžitě našla své fanoušky a začala být v poptávce. Sbírka YOUR pro děti je šíleně milována dětmi i rodiči. První přichází k potěšení z jasných barev a obrázků oblíbených kreslených postaviček. Ten ocení kvalitu dětského oblečení a rozumné ceny.

V dětských oděvních sbírkách najdete oděvy i spodní prádlo. Střední pozice jsou obsazeny šaty, roláky, můstky a kalhoty. Veškeré oblečení pro nejmenší zákazníky má vynikající kvalitu a je vyrobeno pouze z přírodních materiálů.

Kolekce kapslí

Kapsle kolekce je model oblečení, vytvořený za účasti slavných umělců, sportovců nebo korporací.

Soyuzmultfilm

Kolekci Soyuzmultfilm představují trička a halenky s obrazem oblíbených postav ruských karikatur.Oblečení má široký rozsah velikostí, existují modely pro děti i dospělé. Je nemožné se usmívat, když si obléknete dospělé tričko s dětskými obrázky.

Evgenia Gapchinskaya

Evgenia Gapchinskaya je ruská umělkyně, která se specializuje na tvorbu roztomilých obrazů andělů. Kolekce triček s ilustracemi se ukázala být docela sladká a dojemná. Roztomilý andělé mohou roztavit srdce i těch nejzávažnějších a nejvážnějších osob.

Konstantin Gaidai

Renomovaný designér rád vstoupil do spolupráce s výrobcem oblečení YOUR. Sbírka vznikla pod vlivem africké atmosféry. Trička líčí různé rostliny, řasy, stejně jako zvířata a abstraktní vzory. Hlavní barvy jsou bílé, žluté, modré a fialové odstíny.

Nina donis

Známá značka spolu se společností TVOE představila světlou sbírku triček a dlouhých rukávů. Oblečení se ukázalo být jedinečné a nezapomenutelné díky přítomnosti tisků ve formě citací od slavných lidí. Mezi nimi jsou citace z Coco Chanel, Steve Jobs, Shahatma Gandhi a mnoho dalších.

Mladí britští návrháři

Sbírka těchto oděvů vznikla pod přísným vedením studentů Britské vysoké školy designu. Výtisky byly navrženy obrázky historických hráčů a záznamů. Kromě toho, mladí začínající návrháři nabídli možnosti pro obrázky origami a siluety hraček zvířat.

Disney

Slavní kreslířští tvůrci úzce spolupracují s mnoha oděvními značkami. VAŠE není výjimkou. Ve společné sbírce můžete najít trička Mickey a Minnie Mouse, doplněná vtipnými nápisy v angličtině. Téměř každý rok se objevují noví hrdinové Disney.

Podivuhodný

Marvel a VÁŠ vydali sbírky věcí pro muže a chlapce. Hlavními hrdiny obrazů na tričkách se stali Iron Man, Captain America, Hulk a Spiderman.

Recenze

Na základě názoru kupujících oblečení "VAŠE", lze pozitivní vlastnosti věcí považovat za jejich dostupnost. Hodnota za peníze, schopnost vytvářet živé obrazy pro každodenní styl.

Kromě pozitivních recenzí o značce však existují i ​​negativní. Kupující si všimli rychlého opotřebení věcí, výtisky po dvou nebo třech mycích cyklech vybledly. Kvalita tkanin mnoha věcí nechává hodně žádoucí, takže oblečení jsou silně natažené a ztrácejí tvar.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky