Oblečení Pompa

Oblečení Pompa

O značce

Brzy na jaře dá vše kolem do zářivě zeleného oblečení a svět bude jiskřit novými barvami. S přístupem tepla, chcete tolik transformací a vylepšení vašeho šatníku. Teplé kabáty a parky jsou nahrazeny jarními lehkými a elegantními kabáty. Značka Pompa vám představuje novou jarní kolekci 2017. Dámské siluety, měkké a přírodní látky, pastelové barvy - to vše dokonale kombinuje oblečení této společnosti.

TM Pompa je ruská oděvní značka, která potěšila zákazníky již 23 let svými jedinečnými modely pro všechny náročné požadavky. Společnost vznikla v roce 1994 v Petrohradu jako aliance konstruktérů pro výrobu oděvů a rychle zvýšila produkci a v roce 2008 otevřela prodej své značky pro další města Ruska a zemí SNS.

Výroba probíhá na nejlepších evropských zařízeních s využitím moderních technologií, designéři společnosti čerpají inspiraci z výstav v Miláně, Hong Kongu a Paříži. V roce 2015 se TM Pompa stala „nejlepším ruským výrobcem“.

Dnes je značka Pompa známá a milovaná ve městech Středního Ruska, na Uralu, v jižní části země a dokonce i na severu. Výrobky této značky najdete v buticích Běloruska. Provozuje také objednávání a doručování oděvů prostřednictvím oficiálních stránek společnosti na internetu.

Módní oblečení pro každého

TM Pompa zaujímá pozici společnosti, která vyrábí vysoce kvalitní, stylové a cenově dostupné oblečení pro ženy ve věku od 25 do 45 let. Rozsah modelů od 42 do 56 velikostí. Většina modelů srsti je šitá ve dvou velikostech: 164 a 170 cm pro ženy a 176 a 182 cm pro muže, s rozdílem v délce výrobku a délce rukávu. Je tedy velmi vhodné zvolit vhodnější variantu s přihlédnutím k vlastnostem vaší postavy.

Kolekce TM Pompa jsou aktualizovány čtyřikrát ročně s ohledem na globální módní trendy a styl. Současně společnost vždy pořádá sezónní prodeje a propagace pro nejnovější velikosti v kolekci, což umožňuje svým zákazníkům nakupovat kvalitní zboží za „chutné“ ceny.

Inteligentní technologie v svrchním oděvu

Oděvy TM Pompa jsou nejen dokonalým střihem látky, ale i unikátními technologiemi světové úrovně. Společnost ukládá nadměrné požadavky na výrobu vnějšího oděvu, přičemž spoléhá na pokročilé západní designy. Ale nejdřív první.

RaftPro v řadě sezónních nátěrů

Demi-season kabát spolehlivě chrání nás před jarními dešti, chladným dechem podzimu a off-season větry. Zároveň by mělo být snadné a nezatěžovat obraz. Moderní high-tech membrána RaftPro to umožňuje. Unikátní "membránové" vlastnosti umožňují regulovat tělesnou teplotu za každého počasí, dokonale chrání před větrem a vodou.

Povlak s RaftPro je vynikající kombinací komfortu, moderních technologií a měkkých přírodních tkanin.

Stylový kabát iCoat

Pro ty, kteří udržují krok s časem TM, Pompa vyvinula unikátní „inteligentní“ kabát iCoat. Díky své polymerní membráně dokonale chrání před větrem, srážkami ve formě deště a sněhu v podmínkách časného jara, pozdního podzimu a evropské zimy. Vyhřívaný nátěr se provádí odnímatelným ekologickým topným prvkem umístěným na zadní straně. Baterie a ovládací prvky jsou ve speciální kapse na zip.

Povlak se zahřívá v rámci tří režimů: maximum (při venkovní teplotě do -20-25 ° C), médium (při obvyklé zimní teplotě do -15 ° C), minimálně (při mírném ochlazení na -10 ° C). V tomto případě srst nevypadá objemně a kupující získá další pohodlí a teplo.

Moderní italská izolace

Při výrobě modelů s teplým kabátem používá Pompa unikátní novou komponentu Thermore ECODOWN. Thermore ECODOWN je syntetické plnivo, analogové down down produktů. Zimní kabát s takovou izolací získává větší lehkost a zároveň si zachovává teplo při nízkých teplotách.

Výrobky s Thermore ECODOWN jsou pohodlné na nošení, nedeformují se při praní a zdůrazňují štíhlost a chuť jejich majitele.

Povrchová úprava BIONIC-FINISH

V roce 2014 značka Pompa uvádí na trh kabát se speciálním nátěrem BIONIC-FINISH. Polymerní povlak vyrobený v Německu BIONIC-FINISH má vlastnosti odpuzující nečistoty a vodu. Je odolný vůči suchému čištění a pratelnému stroji, což umožňuje dlouhodobě udržet vzhled výrobku vynikající.

Jarní kolekce dámských kabátů

TM Pompa již představila novou kolekci svrchních oděvů pro nadcházející sezónu jaro-léto 2017. Tvářem jarní společnosti se stala slavná ruská televize, herečka a prostě krásná žena Nonna Grishayeva.

Při vytváření nové kolekce vzala společnost v úvahu všechny současné módní trendy: přirozenost tkanin, jemné pastelové barvy a rozmanitost střihu. Pompa kabáty jsou vyrobeny v jemných "marshmallow" tóny: broskev, béžová, azurová, odstín mladé zelené, barva práškové růže. Loňská oblíbená velbloudí barva vlasů, široce zastoupená v této sezoně modely Pompa kabát.

A pro odvážné a jasné dívky, TM Pompa vydala kabát linie s trendy zvíře tisk na jaře. Barvy Leopard v kombinaci s jednoduchým střihem a minimalismem v detailech vypadají elegantně a luxusně, což dává svému majiteli miliony obdivných pohledů.

Červená barva se na jaře nevzdala své pozice: všechny odstíny od malinově šarlatové až po jemnou burgundskou módu jsou v módě. TM Pompa představuje kabát klasické červené barvy osazené silueta kolena délky. Materiál pláště Pompa - přírodní vlna a moderní ekologická plniva. Provedení kabátu je vyrobeno z vlny a v kombinaci s kožešinou, kůží nebo pláštěnkami z horní části výrobku, po stranách, na kapsách.

Styly srsti jarní kolekce jsou pestré: rovný kabát s délkou nad kolenem, délkou kolen a módou posledních několika sezón střední délky: kabát z hrazdy, kabát s kabátem, jemnost a křehkost štíhlých vysokých dívek; nadměrné kabáty, které jsou praktické a milují všichni bez výjimky, si podmanily světové lávky a neztratí svůj význam ani teď.

Koncepční transformační nátěr z ochranné známky Pompa je prezentován na jaře v různých variantách modelů a barev. Transformátory s odnímatelnou kapucí a rukávy z prošívané pláštěnky, kombinované s péřovou bundou (pro chladné počasí) a sako (pro teplý pramen). Transformační kabáty jsou ideální volbou pro dívky a ženy, které milují pohodlí a styl s dynamickým životním stylem.

Co nosit?

Pompa má krátkou kabátovou bundu, která vypadá skvěle s těsnými kalhotami, džínami, sukněmi na tužky a je považována za zvláštní šik, která má na sobě krátký kabát s dvouprstou srstí a široce otevřenou košili. Bundu Coats lze kombinovat s jakoukoliv botou, včetně sportovní obuvi (v závislosti na minimalistickém stylu samotného kabátu a kompatibilitě s jinými oděvy). Obraz můžete doplnit světlou kravatu.

Kabát přes kabát značky Pompa osloví odvážnou dívku. Svůdný model s velkými tlačítky bude vypadat nádherně s volnými vlasy a vojenskou čepicí.

Královský kabát bez límce ve stylu Chanel z TM Pompa učiní siluetu křehkou a jemnou. Boty dokonale doplňují obraz, což je ještě více loutkové a romantické.

Overcoat - nadměrně vypadá skvěle s hubenými džíny a hrubými pánskými botami.

Takový plášť není zakázáno nosit s botami s tenkou patou, ale měli byste pečlivě zvážit výšku, délku výrobku a barvu srsti, aby nedošlo k nechtěnému vážení obrazu.

Volba bot pod kabátem do značné míry závisí na jeho stylu a barvě. Pod tmavými modely byste měli zvolit vhodnou barevnou obuv a různé doplňky napomohou rozředit luk a učinit z něj lehčí: lehké šátky, čepice, peněženky, opasky nebo rukavice.

Jaké je tajemství popularity srsti značky Pompa? Proč miliony nakupujících zanechávají obdivné recenze o oblečení této značky? Odpověď je jednoduchá: TM Pompa je nepřekonatelná kvalita, unikátní technologie a úžasné modely, kterým žádná žena neodolá.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky