New Yorker Oblečení

New Yorker Oblečení

New Yorker oblečení je dobře známé po celém světě, jak to je v top 10 značek mládeže a má pozitivní recenze z tisíců kupujících. Každý den více než 500 značkových prodejen v různých zemích otevírá dveře těm, kteří hledají módní a stylové věci za dostupnou cenu.

O značce

Styl, svoboda projevu, energie a dynamika velkoměsta - většina lidí má takové asociace, pokud jde o New York. Tvůrci společnosti New Yorker doufali v tento efekt, i když historie značky začala tisíce kilometrů od známé metropole.

Zakladatelé společnosti otevřeli svůj první obchod v malém německém městě Flensburg. Dokonce i poté, na počátku 70. let, se začali zaměřovat na ty, kteří nejvíce následují módu a snaží se být vždy v trendu - na mládí. Zpočátku, rozsah obchodu byl téměř úplně denim, protože v té době to bylo nejvíce vítězný trend. Pak byly katalogy doplněny pohodlným úpletem, vysoce kvalitními syntetickými modely, výrobky z imitace kůže a samozřejmě řadou doplňků.

Kombinace originálního designu a cenově dostupných cen umožnila získat sympatie zákazníků po celém Německu, po kterém společnost začala svůj triumfální pochod po celém světě. Obchody v New Yorku dnes nabízejí produkty několika svých vlastních značek, o nichž bude pojednáno níže.

Sestra Fishbone a Fishbone Sister

Není přehnané říkat, že tyto značky jsou srdcem New Yorku, protože plně odrážejí jeho původní koncepci. Oblečení Fishbone je volbou mladých, sebevědomých lidí, někdy odvážných, ale upřímných a otevřených světu. Věci těchto značek jsou praktické a pohodlné, ideální pro každodenní nošení.

FSBN - pánská linka. Zde najdete džíny, sportovní kalhoty, bundy bombardérů, trička. Barvy jsou tradičně brutální - bílá, černá, šedá dominance, khaki a kamufláž se aktivně používají. Zvláštní důraz je kladen na chytlavá slogany, které návrháři často doplňují oděvy této řady.

FB Sister je Fishbone pro dívky. Věci této značky se podobají podobným mužským modelům, ale s nádechem živé sexuality. Krátké sukně a dívčí tisky kontrastují s pytlovitým a sportovním střihem, stejně jako volánky na opotřebovaných džínách jen rozjasňují vnitřní něžnost odvážného hooliganu.

Amisu a Smog

Na začátku nuly byl sortiment New Yorku doplněn o nové značky Amisu a Smog, jejichž diváky tvoří lidé ve věku 25-35 let. Newyorští stylisté si jsou dobře vědomi toho, že protest mládeže prochází s časem, včerejší žáci a studenti dostanou práci, což znamená, že je třeba více omezeného šatníku. Ve stejné době, touha oblékat stylově a jasně zůstává, a tady oblíbený obchod přijde na záchranu znovu.

V kolekci Amisu najdou dívky dámské šaty, lehké halenky a topy, sukně různých délek, džíny a také svrchní oděvy - pláštěnky a bundy. Ženská krása je zdůrazněna lehkými pastelovými odstíny, přítomností nenápadných dekorativních prvků a květinovými tisky.

Kolekce Smog je pánské oblečení, které je velmi univerzální charakter, ale stále mnohem uvolněnější a klasické ve srovnání s Fishbone. Neexistuje žádný výrazný sportovní styl, ale věci této řady jsou také docela pohodlné. Designéři věnovali větší pozornost vytváření kalhot, košile, džíny, tradičního stylu.

Kolekce spodního prádla a plavek Censored

Nemůžeme říci o řadě spodního prádla a plavek, které jsou prezentovány v obchodech New Yorker. Je to o značce Censored.Sortiment spodního prádla Censored je velmi různorodý - od jemných krajkových podprsenek a světelných kombinací až po agresivní sety v maskovacích barvách.

Také na policích obchodu jsou světlé plavky pro téměř každý vkus. Výběr plavky v New Yorker, budete vypadat světlé a stylové v každém resort.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky