Oblečení z Turecka

Oblečení z Turecka

Tajemství popularity

Oblečení z Turecka, pokud jde o vývoz, se řadí na druhé místo v Evropě, druhé až do Číny. Za posledních 20 až 30 let, turečtí výrobci textilu získali obrovskou poptávku na světovém trhu, pomocí účinných metod pro výrobu kvalitního oblečení, obuvi a doplňků. Zvláštní pozornost věnovali otázkám marketingu. Světově proslulé značky a módní domy, jako jsou Christian Dior, Hugo Boss, Versage, Pierre Cardin a další, nyní objednávají masovou výrobu v Turecku. Někdy se zboží propuštěné v této zemi dopravuje do Evropské unie a poté se prodává za vyšší cenu.

Mnoho lidí si vzpomíná na časy na přelomu 80. a 90. let, kdy došlo k velkému nedostatku většiny zboží, včetně lehkého průmyslu. Nebylo téměř žádné domácí oblečení a dovezené raketoplány byly dovezeny do země, hlavně z Turecka. Od té doby se mezi našimi obyvateli stali populární turecké textilní výrobky, ale nyní se jejich kvalita výrazně zvýšila. Ano, a kupovat to už nepadá na bleší trhy nebo známost, tam jsou docela slušné butiky a oddělení v hypermarketech, stejně jako on-line obchody tureckého oblečení.

Tajemství popularity oděvů z Turecka leží z několika důvodů:

 • levné vlastní suroviny - v zemi se pěstuje spousta kvalitní bavlny;
 • specializace ekonomiky země v textilním průmyslu - její podíl na celkovém obratu více než 25%;
 • levné pracovní síly ve srovnání s evropskými zeměmi;
 • dobré konkurenční prostředí;
 • aplikace moderních technologií ve výrobě, dodržování moderních návrhů a trendů ve světové módě.

Díky těmto komponentám je dnes turecké oblečení oblíbené na mnoha trzích, včetně ruštiny. Je cenově dostupný, praktický a odolný, má výrazný projev pánské a dámské módy pro aktuální sezónu.

Kvalita

Jedním z hlavních faktorů určujících kvalitu tureckého oblečení je materiál. Turecko je jižní zemí, jejíž příznivé klima umožnilo vznik mnoha bavlníkových plantáží. Proto jsou výrobky vyráběny z místních přírodních surovin. Kromě bavlny se přírodní kůže používá také pro krejčovství, což je také dostačující v ČR. V regionu jsou také podniky chemického průmyslu, které vyrábějí vysoce kvalitní a neškodné syntetické tkaniny.

V podnicích lehkého průmyslu v Turecku platí moderní technologie, nákup moderního vybavení pro sériové krejčovství. Země v této oblasti neustále přijímá světové zkušenosti. Desítky továren si konkurují, takže každý chce vyvážet výrobky nejvyšší kvality.

Četná hodnocení zákazníků ukazují, že turecké zboží často stojí jeden a půl až dvakrát levnější než podobné výrobky vyrobené v Rusku. A jejich vlastnosti nejsou horší než domácí. V tomto případě kupující berou v úvahu následující ukazatele:

 • přesnost a trvanlivost švů;
 • spolehlivost a trvanlivost zipů, zipů, knoflíků, samolepek, knoflíků, přezek a dalších částí;
 • nošení pohodlí a bez poškození: alergie a odření kůže;
 • zachování vzhledu po mytí;
 • síla;
 • stylový vzhled.

Je pozoruhodné, že mnoho tureckých značek často aktualizuje své sbírky, takže před začátkem nové sezóny mohou provádět masivní prodej módního a vysoce kvalitního zboží za výrazné slevy.

Tkaniny

Pletené výrobky z tureckých firem představují letní a zimní oblečení, spodní prádlo, doplňky a dětské zboží. Pletené tkaniny mohou být bavlny, vlny, syntetických vláken jako čisté a s nečistotami. Použitá hlavní vlákna:

 • Atlas se používá pro vnější vrstvu oděvu a pro vnitřní obložení. Jedná se o tenkou měkkou tkaninu s lesklým a hladkým povrchem. Může být natřena v různých barvách.
 • Velvet má zdřímlý povrch a je ideální pro výrobu kostýmů, večerních šatů, slinky a kalhot.
 • Batiste je materiál na bázi organické bavlny nebo lnu, který se používá k výrobě spodního prádla, triček a halenek.
 • Velurové a plstěné barvy různých barev se sametovým zdřímlým povrchem se používají k šití košile, šatů, šátků.
 • Denim je hustý denim, který se používá pro výrobu oděvů pro mládež, ochranných obleků a uniforem.
 • Drap je široce používán pro svrchní oděvy - pánské a dámské kabáty.
 • Lněná tkanina je dobrá, protože je prodyšná a je schopna pokožku příjemně ochladit. Používá se hlavně pro letní oblečení.
 • Polyamid má syntetický původ a má vysokou pevnost a odolnost proti protahování. Velmi dobré pro výrobu sportovního oblečení.
 • Polyester a elastan jsou chemické přísady do organické bavlny, což přináší užitečné vlastnosti: pružnost a odolnost proti vodě.
 • Hodvábný satén se používá pro výrobu svrchních oděvů a svatebních šatů.

Kromě pletenin se pro výrobu tureckého oděvu používají i jiné netkané materiály:

 • Kožešina přírodní nebo umělá slouží jako ohřívač v zimním oblečení, obložení pro obojky a kapuce, používané pro dekorativní díly a doplňky.
 • Kůže se používá pro výrobu obuvi, saka a kožichů, kalhot, vest. Kožené oděvy a obuv z Turecka mají nejčastěji příjemný vzhled, trvanlivost, vodu odpuzující vlastnosti.
 • Příze z přírodního hedvábí a akrylu se používá pro pletené výrobky. Svetry, svetry, čepice a šály, rukavice a rukavice mají v chladném počasí vynikající izolační vlastnosti.

Kromě toho, pro různé části oblečení: zipy, zipy, přezky, zámky, podešve s použitím neželezných kovů, plastů a gumy.

Populární firmy

Mnoho tureckých výrobců oděvů se v naší zemi stalo poměrně známým. Seznam firem je velmi velký, ale můžete označit nejoblíbenější.

Značka Olala vyrábí mnoho produktů pro muže, ženy, děti a novorozence. Jarní a letní halenky, šaty, vesty, vesty, bundy, kalhoty, obleky a mnoho dalšího jsou zastoupeny ve sbírkách sezóny 2017. Společnost je pozoruhodná tím, že vyrábí výrobky s velkými velikostmi, takže kupující může najít vhodný produkt pro sebe s jakoukoliv stavbou. Olala také vyrábí vysoce kvalitní kožené kabelky a boty.

Značka Ozkan se specializuje na výrobu lehkých letních oděvů a spodního prádla pro děti a dospělé. Existuje široká škála velikostí, zejména pro ženy. Společnost nabízí různé styly a barvy.

Prototypy italské značky MilanaModa vyrobené v Turecku, v žádném případě horší než původní. Jsou určeny pro rafinovaný evropský design z odolných materiálů. Jedná se o cenově dostupné výrobky vynikající kvality, které ocení mnozí kupující.

Firma LissMore se zabývá krejčovstvím od roku 1997. Její hlavní specializací je nyní tvorba modelů pro velké ženy. Sortiment zahrnuje šaty, šaty a pláštěnky, které se vyznačují stylovým designem a pozoruhodným vzhledem, který skrývá vady postav.

Značka Sogo je známá pro své elegantní modely šatů - ve stylu mládeže, večerní a slavnostní, pro ženy v dospělém věku. Světlé letní barvy a vzdušné obrazy mohou dokonale vyhovovat plné a tenké, vysoké nebo squatové módě. Zvláště rozlišené modely "v podlaze" - prodloužené šaty s volným střihem.

Turecký výrobce Black Rich šije dámské šaty, tuniky, halenky, vesty, kalhoty a obleky. Představuje ležérní styly, večerní šaty, městský a mládí. Pod značkou Black Rich jsou velké oblečení.

Společnost Republika se také specializuje na výrobu dámského oblečení.Již několik let se výrobci podařilo získat značné zkušenosti s výrobou módních předmětů dámského šatníku podle evropských norem. Firma dodává obleky a šaty na letní prázdniny, procházky, večírky v široké škále velikostí. Barvy jsou prezentovány jako světlé - pro uvolněnou atmosféru a omezené - pro obchodní atmosféru.

Ženy s velkou stavbou vždy chtějí mít oblečení s pepřem, praktické a módní. Značka Kapris vyrábí právě takové produkty. Firemní katalogy obsahují tuniky s originálním designovým řešením, zdobené košile, volné šaty a šedé svetry s ozdobou, velikosti od 54 do 66.

Značkové výrobky Veiks jsou zastoupeny šaty, halenky, sukně, kalhoty, šály a dámské tašky, které jsou relevantní pro sezónu 2017. \ t Oděvy jsou k dispozici ve velikostech do 56 včetně. K dispozici jsou stylové obrazy pro studium a práci v kanceláři, speciální příležitosti a výlety k hostům. Zboží je dodáváno za konkurenční ceny.

Turecký výrobce Just Woman navzdory svému názvu vyrábí zboží pro muže. Mezi nimi jsou kalhoty, bundy, bundy, košile, trička, kalhoty a kraťasy. Ženy si mohou vybrat šaty, kabáty, tuniky, bundy, spodní prádlo a další. Značka Just Woman vyrábí módní doplňky pro pánské a dámské tašky, boty a dětské výrobky.

Abak začal svou činnost v roce 1984. Každou sezónu prezentuje nové modelové řady dámského oblečení v klasickém stylu. Zvláště elegantní a světlý vzhled lehkých letních halen Abak.

Turecký výrobce Azis Bebe vyrábí exkluzivní oblečení pro děti od 0 do 6 let. Šaty, sukně, halenky, kalhoty, obleky a další výrobky z této značky jsou dodávány do mnoha zemí. Velký trh pro dětské oblečení Azis Bebe existuje v Rusku.

Společnost Crispino je u nás známa především pro muže: klasické a ležérní oblečení z přírodních materiálů. Vytvořeno unikátními stylovými vzory, je oblíbené u kupujících, kteří se starají o jejich dokonalý vzhled.

Deep Fashion Studio vyvíjí design a vyrábí stylové oblečení dodávané do mnoha zemí světa. Její modely a kolekce sezóny 2017 nejsou horší než světové značky.

Nová móda

Elegantní šaty Olala pro ženy s velikostí 36 - 42 jsou vhodné pro práci a uvolněnou uvolněnou atmosféru. Stylové a krásné oblečení turecké značky Ozkan vhodné pro celou rodinu.

Košile Just Woman Polka dots budou v letní sezóně 2017 velmi oblíbené.

Teplé pletené svetry Veiks jsou originální a praktické.

Kostýmy z ovčí kůže s džínovou vnější vrstvou jsou velmi teplé a vhodné pro mládežnický styl.

Elegantní šaty volných fit od výrobce Just Woman vytváří romantický obraz pro mladé dívky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky