Lyžařské oblečení pro ženy

Lyžařské oblečení pro ženy

Moderní lyžařské oblečení je určeno pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl. Rozumět všem jeho rysům je poměrně obtížné, pokud nemáte potřebné znalosti. Proto se ve výběrovém řízení nemůže řídit pouze jejich chutí. Je nutné jasně vědět, jaká důležitá kritéria musí lyžařský dámský oblek splňovat, aby bylo dosaženo maximálního komfortu během provozu.

Vlastnosti

Pro dobrý odpočinek, jak víte, potřebujete vhodné vybavení, jehož role je prováděna lyžařským oblečením. Úroveň zabezpečení v extrémních podmínkách přímo závisí na jeho kvalitě. Při výběru dbejte na materiál, povrch a velikost membrány. Výrobky by měly být nejen krásné, ale také teplé, pohodlné, praktické. Ženské tělo by mělo být chráněno před chladem, větrem, sněhem a deštěm.

Zimní oblečení určené k odpočinku v otevřeném prostoru by mělo být dobře zahřáté v jakémkoliv chladu, stejně jako rychle odstranit přebytečnou vlhkost. Tyto vlastnosti jsou poskytovány správně zvolenou velikostí a designem výrobku. V podstatě všechny dámské obleky pro lyžování jsou vyrobeny z lehkého a odolného materiálu, který je založen na lucre vláknech. Toto oblečení má vynikající funkčnost. Takové vybavení může být přijato do resortu a poskytne vám pohodlnou zábavu.

Originální designové lyžařské oblečení má takové vlastnosti jako:

 • nízká hmotnost;
 • pevnost a pružnost;
 • odolnost vůči náhlým změnám teploty;
 • světlé barvy;
 • zesílené švy a prostorné kapsy;
 • vodou odpuzující a tepelně úsporný efekt.

Veškeré oblečení pro lyžařské dovolené ve speciálních laboratorních podmínkách a několik obtížných etap testování. Takto je stanovena jeho úroveň kvality a odolnost vůči nepříznivým faktorům. Módní a krásné lyžařské oblečení má dokonale hladké švy a absenci dalších vad, což z něj činí oblíbený prvek dámského šatníku.

Zásady volby

Dámské lyžařské vybavení je kompletní sada oblečení navržených tak, aby vytvořilo příjemné prostředí při fyzické námaze. Než si vyberete tyto věci, musíte se rozhodnout pro účely nákupu. Konec konců, nabídka kostýmů je rozdělena do několika kategorií:

 • pro profesionální jízdu;
 • jednorázové použití;
 • pravidelné procházky.

Každý model má individuální charakteristiky a rozdíly, z nichž bude záležet na tom, jak dobře bude jeho další aplikace. Obyčejní amatéři mohou mít levné možnosti, se zaměřením na příslušné parametry. Pro profesionální lyžaře záleží na každém detailu, na kterém může záviset bezpečnost v horách. Proto je třeba věnovat náležitou pozornost kvalitě materiálu, izolace a příslušenství. Správně zvolené lyžařské oblečení bude dobrou ochranou proti mrazu, větru a sněhu.

Vyrábí se hlavně z nylonu a rouna. Odborníci říkají, že tyto materiály jsou plně v souladu s normami, stejně jako vynikající pro aktivní lyžařské dovolené. Je mírně odlišný od snowboardu, protože pozice těla v těchto dvou sportech se vyznačuje určitými rozdíly. Proto má oblečení pro snowboarding další parametry ve vztahu k lyžařským výrobkům.

Nyní v módě proprietární modely jasných barev s přítomností více kapes, zipů a originálních vložek, které dávají věci funkčnost a vzhled je zajímavější. Vícebarevné modely s krásnými vložkami a exotickými potisky jsou mezi ženami velmi žádané.

Vrstvení

Další výhody lyžařského oblečení poskytují vrstvení. Každý takový oblek se skládá ze tří vrstev: ochranné, vnitřní a izolační. Ochranná vrstva se vyznačuje trvanlivou tkaninou, která je schopna odolat jakémukoliv negativnímu vlivu na životní prostředí. Vnitřní - je zodpovědný za ventilační vlastnosti, což umožňuje tělu plně dýchat a nehromadit nepříjemné pachy. Izolace - dobře se zahřívá a chrání proti podchlazení.

Chcete-li si vybrat opravdu kvalitní dámské oblečení pro lyžařskou dovolenou, je nutné pečlivě prostudovat, z jakých vrstev se skládá jeden nebo druhý typ vybavení. Nezapomeňte, že tento typ oblečení musí mít vysoký vodotěsný výkon, aby nedošlo k nepohodlí. Přítomnost membránové vrstvy ve sportovním oblečení je indikátorem vysoké kvality a dobrých ochranných vlastností. Každá z jeho verzí má své výhody a nevýhody, kterým je při koupi třeba věnovat pozornost.

Voděodolný

Indikátor odolnosti vůči vodě ukazuje, jakou úroveň vystavení vody vydrží materiál, ze kterého je lyžařský oblek šitý. Čím vyšší je tento ukazatel, tím lepší je samotný výrobek. Spolehlivé je, že lyžařské oblečení, jehož vodotěsnost je od 10 000 mm Hg. Čl. Moderní výrobci namísto horní vrstvy používají speciální impregnaci, i když její účinnost je ve srovnání s membránou mnohem nižší. Membrána dodává těmto oděvům další výhody, které jsou velmi důležité při lyžování.

Kvalitní lyžařský oblek musí být vybaven membránovou vrstvou. Rozlišují se následující typy:

 • hydrofilní;
 • se strukturou pórů;
 • kombinované.

První varianta se používá hlavně v levných modelech. Trvá dobře, není náladový v péči, ale je špatně chráněn před účinky srážek. Druhý typ se vyznačuje dobrou propustností pro páry, ale nepropouští vodu. Lze ho nosit v extrémním chladu, protože má vynikající oteplovací účinek. Třetí typ, ve vztahu ke dvěma předchozím odrůdám, je ideální pro sport, protože jeho trvanlivost, pružnost a odolnost proti vodě je na dostatečně vysoké úrovni.

Paropropustnost

Pohodlná jízda závisí také na stupni propustnosti par. Pro menší zátěže je dostačující 5000 g / m² / den, pro střední zatížení - 10 000 g / m² / den a při silném fyzickém zatížení je požadováno 20 000 g / m² / den. Ukazatel propustnosti par ukazuje, kolik páry může vynechat 1 m² materiálu za den. Je třeba poznamenat, že nejvyšší míry v lyžařském oblečení s membránou.

V takových výrobcích fungují membrány par stejným způsobem jako mikroskopické póry. Dokonale předávají páru a plně fungují pouze při nízkých teplotách. Oblečení pro ženy s takovou ochrannou vrstvou je krátkodobé a nepraktické.

Kombinované membrány mají nejvyšší stupeň propustnosti pro páry. Harmonicky kombinují všechny vlastnosti, které by lyžařské oblečení mělo mít. Její vynikající propustnost pro páry vám umožní nosit tyto výrobky iv těch nejnáročnějších podmínkách. Náklady na tento druh kostýmů jsou tedy mnohem vyšší.

Kvalita

Při výběru dámského lyžařského oblečení se musíte nejprve zaměřit na kvalitu. Všichni výrobci těchto produktů poskytují podrobné informace o každé položce zboží, ale ne vždy odpovídají skutečnosti.Nákup lyžařských obleků proto musí být osloven s velkou zodpovědností. Stojí za zmínku, že opravdu kvalitní oblečení bude spolehlivou ochranou v zimě. Koneckonců, nejlepším modelem je ten, který nejlépe splňuje parametry těla a je charakterizován originálním krejčovstvím.

Moderní profesionální oblečení pro lyžování se vyznačuje jasnými barvami, stylovým designem a komfortem při nošení. Nejoblíbenější jsou finské, rakouské a norské lyžařské oblečení. Výrobky těchto výrobců jsou vyráběny v souladu s mezinárodními požadavky a standardy, stejně jako úspěšně implementovány v různých částech světa. Materiál pro šití má nesrovnatelnou sílu a praktičnost a kvalitní vybavení a přítomnost prostorných kapes činí odpočinek co nejpohodlnějším.

Takové elitní dámské oblečení je vytvořeno s přihlédnutím ke všem povětrnostním podmínkám, ve kterých bude použito. Promyšlený výrobní proces umožňuje známým výrobcům vyrábět slušné vzorky a zavádět špičkové technologie. Proto jsou tyto výrobky odolné vůči nečistotám, slzám, opotřebení a po mnoha praních neztrácejí své původní vlastnosti. Nedrží pohyby a jsou ideální pro cvičení aktivního sportu v zimě.

Značky

Horní sportovní oblečení je zařazeno do seznamu nejoblíbenějších žen, které preferují venkovní rekreaci. Jak víte, všechno je vyrobeno z různých membránových materiálů. Všechny firmy, které takové oděvy vyrábějí, mají individuální rozdíly, loga a pruhy. Nejoblíbenější značky v žebříčku známých a rozpoznatelných jsou známé svým jedinečným designem a jedinečnými technologiemi výroby.

Jedním z lídrů ve výrobě kvalitního sportovního oblečení je francouzská společnost Salomon. Je právem považována za vynálezce nového směru oblečení pro alpské lyžování, které harmonicky kombinuje klasické tradice a moderní technologie. Díky tomu během provozu dávají výrobky pocit lehkosti a bezpečnosti. Sportovní oblečení tohoto výrobce je ideální pro sport a rekreaci v každém zima.

Značka Volkl je také známá svou vysokou kvalitou a nabízí širokou škálu zimního sportovního oblečení pro různé parametry těla. Lehké a teplé bundy, kombinézy a další vybavení se dobře zahřívají iv těch nejtěžších mrazech.

Tyto věci mají vynikající ukazatele kvality, funkčnosti a modernosti. Použití přírodního materiálu jako topného tělesa a high-tech obložení činí oblečení spolehlivým a velmi pohodlným.

V poslední době se stala populární značka s názvem High Experience, jejíž oblečení patří do prvotřídní třídy. Celý výrobní proces je založen výhradně na vlastním vývoji společnosti, který umožňuje aktivně lyžovat nebo pomalu procházet po zasněžených plochách. Produkty pro dívky dokonale kombinují estetickou krásu, vysokou kvalitu a pohodlí.

Americká společnost Roxy, která se specializuje na výrobu moderního lyžařského oblečení a vybavení pro surfování a snowboarding, se vyznačuje jedinečným designem a nepřekonatelnou kvalitou. Takzvaný „volný“ styl je pociťován v každé jednotce produktu, kterou sportovci s nadšením oceňují. Vynikající termoregulace, snadné nošení, bezvadná odolnost proti opotřebení - to jsou hlavní výhody tohoto výrobce. Není divu, že jeho dámské oblečení zaujímá vysokou pozici v prodeji na světovém trhu.

Harmonicky kombinovaný v jejich sbírkách národní styl a moderní móda slavné značky oblečení rakouské společnosti Sportalm.Široká škála barev a různých stylů umožňuje každé ženě, dokonce i v zimním oblečení, aby vypadala prostě brilantně. Krásné bundy, doplněné přírodní kožešinou, originální výšivkou a dalšími ozdobnými prvky, dlouho dobyl srdce krásných dám. Využití kvalitních materiálů v kombinaci s dokonalým zpracováním a inovativním designem se tak stává nejaktuálnějším trendem sezóny.

Německý lídr ve výrobě sportovního oblečení pod názvem Schöffel úspěšně vyrábí produkty pro lyžování, horolezectví, snowboarding, jogging, cyklistiku a další aktivní sporty.

Četné komentáře k ocenění naznačují slušnou kvalitu oblečení a jeho popularitu u různých věkových kategorií kupujících. I ty nejmenší detaily jsou vyrobeny s velkou péčí, což zaručuje dlouhou životnost oblečení a pohodlí při nošení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky