Laete Homewear

Laete Homewear

Není to skvělé být zaneprázdněn domácími pracemi a relaxovat v útulných a krásných věcech? Domácí oblečení Laete - výběr těch, kteří preferují kvalitu, komfort a styl v každém okamžiku života.

Produkty společnosti vám umožní čistit, užívat si sledování oblíbených filmů a dokonce přijímat hosty, cítit se svobodně a snadno. V tomto případě můžete potěšit domácnost módními oděvy a vychutnat si odraz v zrcadle.

Vlastnosti a výhody

Laete je známá značka, která vyrábí spodní prádlo a oblečení pro domácnost i volný čas. Kolekce společnosti jsou vytvořeny především pro krásné dámy, i když v sortimentu je také pánská oděvní řada.

Hlavní zásadou společnosti je kombinace pohodlí a krásy. Tyto a další výhody již získaly srdce mnoha zákazníků, kteří se stali věrnými fanoušky značky.

  • Styl Profesionální návrháři vytvářejí kolekci domácího a plážového oblečení s nejnovějšími módními trendy. Různé modely a barvy vám umožní vybrat si variantu pro každý vkus.
  • Vysoká kvalita. Společnost spolupracuje s nejlepšími evropskými textilními výrobci. Tkaniny a doplňky jsou dodávány pro výrobu z Francie, Německa, Polska, Itálie, Španělska a Rakouska.

Na výšku a úroveň výkonových modelů. Těsná kontrola všech výrobních úrovní, vysoce kvalifikovaný personál a nejmodernější japonské vybavení poskytují dokonalý vzhled a pohodlí oblečení a prádla. Výrobky po dlouhou dobu zachovávají původní vzhled, po praní nejsou deformovány.

  • Komfort Tkaniny vyrobené značkou jsou příjemné pro tělo a dokonalé přizpůsobení zaručuje dokonalé přizpůsobení. Domácí kostýmy a šaty zakrývají nedostatky a příznivě zdůrazňují důstojnost ženských forem, bez omezujících pohybů. Výrobky jsou pohodlné na nošení, které muži ocení.
  • Rozumné ceny. Nízká úroveň cen produktů společnosti v kombinaci s nejvyšší kvalitou a originálním designem tvoří na našem trhu jedinečnou nabídku.

Výrobky společnosti můžete zakoupit v některém z maloobchodních značkových prodejen nebo na webových stránkách značky.

Sortiment

Kolekce domácích oděvů Laete zahrnuje pyžama, košile, župany, domácí kostýmy, trička, trička, mikiny a plážové oblečení. V sortimentu najdete a věci pro každodenní nošení a modely pro zvláštní příležitosti.

Župany

Pláště Laete jsou reprezentovány úpletem, bavlnou, velurem a útulnými froté volbami.

Bavlněné a pletené župany jsou ideální pro letní sezónu. Jedná se o lakonické modely pro domácí odpočinek a koketní župany s volánkem a další výzdobou, ve které je příjemné pít čaj s přáteli nebo vzít milovaného člověka pryč.

Velurové modely teplé, dodávají pohodlí a měkkost. Župany z velur nesedí zcela na postavu, dávají obraz kouzla a pohodlí domova. Módní kolekce značky zahrnují krátké modely pro mladé a elegantní štíhlé produkty.

Měkký župan je příjemný na nošení po sprše nebo voňavé lázni. Látka dokonale absorbuje vlhkost, prochází vzduchem a umožňuje tělu „dýchat“.

Vynikající krajkové župany jsou určeny pro zvláštní příležitosti. Luxus a rafinovanost modelů nenechají nikoho lhostejného.

Domácí kostýmy

Pletené, bavlněné a velurové obleky reprezentuje značka v široké škále.

Milovníci sportovního stylu mohou získat měkký velurový oblek, skládající se z kalhot a mikiny nebo zipové mikiny. Dámy, které preferují elegantní klasiku i doma, se mohou rozhodnout pro sofistikovanou sadu, která zahrnuje kalhoty a tuniku s tenkým páskem.Pro horké léto jsou ideální lehké obleky s tričkami, tričkami a šortkami.

Barevná škála výrobků je různorodá. Tyto jemné pastelové odstíny a světlé šťavnaté barvy a různé výtisky. Polka dots, šek, proužek, květinové motivy a dokonce i nezbedný Mickey Mouse pro mladé módy - vše najdete ve sbírkách značky.

Pro spánek

Pohodlné a atraktivní spaní dává každé ženě příležitost cítit se žensky a žádoucí. Mnoho žen módy používají pyžama a košile a jako domácí oblečení.

Rozsah nočních košil Laete je pestrý. Svůdné, tekoucí košile ze saténu, hedvábí a šifonu jsou vyrobeny pro romantické noci. Koketní krátké možnosti z barevného úpletu lze nosit během dne, dělat domácí práce.

Elegantní dlouhé košile, zdobené krajkou, připomínají krásné šaty. A milovníci jednoduchých věcí si mohou vybrat lakonický model volné siluety bez dekoru.

Modely pyžama také pokrývají všechny možné preference krásných dám. Tato sada připomínající roztomilé domácí kostýmy s tričky a tričkami. To je také nádherná verze s krajkovými vložkami. Toto a okouzlující saténové pyžamo na tenkých pásech.

Pánská kolekce

Domácí oděvy jsou reprezentovány značkovými pyžama a domácími obleky. Hlavní část sortimentu je vyrobena z měkkého, ale odolného úpletu. Výrobky perfektně drží tvar, nedotahují se a nejsou deformovány.

Obleky mají jednoduchý střih, poskytují absolutní pohodlí a volnost pohybu. Rozmanitost sortimentu vám umožní vybrat si variantu pro každý vkus. Pro letní dny jsou vhodné obleky, včetně trička a kalhoty nebo lehkých kalhot. Pro chladnější sezónu si můžete koupit oblek s dlouhým rukávem nebo košili se zipem.

Muži, kteří preferují elegantní věci, se mohou rozhodnout pro hedvábí nebo saténové pyžama. A samozřejmě, v sortimentu jsou pánské župany z bambusu, bavlny, veluru, hedvábí a froté látky.

Barevná škála pánských výrobků není tak rozmanitá jako odstíny ženského sortimentu. Výrobky pro muže jsou vyráběny v klidných ušlechtilých tónech. Jedná se o černé, šedé, hnědé, modré, tlumené béžové a bílé barvy. Z výtisků byla použita buňka a proužek.

Plážové oblečení

Kolekce plážových oděvů zahrnuje letní šaty, šaty a tuniky. Takové výrobky jsou stejně vhodné pro procházky podél pobřeží a pro domácí rekreaci.

Šaty na délku kolen a výše neomezují pohyby a potěší oko šťavnatými letními barvami a originálními styly. Pro dívky s bujnými tvary jsou prezentovány plážové šaty a volné kalhoty, které dávají siluetě zvláštní půvab a eleganci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky