Mateřské oblečení MamaBel

Mateřské oblečení MamaBel

O značce

Společnost MamaBel je výrobcem oděvů pro těhotné ženy, jejich síť značkových prodejen se nachází po celém Rusku.

V obchodech MamaBel najdete široký výběr různých oděvů pro těhotné a kojící dívky - všechny druhy džíny a kalhot, pohodlné kombinézy, krásné šaty a šaty, pohodlné a praktické domácí oblečení, svrchní oděvy pro všechna roční období, speciální pohodlné prádlo, obvazy a oblečení pro kojící matky .

Vlastnosti a výhody produktů

Společnost MamaBel ví, jak důležité je pro budoucí a přítomné matky nosit pohodlné, ne omezující pohyby oblečení, ale je velmi důležité se dívat zároveň na krásné a atraktivní.

Podle těchto kritérií se vyrábí mateřské oblečení MamaBel.

Všechny věci pro budoucí mumie jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních přírodních materiálů a vzhled oblečení - módního a stylového - jistě osloví každou ženu.

S oblečením značky MamaBel budou všechny těhotné dívky schopny pokračovat v aktivním životním stylu, chodit do práce, navštěvovat různé akce a zároveň se cítit co nejpohodlněji a maximálně atraktivní.

Jak si vybrat

Při výběru oblečení pro ženy v pozici je nutné především dbát na její pohodlí a pohodlí. Ze všech věcí, které se vám líbí v obchodech, zkuste vybrat nejvhodnější modely, které dokonale padnou vašemu tělu a nebrání pohybu.

Zatímco období těhotenství je stále malé - můžete nosit běžné oblečení, stačí si vybrat jednu velikost větší. Ale na termín, kdy se břicho stane již patrným, je třeba vyzvednout oblečení v obchodech pro nastávající matky. To je důležité, protože všechny věci, které jsou vyrobeny pro těhotné ženy, jsou vyrobeny speciálním střihem. Například, kalhoty pro těhotné ženy mají speciální elastickou vložku na žaludek, zatímco běžné kalhoty a džíny budou tlačit na žaludek, a to nemůže být dovoleno.

Oblečení pro těhotné ženy by mělo být šito nutně pouze z přírodních tkanin, protože těhotné ženy mají často sklon k alergickým reakcím.

Pro věci, které vám slouží nejen během těhotenství, ale i po porodu - vyberte si univerzální oblečení pro těhotné a kojící matky. MamaBel obchody prodávají všechny druhy volných šatů a halenek se skrytými střihy v oblasti hrudníku, což vám umožní snadno a pohodlně krmit dítě po porodu.

Při výběru svrchních oděvů, mnoho dívek raději koupit pravidelné sako, jen několik velikostí větší. Takový nákup nebude praktický vůbec, protože po narození dítěte vám tato věc pravděpodobně nebude užitečná, protože bude velmi velká. Nejvhodnějším řešením by bylo koupit bundu pro těhotné ženy, která má speciální vložku v oblasti břicha a umožňuje zvýšit množství svrchního oděvu. V budoucnu může být tato vložka jednoduše odstraněna a krásná stylová bunda vám bude sloužit více než jednu sezónu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky