Módní dámské oblečení Charutti

Módní dámské oblečení Charutti

Značka Charutti je u ruských zákazníků velmi oblíbená.

Návrháři značek neustále sledují nejnovější módní trendy a neustále je používají ve svých modelech. Módní dámské oblečení Charutti vytvořené na moderním vybavení, při zachování italské kvality a tradice při vytváření elegantních a krásných věcí. V sortimentu vyráběného zboží jsou různé modely obleků, kalhot, sukní, halenek, vest, servisních vest, šatů - kancelář, večer, pletených. Jsou tam svrchní oděvy.

Šaty

Módní značka Charutti nabízí široký výběr šatů pro různé příležitosti a akce. Modely jsou prezentovány pro každý vkus a barvu. Pro kancelář nebo procházku po jarních ulicích města jsou šaty z bohaté tmavě modré barvy s originálním potiskem v podobě bílých prokládacích řetězců perfektní. Sukně je poměrně široká, rukáv je zkrácen na loket. Široký kožený opasek zvýrazňuje pas.

Na léto, zejména na chladný den, se hodí šedo-modré šaty s jasným květinovým potiskem. Šaty mají spíše lehkou a ženskou siluetu, tři čtvrtiny rukáv.

Šedé šaty s klasickou siluetou a originálními detaily budou vyhovovat vzhledu nebo rodinné oslavě. Obraz obohacuje bílý květinový potisk. Dělá šaty jemnější a romantičtější. Talia bude zdůrazňovat pás. Rukávy do loktů mají neobvykle široký střih a zúžené manžety.

Model „Čas milovat“ pomůže vytvořit jasný a šťavnatý obraz. Světle tekoucí sukně z korálové tkaniny. Vrchol šatů je zdoben černobílým malým vzorem, čtvercovým výstřihem. Rukávy jsou krátké, takže tento model lze nosit v horkém počasí a za studena, na sobě svetr nebo kabát. Obraz doplňuje černý široký pás.

Sebevědomá a úspěšná žena bude vyhovovat obleku v černé a bílé. Tato volba kombinuje romantiku a klasiku. Přísná černá halenka z tlusté tkaniny s bílými manžetami a límcem. Na pasu bílý úzký pás. Černá sukně ve velkých bílých hrách. Tímto způsobem můžete pracovat a relaxovat.

Recenze

Zákazníci módního dámského oblečení Charutti jedním hlasem pozitivně hovoří o zakoupeném produktu. Šaty, halenky, obleky vypadají velmi elegantně. Jsou ideální pro kancelář a pro každodenní nošení a pro nějaké oslavy.

Zejména ženy poukazují na to, že modely dokonale zapadají do těla, jako by na nich byly šité. Kvalita materiálu, ze kterého se věci vyrábějí, není uspokojivá. Šaty a kostýmy si zachovávají svůj tvar a barvu i po umytí. Paleta a výtisky jsou jasné, pozitivní, příjemné pro oko.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky