Nejlepší běloruský oděvní výrobci

Nejlepší běloruský oděvní výrobci

Není bezdůvodné, že se hlavní oděv Běloruska nazývá Brest, protože zde je spousta ženských oděvních firem. Katalog BrestMod poskytuje informace o všech předních továrnách vyrábějících a prodávajících oděvy, jak velkoobchodní, tak maloobchodní.

Vlastnosti a výhody

Běloruské oděvy jsou zpravidla přírodní tkaniny ve formě bavlny s menšími syntetickými přísadami a slavnou běloruskou pleteninou.

Vlastnosti a výhody běloruských výrobců oděvů:

 • tkaniny jsou používány pouze vysoce kvalitní;
 • orientace na parametry postavy slovanské ženy, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení oblečení;
 • různé oblečení ve stylu: kromě klasických modelů existují i ​​módní;
 • zařízení, která šijí oděvy - nejmodernější, využívající zahraniční technologie;
 • výroba oděvů běloruských výrobců vždy drží krok s trendy moderní módy;
 • v širokém sortimentu sortiment oblečení velkých velikostí a zároveň není v žádném případě horší než krásu designových oděvů pro štíhlé ženy;
 • náklady na oblečení jsou poměrně cenově dostupné, a proto se můžete stát krásnými a módními bez velkých peněžních nákladů.

Výrobcové a recenze návrhářů

Kostýmy běloruských výrobců jsou praktické a pohodlné. Jsou elegantní bez ohledu na sezónu - v zimě iv létě.

Kromě toho je každý běloruský výrobce připraven představit svůj nový vývoj od sezóny k sezóně, což zajišťuje stálý výběr stylového oblečení v širokém rozsahu.

Apartmá typu Orchid

Již jedenáctý ročník značky Brest uspěl na trhu dámského oblečení. Existuje mnoho modelů oblečení, pro různé chutě a pro různé věkové kategorie. Velikosti začínají na 46. a na konci 66..

"Devita"

Je to také obchodní značka z Brestu. Spouští ležérní a sportovní oblečení pro dámy. V přítomnosti mnoha modelů oblečení, včetně velkých velikostí. Každá sezóna - nová kolekce, která odpovídá moderní módě.

"Condra"

To je hlavní běloruský výrobce oděvů pro ženy a již na trhu je znám více než dvacet let. Sortiment společnosti zahrnuje jak běžné nošení, tak elegantní večerní nošení.

"Panda"

Výrobci této společnosti představují své výrobky pro ženy již 16 let. Sbírky jsou aktualizovány dvakrát ročně a konzistentně odpovídají všem módním kánonům. Pod touto značkou nejsou jen oblečení pro ženy, ale také výrobky pro děti a uniformy pro žáky.

"Porfira"

Když už mluvíme o této společnosti Minsk, je třeba poznamenat, jeho slušnost na trhu poměrně dlouhou dobu - déle než 13 let. Zvláštností této značky je zdokonalení stylu, připomínající evropskou designovou školu. Velikosti modelů jsou k dispozici ve verzích od 44 do 54.

Belorosso

Oblečení této značky zahrnuje úžasně krásné šaty, elegantní obleky a teplé a útulné kabáty s bundami. Pletené věci jsou vždy nedílnou součástí šatníku, jehož životnost je neomezená.

V Bělorusku nemají kompletní ženy žádný smysl se obávat o své svěží velikosti, dokonce i ta největší dáma si může vybrat oblečení podle svého vkusu. Mimochodem, sekce velkých velikostí má největší popularitu mezi kupujícími.

Oblečení trend Belorosso je vždy relevantní, protože se vyrábí v malých množstvích a aktualizace modelové řady se objevuje v každém ročním období.

Váš styl

Ve velikostním rozsahu tohoto obchodu si můžete vybrat jakýkoliv model, počínaje 42. velikostí až po 74. místo.Zde nepovažují za nutné skrýt parametry své postavy, stačí jen zdůraznit, co je opravdu krásné. To může být například elegantní výstřih na krásné bujné hrudi a velkolepé doplňky budou neocenitelnými pomocníky v tom, že obraz je co nejvíce doplňován a zdůrazňován.

Belprim

Tato prodejna je zaměřena na maloobchodní prodej oděvů určených pro ženy s obléháním. Z sezóny do sezóny jsou modely aktualizovány a zastaralé se prodávají díky ziskovým sidkami.

Za účelem zájmu kupujícího byl vynalezen systém slev: koupili jste zboží jednou a přišli jste podruhé? Platí o 5% méně. Koupil jsem ho již potřetí - jste již běžným zákazníkem a za každý nákup zaplatíte o 7% méně.

Kromě toho, dívky měly značné slevy, pokud si koupili oblečení v předvečer nebo krátce po narozeninách. V tomto případě zaplatili o 10% nižší než stanovenou cenu.

Panda

ODO "Panda" - správná volba pro ty, kteří si chtějí koupit skutečně nezaměnitelnou verzi kvalitního oblečení. Jakýkoliv model, který je navržen pro každý den, zde vypadá tak, že bude v něm vhodný jak na obchodní schůzce, tak na společenské akci.

Takové oblečení se prodává ve velkoobchodním skladu v Brestu a prodává se v obchodech. Všechny dokumenty, smlouvy, faktury a certifikáty - při odeslání.

Krása

Jedná se o oblečení pro kupujícího s jakýmikoli požadavky, takže vybíravý metropolitní, zvyklý na bohatství volby, také nikdy nezůstane nespokojen. A i když hlavním směrem běloruských výrobců je stále pohodlí a ekologie, ale v něm se neustále objevují zajímavé novinky módy a stylu.

Krása je vždy vysoká kvalita, která nemá nic společného s pochybnými suterénními dílnami ve střední Asii. Modely pocházejí z rukou profesionálů, zvyklých na normální podmínky továrny, kde jsou nejpřísnější standardy kvality.

Značka Beauty se pod svým křídlem shromáždila nejlepšími autory a designéry, kteří se zabývají vytvářením obleků, kalhot a sukní, bund, vesty, šatů a kalhot na horké léto, oblečení pro novoroční svátky ... Hledáte nákup v Beauty znamená, že několik problémů je vyřešeno najednou.

Nika

Pokud byl výrobek označen značkou „Nika“ - považujte ji již za populární. Toto oblečení pro milovníky vždy vypadá velkolepě a v moderním stylu. V čele všeho je metoda kapsularity.

Každý rok existují tři nové sbírky a jeden z nich je nutně slavnostní cíl. V sortimentu - vše od bund a šatů až po kabáty a kabáty a veškeré potřebné doplňky.

Nova line

Tato značka se zaměřuje na sebevědomé krásy, sebevědomě směřující ke svému cíli, vyznačující se nezávislostí a přitažlivostí a zároveň nikdy nekomplexující své kvality.

Hlavní věc pro značku Nova Line:

 • je výhodné označit obrysy silueta;
 • vypadat zcela harmonicky;
 • zachovat přirozenost milosti a šarmu.

Presley

Internetový obchod této značky začal pracovat v roce 2015 v Brestu. A přestože má stále málo zkušeností s prací, jeho doporučení jsou již vynikající. Sortiment zahrnuje obleky, svrchní oděvy, šaty, sukně, halenky, svetry, tuniky a dokonce i sportovní vybavení.

Pokud chcete nakupovat pro radost, musíte jít do tohoto obchodu, protože oblečení zde jsou pestré a potěší nejen dospělé, ale i mladé dámy a malé muže. Vše je zde poskytováno: platba za objednávku prostřednictvím terminálu nebo převod peněz z banky, slevy za určitých podmínek, bezplatné doručení pro hromadné nákupy.

Ahoj

Tato značka je jedním z lídrů online obchodování na evropském trhu. V sortimentu mnoha populárních sbírek běloruské dámské pleteniny. Jeho sláva, která učinila revoluci v každodenní módě bývalého Sovětského svazu, žije v našich dnech, zatímco zůstává v řadách vůdců.

A v tom není žádné tajemství, je to prostě zásluha bohatých tradic a neocenitelných zkušeností a touha udržet vše moderní a inovativní, založené na profesionalitě pracovníků a stálé kontrole kvality výrobků, což v konečném důsledku zajišťuje růst spotřebitelů těchto výrobků, včetně a ženy s obléháním.

Mitrik

Produkty této značky kombinují velmi důležité vlastnosti:

 • moderní trend v módě;
 • vysoce kvalitní materiál;
 • spolehlivost šití;
 • rozumné ceny.

Nejlepší recenze o pleteniny, které jsou běloruské modely známé. Když se poprvé setkáte s takovými modely, jsou překvapeni nepravidelností a veselostí designu. Každý z těchto modelů je ve většině případů individuální.

Oblíbené

Oblečení značky Favorini je vynikajícím důvodem k prokázání svých dovedností při vytváření světlých a romantických ženských obrazů. V takových šatech je hezké chodit do práce, na romantické rande nebo jen nakupovat a v každém případě vypadat atraktivně a stylově.

Jistě lze říci, že značka Favorini je zvláště vhodná pro vysoké dívky s štíhlou postavou, s tenkýma nohama as osikovým pasem. Koneckonců, vývojáři této značky z roku na rok jsou zaneprázdněni tvorbou šatů klasického stylu, dobře sedí na štíhlé postavě, stejně jako stylové oblečení, s důrazem na hlavní výhody vysokých krás.

Ale Favorini je také darem pro pompézní dámy, pro které mají talentovaní designéři spoustu nádherných designů. Barvy těchto oděvů jsou převážně tmavých odstínů, protože tímto způsobem je možné skrýt vady na obrázku a zdůraznit výhody.

Nelva

Oblečení této značky preferují stylové a sebevědomé ženy, pro které je důležitý ideální střih, stejně jako dokonalá kvalita výrobku. Nelva je značka, jejíž prodejny se nacházejí nejen v Bělorusku, ale také v Rusku a na Ukrajině, a celkový počet prodejen již dosáhl 150 jednotek.

Medeli Nelva není jen oblečení, je to jedinečnost stylu, usilující o význam módních trendů a kvality na nejvyšší úrovni. Zde můžete být vysledováni k zákazníkovi, který je považován za inspiraci nápadů a zdroj pro další zlepšení.

Vývojový tým je profesionální personál, zcela oddaný prosperitě společnosti. Nové sbírky jsou vydávány dvakrát ročně: jaro-léto a podzim-zima. Každý z nich má určité téma, myšlenku designových mistrů lze vysledovat vytvořenými siluety, rozsahem barev, texturou tkanin, potiskem a dekorem.

Ať už je sezóna jakákoli, nové modely, které mají nejméně dvě stě. Každá z kolekcí je klasická forma a silueta, modely ve stylu „ležérní“ a skupina modelů vyrobených v elegantním, slavnostním stylu. Vrcholem této značky lze říci jen kvalitu, že pro ženu jakéhokoliv věku a stylu preferencí bude jeden, nebo dokonce několik vhodných sad oblečení.

Rochelles

Společnost Rochelle ve své práci zvažuje plné uspokojení požadavků zákazníků na nákup oblečení. Rochelle je na trhu již jedenáct let, specifika odvětví, ve kterém se společnost otáčí, nejsou pro ni již dlouho tajemstvím, vztahy s partnery jsou již mnoho let plně sladěny a řádná interakce s doručovací službou vám umožňuje pracovat jasně a bez poruch.

Předpokládá se, že produkty Rochelle jsou nejnižšími velkoobchodními cenami a nejkomplexnějším servisem pro maloobchodní zákazníky. Tento názor potvrzují četné recenze zákazníků, kteří tuto problematiku nepoznali, ale přímo nákupem jednoho či jiného produktu této značky.

Péče o výrobce pro objednávky je vyjádřena důkladnou kontrolou každého výrobku z hlediska dodržování standardů kvality a dodržení objednané velikosti před odesláním zákazníkovi. Kupující obdrží objednávku balenou ve speciálním korporátním balení a závěsem. Vracení zboží, které z nějakého důvodu neodpovídalo, je vždy možné, i když bylo zakoupeno na prodej.

Lacona

Tato oděvní společnost se v roce 2004 podařilo nalézt své místo na trhu s oděvy běloruské značky. je to dnes dobře známá společnost mezi zákazníky, důvěřují jí a považují ji za jednu z nejlepších výrobců oděvů pro ženy.

Společnost Lacon je právem považována za podnik moderní, kreativní, vyrábějící stylové oděvy svrchních oděvů pro ženy. Tým zaměstnává opravdové profesionály, kteří se plně zavázali k práci. Styl produkty - obchodní a klasické, a rozsah velikostí je taková, že může uspokojit potřeby každého kupujícího. Lacona je skvělá chuť a liberální ceny.

Dávky produktů nejsou nikdy příliš objemné a rozcházejí se „jako horké koláče“, což pomáhá udržet zákazníky v neustálém zájmu o sortiment, který je dynamicky aktualizován. Společnost tak má možnost uspokojit všechna přání a požadavky svých zákazníků.

Vladini

Vladinis je především kvalitní a moderní oblečení pro ženy běloruského výrobce. Kvalita výrobků vždy zůstává na vysoké úrovni, řada je vždy bohatá, má mnoho zajímavých a moderních trendů, díky nimž jsou ženy předmětem pozornosti.

Oblečení značky Vladini je doporučeno pro ženy, pro které je důležité mít elegantní, módní a krásný vzhled a nosit vysoce kvalitní produkty. Společnost vyrábí produkty, které lze kdykoliv zakoupit přes internetový obchod kdekoliv na světě, kdykoliv během dne nebo v noci, a nemusíte jít nakupovat - vše je děláno v pohodlném křesle u domácího počítače.

Objednávka je placena přes internet a doručena kupujícímu pohodlným způsobem. Systém návratu a výměny zboží je transparentní a jednoduchý. Nákup zboží je možný jak na maloobchodní, tak i na velkoobchodní úrovni.

Stylové obrázky

Ať už si koupíte jakýkoliv outfit a značku, bude to vypadat ještě kompletněji, pokud jej doplníte jakýmkoliv stylovým doplňkem. Například závažnost kancelářského obleku se může proměnit ve večerní oblečení, pokud k tomu přidáte jasné příslušenství.

Je povoleno používat světlé šperky - náramky, špendlíky, brože, náhrdelníky, elegantní šály, šály a dokonce i klobouky. Se stylovým večerním sáčkem bude váš vzhled jemnější. Kostýmy, a to jak s kalhotami a sukně, pomůže vytvořit stylový vzhled. Žena, které se podařilo najít svůj vlastní styl, který přesně odpovídá jejímu obrazu, je odsouzena k věčnému úspěchu a bude vždy vypadat stylově.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky