Dámské oblečení Baon

Dámské oblečení Baon

Švédská značka Baon má fanoušky po celém světě. Společnost byla založena před necelým půlstoletím a nepřestává rozvíjet, vyvíjet nové sbírky, s ohledem na měnící se potřeby.

Historie stvoření

V roce 1976 se Björn Anders a jeho bratr Olaf Nilsson rozhodli vytvořit malé krejčovské studio. Odložili iniciály svých jmen a ukázali se na stručné a nezapomenutelné jméno budoucí globální značky: Baon. Dílna se nejprve zabývala soukromými zakázkami na výrobu uniforem pro vědecké výpravy, amatérské turisty a sportovce. Bratři se cítili užiteční. Milovali svou práci.

Ale zisk nebyl velký a zakladatelé společnosti začali hledat nové platformy pro prodej svých výrobků. Takže jejich volba padla na Rusko a v roce 1992 společnost vyvinula sbírku speciálně pro ruského spotřebitele. Bylo to oblečení přizpůsobené našim povětrnostním podmínkám as ohledem na ruské potřeby.

První ženské sbírky pro Rusko byly vyvinuty aspirujícími odborníky - mladými absolventy uměleckých škol.

Ambiciózní návrháři dokázali vytvořit sbírku kreativních modelů s určitým humorem. V něm se podařilo spojit dva různé styly: sport a příležitostné - pohodlí a praktičnost s vizuální přitažlivostí.

Nová kolekce dámského oblečení byla úspěšná. Na začátku nového tisíciletí se proto společnost rozhodla rozšířit svůj sortiment. Byla zde sbírka sáčků, úpletů a doplňků pro sport.

Pokyny

Aktivní. Postupem času se oblečení, původně koncipované pro sport, proměnilo v obyčejný život, a Baon vyvinul oblečení Active pro ty dámy, které nemohou sedět doma pro ty, kteří dávají přednost dobrodružství pasivnímu posezení doma. Pro tento směr se používají nejmodernější technologie. Takové oblečení vám umožní odolat všem povětrnostním podmínkám.

V bundách a kombinézách Baon Aktivní ani vítr, ani sněžení, ani těžké mrazy nejsou hrozné.

Tkaniny se speciální impregnací dělají oděvy odolné vůči vlhkosti zvenčí a izolační materiály vyrobené pomocí moderních technologií usnadňují a usnadňují pohyb.

Technické. Speciálně pro ty, kteří si udělali sportovní způsob života, vyvinuli tvůrci Baon Technickou linii. Ocenili ji milovníci zimních sportů. V lyžařských oblecích je každý detail pečlivě promyšlen. Například v sadách pro snowboarding má každý detail určitý význam.

Příležitostné. Touha rozšířit své cílové publikum, dát jim příležitost vyjádřit se v souladu s módními trendy podnítila vývojáře značek ke změně směru jejich stylu. Tak se narodil styl Kezhual od Bayun. Tato řada oděvů byla navržena speciálně pro obyvatele velkých měst. Vyznačuje se všestranností a komfortem. Takové oblečení je vhodné pro výlety do země a pro shonu města.

Linka se neustále rozšiřuje. Každou sezónu jsou nové styly. Zároveň nové položky získávají stále více fanoušků každý den a sbírají obrovské množství nadšených recenzí. V dnešní době je ležérní styl převážnou většinou sortimentu společnosti.

Down-polstrované kabáty a bundy, kombinézy a klobouky - to a mnohem více je k dispozici v sortimentu dámského oblečení Baon. Všechny tyto výrobky splňují požadavky drsného ruského klimatu. Logo této značky se chlubí biatlonovým sportovním a polárním oblečením. Ve sbírkách Baon je také řada lehkého úpletu. Má vše od dámských halenek a košile až po čepice a stoles.

Díky své všestrannosti bude oděv Baon schopen doplnit a zředit jakýkoliv vzhled a dokonale zapadne do šatníku naprosto jakékoliv osoby, bez ohledu na pohlaví, povolání, věk nebo velikost. Pro výrobu svých výrobků používají specialisté společnosti jak přírodní materiály, které jsou známé všem, tak i nové slibné výrobky, které jsou pro dnešek důležité.

Jedním z důvodů popularity této společnosti v Rusku je kombinace evropské módy a ruské mentality, jakož i ceny vypočítané pro průměrný příjem. Každý z mnoha obchodů otevřených po celém světě je navržen tak, aby si zákazník mohl vybrat celou sadu oblečení a doplňků nezbytných pro ni - od bundy až po hodinky a tašky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky