Dlouhé bundy (71 fotografií): ženské modely

Dlouhé bundy (71 fotografií): ženské modely

Dlouhé bundy jsou populární u žen několik sezón v řadě. Oba modely dosahující střední části stehna a bundy na podlaze jsou relevantní. Hodí se stejně dobře do obchodních oděvů a do luky ve stylu královny

Modely

Klasická prodloužená bunda vyznačující se přítomností rukávů a límce. Délka do stehna je vhodná pro dívky s jakýmkoliv typem postavy. Kromě modelů diskrétního řezu však existují i ​​další.

Takže, v této sezóně jsou relevantní dlouhé rukávy bez rukávůvypadají stylově a neformálně. Pokud se v takové bundě cítíte nepříjemně, pak se můžete podívat na modely s krátkými rukávy nebo rukávy o délce 3/4.

Další trend posledních několika sezón - dlouhé pletené vesty. Jsou vhodné nejen pro chladné období nebo mimo sezónu. Tenké prolamované bundy z tenké příze jsou vhodné pro horké léto a budou dokonale kombinovány se šortkami, lehkými šifónovými šaty a dokonce i plavkami.

Pletené vesty na zimu Čas může být zdoben volumetrickými pletenými copánky, zajímavými a barevnými přechody a originálními vzory. To je důvod, proč jsou nejčastěji vybíráni při tvorbě každodenních luků a často se používají jako alternativa k podzimnímu kabátu.

Prodloužené bundy se liší v řezu. Výběrem správného stylu může být jakýkoliv tvar vizuálně přitažlivější a zaměřen na zásluhy a skryté nedostatky. Například, štíhlé dívky si mohou dovolit nosit vesty, které zdůrazňují pas. Naopak ženy s plnou délkou budou nosit jednovrstvou rovnou bundu bez objemných kapes a límce. Kromě toho věnovat pozornost bundy lemované, protože sedí na obrázku mnohem lépe.

Populární barvy

Barevná škála bund může být velmi různorodá. Nyní v trendu, a to jak pastelové tóny, a více nasycené a jasné.

Šedá

Bundy všech odstínů šedé jsou stále v trendu. Tato kancelářská možnost byla dlouho proniknuta do našeho každodenního života. Stylové šedé bundy lze proto nosit i v džínách nebo šortkách.

Červená

Aktuální v této sezóně a odstíny červené. Věnujte pozornost prodlouženým korálovým bundám. Vypadají více zdrženlivě než jasně šarlatové nebo fialové, ale zároveň přitahují pozornost. Tato bunda bude jasným bodem v jakémkoliv obrázku, takže je žádoucí ji kombinovat s klidnějším dnem a botami s matnou texturou.

Modrá

Hluboká modrá je skvělý způsob, jak vaše tělo vypadat elegantněji a atraktivněji. Pokud máte více kilo, je lepší dávat přednost tmavým a nasyceným odstínům, vyhnout se béžovým a pastelovým tónům.

Co na sebe

S šaty

Šaty se dobře hodí k prodloužené bundě s volným střihem. Kombinace kratších šatů s dlouhou bundou vypadá skvěle. Pokud jsou šaty těsné, pak taková bunda dokonale skryje všechny možné nedostatky.

Se sukní

Místo šatů můžete použít top v kombinaci se sukní. Těsně přiléhající horní a úzká přímá sukně učiní váš vzhled sexy a ženským. Můžete ho přidat klasickými loděmi.

S džíny

Neformální obraz s prodlouženou bundou lze vytvořit pomocí džíny. Hubená hubená se vejde pod volumetrickou bundu, zatímco s rovnými džíny je lepší kombinovat lehkou štíhlou bundu z volného střihu.

S blůzou

Pod sakem jsou klasické košile a halenky z volného střihu perfektní.Pokud chcete, aby byl váš obrázek volnější a neformální, vyberte si košili v mužském stylu. Přizpůsobená halenka vyrobená z měkké tkaniny vás učiní více ženským a elegantním.

Krásné obrázky

Můžete vytvořit velmi elegantní a atraktivní vzhled pomocí světlých prodloužená tyrkysová bunda. V kombinaci s dalšími bohatými barvami bude obraz příliš světlý, takže můžete „muflovat“ světle béžové šaty. To bude vaše luk více ženský.

Fanoušci klasiky se mohou pokusit dostat z komfortní zóny zředěním luku klasickou černou bundou s úzkými džíny. Obraz bude vypadat méně formálně, ale velmi elegantní.

Dlouhé bundy v dámském šatníku - je opravdový Masthev. Mohou být použity k vytvoření různých luky, a za špatného počasí a prostě zabalit do nich, chrání se před chladem. Prodloužené bundy jsou univerzální a různé modely příjemně potěšeny. Proto nezapomeňte věnovat pozornost tomuto trendu skříň položky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky