Dámské manžetové knoflíčky s krystaly Swarovski značky Bulgari

Dámské manžetové knoflíčky s krystaly Swarovski značky Bulgari

Manžetové knoflíčky jsou vždy v módě. Oni začali používat v XVII století. Zpočátku se skládaly z tlačítek spojených krátkými řetězci. Nahradili špendlíky a pásky, které pánové používali, než se objevila tlačítka. Postupně se tato položka stěhovala z mužského šatníku na ženskou a tento druh šperků se objevoval jako dámské manžetové knoflíčky.

Postupem času přestaly být manžetové knoflíky něčím exotickým a jejich popularita začala nabývat hybnosti. Mnoho značek začalo vyrábět dostupné modely. Bvlgari šperky dům nebyl výjimkou.

Historie značky

Společnost byla založena řeckým klenotníkem Sotirios Bulgaris v roce 1884. První butik řemeslníků byl otevřen v regionu Epirus, nyní patřící k území moderního Řecka. V tomto malém obchodě prodával ručně vyrobené stříbrné věci. Butik si dodnes zachoval svou činnost. Později se proměnil v rodinný podnik. Postupem času byly obchody otevřeny v Řecku a Itálii. V současné době jsou butiky Bulgari po celé Evropě i v Americe.

Společnost má několik obchodních linek. Zabývá se vývojem a výrobou šperků. Má také vlastní řadu kosmetiky a parfémů. Firma Bvlgari se zabývá výrobou hodinek a kožených doplňků. Exkluzivní šperky pod značkou italské firmy mají status "luxusní" třídy, která preferuje po celém světě.

Umělci domu vytvářejí prsteny, hodinky, manžetové knoflíčky a další dekorace. Nicméně, oni stále používají techniku, která byla vynalezena italským malířem Benvenuto Cellini v XVI století. Paleta šperků značkových produktů Bulgari se skládá z kamenů, které mají nejrůznější odstíny a půltóny, stejně jako velké cenové rozpětí.

Vzhledem k tomu, že manžetové knoflíčky již nejsou považovány za něco neobvyklého, mnoho návrhářů je začalo uvolňovat. Bvlgari šperky dům nebyl výjimkou. Jednou z hlavních výhod všech základních produktů jmenované značky je, že jsou vyráběny ve velmi velkém množství, což může výrazně snížit jejich náklady. Modulové modely pak dostávají individuální design s různými vložkami z demokratických krystalů Swarovski k diamantům s ohromující hodnotou.

Sbírky

Jedním z rozpoznatelných emblémů Bvlgari je Serpenti. Vyšla v roce 2009. Obraz hada byl označen symbolem roku. Dnes se svírá s kruhy na téměř všech produktech společnosti, včetně vzorů na manžetových knoflících. Kolekci dominuje hladký, racionální tvar. První modely byly vyráběny převážně se smaragdy a diamanty. Později se objevily výrobky s krystaly Swarovski.

Monete bvlgari

Hlavní myšlenkou jsou šperky z mincí. Manžetové knoflíčky připomínající starověké řecké mince, zdobené obrazy římských císařů v profilu, stejně jako krásné nymfy.

B. nula 1

Tato kolekce překračuje standardy šperků. Charakteristickým rysem této kolekce kapslí je, že její design používá tři různé odstíny mramoru.

Diva kolekce

Její tvář byla bývalá první dáma Francie, Carla Bruni. Filmové hvězdy 60. let minulého století inspirovaly designéry této sbírky. Proto jméno "Diva". Hlavním materiálem pro výrobu kolekce je platina a zlato různých odstínů. Spolu s náhrdelníky a prsteny jsou prezentovány manžetové knoflíčky efektních zakřivených tvarů.

Motiv Tubogas

Tubogas znamená plynovod. Výrobky z této sbírky byly vyrobeny ze dvou měkkých zlatých stuh, které byly ovinuty kolem formy ze dřeva nebo mědi. V tomto případě nebylo nutné použít podrobnosti o výrobku.Celá kolekce, včetně manžetových knoflíků, byla velkým úspěchem.

Parentesi

Sbírka byla vydána v roce 1982. Zpočátku se jednalo pouze o výrobky z bílého zlata. Ale později v produktech začal kombinovat různé odstíny tohoto kovu. Takže tam byly manžetové knoflíčky, které v designu kombinují až několik odstínů.

Naturalia

Sbírka byla vydána v roce 1991. V ní tvůrci vyjádřili své znepokojení nad stavem životního prostředí a problémem zániku některých druhů zvířat. To se odráží v některých přírodních motivech výrobků. Mezi další produkty patřily manžetové knoflíčky v kolekci, z nichž některé mají luxusní design. Modely s emailovými motýly, vykládané krystaly, si stále užívají zvláštního úspěchu s romantickou povahou.

Mnoho moderních žen sen mít manžetové knoflíčky v jejich šperkovnici s razítkem obchodního domu Bvlgari. Designu jejich šperku dominuje řecko-římská kultura. Tato kombinace neomezené představivosti a omezeného luxusu, sofistikovanosti, zdrženlivosti, luxusu a významu po celou dobu - to je klíčem k úspěchu šperků od firmy Bvlgari.

Manžetové knoflíčky z Bvlgari. zdobené šumivými krystaly z Swarovski, nejsou v žádném případě horší v kráse drahých kamenů. Některé odvážné dámy je raději nosí nejen na rukávech své halenky, ale i na límci, absorbujíce velikost římských císařů a krásu starověkých řeckých bohyní, manžetové knoflíčky Bvlgari se Swarovski způsobují svatý flutter pro každého majitele dobrého vkusu. To je velmi elegantní dárek hodný pozornosti jakékoli krásy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky