Pánské značkové manžetové knoflíčky

Pánské značkové manžetové knoflíčky

Muži jsou vždy velmi úctyhodní k jejich vzhledu a vždy se nenápadně snažili sledovat měnící se módu, zdůrazňovat jejich eleganci a originalitu pomocí různých doplňků a šperků.

Historie

Pánské manžetové knoflíčky jsou klenotem, který má dlouhou cestu změny.

V 17. století, u dvora francouzského krále Ludvíka XIV, manžetové knoflíčky nahradily tkaničky a hedvábné stuhy, kterými byly svázány krajkové manžety.

Zpočátku to byly drahé kameny s řetězem, který byl navlečen do drážky na manžetě.

Uplynul čas a řetěz nahradil pevné pevné nohy. Po dalším desetiletí byl na druhé straně moderní zámek na zadní straně manžetových knoflíků.

Přísné smokingy a černé obleky přišly nahradit krajkové košile a hedvábné košilky, ale pánské manžetové knoflíky si udržely své pozice a staly se přezkou na rukávy košil.

Manžetové knoflíčky zůstaly po dlouhou dobu atributem oděvu šlechty a bohatých lidí.

Dnes jsou manžetové knoflíky dodržováním tradice, módy, aristokracie, demonstrace statusu a originality.

Udělejte manžetové knoflíčky dvou typů:

 • symetrické - přesně stejné dvě části, spojené uprostřed, knoflíková manžeta vypadá na obou stranách stejně. Takové manžetové knoflíčky dnes na vrcholu popularity a velmi praktické.

Když je spěcháte, stále si nepletete strany.

 • asymetrické (asymetrické) - na přední straně je stylová dekorace a na zadní straně jen spona.

Dávat na tyto manžetové knoflíky, to je důležité, aby se zaměňoval, že spona by neměla být viditelná.

Přehled modelů značek

Mnoho značek nabízí obrovský seznam velmi elegantních modelů manžetových knoflíků z různých kovů: stříbra, zlata, platiny, mosazi, titanu, keramiky a dokonce i nerezové oceli.

 • Paul Smith - Inovativní tvorba s originálními barvami a jasnými barvami, výjimečným designem ve stylu art deco v podobě úžasného vzhledu.

Klasické a exkluzivní manžetové knoflíky s precizní konfigurací a ostrými liniemi. Návrhář se řídí principem minimalismu a jasně sleduje rovnováhu mezi kreativitou a praktičností. Všechny sbírky jsou vyráběny pouze v Itálii a Anglii;

 • Bvlgari - Módní, elegantní stylový doplněk je vyroben z drahých kovů s diamanty, onyxem a dalšími kameny.

Originální design reliéfního loga, smaltu, gilošovaného rytí;

 • DuPont - Francouzská značka, jedna z nejznámějších na světě, tvůrce elitních, drahých a sofistikovaných šperků.

Rozsáhlý sortiment a individuální styl produktů pro obchodní a bohaté lidi VIP třídy. Ukázka luxusu, milosti, bohatství a úspěchu.

Klidné, elegantní motivy a nepřekonatelný design - druh vizitky. Unikátní doplňky Dupontu jsou právem úspěšné u royals;

 • Tateossian. Hlavním konceptem je ohromit a potěšit. Za tímto účelem výrobce používá nečekané nápady, používá neobvyklé kombinace materiálů (čisté stříbro a růžové zlato), rhodiování a palladium.

Zdokonalení a půvab k exkluzivnímu příslušenství jsou roztroušeny v lapis lazuli, aventurinu, perleťové matce.

Unikátní manžetové knoflíky Tateossian získaly uznání po celém světě a inspirátor značky Robert Tateossian získal titul „Král manžetových knoflíků“;

 • Tiffany - Manžetové knoflíky jsou převážně ze stříbra a platiny (bílé zlato).

Manžetové knoflíčky narazí do paměti jedinečných detailů a výzdoby.Designéři perfektně kombinují klasiku s moderními módními trendy.

Elegantní, nádherné šperky z bílého zlata budou zárukou úspěchu a velkého stylu.

Toto příslušenství pomůže vypadat skvěle a cítí se autoritativní v každé společnosti;

 • Gourji - úžasné atributy luxusní třídy z drahých kamenů, zlata, platiny, palladia.

Zakladatel této ruské šperky značky Dmitry Gurzhiy. Je to tvrdohlavý sběratel relikvií sovětského období.

V dílech designérů Gourji stylizované řády dob občanských a národních válek, vojenských emblémů, automobilů, letadel a dokonce i měsíčních roverů;

 • Dunhill - Britská známá značka vyrábí své mistrovské dílo ze stříbra.

Výrobky tohoto výrobce jsou známé svou jedinečností designu, praktičností, okouzlující jednoduchostí a chamtivostí;

 • Lanvine. Při výrobě manžetových knoflíků tento výrobce používá nový trendový nápad - zdobení velkými křišťály Swarovski;
 • Cartier. Charakteristickým znakem světoznámé značky je ušlechtilý styl kombinovaný s nepřekonatelnou francouzskou elegancí.

Výrobky ze žlutého a bílého zlata s přírodními kameny a rozptylem diamantů.

Cartier preferují úspěšní podnikatelé a vybraní z elit obou hemisfér, příslušenství s výhodou zdůrazňuje individualitu a rafinovanou eleganci;

 • Montegrappa - dovedná kombinace starodávných klasických tradic společnosti Montegrappa a moderních inovativních technologií.

Vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality s povrchovou úpravou bílého, žlutého, růžového zlata a vložek z přírodních kamenů, perleťové a lyapisnoy smaltu.

Boční části manžetových knoflíků a spony jsou vyryté lakonickým nápisem loga značky a na zadní straně je rokem vzniku společnosti;

 • Mercedes - vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Speciální prvky značky (hvězda, převodovka a další) a drážkované boční plochy vytvářejí rozeznatelný vzhled manžetových knoflíků značky Mercedes. Stylové a harmonické příslušenství pro milovníky automobilů této značky a elegantních mužů.

 • Šéfe Hugo - známá firma v oblasti designu a tvorby pánského oblečení a doplňků.

Šperky jsou vyrobeny ze stříbra, mosazi a potažené bílým nebo žlutým zlatem. Klasické formy - kulaté, čtvercové, obdélníkové.

Speciální logo značky, barevný smaltovaný lak a černý lak vytvářejí jedinečný zvláštní vzhled.

Kreativní elegantní design, progresivní, individuální přístup k tvorbě obrazu - punc značky. Nabízeny jsou vynikající sety: manžetové knoflíčky s kravatou a šátek s hodinkami;

 • BMW - lépe známý na světě jako automobilová značka. Chcete-li však vytvořit úplný obraz podnikatele, potřebujete malý doplněk. Speciálně pro odvážné muže, kteří se nebojí experimentovat, vyrábí firma stylové a světlé pánské manžetové knoflíčky.

Výrobky jsou vyrobeny ze stříbra, nerezové oceli s emailem a logem společnosti.

Právě s nimi vzniká elegantní a atraktivní obraz úspěšného člověka. Můžete si také zakoupit sadu: manžetové knoflíčky a klip na kravatu navržený v dynamickém stylu a jasných barvách;

 • Námořní pán - mnoho let na světovém trhu pánské módy, anglické značky. Nemá poslední pozici, uvolňuje manžetové knoflíčky s přirozeným omezeným anglickým polštářem a elegancí.

Nabízený je rozmanitý sortiment výrobků z hlediska designu a provedení, vyrobený ze zlata nebo potažený zlatem, s diamanty nebo zvlněním.

Klasický styl a moderní secesní styl s legračními tvary v podobě žabek. Můžete si koupit vzácné předměty. Například, série manžetových knoflíků, které byly propuštěny pro 1980 olympijské olympiády;

 • Henderson - Fashion House Henderson vyrábí oblečení a doplňky pro muže. Produkty klasického a volného stylu určené pro práci i volný čas.

Produkty trvale kvalitní a bezvadný styl.Kolekce jsou navrženy předními evropskými designéry s nejnovějšími trendy a nejnovějšími technologiemi.

Přírodní kameny, vysoce kvalitní materiály, zdobené vícebarevným smaltem - stylové doplňky pro milovníky klasiky, oblek. Hrubé a indukční manžetové knoflíky zejména pro aktivní, energické mladé muže, kteří sledují trendy rozmarné módy.

Jak odlišit originál od falešného

Dnes ve většině obchodů, které prodávají suvenýry, dárky a doplňky nabízí velký výběr manžetových knoflíků. Vypadají stejně jako výrobky známých značek, mají logo a stylový vzhled. Ceny jsou celkem rozumné.

Prodejci zajišťují originalitu a kvalitu výrobků. Ale bohužel, manžetové knoflíky často vydrží jen několik ponožek, a pak je vše zlacení a smaltování velmi rychle vymazáno.

Jak se dostat do nepříjemné situace a vidět falešné? Velmi snadné - v individuálním případě. Všechny známé ochranné známky mají vlastní jedinečný obal s logem. Jedná se o všechny druhy krabic a krabic, pouzder, kufrů a dokonce i bonbonnierů s texturními značkami a bez nich. Důležitý detail - tisk písma a barevného tónu. Každá kolekce značky a dokonce i jeden model má svůj vlastní jedinečný box.

Manžetové knoflíčky jsou mimořádně osobním atributem a je zde spousta jejich modelů, typů, značek a klient si je vybírá pro sebe, za určité situace, stylu, vkusu. Je téměř nemožné předem navrhnout, které manžetové knoflíčky budou prodány a v jakém množství.

Prodejci proto objednávají dva až pět typů krabic pro manžetové knoflíčky, tisknou si vlastní logo (obchod nebo firmu) a nezáleží na tom, jakou značku si koupíte - Hugo Boss, BMV nebo Cross - můžete něco zabalit do krabice a prodat jako originální cena

Vy si vyberete příslušenství pro sebe a dostanete opravdu značkové manžetové knoflíčky, ale ne falešný. Doporučuje se zjistit od prodejce-konzultanta o obalu pro vybranou položku.

Pokud je krabice falešná, pak manžetové knoflíky také nejsou originální.

Stylové obrázky

Moderní životní styl jednoduše zavazuje člověka, aby byl vždy koncentrovaný, slušný, v plné připravenosti na všechny druhy překvapení, neočekávaných obtíží a problémů. Od vzhledu velmi záleží na životě. Jak a co je člověk oblečen, ovlivňuje jeho život, přispívá ke zvyšování důvěry a touhy po úspěších. A lidé se vždy dívají na to, jak vypadáte.

Podle mnoha psychologů se může mnoho naučit o člověku, jeho povaze, chuti a úrovni pohody zkoumáním manžetových knoflíků. Tento malý detail pánského obleku může upozornit na vynikající chuť, dobrý smysl pro styl, naznačit stav, přidat eleganci a kouzlo jeho majiteli.

Výběr manžetových knoflíků, nezapomeňte, že tato dekorace vyžaduje charakteristický styl oblečení. Košile by měly být prosté s:

 • dvojitá (francouzská) manžeta - večerní slavnostní verze;
 • manžeta jednoduchá bez knoflíků (Vídeň) - pro práci v kanceláři, obchodní jednání, jednání;
 • sportovní manžeta, knoflíky a otvory pro manžetové knoflíčky - pro časté nošení manžetových knoflíků.

Tvoření obrazu, to není přežití to s květinami a ornamenty.

Zpravidla více neznamená lepší. Nasazení manžetových knoflíků a vytvoření vlastního individuálního elegantního obrazu se řídí několika pravidly:

 • přítomnost obleku. Koneckonců, manžetové knoflíčky na košili bez bundy vypadají zbytečně;
 • Snažte se zachovat poměrný poměr příslušenství. Nenoste malé manžetové knoflíčky s velkou sponou nebo masivními hodinkami. Bude to vypadat hloupě;
 • všechny šperky musí být důsledně koordinovány.

Manžetové knoflíčky, snubní prsten, hodinky, náramek, prsten - vše by mělo být ve stejném stylu a mělo by být vzájemně kombinováno;

 • manžetové knoflíčky budou vypadat skvěle v kombinaci s kravatou a kapesníkem. Takový soubor je vhodný pro obchodní i speciální příležitosti.

A nezapomeňte, že manžetové knoflíčky by měly být v souladu s přezkou na kalhotovém pásu, kravatu, ozdobu na kabelku a zapalovač cigaret.

Pak vytvoříte celý sofistikovaný obraz a lidé kolem vás si všimnou, ocení váš smysl pro styl.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky