Vlasy pro holky

Vlasy pro holky

Vždy věnoval zvláštní pozornost vlasům. V dávných dobách ženy módy zdobily vlasy věnce z čerstvých květin a listů, obvazy stuh vyšívaných perlami a drahými kameny, hřebeny a sponky ze slonoviny. Do copánků se stáhly barevné stuhy, záplaty a dokonce i zlaté a stříbrné nitě.

Dodnes se zachovala láska k elegantním, jasným, mimořádným ozdobám na vlasy. Jak udělat zajímavý účes pro dívku za pár minut a že je celý den v perfektním stavu? Stačí si koupit vlásenku, která se hodí společně se situací.

Materiály

Dnes jsou vlásenky vyrobeny z různých materiálů:

 • Plast je nejpoužívanějším materiálem. Vlasy z plastu jsou velmi lehké, nevytvářejí účes těžký a téměř se necítí na hlavě. Jejich barvy, modely a typy jsou tak rozmanité, že se někdy „oči rozcházejí“;
 • Tkaniny - samet a velur, brokát a satén, tyl a organza, hedvábí - hlavně jsou to elastické pásky nebo ozdoby z květin a luky pro klipy a špendlíky;
 • Saténové stuhy a cop (kanzashi) přicházejí ve všech barvách duhy, s kresbami a tisky. Z nich se vyrábí různé luky a ozdoby v podobě květin hlavně pro malé vlásenky a spony, špendlíky;
 • Plsť se používá k vytvoření hustších dekorací pro vlásenky a klipy střední a velké velikosti;
 • Polymerové jíly se nebojí vody a jasného slunce, vhodné pro zdobení vlásenek různých velikostí;
 • Foamiran je velmi zajímavý materiál, cítí se jako semiš nebo samet, široká škála barev, perfektně udržuje svůj tvar, nezmizí na slunci;
 • Korálky se používají k vytvoření proutěných šperků nebo jako doplněk k saténovým stuhám, plsti, polymerové hlíně;
 • Kovový a kovový drát lze použít pro základnu výrobku a pro dekoraci.

Zbarvení

Doplňky a vlasové ozdoby jsou dnes vyráběny nejširší paletou všech barev a odstínů. Vlasové spony jsou monotónní, hladké, duhové, s "mramorovými" skvrnami, geometrickými vzory a květinovými vzory, pastelovými nebo jasnými "kyselými" barvami.

Neobvyklé modely

 • Spirála čepů - rozdíl oproti tradičním vlásenkám spočívá v tom, že mají spirálový tvar, dobře upevněný dlouhými hustými vlasy, téměř samy o sobě nepostřehnutelné;
 • Heagami - Zajímavý pin pro vytváření paprsků. Vlasy se ukládají mezi desky, lisují se, pak se navíjejí na výrobek a svazek, tvoří se skořápka;
 • Twister - vlásenka neohýbá vlasy, je snadné vytvořit svazky nebo zkroutit vlasy svazky v různých směrech. Má odrůdy. Sofistikovaný je kroucení s otvory na koncích, upevněné knoflíkem. Francouzské zkroucení, když se používá na kovovém rámu, vlasy jsou navinuty a bodnuty kolíky;
 • Donat (kobliha, váleček, kobliha) - to jsou různé názvy pro velkou gumu pro rychlý účes - buchta. Toto příslušenství je někdy díky svému vzhledu považováno za žínku na nádobí, je měkké, porézní a je vyrobeno ve 3 barvách: béžové, hnědé a černé. Válec se snadno používá, účes se získá během několika minut, pokud trénujete a celý den vypadá dobře. Kravatu ocas, zatlačte vlasy do koblihy, zabalte do základny ocasu a rovnoměrně rozložte, upevněte sponky na vlasy. Hotovo! V případě potřeby ozdobíme lukem, ozdobnou vlásenkou.
 • Montara (druhé jméno - motýl) - druh hřebene, se skládá ze dvou částí, které jsou spojeny elastickým páskem nebo silikonovými cívkami.Štípnete si vlasy jedním hřebenem - upevněte ho na druhý. Spolehlivě udržuje kadeřnici z hustých dlouhých vlasů.

Zajímavá řešení

 • Klobouk

Velmi stylová vlásenka, vyrobená v široké škále barev s použitím různých materiálů (velur, tyl, satén, korálky, květy z polymerové hlíny, foamiran). Několik sezón na kloboucích se závojem jsou velmi populární. Tento prvek dekorace vlasů je relevantní pro večer, svatbu, slavnostní a každodenní vzhled.

 • Koruna

Speciální doplněk pro romantickou a trochu extravagantní dámu - rafinovaná dekorace pro přátelskou párty, divadelní představení, focení. Můžete jednoduše připnout vlasy nebo uspořádat na vlasy jako korunka - dekorace.

 • Luk

Nejoblíbenější vlásenky, vždy aktuální a stylové. Jsou vyrobeny ze všech materiálů, od levného plastu až po luxusní samet, zdobí výrobky korálky, přívěsky, kamínky. Luk bude zdůrazňovat individualitu, eleganci, eleganci a originalitu každého obrazu. Tyto vlásenky jsou skvělé pro každodenní nošení ve školce, škole, univerzitě, procházky s přáteli, na výlet. Příslušenství je zároveň přijatelné i na slavnostních akcích - svatbách, divadlech, banketech.

 • Květina

To je oblíbený mezi vlásenkami. Samozřejmě byste si měli vybrat příslušenství podle vlastních preferencí nebo podle trendů módních návrhářů, stylistů. Na nejnovější módní přehlídky, téma květin je v trendu, a květiny v účes jsou jen elegantní. Hlavní designéři říkají, že s použitím růží, mák, orchidejí a abstraktních květin můžete každý mrazivý zimní den ozdobit a zahřát a vrátit se do horkého letního dne.

Hlavním rysem této sezóny není použití jediného příslušenství, ale kombinace několika. Například, neobvyklý klip, stuha, aby odpovídala oblečení, harmonický květ dohromady dát zajímavé a originální složení.

 • Kachny

Řada plastových nebo kovových klipů vám umožní vytvořit stylový účes během několika minut. Často se jedná o atribut účesů holčiček. S kachnou můžete bodnout, zastrčit volný pramen. Světlé dekorace jako děti. V létě a v zimě, kachna vždy pomůže vytvořit moderní stylový účes na vlasy různých délek, bude originální dekorace, bude klást důraz na individualitu obrazu.

Jaké modely plácnou

Dívky jsou nepředvídatelní lidé, rozhodují se velmi rychle, zejména pokud jde o vlasy a vzhled. Velmi často, oni řezat rány nebo dělat to asymetrický, ale to trvá docela dost času, a já chci jiný účes a jiný obraz.

Pak přijďte na záchranu vlásenky pro rány. Krásné a originální, velké a malé, s různými úchyty a velmi rozmanité. Díky velkému výběru vlásenek můžete krásně bodnout ránu jakékoli délky, vytvořit nový zajímavý vzhled.

Stylisté doporučují několik možností, jak uklidnit rány:

 • bodnou ránu na korunu neviditelného kříže, takže bude silnější držet. Tato metoda je výhodná, když není čas "poskakovat" s odolnými vlasy. V tomto případě můžete nechat rány hladké a lze je strukturovat pomocí pěny, gelu. Můžete tak vytvořit různé varianty každodenního stylu;
 • před položením třesku by měl být malý hřeben. Tím se zvýší objem, opticky se sníží široká tvář. A krásné klipy dodají elegantní vzhled;
 • Asymetrické rány by měly být lehce kartáčovány na stranu, sypány lakem a bodnuty neviditelnými. To poskytne příležitost k fixaci objemových vláken;
 • Dlouhé rány mohou být zapleteny do copu, což zajišťuje krásný vlásenka. A i dlouhé vlasy lze odstranit čelenkami nebo saténovými stuhami a stealth.

Poměrně malé holčičky se musí pokusit udeřit ránu co nejdříve (všichni se spolu táhnou), snaží se dosáhnout dohody, aplikovat různé světlé sponky a obdivovat krásu malé princezny. Spousta trpělivosti, přesvědčování, vytrvalosti a malé krásy se bude snažit udělat účesy pro každého: sebe, hračky a rodiče.

Vlasy na vlasy vlastními rukama

Autor hairpins jsou poměrně drahé, zatímco existuje levnější varianta - vytvořit krásné příslušenství vlastníma rukama. K tomu jsou vhodné všechny materiály: foamiran, polymerová hlína, saténové stuhy, různé stuhy, měděný drát různé tloušťky, korálky, korálky, samet, kůže a další. Zkuste, snít, vytvořit a překvapit, dát do emocí a teplo svého srdce. S péčí, trpělivostí a přesností - budete majitelem krásného exkluzivního gizmosu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky