Co nosit s velveteen sukně?

Co nosit s velveteen sukně?

Vlastnosti

Původ velveteen je zahalen do neznáma. Nikdo nyní nemůže spolehlivě odpovědět na otázku: jak vznikla tato tkáň? Jedna verze tvrdí, že historie této látky je spojena s městem Manchester, což je důvod, proč Evropané nazývali materiál "Manchester". Jiné zdroje říkají, že slovo "samet" z francouzštiny může být přeloženo jako "tkanina králů". Další verze říká, že „samet“ lze přeložit jako „lem“ a „vlněnou hrubou tkaninu“.

Po mnoho staletí byl velveteen nákladným potěšením. Tato tkanina mohla dovolit jen bohatým šlechticům a lidem příbuzným vládnoucím panovníkům, jako samotní monarchové. Velveteen tkanina byla vždy považována za výrazný materiál bohémských a šlechtických tříd. Tato tkanina se skládá z tlusté bavlny se syntetickými nečistotami. Vrchní látka žebrovaná, potažená kartáčovanou jizvou.

Tam jsou některé druhy velveteen: \ t

  1. Jizva - tkanina s nízkým napětím s úzkými jizvami;
  2. Kabel - je to záležitost s dlouhým zdřímnutím a velmi širokými žebry, věci z této věci vypadají velmi staromódně a vintage;
  3. Manšestr - jedná se o střídavě hladký a kartáčovaný povrch, což je kresba;

Takové sukně jsou měkké a trvanlivé. Na rozdíl od stylu může být prezentován jak s elegancí, tak se sportovní zaujatostí. To dává sukni univerzální použití v oděvních sadách.

Podle vlastností látky je podobná a blízká sametu. Pokud by za starých časů mohla taková tkanina nosit jen pár vybraných, pak si v moderním světě může tato luxusní tkanina dovolit každý. Tento materiál postupně získává na popularitě, zejména sukně z něj vyrobené.

Výhody a nevýhody

Z výhod velveteen může odlišit jeho životnost. Je velmi trvanlivý, ale zároveň elastický. Díky své síle prakticky nezvrásní. Má vysokou odolnost proti opotřebení. Málo špinavé.

Jedná se o trvanlivou tkaninu, která po řádné péči prakticky nezmění svůj původní vzhled. Má příjemnou povrchovou hmotu. Navíc je to velmi krásná hmota, která se snadno kombinuje s různými tkaninami. Dobrá retence tepla. Jedná se o levné a cenově dostupné oblečení.

Z nedostatků velveteen stojí za zmínku skutečnost, že sedí po mytí. Nelze ho zmáčknout ani otřít, jinak se deformuje a ztratí svůj původní vzhled. Nejlepší je prát samet ručně při dostatečně nízké teplotě. Obecně je nejlepší tento materiál čistit. Umytá věc by měla být položena na jakoukoliv tkaninu tak, aby vlhkost byla absorbována a teprve pak pověsit věc. Můžete sametové železo jen zevnitř. Je lepší žehlit páru.

Modely

V současné době patří mezi vyhledávané modely sukně v malé jizvě. Budou zdůrazňovat postavu a dávají obraz elegance. Často tento druh tkaniny vytváří věci v retro stylu, který byl tak populární v sedmdesátých letech. Styl lichoběžníku bude vypadat velmi harmonicky. Je zajímavé podívat se na různé rovné sukně různých délek, zejména tužkou.

Styl je zcela odlišný - přiléhavé sukně nebo tužky a neobvyklé sukně na tulipány. Také vytvořené z velveteen sukně, slunce, ale ne svěží, protože povahy materiálu.

Módní trendy

Opět je důležité zdůraznit, že sukně sestávající z tenkého lemu jsou velmi důležité. Vytvářejí obraz elegance a barevné postavy siluety. Sukně podobné tkaniny má velkou výhodu.To se nerozkládá, dává svobodu pohybu, téměř není znečištěné. Tato sukně je ideální pro chladnější roční období. Navzdory své těsné struktuře vypadá sametová sukně ženská a sofistikovaná.

Styl sukně ve skutečnosti nezáleží. Ale některé z populárních modelů jsou minisukně, „tulipány“, sukně, sukně a sukně na tužky. Mezi barvami jsou oblíbené odstíny béžové, žluté a hnědé barvy.

Jak si vybrat

Se štíhlou a proporcionální siluetou obrázku je možné odvážně vybrat jakýkoliv typ této látky. Lidé s úzkými boky a dlouhými rameny se hodí k látce s velkou jizvou, která dá více stehen a dodá siluetu harmonii. Pokud má dáma siluetu A, sukně s malou jizvou jí pomohou vypadat elegantněji.

Pro mladé dívky hodí sukně s flounces dlouho nad kolenem. A pro dámy nad padesát, bude dělat dobrou délku pod kolenem a jednoduchý prostý styl. Často jsou kapsy přidávány do sametových sukní, dokonce i na hýždě. Často jsou sukně vytvořeny s pásy.

Při výběru oděvu je třeba vzít v úvahu, že pokud není sukně kombinována s tvarem těla, může vizuálně zvětšit postavu a přidat kilá díky svému hustému materiálu.

Co na sebe

Sukně Velvet dokonale ladí s kašmírem. Jako top bude zajímavé podívat se na monotónní roláky nebo svetry z úpletu, košile a hustých halen z teplých tkanin. Lze kombinovat s pulóvry, mikiny a vestami. Ale v roli svrchního oděvu si můžete vyzvednout kožené bundy. Obrázky můžete ředit látkovým pláštěm s hladkým povrchem.

Okouzlující sukně vypadá s semišové botičky. Můžete si vyzvednout boty s malou sukní. Boty jsou také možné, ale z hladkého materiálu as minimálními detaily a prvky.

Je lepší nespojovat letní šaty s takovou sukní, protože textury budou příliš odlišné a nevhodné, aby byly kombinovány. Ale můžete si vybrat horní část věci podobné sametu.

Sukně z tmavých odstínů bude vhodná pro kancelářskou možnost. Lze ji kombinovat s přísnou světlou halenkou, vyrobenou z tkaniny s hustou texturou. Dlouhá manšestrová sukně je vhodná pro chladné období. Díky své délce se stává univerzální pro jakýkoliv typ a tvar postavy, s výjimkou pouze dívek s velmi krátkým vzrůstem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky