Sukně pro dívky

Sukně pro dívky

Je těžké najít ženský šatník než sukni. Nadýchané sukně pro dívky byly vždy oblíbeným atributem oblečení, protože mohou proměnit mladou dámu jakéhokoliv věku na princeznu. Ale pokud by tento obraz byl vhodný pro malé holčičky, pak pro více dospělých musíte vybrat modely působivěji.

Moderní řada svěží sukně umožňuje dívkám vychutnat si příležitost experimentovat s vlastní cestou. Jaká je kombinace tohoto ženského šatníku pro dívky různého věku a kdy se tento zajímavý střih objevil?

Trochu historie

Nadýchané sukně se dostaly do módy v 16. století díky španělským ženám. Pompéra v té době byla považována za hlavní důkaz bohatství, protože podvodníci mohli dovolit jen skládané sukně, které nevyžadovaly mnoho materiálu. Bohaté mladé dámy daly svému sukni objem díky vrstvení. Kromě toho používali tuhý rám větvičky, který byl připevněn ke korzetu. Sukně doslova superponované na hromadném designu, dosahující nebývalého průměru.

Zdobené takové sukně se stuhami a spoustou drahých kamenů. Oblečení takhle vždy vážilo hodně, ale krása požadovala oběti. Po nějaké době, Francouzi byli schopní mírně snížit váhu šatů. Změnili design a vytvořili kužel. Stejná sukně se nosila na design pod šaty.

Od těžkopádných návrhů odmítaných pouze v 17. století. Stále však zůstala pompézní sukně podobná moderní. To bylo dokonce přijímáno nosit několik sukní současně dát objem. V létě dosáhl počet sukní šesti a v zimě až třinácti. Je těžké si představit, jak mladé dámy odolaly takovým obrovským nákladům, ale faktem zůstává.

Vlastnosti

Moderní modely sukní nejsou dány tuhými strukturami, ale spíše tuhými materiály. A čím těžší jsou a čím více z nich, tím luxusní sukně vypadá. Nedílnou součástí každého svěžího modelu je vrstvení a záhyby. Materiál jako spodní základna je tyl nebo síťovina. Kromě toho, že materiál se bude vždy skládat, protože bez nich styl nebude svěží, ale spíše rozšířené.

Styly

Současní návrháři diverzifikovali styly svěží sukně na nemožnost. Každá nová kopie se může lišit barvou, materiálem, tiskem, délkou a nakonec i pompou. Zvažte styly, které jsou nejoblíbenější mezi ženami.

Americká žena

Takový fanoušek si hippies velmi oblíbil, ale teď je trendy a dokonce i mladé dámy, které nepatří k menšinám, si ho vybírají. Tyto sukně jsou vždy šité z lehkých tkanin, takže nejsou horké a jsou ideální na léto. Materiál lze použít satén, hedvábí, organzu, bavlnu, šifon. Jsou zdobeny stuhami, krajkou, takže dávají obraz beztíže a romantiky. Zajímavé je, že krátké modely jsou vybírány častěji mladými romantickými osobami, ale protáhlé se mohou stát hlavním atributem večerních šatů.

Tutu

Dříve byla spojena výhradně s baletem, ale nyní je používána iv každodenním stylu. Taková sukně je vždy šitá z průsvitných tkanin, jako je šifon, tyl nebo síťovina, a dodává obrazu určitou beztíže. Nejčastěji se tyto sukně nosí denně jen extravagantní osobnost, protože vypadají docela neobvykle. Ale s tím, že zdůrazňují výjimečnou ženskost mladých dam, je neuvěřitelně těžké se hádat.

Velmi svěží

Pro tento popis je ideální vícevrstvá sukně. Zajímavostí je, že základem je obvyklá přímá nebo rozšířená tkanina, na které se aplikují jiné, již pevnější materiály. Počet vrstev se volí v závislosti na délce - čím kratší je model, tím méně úrovní. Vrstvy tkaniny mohou být šity jak horizontálně, tak vertikálně, a navíc jejich konce mohou být přehnuty do záhybu, což dává ještě větší objem. Více okouzlující modely, "udržet" jejich okázalost díky linii tkaniny šité do hran.

Další typ velmi svěží sukně lze přičíst sukni - Tatyanka. Ona byla populární ve čtyřicátých letech minulého století, ale slavný návrhář Cristian Dior ji přivedl zpět do života v této sezóně. Styl sukně je vždy složen a tyto záhyby začínají od lemu pásu. Délka sukně může být různá. Více zkrácené modely jsou často voleny mladými dívkami, ale délka midi je dávána přednost dámám působivější.

Plisované sukně jsou také neuvěřitelně pompézní, ale na rozdíl od předchozího modelu pocházejí záhyby tohoto stylu z pasu samotného.. Je zajímavé, že čím častěji se tkanina shromažďuje do záhybů, tím luxusnější vzhled modelu. Tyto modely jsou šity z poměrně husté tkaniny, takže jsou obvykle voleny pro chladnější období. Záhyby tohoto stylu jsou velmi podobné těm používaným na národních sukních Skotů, ačkoli tito nejsou zvláště pompézní.

Materiály

Tkaniny pro šití sukní lze použít různé, od banální bavlny, končí s vynikající organza a elegantní hedvábí. Pro šití každého stylu sukně se používá alespoň trochu tvrdého materiálu, z nichž jeden je obvyklý tyl.

Od tylu

Hlavní výhodou tuku je jeho pružnost a síla při současné lehkosti a jemnosti. Je zajímavé, že tyl pro sukně lze použít nejrůznější, od tvrdých až po měkké a střední. Stejně důležitou výhodou je schopnost tohoto materiálu udržet tvar. Ale stojí za to zvážit, že takové sukně lze klasifikovat jako nestandardní a dokonce specializované. Nejsou vhodné pro všechno a nebudou vhodné všude.

Co na sebe

Nejlepší boty pro sukně-tutu, a všechny ostatní nadýchané sukně budou klasické boty nebo sandály s podpatky. Tenisky a tenisky pro tento outfit dávají přednost dívkám - neformalki. Šaty pod takovými sukněmi a klasickými halenkami, topy a volnými roláky. Často tyto sukně doplňují tenký pásek, čímž zdůrazňují jemnost pasu.

Skutečné barvy

Nejmodernější barvy této sezóny jsou bílá, modrá, zelená, žlutá, modrá a fialová. Modely sukní pro holčičky jsou často šity z tylu různých odstínů. Ukazuje se docela originální a stylový efekt. Někdy je každá vrstva tylu namalována okamžitě ve všech barvách duhy - vyjde poněkud veselá kombinace.

Jak to udělat

Šít tylu sukně sami to bude trvat docela dost. Stačí mít na ruce 3 metry materiálu o šířce asi jeden a půl metru, pásku o šířce rovnající se šířce pasu a saténovou stuhou. Pro šití by měl být veškerý materiál rozřezán na padesát stejných dílů, které budou působit jako vrstvy. Jejich šířka by měla být 15 cm, délka se může lišit.

Chcete-li začít s, by měl být lemován šňůru tvořit prstenec tkaniny. Dále, k této prstence budete muset šít střídavě kousky látky, po skládání je na polovinu. Hlavní věc je, že ohyb je nahoře a konce tkaniny visí volně pod ním. Na konci je konstrukce pásu. To je více dekorativní proces, takže můžete použít pro tento účel řadu prvků - saténové stuhy, korálky, korálky, obecně, to vše závisí na vaší touze.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky