Jaro-léto 2019 Kolekce Sukně

Jaro-léto 2019 Kolekce Sukně

Sukně je schopna kombinovat několik různých trendů najednou. V kolekci jaro-léto 2016 jsou módní sukně pozoruhodné širokou škálou modelů. Se známým nebo originálním střihem mohou doplnit svůj šatník v klasickém i extravagantním stylu.

Populární modely a styly

Hlavními hity přehlídky byly nafouknuté sukně a sukně s hrazdě, sukně s asymetrickým střihem as výstřihem, průhledné a kožené, skládané a rovné, s květinovým vzorem, pruhované as etnickým ornamentem. Oblíbené jsou následující modely:

Curvy

Existuje několik druhů nadýchaných sukní:

Tatyanka Sukně

Jeden z nejoblíbenějších modelů nádherných sukní. Tkanina takové sukně se shromažďuje podél pasu a vytváří objem. Může být různě dlouhé, monofonní nebo vzorované, z bavlněné nebo tekoucí tkaniny. Nejoblíbenější barvy pro tuto sezónu jsou: indigo, smaragd, bordó, červená a černá.

Tutu sukně

Tato sukně je známa všem z baletu. Má několik vrstev stejné délky. Použitým materiálem je tyl, tyl nebo síťovina. Vzdušnost sukně je dokonale zdůrazněna jemnými pastelovými barvami, i když se používají i světlé.

Tierovaná sukně

Od balení se liší v různých délkách každé následující vrstvy. Může se skládat z jednoho materiálu nebo více, má ohraničení nebo několik možností vrstvy. Vrstvy lze umístit vodorovně, svisle a diagonálně.

Skládaná sukně

To se podobá sukni Tatiana, ale tvoří vertikální záhyby stejné šířky. Sukně mohou být jednovrstvé nebo mají podšívku. Často je šitá z jednobarevné tkaniny různých barev.

Balónová sukně

Skládá se ze dvou pláten různých řezů, šitých zespodu. Objemnější horní vrstva vytváří vertikální vlny a připomíná baterku. Může být víceúrovňový, má monochromatické barvy nebo vzor.

Sukně americká

Tento model obsahuje volánky kolem obvodu každé z několika vrstev. To pomáhá zvýšit objem sukně bez použití přídavné tkaniny. Sukně jsou šité z vzdušných materiálů: šifon, organza, satén.

Na gumičce

Sukně s gumou nelze připsat určitým stylům. Na každém z nich může být přítomna žvýkačka. Výhody takové sukně je obtížné napadnout:

 1. Snadné nasazení;
 2. Vhodné pro ženy různých konfigurací;
 3. Široký elastický pásek se dotahuje a vizuálně snižuje pas.

To může být šitá tkanina jakékoliv hustoty v závislosti na ročním období.

Plíce

Lehké sukně jsou vyrobeny z tenkých letních tkanin, přírodních i umělých. Mezi nimi jsou:

 1. Len
 2. Chintz
 3. Guipure.
 4. Hedvábí.
 5. Šifon
 6. Organza.
 7. Crepe de chine
 8. Georgette.
 9. Viskóza
 10. Nylon

Tkaniny se používají jako základní materiál nebo jako podšívka pro nadýchané sukně. Populární průsvitné a průhledné sukně s vložkami nebo krajkou. Hlavní požadavky na letní sukně: vzdušnost, měkkost, schopnost projít vzduchem a absorbovat vlhkost.

Přímky

V kolekci jaro-léto 2016 byly široce používány sukně různých délek. Mezi sukněmi mini délek, nejoblíbenější jsou sukně z kůže, džínové, pletené a bavlněné, hladké nebo kostkované.

Nejoblíbenější sukně střední délky je tužková sukně. Nejkratší délka takové sukně je na dlani nad kolenem, nejdelší dosáhne středu lýtka. Letní tužka sukně možnosti šít bavlny. Husté modely vyrobené z vlněných tkanin.

Maxi rovné sukně na léto jsou prováděny ve světlých a pastelových barvách.Populární květinové tisky a pruhy v námořnickém stylu. Přímé sukně jakékoliv délky mohou obsahovat okovy nebo vložky z různých materiálů.

Sukně, kalhoty

Jedním z trendů sezóny - sukně-kalhoty jsou široké kalhoty od poloviny lýtka až po podlahu. Jsou vyrobeny z materiálů různých hustot v závislosti na účelu. Nejoblíbenější letní možnosti. Výrobek vypadá jako sukně a pouze při chůzi je vidět její střih.

Sukně kalhoty jsou vhodné pro ženy jakéhokoliv typu postavy a nosí se těsně nahoře. Jeho počet zahrnuje vrcholy, košile, roláky, tenké svetry. Jako vrchní oděv lze použít bundu nebo krátkou srst.

Boty se hodí na rovnou podrážku a podpatky. Záleží především na růstu ženy. S nízkým růstem je lepší používat boty s podpatky. Tužka sukně vylučuje boty s vysokými vrcholy, protože se budou vydávat za pohybu.

V záhybech

Předchůdce této sukně je kilt, tradiční pánská skotská sukně. Sukně pochutnávala ženy a získala širokou škálu modelů, tkanin a střihů.

Podle typu záhybů sukně může být:

Jednostranná

Přehyby se skládají v jednom směru.

Počítadlo

Záhyby směřují k sobě.

Bantovye

Tento typ se vyznačuje chaotickým uspořádáním záhybů.

Navíc mohou být skládané sukně rovné nebo široké, seskupené nebo ve tvaru větráku. Řez těchto sukní může být dokonce asymetrický.

Tkanina pro ně musí udržet tvar. Seznam tkanin zahrnuje: bavlnu, vlnu a prádlo. Barevná řešení jsou většinou monochromatické a tradiční buňky.

Jedním z nejoblíbenějších představitelů skládané sukně je skládaná sukně. Používá se v dámském i dětském šatníku. Jeho hlavní předností je, že sukně se nezvrásní, proto nevyžadují žehlení.

Úzké

Úzká sukně se hodí k postavě, zdůrazňující ženskost siluety. Délka této sukně se liší od mini do maxi. Světlý obchodní zástupce je tužková sukně. Úzká sukně může být vyrobena z jakékoliv tkaniny, ale je lepší dát přednost husté. Vypadá to výhodněji na obrázku a při chůzi se neposune.

Těsné sukně by měly být pečlivě vybrány pro dívky s obdélníkovým a trojúhelníkovým tvarem. Horní a dolní část těla by měla být vyvážená na šířku, pás podtržený v páse nebo pás. Tužková sukně je vhodná pro všechny typy postav, zejména pokud je délka této sukně až do středu kolena.

Zeštíhlující

Jeden z moderních verzí sukně se stal hubnutí sukně. Používá se jako samostatný oděv, ne jako korekční prádlo. Ale vytvořen jako alternativa pro letní sezónu.

Tato sukně je zpravidla vyrobena z kvalitních materiálů a nevyžaduje zvláštní péči. Dokonale utáhne břicho a stehna a vytvoří štíhlejší siluetu. Externě vypadá jako džínová sukně, ale bez zipů, tlačítek a tlačítek. Současně je hlavním podílem v jeho složení polyester.

S kapsami

Sukně kapsy mohou být jak horní a skryté straně. Většinou se používají skryté kapsy. Mohou doplňovat široké sukně, sukně a rovnou siluetu. Často se kapsy nacházejí na krátkých sukních ve sportovním stylu.

Patch kapsy, což je módní doplněk k modernímu vzhledu, se používají na sukních z tlusté tkaniny. Džínové sukně jakéhokoliv střihu bez nich nedělají. Patch kapsy vizuálně rozšiřují oblast kyčle, takže ženy s typem trojúhelníkového tvaru se nedoporučují používat. Naopak budou vynikající volbou pro obrácený trojúhelník.

Módní trendy

Trendy každé sezóny určují prioritu řezu, délky, barvy, ozdob výrobků. Módní oblečení vždy odpovídá duchu času a sezónní displeje usnadňují výběr skutečných modelů.

Délka

Kolekce letní sezóny 2016 nesvítí jasné akcenty na určité délce sukní.Sukně jsou prezentovány jako krátké a dlouhé a střední délky.

Krátké

Krátké sukně v letní sezoně se vyznačují různými barvami a materiály. Jsou vyzdobeny světlými kresbami a ornamenty. V módním objemu sukně s záhybem, šikmým střihem, rozevřeným a načechraným. A-line sukně doplňují složité geometrické vzory, pruhy a květiny.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat suknám z kůže. Byly prezentovány hned několika módními domy. Kůže může být matná nebo lakovaná. Skutečná černá, červená, červená a bílá.

Kožené sukně, jako tkanina, mají jiný střih. Mohou obsahovat výstřihy, zipy, kožené vložky jiné barvy nebo jiný vzor. Šikmý řez na kožených sukních vypadá nejpůsobivěji.

Midi

Středně dlouhé sukně jsou často spojovány s novým stylem přídě. Mezi vyhledávanými modely je stále tužková sukně tradičních a jasných barev. V módě sukně s asymetrickým střihem, jehož délka přední části je mírně nad kolenem a zadní může dosáhnout délky maxi. Patří mezi ně vodopád, sukně s vlakem různých úprav.

Dalším skutečným modelem byl rok sukně. Tato sukně je přímá střih, rozevřená dolů. Je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku a může dokonce zapadnout do obchodního stylu oblečení.

Dlouho

Dlouhé sukně podporují obecné trendy v sezóně. Mají složitý střih, řezy, průhledné tkaniny, vložky. Skládané dlouhé sukně a průsvitné s výšivkou, džínové sukně s vložkami různých délek a velkými náplastnými kapsami.

Sukně lze ozdobit třásněmi, baskičkami, pásy nebo stuhami. Zvláštní pozornost přitahuje výběr barev a vzorů.

Aktuální barvy a výtisky

Nejvýznamnějšími barvami sezóny jaro-léto 2016 jsou: indigo, burgundsko, losos, tmavě tyrkysová, taupe, broskev, „moonstone“, pervansh, creme brulee a levandulová šedá. Černá, bílá a béžová zůstávají relevantní. Patří mezi oblíbené, protože se snadno kombinují se širokou paletou barev.

Nejmodernější tisky se staly: velká světlá buňka, proužek, květiny, rozvody, havajská kresba, zvířecí a geografické tisky, optické iluze, vzory tisku a romantiky, tahy štětcem, mramorové rozvody, kresby a výtisky ze hry.

Bílá

Bílá barva sukně dodává bokům objem, což je důvod, proč jsou tyto sukně nejvhodnější pro ženy s úzkými boky, jako je obrácený trojúhelník. V kombinaci s bílou sukní bude top vypadat zajímavější. Bílá barva zvýrazní jas barev a jemných pastelových barev.

V tandemu s vestou vytvoří bílá sukně tradiční vzhled v námořnickém stylu. S jasnými vrcholy máte lehký letní vzhled.

Béžová

Pokud bílá zvyšuje barvy a vlastnosti věcí, pak béžová zklidňuje obraz. Kožené bundy a hrubé kotníkové boty na platformě nebo objemné patě jsou s ním dobře kombinovány. Béžová barva vytvoří vzdušný obraz s bílými a pastelovými odstíny. Je to dobře s jasnými barvami, což jim dodává jemnost.

Černá

Přísná černá barva v kombinaci s neobvyklými detaily vždy vypadá živěji a názorněji než jiné barvy. Takže černá sukně s průhlednými vložkami je efektivnější než např. Modrá. Černá barva navíc pomáhá skrýt vaše vlastní emoce a pocity od ostatních.

To může sloužit jako pozadí pro všechny barvy, ale je nejvíce harmonický s jasnými. Černé sukně jsou tenké a vhodné zejména pro typ postavy trojúhelníku. Barva je univerzální a lze ji použít pro jakékoliv události.

Květované

Sukně s květinovým potiskem jsou nej ženskou a letní volbou. Jsou vhodné pro mladší a střední věk. Velký význam má velikost obrazu. Velké květy rozšiřují stehna. Proto je pro ty, kterým je tento efekt nežádoucí, nutné zvolit sukně se středním nebo malým vzorem.

Pro výběr sukně pro sukně je prvořadý význam.Vrchol, košile nebo tričko, většinou monochromatické, mohou opakovat barvu pozadí sukně nebo vzoru.

Barevné

Barevné sukně kombinují dvě světlé barvy a více, uspořádané jak ve formě pruhů, tak i nejsložitějších vzorů. Barevné sukně zahrnují celou škálu sukní s potisky a ornamenty. Obrazy letní sezóny jsou harmonické. Ozdoby na sukni lze opakovat nahoře. Tištěné květinové sukně na průsvitných tkaninách se nejlépe kombinují se stejným vrcholem. Obrazy s pruhy nebo etnickými vzory také vypadají stejně.

Pevné barvy

V monochromatických barvách se mohou objevit sukně jakéhokoliv střihu a délky. Jedná se o obchodní modely, letní načechrané a kožené. S monofonními sukněmi může být vrch monofonní nebo barevný, s ornamentem, květinovým potiskem nebo krajkou. V každodenním životě můžete kombinovat halenky a topy s květinovým vzorem s obchodními sukněmi, monochromatickými s koženými a přiléhavými, s různými barvami s nadýchanými sukněmi.

Jak si vybrat tkaninu. Materiály

Výběr látky závisí na stylu, siluetě, sezóně a cíli sukně. Nejlehčí látky se používají častěji pro nafouknuté modely, nejhustší jsou pro hrazdy, rovné sukně, tužkové sukně. Materiály mohou být: bavlna, povlečení, žakár, džíny, samet, hedvábí, satén, manšestr, vlna, pláštěnka, viskóza.

Pláštěnka

Syntetická nebo smíšená vlákna se používají v pláštěnkách. Sukně tohoto materiálu dokonale chrání před povětrnostními vlivy a má následující vlastnosti:

 1. trvanlivý a trvanlivý,
 2. lehký
 3. udržuje vás v teple
 4. odolné vůči deformacím
 5. nezmizí
 6. nebojí se ultrafialového záření,
 7. podporuje výměnu plynu
 8. není náročná péče.

Oblečení z pláštěnky může být doplněno izolací. Jeho povrch může být lakovaný nebo metalizovaný, zdobený výšivkou nebo flitry.

Z bavlny

Bavlněná tkanina je nejoblíbenější a cenově dostupná. Používá se v čisté formě a ve směsi se syntetickými materiály. Vlastnosti látky:

 1. lehký
 2. měkké
 3. odolává vysokým teplotám
 4. hygroskopický
 5. snadné malování,
 6. hypoalergenní.

Nevýhodami jsou špatná odolnost proti opotřebení, drcení a smrštění.

Viskóza

Tento materiál se získává z buničiny. Způsob zpracování ovlivňuje vzhled viskózy. Může vypadat jako len, vlna nebo hedvábí a má následující vlastnosti:

 1. hygroskopický
 2. měkké
 3. snadné malování,
 4. není elektrifikován
 5. hypoalergenní.

Viskóza je však v péči velmi rozmarná a vyžaduje ruční nebo jemné praní jemnými prostředky.

Jak si vybrat

Volba sukně je založena nejen na hlavních módních trendech, ale také na individuálních charakteristikách postavy a věku ženy. Barevná škála oblečení by měla odpovídat přirozenému typu vzhledu. Řez je zvolen podle typu postavy a výšky.

Podle typu obrázku

Pro každý typ figurky jsou určité typy sukní vhodné pro vyvažování horní a dolní části těla. Existuje pět hlavních typů:

Hruška nebo trojúhelník

Vyznačuje se širokými boky a úzkými rameny. Pro ženy tohoto typu jsou vhodné trapézové sukně a tužkové sukně. Doporučujeme zvolit prosté sukně tmavých barev bez dekoru.

Obdélník

Typ se vyznačuje stejnou šířkou ramen a boků a mírným pasem. Tyto ženy mohou nosit tužkovou sukni, tulipánovou sukni, slunce a půl slunce, hrazdovou sukni, balonovou sukni, vícevrstvé sukně a záhyb. Pro ně vhodné pro sukně jarmo. Důraz na pasu - hlavní věc, kterou je třeba věnovat pozornost.

Jablko

Ženy tohoto typu vyjádřily hrudník a pas, ty kilá jsou soustředěny na břicho. Vhodné možnosti by byly sukně-trapéz, rok, rovné sukně a zábal sukně.

Inverzní trojúhelník

Postava se vyznačuje širokými rameny a úzkými boky. Tyto ženy by měly nosit sukni a půl slunce, trapézovou sukni a kalhoty. Sukně pro převrácený trojúhelník mohou obsahovat volány, flounces, basky, různé dekorativní prvky.

Přesýpací hodiny

Poměry tohoto čísla se blíží ideálu. Postava má stejná ramena a boky, stejně jako výrazný pas. Pro ženy s tímto typem vhodné sukně-tužky, rok, a-line sukně, tulipán sukně a zábal sukně.

Pro plnohodnotnou ženu

Ženy s plnou postavou by se také měly řídit doporučením výběru sukní pro různé typy postav. Nejběžnějšími styly pro ně bude tužková sukně s vysokým pasem, zabalená sukně a sukně.

Tkaniny na sukně by měly být hladké. Vhodná bude džínová, krepová a brada pro letní, pletený a vlněný dres pro zimní období.

Pro starší ženu

Pro starší ženy si na dlani pod koleno zapadají volné, rovné nebo rozšířené sukně. Sukně do poloviny lýtka - není to vhodná volba, protože mají tendenci přidávat věk. Maxi sukni si můžete vybrat, pokud při chůzi nezpůsobuje nepohodlí. Sukně by měla být kombinována s hustými neprůhlednými punčochami.

Sukně s levným kováním, potiskem, volánkem, guipurou, saténem nebo sametem by měly být ze skříně vyloučeny. Tkaniny musí být matné, přírodní. Sukně může mít roušku. Nejvhodnější barvy: tmavě modrá, béžová, tmavě zelená, hnědá, bílá, šampaňské, můžete použít černou, ale opatrně.

Co na sebe

Lehké sukně a sukně midi délky v současné sezóně se nejlépe kombinují s průhlednými košile nebo halenkami. Mini sukně - s halenkami, bundami nebo sakami s dlouhými rukávy, vrcholy ze stejného materiálu. Designéři kombinují kožené sukně s haličkami sofistikovaného střihu s dekorací.

Vrcholky a halenky originálních stylů a dekorů jsou kombinovány s dlouhými sukněmi, sukně a volánky. Nezapomeňte na tradiční kombinaci sukně s bundou nebo blůzou, a to nejen v neformálním stylu, ale i v podnikání.

Kostým

V nových ročních obdobích je trend pro kostýmy s maxi sukněmi a midi pro každodenní nošení. Džínové dlouhé sukně s džínovou bundou vstoupily do módy. Mohou být zdobeny třásněmi nebo potisky. Populární světlé lesklé kostýmy ve stylu rocku, grunge a punku. Denní šatní skříň bude zředěna asymetrickým oblekem, vyšitým nebo pruhovaným.

Halenka

Letní sezóny halenky jsou zdobeny luky, volánky, flounces, krajky a pletivo. V módě krátké halenky a halenky s dlouhými rukávy, potisky a nášivka. Mohou být průhledné nebo kožené, originální design a přísný obchodní styl. Vyznačují se barevným rozsahem od neutrálních po světlé barvy.

Nová kolekce Jaro-léto 2016

Pokud zdůrazníte hlavní trendy sezóny, jsou vedoucí:

 • Nadýchané sukně;
 • Jasný mini;
 • Kožené sukně;
 • Sukně;
 • Sukně na tužky;
 • Sukně;
 • Dlouhé sukně;
 • Sukně s volánky.

Odrůda prezentovaná designéry v letní sezóně vám umožní vybrat sukni pro ženu s jakýmkoliv kompletním setem v jakémkoliv stylu a pro nejnáročnější chuť. Nové sbírky vyžadují kreativní přístup k výběru a odvážnější rozhodnutí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky