2019 džínové sukně

2019 džínové sukně

Nehoří v ohni a nepotopí se ve vodě. A není to shánění prachu na polici, protože je to vždy relevantní ... Džínová sukně už dávno získala díky své praktičnosti a nevyzpytatelnému svěžesti úctu k módy po celém světě. Od 19. století, denim stal se více a více populární, než to dosáhlo světových rychlostí. Významní návrháři používají džínoviny v jejich sbírkách, bezpochyby, že věci z džínoviny nebudou brzy z módy.

Každá dívka v šatníku určitě najde alespoň jednu džínovou sukni, protože taková věc je univerzální za každého počasí. Kromě toho, džínové sukně nikdy diktuje věkovou hranici pro svého majitele. Žena jakéhokoliv věku si může dovolit nosit tento model jako procházku, tak na světském večeru. A přestože džín je pouliční styl, v kombinaci se správným oblečením bude džínová sukně vypadat velmi důstojně, módně a žensky.

Džíny sukně jsou vhodné pro ženy, a to nejen jakéhokoliv věku, ale jakékoli velikosti těla. Taková hustá tkanina, jako je džínsovina, udržuje svůj tvar dokonale a umožňuje vytvářet jasnější linie silueta. Postava se stává harmonickou, proporcionální.

Dívkám "velikost plus" se doporučuje věnovat pozornost džínové sukni. Zarovnává siluetu a zakrývá bříško, jemně zvýrazňuje boky. Tato sukně má délku kolena. Vyberte si sukně s velkými čarami a kapsami, tyto detaily odvádějí pozornost od nedostatků a zdůrazňují výhody. Kromě tužkové sukně, majitelé úst-zalévání tvary jsou nabízeny možnost zvonové sukně. Výhodou takových sukní je, že si utáhnou siluetu, která postavě dodá eleganci.

Noste tento model není s těsným, as volným top: tričko, tričko nebo halenka s malým množstvím volánů nebo volánů. Nad vámi můžete hodit svetr. Obraz bude snadný a zmizí drobné chyby.

Lemovaná sukně nebo rozcuchaná sukně je známá svým jedinečným střihem s prodloužením poloměru na dno. Tato sukně se hodí dívkám s naprosto žádnou postavou. Nezanedbávejte tento model a dámy se zakřivenými, protože rozšířená sukně dokonale koriguje postavu a odstraňuje další palce. Čím nižší je linie, tím štíhlejší postava vypadá.

Díky svému stylu, rozšířená džínová sukně výrazně zvyšuje délku nohou. Tento univerzální model je vhodný pro každou příležitost, takže designéři bez váhání zahrnují tuto módní věc do seznamu nezbytných položek.

Džínové sukně s rovným střihem, mini tužkou a midi tužkou sukně jsou žádány mezi majiteli "osikového pasu" a dlouhých nohou. V kombinaci s obvyklou vrchní a světlou botou s patou nebo platformou může tato sukně vytvořit ohromující obraz. Rovné mini a midi sukně upozorňuje na eleganci nohou, takže pokud máte důvod se stydět za to, že se díváte na nohy, je lepší tento model opustit. Vynikající možností by byla maxi sukně.

A opět, džínové sukně s vysokým pasem, zapuštěné do zapomnění do konce dvacátého století, se vracejí k módnímu podstavci. Vysoký pas dodává dotek ženskosti, elegance a přitažlivosti. Tento styl sukně se objevil ve starověku a stal se měřítkem ženského obrazu v Říši. Vidíme obrazy starých řeckých nymf v bílých, lehkých šatech s vysokým pasem, přímo pod hrudníkovou linií. Tato silueta se později stala standardem ženskosti, harmonie a krásy. Navenek takový model sukně vypadá jako pološaty nebo sukně spojené s korzetem.

Sukně s vysokým pasem si vychutnávala ... muži.Koneckonců, žena v takové sukni vypadá sexy díky bederní linii, pasu a otevřeným nohám. Široký pás na sukni dodá vytvořenému obrazu extravaganci.

Romantický styl pomůže vytvořit džínsovou sukni s záhybem. Střih sukně určuje tvar, směr, délku a objem záhybů. Například přehyby pultu jsou řízeny záhyby k sobě, a pokud záhyby vypadají různými směry, pak se tyto záhyby nazývají bantovye. Tento model pomůže vytvořit značný počet variant kombinace s jinými oděvy, protože styl této sukně je lehký, ženský a vůbec ne nudný.

Velkou výhodou sukně z elastické tkaniny je, že se velmi pohodlně nosí. Dokonce i poměrně úzké rovné modely džínové sukně, vyrobené z elastické tkaniny, zanechávají volnost pohybu. Rozteč je široká, což není případ s pěšinkou, která je pojmenovaná pro zvláštní procházku dívek v tomto modelu. Stretchová tkanina obvykle není příliš hustá, takže nedochází k úbytku kůže. Každá holka se bude cítit pohodlně v sukni tohoto modelu.

Dívkám „v zajímavé pozici“ se nabízí také velký výběr džínových sukní. Dalším rysem těchto sukní je elastický pas, který podporuje bříško. Vložky se liší šířkou v závislosti na délce těhotenství. Pokud široké vložky zcela zabalí bříško až po hrudník, úzké podporují pouze dno. Existují modely, ve kterých je požadovaný objem elastického pásu regulován tkaničkami nebo suchým zipem.

V tomto modelu by měla sukně dívka cítit velmi pohodlně a nemyslí na nepříjemnosti způsobené oblečení. Pokud v prvních 2-3 měsících těhotná žena může nosit své obvyklé věci, pak pro příští období bude muset důkladně připravit šatní skříň.

Denim sukně-rok odkazuje na retro stylu. Jedná se o kombinaci přímé a rozšířené sukně. Horní část takového modelu zůstává rovná a zapadá do těla, zatímco spodní část se rozšiřuje na hrany díky zapuštěným klínům. Klasický rok se skládá ze šesti nebo osmi klínů.. Samotné klíny se mohou lišit od hlavní struktury sukně barevně, což dodává obrazu originalitu. Džíny sukně-rok může být jak mini a midi, a maxi. Objemový lem sukně pomůže vyrovnat siluetu ženy s velkými boky. Obraz bude harmonický díky správné "stavbě" siluety. Na tenkých dívkách bude vypadat skvělý model se zkrácenou přední částí sukně.

Dámské nadýchané sukně jsou vždy spojeny s retro stylem šedesátých let. Tento prvek oblečení má své kořeny ze středověku, kdy načechraná vzduchová sukně dotýkající se podlahy byla považována za jednu z charakteristik důstojnosti a ženské milosti. Džínové nafouklé sukně lze lemovat podél lemu jemnou krajkou nebo guipurou.

Tento styl je často kombinací flounces, volánků a záhybů. Široký pás dokonale doplňuje obraz princezny. Svěží džínová sukně je navržena tak, aby zdůraznila eleganci nohou a skryla drobné drobnosti. Tento model je kombinován s téměř libovolnou špičkou. Doporučuje se zvolit lehké topy a halenky, aby nedošlo k přetížení obrazu.

Tumbler sukně je zcela "čerstvý" model pro mládež. Krátká a odvážná - tato sukně plně otevírá nohy. Takový model může být skládaný nebo mít malé flounces. Vzhledem ke své krátké délce je klouzavá sukně sotva vhodná pro dívky s „plus velikostí“, ale pro štíhlé, odvážné a světlé dívky - to je vynikající volba pro letní sezónu. Tento model, kupodivu, kombinuje s hrubým top: košile s košile, vesty, nadměrné svetry a dokonce i kožené bundy a kabáty. Kdo ví, možná jsou to první kroky při zrození nového módního trendu?

Titul klasické džínové sukně stále nosí rovnou řezanou tužkovou sukni. Tento model je jedinečný a všestranný současně, protože to kombinuje s některým top: ať už je to přísná halenka nebo světlé mládež tričko. Přenáší ducha městského stylu, džínová sukně dokonale zapadá do tempa velkoměsta a umožňuje jeho majiteli zůstat v centru pozornosti.

Bundy a bundy v kombinaci s klasickou džínsovou sukní dokonale zapadnou do obrazu obchodní dámy, přičemž obraz je velmi ženský.

Horké léto nám diktuje naše podmínky a dokonce i ti, kteří dávají přednost džínsovému oblečení, musí přejít na lehčí tkaniny. Nezapomeňte však na tenký elastický denim. Tato tkanina umožňuje pokožce dýchat a nebrání pohybu a „natahování“ látky dokonale zdůrazňuje její přednosti. Lehká, elastická tkanina - Shambri, je jen zástupcem tenkého džínového materiálu. Z ní jsou kromě sukní, letních košil, šatek a dokonce i spodního prádla často šity.

Do poloviny 20. století nosili opravdové ženy spolu s muži podvazky, které kombinovaly tento prvek šatníku s kalhotami i sukněmi. Od jeho hlavního účelu - udržovat oděv u pasu, podvazky dlouho přešly do role módního, jasného doplňku, který je relevantní v každém ročním období. V současné době obchody s oděvy poskytují široký výběr šle pro každý vkus: Američan (se zapínáním na knoflíky a speciální hlyastika), evropský (oblečení na úkor svorek) a francouzštinu (lze připojit pomocí antén).

Když kombinujete džínové sukně s podvazky, vyberte si halenky a trička opačné barvy než podvazky (například černá - bílá, červená - žlutá). Často v modelech džíny, odstín podvazky odpovídají odstínu sukně nebo není příliš odlišný od toho, taková možnost je příklad kombinace (to vypadá jako jeden soubor). Takový kontrast se zaměří na myšlenku vašeho stylu a dodá obrazu dynamiku. Také se doporučuje stylistům vyzvednout si klobouk pro podvazky.

Džínové sukně s vůní jsou v dnešní době velmi populární. Tento model přitahuje designéry díky svému mimořádnému střihu. Tento model nevypadá nudně a přitahuje oko. Je velmi důležité zvolit správný styl a délku odpovídající typu obrázku. Často u takových modelů zůstávají nohy otevřené díky výřezům a tvaru sukně.

Vůně může mít sukně zcela odlišných modelů: od populární sukně až po elegantní rok, protože tento prvek dekoru dává originalitu a extravaganci každému obrazu. Často kvůli vůni, to je možné skrýt takové vady jak: široké boky nebo nepřítomnost výrazného pasu. Zábavné mini sukně jsou skvělé pro objevování na pláži.

Těsné krátké sukně se dostaly do módy již v 80. letech. Sotva by to byla dívka na párty, která by takovou sukni nenosila. Vzhledem k tomu, že džíny jako tkanina byly velmi populární, a nebylo to tak snadné, bylo džínové oblečení považováno za závěs módy. Dámy s krátkými sukněmi často nosily hrubé boty nebo boty s ostrými prsty.

Říká se, že v 80. letech se objevila takzvaná „ra-ra“ sukně. Tento model byl sukně s malými flounces, a to bylo obvykle v kombinaci s jasnými legíny. Obrovská lopatka na hlavě doplnila obraz, který nám byl tak dobře vzpomínán pro svou originalitu a jedinečnost. Móda se tak vyvinula, přecházela od drsných, křičících obrazů k ženským a půvabným.

Vzpomeňte si na 90 let. Čítače byly plné oblečení různých stylů a modelů. Módní pak byla považována za džínsovou sukni-hrazdu s délkou pod kolenem. Vepředu byl takový model zapnutý nebo zapnutý. Materiál mohl sloužit a roztrhané džíny a "vařené". Aby se dosáhlo požadovaného nerovnoměrně rozloženého stínu, byla taková sukně doma „vařena“ ve vroucí vodě. To je důvod, proč jsou v 90. letech!

Takzvané sukně-kalhoty byly také populární mezi dívkami a ženami. Rozzářené kalhoty se střihovaly na podlahu a tvořily siluetu sukně. Kvůli látce, která pokrývá nohy, byly odstraněny drobné nedokonalosti figurky a růst dívky se vizuálně zvýšil.

Lehké, pohodlné a funkční - to je způsob, jakým je obvykle charakterizována sukně s popruhy. V jiném se také nazývají sukně, kombinézy. Tento model získal svou popularitu díky své schopnosti kombinovat se s oblečením nejen příležitostného, ​​ale i originálního slavnostního stylu.

Džínové modely jsou volným pouličním stylem, a proto vypadají skvěle nejen s vysokými podpatky, ale také s teniskami a teniskami. Nasaďte si sukni s tričkem nebo svetrem, obraz bude mladý, volný a jasný.

Chcete-li si sukni, kterou jste si pořídili, nehleděli jen na figurínu v obchodě, ale i na svou postavu, potřebujete znát několik jemností výběru „správné“ sukně. A samozřejmě je třeba vzít v úvahu zvláštnosti vaší ústavy, výhody a nevýhody.

Například, majitelé malých a středních výšek by si neměli vybírat modely sukní na podlaze, takové modely nepřidají délku nohou, ale pouze naloží siluetu. Dívky by měly věnovat pozornost zvonové sukni, tužce, - rok, - délce hrazdy až do kolena nebo mírně pod ním. Otevřené nohy pomohou „vybudovat“ harmonickou siluetu.

Vysoké dámy se doporučuje nosit midi sukně, i když mini modely vypadají dobře na nich. Midi sukně s jakýmkoliv potiskem však dokonale zapadnou do elegantního obrazu. Bude to vypadat skvěle na dívkách s vysokým sukni rok s plisování linie těsně pod kolena.

Dívky s "aspen pas", kteří chtějí přidat trochu objemu v bocích, se doporučuje zvolit modely, jako je tulipán sukně, bell sukně a sukně tutu. A pokud chcete vytvořit kontrast mezi boky a pasem, věnujte pozornost pevně přiléhající tužkové sukni.

Dámy s chutnými formami se perfektně hodí pro modely s volným výběrem, které nemají zbytečné sestavy a závěsy, které by zvýrazňovaly nedostatky. Vyberte si sukně A-line. Délka této sukně by měla dosáhnout kolena nebo poloviny lýtka.

Tlačítka na sukni - vynikající prvek výzdoby. Silueta je velmi originální a osvobozená. Tlačítka pomáhají zdůraznit vaši sukni a dávají luk jedinečnost.

Opotřebované džínové sukně se nikdy nevypadají. Počínaje devadesátými léty a do dnešních dnů budou módní dámy v sukni tohoto modelu určitě chodit podél chodníků a chodníků. Styl podzemí a roztřepená (ale ne vymazaná) silueta zůstávají populární nejen mezi teenagery, ale i jejich rodiči.

Sukně s otvory nebo "roztrhané sukně" - poměrně odvážné, ale správné rozhodnutí pro milovníky extravagantního stylu. Dynamický obraz pouze zdůrazňuje důstojnost postavy. Tento model se často nosí s hrubými botami a koženými bundami, aby se vytvořil obraz této „skalní krásy“.

Sukně s kamínky jsou často nalezené v šatníku mladých fashionistas, nicméně, tyto doplňky jsou často používány v krejčovství pro dospělé. Malé vzory vyložené z kamínků na kapsách nebo linii lemline dodají obrazu eleganci. Silueta nebude vypadat tak nudně.

Modely s perlami na tkanině nenechají nikoho lhostejného. Korálky často šijí na lemu sukně v šachovnicovém vzoru. Široký pás zdobený ve stejném stylu "perla" dokonale doplňuje obraz.

Volánky na džínové sukni - odvážné a originální rozhodnutí. Volánky a kudrlinky dodají obrazu lehkost a, což je plus pro hubené dívky, dodají bokům objem. V závislosti na jejích preferencích si dívka může koupit sukni s jemnou, sotva vyčnívající volánkou a volánky (1-2 vrstvy), nebo naopak zvolit model s bujnou, křičící výzdobou (3-7 úrovní). V kombinaci s určitým oblečením bude každá možnost vypadat výhodněji. Nebojte se experimentovat.

Dokonce i džínová sukně v kombinaci s kameny vypadá draho a extravagantně. Nejčastěji mají kameny určitý lem podél lemu, i když existují také modely s „šachovým“ uspořádáním doplňků.Velké kameny se zaměří na jakýkoliv model, takže nepřetěžujte obraz dalším doplňkem.

Chiffon je lehká letní tkanina, která je žádaná mezi designéry po celém světě. A pro holky, to bylo dlouho ve vysoké úctě, protože jeho nádherné vlastnosti: tato tkanina umožňuje kůži dýchat, a také snadno kombinuje s ostatními zástupci široké škály tkanin (ženy módy nenechte si ujít možnost nosit šifónové sukně s koženými bundami a motorkářské boty). Nicméně, v kombinaci s džíny, šifon se objevil před módní návrháři v novém světle. Objevil se nový model sukně: hlavní část je vyrobena z džíny a lem je vyroben z šifonu. Původní verze. Nezapomeňte zkusit tento model příště jít nakupovat.

Džínové sukně s krajkou nenechá nikoho lhostejného. Krajka vždy zdůrazňovala ženskou něhu a milost. Již na konci 15. století se dvorské dámy rozzářily v šatech s krajkovými límci a manžetami, což světu předvádělo nový módní fenomén. Krajkové vložky dokáží „osvěžit“ jakýkoliv luk. Vyzkoušejte na džínové krajkové sukni s blůzou ze stejného lehkého materiálu, tento obraz vrhne světlo na šedou kancelář a přesně se podívá na pohledy všech kolemjdoucích.

Výšivka na sukni - odvážné rozhodnutí. Barevné nitě zdůrazní vaši sukni a vzor sám může zvýraznit vaše zásluhy. Výšivka na lemu například zvýrazní linii kolen (pokud je sukně této konkrétní délky). Proto buďte opatrní při výběru vzoru na sukni. Věnujte pozornost modelům s akcenty na kapsách. Tato volba je vždy relevantní.

Jak si vybrat délku sukně?

Tato otázka je položena téměř každé dívce, zamyšleně hledí do zrcadla v šatně a upraví délku dalšího modelu do oka. Nejsou zde žádná tajemství, stačí se podívat na zvláštnosti vaší postavy a zapamatovat si pár pravidel pro výběr správného modelu:

  1. Lem sukně by měl procházet nejužší částí nohou, protože tato linie přitahuje pozornost.
  2. Pokud jsou vaše telata plná nebo z nějakého důvodu nechcete zobrazovat tuto část nohou, sukně midi nejsou pro vás. Věnujte pozornost maxi sukním.
  3. Pro krátké dívky je ideální délka sukně až pod koleno nebo mírně pod ním.
  4. Vysoké dívky hodí midi sukně.

Klasická je černá džínová sukně. Tento model je dokonale kombinován s halenkami a bundami.

Zdá se, že lehká džínová sukně nikdy nevyjde z módy. Mladí lidé odvážně nosí tento model s tričkami a svetry.

Tmavé džíny zůstávají praktickou a všestrannou tkaninou. Kromě toho bychom neměli zapomenout: sukně z materiálu tmavých odstínů znatelně štíhlé siluety. Šedé a béžové džínové sukně jsou stylovou volbou pro skutečné ženy. V kombinaci s jakýmkoliv rolákem a svetrem nebo svetrem získáte elegantní, jasný obraz, který není vystaven šedému každodennímu životu.

Červená džínová sukně je 90. snem. Nenechte se projít jedinečným modelem vintage stylu, který ví, možná byla tato sukně vytvořena právě pro vás? V současné době je v obchodech prezentován široký výběr džínových sukní všech odstínů: od světle růžové až po jasně purpurovou, od světle modré po tmavě modrou. Nebuďte líní podívat se na pár obchodů s džíny a vybrat si sukni, která vám vyhovuje.

Když už mluvíme o tmavě modré džínové sukně ... Tento materiál se nejčastěji používá pro šití teplého zimního oblečení. Takže pokud hledáte oblečení, které bude vypadat v zimě i v zimě (a zároveň budete pohodlní), pomyslete si na džínsovou sukni s teplou podšívkou uvnitř.

Zde se dostáváme k nejzajímavější a zároveň ne zcela jednoduché otázce: „A co je na sobě džínové sukně?“ Ano, máte naprostou pravdu, Tento model je univerzální a kombinuje se s téměř všemi oděvy, ale stojí za to přečíst několik tipů, které pomohou, aby váš vzhled byl jedinečný.

Klasické džínové sukně se dobře hodí k halenkám, košile a košile. Sklouzněte světlou bundu nebo bundu přes vrchol a lesklý luk je připraven.

Městský ležérní styl pomůže oživit pohodlná trička, roláky a svetry v kombinaci s džínovou sukní nebo výšivkou.

Zajímavé je s tímto modelem vidět i košile s různými potisky (ať už se jedná o buňky, pruhy, hrách, originální kresby atd.)

Nenoste příliš těsné tričko nebo minisukni. Vyberte si zajímavý top a doplňte obraz širokým pásem. Tato možnost bude mnohem lepší a přesně přiláká všechny pohledy.

Často dívky kombinují džínové sukně s džínové bundy a bundy. Tato možnost, na rozdíl od koženého oblečení, vypadá opravdu stylově. Nicméně, neměli byste kombinovat denim různých odstínů, obraz je disharmonický a "nedokončený".

Vyzkoušejte si džínovou vestu s tímto modelem. Pod sebou noste košili (monofonní nebo s potiskem). Vyberte si boty bez podpatků (tenisky nebo tenisky jsou dokonalé) Takové nudné, originální spojení oblečení nenechá nikoho lhostejného.

Nezapomeňte na světlé punčocháče nebo punčochy, protože džínové sukně - královna pouličního stylu.

Vyberte si boty, které dokonale zapadnou do vašeho obrazu: pokud se jedná o klasiku - nosí boty s podpatky nebo platformou, pokud se jedná o "roztrhané" mini sukně - nezanedbávejte tenisky. Poslouchejte sami. Pocit stylu nikdy nikoho nespustil.

Důležitým detailem je pás na sukni. Pokud chcete zdůraznit "wasp pas", neváhejte a zakupte sukně s širokým pásem. Kromě toho, jasný pás pomůže zaměřit se na pas. Džíny - tkanina, která nevyděsí žádný materiál. Dokonce i kožené výrobky vypadají skvěle na džínové sukni, což dodává obraz hmotnosti a barvy. Můžete věnovat pozornost pásům s kameny a vzory, stejně jako tkané modely. Potištěné pásy jsou jasným řešením pro letní sezónu.

Džínová sukně v kombinaci s pláštěm a originální šátek pomůže vytvořit světlý vzhled ženy. A šátek může být široký, s jasným potiskem a úzkým, jemným, monofonním. Džínové sukně jsou často kombinovány s pletenými vestami, košilkami a botami bez podpatků.

Snažte se také nosit džínsovou sukni s nadměrným svetrem, který doplňuje obraz slunečními brýlemi.

Pro dívky, džínové sukně - příležitostná možnost procházky. Mladé ženy módy nosí tento model s tričkami (se vzorem nebo monofonním), světlými vrcholy a všemi druhy halenek. Stačí jen změnit tričko na elegantní halenku - a slavnostní volba je připravena na narozeninovou oslavu s přítelkyní.

Společnost Levis prezentuje novinky tohoto podzimu a nabízí pohled na její stránky.

Jeden z modelů - délka tužkové sukně těsně pod kolenem na knoflících. Sukně jsou prezentovány ve dvou odstínech denimu: tmavě modré a černé. Model má čtyři kapsy: dvě boční a dvě zadní. Na opasku - poutka na opasek.

Představen je také mini model s „otrhaným“ lemem. Tam jsou také scuffs na tkanině sám, který přidává ročník vzor. Barva - šedá nebo špinavá modrá. Model má čtyři kapsy: dvě boční a dvě zadní, stejně jako poutka na opasek.

Dbejte také na tmavou džínovou sukni. Bílé prošité stehy jasně rozlišují čáry kapes, pásy a rozdělují lem lemu na dvě části. Za modelem má střih, zanechává svobodu pohybu a zároveň přitahuje pozornost na vaše nohy.

Značka klubu Concept nabízí svým zákazníkům také nové džínové sukně.

Zapínatelná sukně denim v šedo-modrém odstínu. Délka sukně - těsně pod kolenem. Model má dvě boční široké kapsy a vzadu falešné kapsy.

Concept club je také model kování. Vysoká pasová sukně v tmavě modré džínoviny. Délka tohoto modelu je mírně pod kolenem. Linky nejsou viditelné, přízvuk zaujímá zip na opasku a střih vzadu. Neexistují žádné smyčky pásu.

Také představil mini model s tlačítky. Jasně modrý odstín této sukně vypadá svěží a originální.Na sukni - pouze dvě kapsy vpředu, ale jejich tvar a hloubka dokonale zapadají do hlavní silueta. Na pás, stejně jako ostatní modely - smyčky na pás.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky