Jak nosit dlouhou klec v kleci?

Jak nosit dlouhou klec v kleci?

Kostkovaný potisk lze nazvat jedním z nejoblíbenějších - je milován celebritami a školačkami, je nedílnou součástí barevného národního kroje. Jak nosit dlouhou klec v kleci? Tato otázka je položena každé dívce, která chce svůj každodenní obraz trochu rozšířit.

Kostkovaný potisk lze nazvat jedním z nejoblíbenějších - je milován celebritami a školačkami, je nedílnou součástí barevného národního kroje. Jak nosit dlouhou klec v kleci? Tato otázka je položena každé dívce, která chce svůj každodenní obraz trochu rozšířit.

Je zajímavé, že klec na každém jednotlivém modelu sukně vypadá úplně jinak. Jaké jsou rysy tohoto jednoduchého, ale tak elegantního potisku, kterému jde ze všeho nejvíc a co je s výhodou spojeno?

Vlastnosti

Klec se začal objevovat na věcech jako tisk již v 18. století a stal se nedílnou součástí národního kroju Anglie. Později, kostkovaný vzor se stěhoval do ženských šatů, a poté, co světově proslulá společnost Burberry z ní udělala svou ochrannou známku, se buňka změnila z banálního přísného vzoru na skutečný trend. Začala vyzdobovat své sbírky významných designérů, jako jsou Pierre Cardin, Coco Chanel, Yves Saint Laurent a další.

Kostkované oblečení začaly nosit jak neformální, tak obdivovatelé klasického i sportovního stylu. Kostkovaný vzor lze vidět na naprosto všem, od banálních šatů a sukní až po doplňky, boty a klobouky.

Komu

Kostkovaný tisk je naprosto všechno, ale hodně záleží na jeho velikosti, barvě a designu. Takže velká buňka se dívá z místa na holky, ale pokud se otočí vzhůru nohama, to znamená ve tvaru kosočtverce, jsou chyby postavy skryty. Statečné dívky, které se nebojí zaujmout každého, by si měly zvolit pestré vzorky v jasných barvách, ale pro zralé, pevné ženy, naopak, malý vzor omezených odstínů.

Pokud jde o styly kostkovaných sukní, můžete říci následující. Dívky se štíhlou postavou si mohou vybrat styl přiléhavých klasických sukní jakékoliv délky nebo modelu s vysokým pasem.

Mladé dámy si mohou dovolit světlou skládanou sukni na podlahu. Vypadlé sukně typu „slunce“ nebo „polo-slunce“ budou vyhovovat dívkám ve tvaru hrušky a kostkované sukně s baskičkou kolem stehen budou vyhovovat jednotlivcům s úzkými boky a širokými rameny.

Populární styly

Dlouhá kostkovaná sukně ve sbírkách módních návrhářů je prezentována ve dvou variantách:

Sukně v podlaze, která se shoduje v odstínu s barvou buňky na ní. Buňka je odlišena od obecného pozadí pouze hranami kontrastnějšího odstínu, který rámoval každou jednotlivou buňku.

Dlouhá kostkovaná tužková sukně, která dokonale zapadá do kancelářského stylu. Černé a bílé kostkované barvy jsou populární, stejně jako žlutošedá a červenohnědá. Více modelů takových sukní doplněných objemnými kapsami.

Tam jsou také modely délky "midi", které jsou doplněny saténové a kožené vložky a dokonale zapadají do každodenního i neformálního vzhledu.

Jak si vybrat

Pokud chcete nosit kostkovanou sukni do práce, vyberte si styly s přímým strihem a nenápadnými barvami. Každodenní vzhled pomůže rozšířit dlouhé kostkované sukně.

Sukně s velkým kostkovaným vzorem bude dokonalým doplňkem k večernímu vzhledu, pokud ho zkombinujete s jasnou halenkou z lehké tkaniny.

Na večerní akci můžete nosit tužkovou sukni, pokud ji doplníte módní jízdou, jako je top nebo halenka.

Módní trendy

Moderní módní trendy umožňují módním ženám experimentovat s vlastní cestou. Každá nová kopie sukně se může lišit v barvě a typu kostkovaného vzoru. Které z nich jsou v této sezóně nejmódnější?

Typy buněk

V současné době existují tři nejoblíbenější typy buněk - tartan, tartan a dáma. První vzor je poměrně obtížné nazývat čistou buňku, protože vypadá spíše jako kombinace proužků a čar různých šířek. Druhý vzor připomíná skotský národní kroj v barvě a struktuře, odkud jméno přišlo. Třetí vzor vypadá spíše jako šachovnice - čtverce mají striktní geometrický tvar a vyznačují se střídavými barvami.

Zbarvení

Sukně s tartanovým vzorem je obvykle odlišný červený odstín. Jsou zde také vylepšené modely šedo-černé, modro-černé, červeno-bílé a jasně žluté. Skotské sukně jsou vždy červené se zelenými, bílými a žlutými skvrnami. Sukně se vzorem "dámy" může být různých barev, ale buňka vždy vyniká na rozdíl od obecného pozadí produktu.

Co na sebe

Pokud chcete v létě nosit kostkovanou sukni, kombinujte ji s lehkými bavlněnými košilemi, šifonovými halenkami a tričkami. Výběr sukně na chladnější období, měli byste si vybrat husté pletené svetry a pletené svetry jako vrchol. Je zajímavé, že i beztvaré modely svetrů vypadají velmi harmonicky v kombinaci s klecí.

Stylové obrázky

Dokonalým doplňkem k kostkované sukni budou elegantní dámské boty v anglickém stylu. Polovina boty na malém patě se také vejde do obrazu. Pokud nosíte elegantní klobouk a doplníte obraz beztvarým sáčkem - vzhled bude co nej harmoničtější.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky