Finské svrchní oděvy

Finské svrchní oděvy

Finsko je severní země kde mrazivé zimy nejsou vzácné, někdy trvat až šest měsíců. Není divu, že Finové si jsou dobře vědomi tepla věcí a mnoho finských firem ve výrobě svrchních oděvů se stalo lídry ve svém oboru.

Charakteristické rysy

Dnes je na trhu několik známých finských firem. Předtím, než přistoupíme k přezkumu konkrétních značek, je třeba zdůraznit společné rysy finských textilních výrobků:

  • Finské oblečení je vždy vysoce kvalitní. Tradičně Finové, pokud něco udělají, dělají to svědomitě. Touha podvádět a spořit není ve finském charakteru neodmyslitelná, a proto si při nákupu zboží z Finska můžete být jisti, že to není falešný, ale opravdu kvalitní.
  • Finské oblečení je velmi teplé. Pro izolaci bund se používají jak přírodní materiály, jako jsou labutě a eider, tak moderní syntetické náhražky - výsledek posledního vývoje.
  • Všechny materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou zcela bezpečné jak pro spotřebitele, tak pro životní prostředí.
  • Teplé oblečení finské výroby má spoustu modelů, barevných variant a velikostí, což umožňuje každému kupujícímu zvolit si vlastní verzi.

Finn flare

Jednou z nejznámějších finských značek je Finn Flare. Tato společnost začala svou historii v roce 1965 a za půl století se etablovala jako úspěšný a originální výrobce.

Dnes je základ Finn Flare stylu ležérní. Tento styl se obzvláště líbí mladým lidem, studentům a všem, kteří vedou aktivní životní styl. Většina legendárních dolů bundy této značky jsou vyrobeny v neformálním stylu V průběhu let se každodenní parky, muži i ženy, staly hitem prodeje.

Zároveň návrháři společnosti sledují módní trendy. Například v této sezoně zvítězili na světových pódiích ve stylu retro a společnost se nesnažila tento trend odrážet ve svých sbírkách. V jejím sortimentu se objevovaly pláštěnky pod kolenem, boloňské bundy a větrovky na polstrovaném polyesteru.

V cenové politice se společnost zaměřuje na střední segment, ale rysem jejího marketingu jsou časté akce se slevami až 70% na nejoblíbenější modely.

Icepeak

Jedna z nejmladších finských oděvů je Icepeak. Její výrobky jsou na trhu již více než 20 let. Společnost vytváří oděvy pro zimní sporty, jako je snowboarding a lyžování, stejně jako pro procházky či pěší turistiku v extrémních podmínkách.

Základní principy Icepeak - komfort a bezpečnost - jsou dosahovány kompetentním využitím nejnovějších technologií.

Technologie měkkých skořepin, svařovací švy, použití membránových tkanin a termo-strečů umožňují maximální volnost pohybu bez ztráty vynikajících tepelně úsporných vlastností oděvu.

Inovativní střih sportovních bund a bund z této značky spadá přesně na postavu a dává silný impuls k dobývání nových vrcholů, doslova i obrazně.

Elegantní styl Dixi Coat

Mluvit o značkách finského oblečení by bylo neúplné, aniž by se zmínil o společnosti Dixi Coat. Kabáty a bundy této značky byly vyráběny více než tři desetiletí, ale na ruský trh přišly poměrně nedávno.

Společnost se zaměřuje na výrobu svrchních oděvů pro ženy. Dixi Coat je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vypadat žensky a elegantně i v těch nejtěžších mrazech. Downové bundy mají často vybavenou siluetu, zdobenou ozdobným prošitím, přírodní kožešinou a stylovými doplňky.

Oblečení této finské značky má působivý rozsah velikostí - až do 56. let. To je zárukou, že řada najde vhodný model pro téměř každou ženu.

Reima Kidswear

Mezi finskými výrobci svrchních oděvů vyniká jedna z nejstarších firem - Reima. Od samého počátku si výrobci stanovili za svůj cíl vytvoření těch nejvhodnějších věcí, aby se děti mohli za každého počasí volně pohybovat na čerstvém vzduchu.

V sortimentu firmy najdete spoustu velmi odlišných oděvů pro procházky a sport: bundy, kombinézy, větrovky, je zde i linka pro novorozence.

Charakterem této společnosti je odpovědný přístup ve všech fázích - od reklamní společnosti až po balení hotového výrobku. Nákupem produktů Reima se nejen staráte o bezpečnost a pohodlí Vašeho dítěte, ale také o zachování společenské a ekologické odpovědnosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky