Pánské palčáky

Pánské palčáky

Dříve muži věnovali příslušenství jen malou pozornost. Dnes je však úspěšný člověk rozlišován právě stylovými detaily, protože ve skříni není místo pro náhodné věci. Pánské rukavice jsou přesně takové: v zimě jsou nepostradatelné a často přitahují oko.

Existují univerzální možnosti? Ne, protože rukavice by měly odpovídat stylu, situaci, charakteru, počasí. Při výběru všeho je důležité: typ příslušenství, materiál, barva, minimalismus nebo dekorace, styl. Rozdíl mezi rukavicemi a rukavicemi spočívá v tom, že tyto rukavice nemají žádné oddělení pro všechny prsty. Z tohoto pravidla vycházejí základní modely.

Odrůdy

Palčáky pocházejí z dětství, tento funkční prvek šatníku udeří teplem. To je vzácné najít teplé rukavice, ale rukavice a rukavice ve většině případů se ukáže být právě to. Kromě obvyklých pletených palčáků mohou muži nosit textilní sportovní rukavice, kožené a kožešinové palčáky. Kůže a kožešiny jsou drahé, ušlechtilé a stavové materiály, které dodají teplo a zdůrazní váš styl.

Ale mezi dostupnými modely jsou stylové a moderní, netriviální a originální verze. Palčáky pro obchodníka nebo rukavice pro super-otce? Příslušenství pro sportovce nebo prvek módního stylu? Profesionální stylisté radí mít několik párů palčáků a rukavic být připravený pro nějaký obrat událostí.

Kožešina

V suchém mrazu, kožešinové palčáky dokonale zahřejí ruce. Mužské opce je zřídka zdobené kožešinou venku, často odstraňují podšívku na objímce. Nejčastěji se používají dostupné kůže zajíc, králík, ovčí kůže. Jednotlivé možnosti řezu jsou teplejší a praktičtější. Pro drahé a stavové rukavice mohou být použity speciální kožešiny, například činčila. Vyznačuje se trvanlivostí a krásou, za které můžete platit více.

Nejodolnější a teplý materiál v tomto ohledu je ovčí kůže. Tato kůže je velmi měkká a snadno zpracovatelná, lépe se natahuje a méně deformuje. Snadno se čistí doma bez ztráty vzhledu. Ale půvabné možnosti (astrakhan) a lesklá jemná srst je lepší důvěřovat čistírnám, aby sloužily a potěšily ji déle.

Pletené

Ručně pletené a pletené palčáky jsou jistě odvážnou, originální a ne nudnou variantou. Je ideální pro procházky a sportovní zábavu. Pokud dáváte přednost měkkému a elegantní pletený styl, pak pečlivě zvážit výběr výrobku: dvouvrstvé rukavice budou teplejší, jednovrstvé jsou vhodnější pro off-sezony. Ručně pletené palčáky jsou nejen teplým doplňkem, ale také připomínkou milovaných a milovaných lidí.

Snowboard

Snowboard je velmi moderní a zajímavý sport, pro který jsou potřeba velmi teplé rukavice. Chytré palčáky jsou vyrobeny z nylonu, polyesteru, který chrání ruce před větrem, možnosti kvality jsou vybaveny technologií Gore Tex®. Vzhledem k tomu, ruce jsou velmi chladné z větru, některé modely mají kapsy se zipy pro použití vyhřívané. Tkanina se snadno táhne, takže rukavice lze snadno vyjmout a nosit, a prodloužené manžety a kravaty pomáhají proti foukání a sněhu.

Alpské lyžování

Palčáky a palčáky, které si lyžaři vybírají, jsou velmi podobné snowboardům: upřednostňují se lehké a teplé doplňky z inteligentních syntetických materiálů. Interiér je často vyroben z protiskluzových vodotěsných materiálů pro bezpečné upevnění lyží. Materiály odstraňují přebytečnou vlhkost, potěry nedovolují, aby se sníh dostal dovnitř, karabiny jsou praktické, pomáhají neztratit rukavice. Kapsy pro samoohřev nejsou, protože ruce se aktivně podílejí na pohybu.

Kůže

Kožené rukavice jsou zajímavým a multifunkčním řešením. Kůže je dobře chráněna před větrem a chladem, vypadá stylově a mimořádně. Tenká opálená kůže je nesmírně krásná a obdivuhodná, takže tato volba bude vyhovovat i podnikatelům. Ale opravdu teplé kožené rukavice s kožešinovými vycpávkami mohou být: nebojí se ani silných mrazů. Kožešina je obvykle používána co nejjednodušší a nejodolnější (zajíc, králík, ovčí kůže).

Kůže pro palčáky se používá jinak, příjemným dojmem je koza, telecí kůže. Přírodní hnědá barva vypadá ušlechtile, ale moderní technologie umožňuje vysoce kvalitní nátěr v jasných barvách, takže se můžete spolehnout na vlastní přání a vybrat si neobvyklé odstíny. Jehněčí kůže je měkká a krásná, ale rychle ztrácí svou kůži a rukavice z kousků a malých kousků jsou nepraktické. Je snadné dát sváteční a elegantní pohled na tyto rukavice, designéři zdobí prošívané prošívání, výšivky a kovové nýty.

Zima

Pro jednorázové pletené palčáky mimo sezónu mohou být vhodné rukavice. A v zimě jsou potřeba opravdu teplé možnosti. Proto je pro současný mráz nutné zvolit buď tradiční přírodní materiály (kůže, kožešiny, vlnu), nebo moderní materiály s použitím větru a vlhkosti odolných vláken. Tyto vlastnosti mají sportovní modely. Dokonce i vícevrstvá a vnitřní podšívka mohou vytvořit relativně tenké materiály ohřáté a praktické.

Vlněné

Nejoblíbenější, nejznámější a nejoblíbenější teplé rukavice by měly být vlny. A tady to nebude nudné: klasické univerzální barvy (černá, modrá, šedá) budou vyhovovat konzervativcům a fanoušci originálních dílů si mohou vybrat jasné barvy. Nyní netriviální barevné palčáky (žlutá, zelená, červená v různých odstínech) jsou považovány za módní. Pletené vzory a dokonce i jednoduché pruhy budou pro tyto palčáky nejlepší dekorací: příslušenství se okamžitě stane jasným, veselým a veselým.

Mitts

Fanoušci přístrojů jsou nepříjemní tím, že tradiční materiály ztěžují používání dotykové obrazovky. Tento problém vyřeší částečně palčáky (oříznuté palčáky s oddělováním pouze pro palce a společné pro ostatní). Špičky prstů jsou zcela volné a displej telefonu můžete ovládat lehkým dotykem. Pokud chcete možnosti pro teplejší vzhled palčáků, rukavice bez prstů: nahoře, zakrývajíc prsty, snadno se nasadí na rukavice a stanou se známými palčáky. Při silných mrazech zimy nezachrání, ale při -10-15 ° C je přijatelný způsob, jak ohřát ruce.

S dekorem

Kresby na pánské palčáky jsou velmi stylové. Vzory mohou být pletené, vyrobené z šněrování, nýty, někdy kamínky. Severní motivy s jeleny, etnickými vzory a runovými symboly slunce - široká škála rhombs - je věčná klasika, která pomůže dokončit obraz sebevědomého muže. Takové krásné detaily a výzdoba odhalují osobní kvality (laskavost, citlivost, veselá a laskavá povaha, všestranné zájmy a široký výhled).

Určete velikost

Chcete-li zvolit správnou velikost, musíte zvážit obvod dlaně a délku prstů. Takový jednoduchý parametr, protože objem dlaně často zavádí strnulost: je to základní při určování velikosti a pro správnou volbu je třeba se zaměřit na palce (1 palec se rovná 2,54 cm).

Měření by měla být prováděna z „pracovní“ ruky (levá je pro leváka a naopak). Nejdříve zabalte kolem dlaně a napříč kulatou páskou a palcem shora. Proveďte pevně pěst a zaznamenejte výsledné číslo. Můžete převést svazek z centimetrů na palce (dělící hodnotu nalezenou pomocí 2.54) nebo použít nápovědu:

  • 18,5 - 20,5 cm (7-7,5 palce) odpovídá velikosti S;
  • 22-23,5 cm (8-8,5 palce) jsou úměrné písmenu M;
  • 24-26 cm (9-9,5 palce) odpovídá velikosti L;
  • od 27 cm (10 palců) hledá velikost XL.

Před nákupem se ujistěte, že nosí rukavice: měli by sedět pevně a pohodlně, neomezovat pohyby a ne zcela zdarma. Dlaň by se měla snadno ohýbat a švy by se neměly natahovat (pokud je to srst nebo kůže, sportovní modely). Velké palčáky se však špatně zahřívají a nechávají studené a vítr. Při šití výrobků možné malé chyby 0,5 cm, takže nemůžete dělat bez kontroly! Ale jeho velikost bude teplá a pohodlná pro několik sezón!

Kožešinové a kožené rukavice jsou vybrány pro obchodní cibuli, snaží se kombinovat srst nebo barvu pleti s lemem na svrchních oděvech (klobouk, límec) nebo jiné stavové detaily (aktovka, kožich, boty). Pokud je celý soubor udržován ve stejném tónu, pak rukavice mohou vyniknout, ale musí se ve stylu shodovat. Pro každodenní šatní skříň si můžete vybrat, co se vám líbí, preferovat pohodlí. Je však užitečné mít dva nebo tři páry: na cestě ven (podnikání), jednoduché každodenní, zahřáté na tvrdý mráz. Zima pak bude příjemným ročním obdobím!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky