Kožešinové palčáky

Kožešinové palčáky

Co vám pomůže zahřát si ruce na mrazivý den? Kožešinové palčáky jsou nejen spolehlivou ochranou proti chladu, ale také okouzlujícím doplňkem zimního vzhledu.

Výhody

Útulný načechraný doplněk je mnohem lepší než rukavice s tepelně úspornými vlastnostmi. Vzhledem k tomu, že všechny prsty jsou blízko, je teplo lépe chráněno uvnitř výrobku a chlupy srsti tvoří jakýsi vzduchový polštář, který se nenechá v zimě a mrazivém větru. Různé modely vám umožní vybrat si správnou volbu pro koketní módy, pro nezbedného kluka a pro silného muže.

Pro ženy je krása rukou stejně důležitá jako dobře upravená tvář. Kožešinové rukavice chrání pokožku před povětrnostními vlivy, zabraňují suchu a zarudnutí. Nemyslete si, že palčáky se nevejdou do módního šatníku. Krásné výrobky z přírodní kožešiny nejen zkazí oblečení, ale stanou se také luxusním prvkem obrazu. Pokud jde o děti, jejich zdraví je hlavním zájmem jejich rodičů. Příjemné na dotek kožešinové palčáky jako každé dítě.

Proč takové příslušenství pro muže? To je užitečné pro ty, kteří jsou nuceni pracovat na ulici, dokonce i v extrémních chladech, stejně jako obyvatelé severních regionů. Šijte kožešinové palčáky pro armádu.

Typy modelů

Od přírodní a umělé kožešiny

Kožešinové palčáky reprezentují různé firmy a řemeslníci v široké škále.

Rukavice s kožešinou uvnitř jsou praktičtější. Vnější strana těchto výrobků je méně vystavena opotřebení. Ale výrobky s kožešinou venku vypadají elegantněji. První verze představení je typická především pro mužské a dětské modely. Dívky častěji preferují druhou možnost.

Na prodej najdete rukavice z přírodní i umělé kožešiny. Nepochybně, přirozená srst se ohřívá mnohem lépe. Výrobky z umělé kožešiny jsou mnohem levnější, ale jejich tepelně úsporné vlastnosti nejsou vysoké.

Nejoblíbenější kožešinou pro výrobu palčáků je ovčí kůže. Výrobky z ní dopadají měkké a teplé. Navíc je tato srst hypoalergenní a hygroskopická.

Palčáky z norkové kožešiny jsou jedním z nejdražších typů tohoto příslušenství. Tuto možnost preferují stylové krásy. Mink výrobky vypadají nádherně a drahé. Takové rukavice jsou nejen teplé, ale také vylepšují obraz.

Kožešina bobra, liška, liška polární, sable, mýval, vlk se také používá k šití zimních palčáků.

Jedna z nejekonomičtějších variant - palčáky s králičí kožešinou. Takové výrobky jsou levnější než příslušenství z polární lišky nebo norky. Současně vypadají výrobky z králičí kožešiny docela dobře a teple při nízkých teplotách. Co se týče barevné škály, přírodní kožešinové palčáky mají obvykle přirozené odstíny. Šedé palčáky jsou univerzální a vhodné pro všechny šatní skříně. Černá je praktická a diskrétní volba. Zrzky vypadají zlomyslně a v pohodě. Bílé kožešinové palčáky vypadají nejluxusnější a jsou oblíbenou volbou pro módy.

Někdy, když šití kombinovat dvě možnosti kožešiny ve formě multi-barevné pruhy.

Kůže

Rukavice, kompletně šité z kožešin, jsou vzácné, protože jejich nepraktičnost. Obvykle je srst kombinována s jinými materiály.

Rukavice z kůže nebo semiše s kožešinou - pohodlná a odolnější volba. Kožešina je často ponechána pouze na vnější straně výrobku. V tomto případě je vybrána barva materiálu vnitřní strany s ohledem na barvu srsti.

Kožené a semišové rukavice s kožešinou uvnitř a na okraji mohou být jakékoliv barvy. Dětské modely jsou obvykle světlé.Dospělé palčáky jsou častěji prováděny v uklidňujících barvách, i když je zde také pozoruhodný kontrast mezi barvami výrobku a ozdobou kožešiny.

Pletené

Existuje několik variant pletených palčáků s kožešinou. Může to být obyčejný palčákový stroj nebo ručně pletený s umělou kožešinou uvnitř. Tato volba je vhodná pro lehké mrazy.

Někdy je přírodní načechraná srst šitá na vnější straně pleteného výrobku. To poskytuje dodatečné zahřívání a mění běžné příslušenství na elegantní prvek obrazu.

Další možnost - výrobky z pletené kožešiny. V tomto případě jsou kožešinové pásky svázány kolem základny. Tyto rukavice nemají podšívku. Jsou pružné, vhodné pro jakoukoliv velikost ruky a teplé.

Od šavlí Pavloposad

Pavloposadsky šály jsou plné originálního šarmu a krásy. Inspirují designéry k vytvoření různých šatních skříní. Nestůjte stranou a palčáky.

Vnější strana těchto výrobků je vyrobena z jasných šátek Pavloposad. Vnitřní strana je izolována kožešinou. Je zdobena načechranou srstí a okrajem výrobků. Zvláště luxusní v této kvalitě vypadá fox kožešina.

Palčáky z šátek Pavloposad jsou neobvyklé a nezapomenutelné. Dávají obrazu zvláštní kouzlo a individualitu. Toto příslušenství dokonale doplňuje ležérní styl, oživuje romantický luk, a dokonce i v okouzlujícím oblečení to bude skvěle vypadat.

Ženy

Moderní ženy módy mohou nosit kožešinové palčáky s jakýmkoliv svrchním oděvem. S bundou dolů, parkem nebo koženou bundou, jakákoliv verze tohoto příslušenství bude v zimě vypadat okouzlující a útulná. Pro kožich a kožich je lepší vyzvednout kožené rukavice s kožešinou nebo výrobky ze stejných kožešin.

Při výběru kožešinové pokrývky hlavy je také vhodné zvážit shodu typů kožešin. Nezapomeňte na harmonii barev. Pro obchodní obrázky je lepší vybrat si palčáky klidné tóny. Světlé rukavice pro mládež budou vhodné pro luky pro mládež.

Dítě

Děti mají rádi načechrané a teplé rukavice a potěšují své rodiče zahříváním rukou dětí. Modely pro děti jsou obvykle vyrobeny ze semišových jasných barev s kožešinou uvnitř a kolem hrany výrobku.

Můžete také zakoupit palčáky s načechraným venku. Rukavice pro nejmenší jsou kompletně vyrobeny z kožešiny. Uvnitř je obvykle měkká fleecová podšívka. Utahovací guma na zápěstí neumožňuje, aby rukavice během aktivních her na ulici ustupovaly.

U starších dětí se používá kombinace materiálů. Horní strana paže je chráněna před mrazem přírodní kožešinou a na straně dlaně je měkká semišová nebo vlněná tkanina. Tím se zvyšuje životnost výrobků.

Armáda

Kromě kožených pánských palčáků s kožešinou pro každodenní nošení, mnoho výrobců také vyrábí speciální armádní palčáky. Jsou určeny pro zimní vojenské uniformy.

Tyto rukavice obvykle šijí z bavlněného trvanlivého materiálu, často s vodou odpuzující impregnací. Zevnitř jsou výrobky izolovány ovčí kůží.

Na kočárku

Palčáky určené speciálně pro maminky chodící v zimě s kočárkem - úžasně pohodlný vynález.

Vnější vrstva výrobku je obvykle vyrobena z nepromokavé tkaniny. Uvnitř je kožená izolace. Řez produktu minimalizuje pronikání studeného vzduchu dovnitř. Současně jsou palčáky poměrně prostorné a nebrání pohybu.

Chytrý design umožňuje rychle a spolehlivě upevnit výrobek na rukojeti kočárku jakéhokoliv druhu. Obvykle se jedná o systém montáže pomocí tlačítka. Rukavice ve tvaru spojky jsou vhodné pro kočárky s jednou rukojetí. Pro kočárky se samostatnými madly jsou vytvořeny dvě oddělené prostorné palčáky.

Při silných mrazech lze výrobek nosit na rukavicích. S malou subzero teplotou, můžete si udělat bez nich.

Dekor

Jak ozdobit kožešinové palčáky, pokud se rozhodnete šít je sami? Stejně jako profesionálové. Existuje mnoho možností.

Jako semišové modely s kožešinovou ozdobou, výšivkou, nášivkami, kamínky nebo korálky mohou sloužit jako dekorace. Palčáky, šité kožešiny venku mohou být doplněny ozdobnou přezkou. Palčáky s kožešinovými pompoms vypadají okouzlující.

Výběr moudře

Když se rozhodnete věnovat pozornost některým vrcholům.

  • Druh kožešiny. Nejlepší volbou pro semišové modely je ovčí kůže. Pokud chcete na přední straně koupit palčáky s kožešinou, je lepší vybrat si produkt z norky nebo mutonu. Jsou nejvíce odolné proti opotřebení. Kromě toho tyto palčáky vypadají nádherně.

Neméně velkolepý je vzhled sobolí, lišky stříbrné nebo lišky polární. Jejich životnost je však o něco menší. Ekonomičtější varianta - palčáky s králičí kožešinou. Toto příslušenství bude trvat asi dvě sezóny.

Určit přirozenost srsti může být na její špatné straně. Mělo by to být kůže.

  • Kvalita Je důležité, abyste pečlivě zkontrolovali případné odření a poškození kůže. Je-li to možné, je nutné zjistit, zda je kožešinová část výrobku šitá z celé kůže nebo z jednotlivých kusů. První varianta bude teplejší a odolnější než druhá.

Pokud jde o švy, měly by být hladké, trvanlivé a pečlivě ošetřené.

Také srst by se neměla zbavovat. Chcete-li zkontrolovat, stačí jen mírně vytáhnout hromadu. Současně v ruce by neměly být více než 3-4 chlupy.

  • Velikost Obvykle jsou kožešinové palčáky šity v několika velikostech. Je-li to možné, je lepší vyzkoušet si produkt nebo zjistit jeho parametry, pokud je příslušenství zakoupeno prostřednictvím internetu.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky