Ručně vyráběné valenki

Ručně vyráběné valenki

Boty jsou tradičně považovány za oblíbené boty našich předků. Dokonale chrání před mrazem a udržují nohy v suchu a teple. V této sezóně stylisté popularizovali cítil boty, dělat opravdová umělecká díla od jednoduchých venkovských bot.

Historie bot

Valenki je právem považován za jeden z nejstarších typů ruských bot. Nosili se na Sibiři a bránili se místním silným mrazům. Boty jsou vysoké boty z plstěné vlny. Je to díky zvláštnostem stvoření, že dostali své jméno. Boty byly vytvořeny bruslením kozí nebo ovčí vlny.

Procedura je dlouhá a poněkud obtížná, takže kvalitní ruční obuv byla vždy oceňována. Dříve, ne každý si mohl dovolit boty, a často jeden pár musel být spokojený s celou rodinou. Situace se samozřejmě změnila.

To je lepší ruční výroba nebo výroba z továrny

Navzdory tomu, že plstěné boty jsou nyní vyráběny nejen ručně, ale především ručně vyráběné boty.

Ručně vyráběné plstěné boty se nazývají samovalki. Oni jsou voláni jediný správný typ bot. Bohužel, nyní jsou nahrazovány plstěnými stroji. Je velmi jednoduché odlišit tovární boty od samovalky. Jsou drsnější a vypadají jednodušší.

Obuv je obvykle chladnější. Často je to způsobeno tím, že vlna v nich je zředěna různými nečistotami. To snižuje kvalitu boty.

Jak si vybrat

Při výběru plstěných bot je třeba se řídit podle účelu, pro který si je koupíte. Kvalita a vzhled bot se může značně lišit. Proto, pro domácí, pro chůzi a pro skutečné denní nošení, měli byste si vybrat různé modely.

Pokud máte v plánu vzít je s sebou do města, pak vyzvednout odolné a spolehlivé modely hrubé vlny, doplněné galoše s pogumovanými podešvími. Doma, můžete nosit oříznuté měkké cítil boty z lehké vlny. Chcete-li vytvořit neobvyklé stylové luk výběr designer boty. O tom, o čem jde, bude pojednáno v další části článku.

Ale ať si koupíte cokoliv, nezapomeňte, že musí mít vysokou kvalitu. Tato obuv se vyznačuje pružností a příjemnou vůní. Dobré boty by také měly být dost tvrdé a udržet tvar. Pokud boty „nestojí“, pak rychle ztratí svůj tvar. Při nákupu musí být plstěné boty několikrát ohnuté, zkontrolovat jejich pružnost a pružnost. Takové boty by měly rychle zaujmout původní tvar a ne vrásky.

Dalším znakem kvality je lehkost. Dobré boty, ale husté, ale ne těžké. Pociťujte boty, kontrolujte tloušťku stěny a zkontrolujte hmotnost boty.

Designové koloběžky

Vyšívané

Dámské boty jsou často zdobeny elegantní výšivkou. Malované kresby mohou být vytvořeny v etickém stylu nebo ve formě květin a rostlin. Obvykle se pro vyšívání používají jednoduché barevné nitě, i když oblíbené jsou i plstěné boty zdobené saténovými stuhami.

Zdobení boty, návrháři často s pomocí výšivky vytvořit na nich celé obrázky, které ohromují kupující. Ručně vyráběné výrobky jsou samozřejmě rafinovanější a originální. Ale pokud si přejete, najdete tovární boty s výšivkou, které jsou mnohem levnější.

Na podrážce

Pokud máte v plánu aktivně nosit boty, věnujte pozornost modelům, doplněným praktickou gumovou podrážkou.Taková obuv bude vhodná i pro ponožky i za deštivého počasí nebo klouzání. A pro ženy módy, kteří jsou zvyklí chodit na podpatcích, návrháři dokonce vytvářejí plstěné boty doplněné nízkým patem, klínem nebo platformou. V těchto botách nezůstáváte bez pozornosti.

S bullfinches

Pro dítě si můžete vyzvednout okouzlující boty zdobené nášivka. Například model zdobený jasným bullfinch. V těchto botách, bude dítě chodit s radostí, zůstat v teple a pohodlí po celou dobu.

Krátké

Oříznuté valenki je často vybráno jako neobvyklá varianta pantoflí. V nich budete mnohem pohodlnější než v pantoflích a vypadají mnohem originálně.

Pevné barvy

Spolu s elegantními malovanými a vyšívanými modely jsou stále populární monochromatické modely. Můžete si koupit klasické šedé nebo bílé plstěné boty a jasné vzory neobvyklých barev. Měkké růžové plstěné boty vypadají okouzlující a originální. Dokonce i ty nejmilejší ženy módy takovou obuv neprojdou.

Dívky budou mít také rádi bílé bílé boty. Dříve, všechny ty nejlepší vlny šly na takové boty. Byly vytvořeny z vlny bílé ovce, která byla na dotek velmi jemná a něžná, takže si takovou obuv mohli dovolit jen ušlechtilí lidé.

Nyní je mnohem snazší je koupit, i když jsou stále dražší než jednoduché šedé boty. Ale pokud hledáte přírodní boty, které nejsou podrobeny chemickému ošetření, pak jen šedé boty cítí - to je nejlepší volba pro vás.

Modely značek

Gant

Jedním z prvních, kdo vytvořil stylové plstěné boty, se stali designéři značky Gant. Obuv této společnosti je potěšena jak svým vzhledem, tak kvalitou. Proto nebudete zklamáni, když se rozhodnete doplnit svůj šatník o plstěné boty této značky. V jejich sbírce najdete jak klasické valenki střední výšky, tak zkrácené modely zdobené světlou výšivkou nebo nášivkami.

Od Pankrat Denisov

Neobvyklé modely s individuálním designem lze nalézt ve sbírkách Pankrat Denisov. Ekologické plstěné boty zdobené individuálními vzory jsou vhodné pro dívky s dobrým smyslem pro humor a neobvyklou chuť.

Teplé a praktické boty nelze nazvat reliktem minulosti. Jakmile byli v rukou talentovaných návrhářů, našli nový život na módních přehlídkách po celém světě. Vyberte si módní plstěné boty, upoutejte fantazii svým neobvyklým vzhledem a užívejte si je i v každodenním životě, a to i doma.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky