Cuoma boty pro ženy, děti a muže

Cuoma boty pro ženy, děti a muže

Vlastnosti a výhody produktů

Slavné finské boty Kuoma si získaly popularitu před několika lety a sláva „nejteplejších a nejpraktičtějších zimních bot“ pevně zakořeněná za nimi. Obuv Kuoma se vyrábí pro děti i dospělé (muže i ženy), velikost oka je poměrně velká a neumožňuje přemýšlet o tom, kde koupit boty pro vaše dítě a zároveň pro sebe.

Promluvme si o dětských botách Kuoma. Mezi maminkami jsou lídrem zimní obuvi různých značek. Finské oblečení a obuv jsou v naší zemi obzvláště žádané, většina z nich má důvěru v kvalitu a není zklamána jejich volbou. Na první pohled se valenki dětí z Kuoma mohou zdát mohutné těžké boty se silnou podešví a tenkou hlavní částí, ale pokud si je prostudujete podrobně, ukáže se, že jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, a na sotva vytvořené noze vypadají prostě úžasně.

Dětské kočárky Kuoma jsou pestré v barvě: mohou být růžové nebo modré se zajímavým potiskem, prosté (například růžové) nebo zcela černé. Jejich design je zajímavý - tlustá rýhovaná podešev, která plynule přechází do galoše - základna boty, pak se vytvoří hřídel tkané tkaniny s vodotěsnou impregnací. Obecně platí, že Kuoma boty vypadají roztomilé, i když velmi neobvyklé.

Mezi zvláštnostmi dětských bot Kuoma lze poznamenat, že jsou větší o celou velikost - to je třeba vzít v úvahu při volbě obuvi, aby nedošlo k narušení správné tvorby nohy dítěte a aby se postaralo o jeho držení.

Mezi ženskými modely finských bot Kuoma existují varianty s odolnou textilní horní a koženou vložkou odolnou proti opotřebení ve spodní části; prototyp dětské obuvi; tam jsou boty jako dutik a tradiční zimní boty, cítil boty. Všechny modely jsou spojeny vnitřní teplou podšívkou s tepelně izolační vrstvou a použitím vodoodpudivé impregnace na vnějších částech boty. Mřížka velikosti samice začíná na velikosti 36 a končí na 42; Velikosti odpovídají tradiční ruštině a nejsou malomerki.

Mužské modely finských bot Kuoma jsou také jiné: klasické plstěné boty, boty s textilním svrškem a trvanlivou polyuretanovou podešví, základem je galoš, polobotky a boty s koženými a semišovými vložkami. Pánské boty Kuoma začínají velikostí 41 a končí v plné velikosti 46.

Jakékoliv zimní boty značky Kuoma jsou určeny k nošení v silných mrazech, tj. Do -30 stupňů. S takovým teplotním režimem je nepravděpodobné, že by se obyčejný člověk dostal z domu, ale ti, kteří se musejí vypořádat s mrazem, říkají, že tyto boty dělají svou práci jistě. Výrobce doporučuje používat pod botami tenkou ponožku pro vytvoření správné teploty a odstranění pocení nohou, nicméně zákazníci neustále používají teplé a tlusté pletené ponožky a nemrznou.

V každé botě Kuoma je stélka vyjímatelná; Mimochodem boty lze umyt, po vyjmutí stélky,

To je lepší: Kuoma nebo cítil boty

Zimní boty Kuoma jsou často porovnávány s tradičními domácími botami - krásná a velmi teplá. Pokud hovoříme o výhodách prvních bot Kuoma, všimneme si, že boty jsou vyrobeny s použitím jedinečné technologie, která využívá stejné plsti uvnitř nebo vně (v mnoha modelech) a dalších textilních a netkaných materiálů (polyuretanová podešev). Obuv Kuoma je velmi lehká a chráněna před vlhkostí, poskytuje příjemnou teplotu a vylučuje skutečnost, že noha je chlazená, s ohledem na doporučení výrobce.

V ochranné známce Kuoma se nacházejí plstěné boty z impregnované plsti Nuva, které neumožňují navlhčení bot a absorpci nečistot; takové boty mají běhounovou podrážku z polyuretanu a odnímatelnou semišovou stélku. Klasické boty, jak víte, nemají pevnou a trvanlivou podrážku, takže jsou vhodné pro nošení na mimořádně hustém a bílém sněhu. V opačném případě se stanou nevhodnými a ztratí své důležité spotřebitelské vlastnosti.

Přehled modelů a druhů

Mezi boty firmy Kuoma patří různé modely pro ženy i muže.

Pojďme si promluvit o Kuomově ženské řadě zimních bot a začneme s nejoblíbenějším modelem Lady - teplé boty s běhounovou podrážkou a textilní botičkou. Tyto boty jsou pokryty vodoodpudivou impregnací Nuva a ve spodní části jsou vložky z pravé kůže ošetřené speciálním prostředkem proti vlhkosti a nečistotám.

Další model dámských bot Kuoma - Lumikki - zimní polobotky výborného formátu s textilní špičkou a základem z polyuretanu - moderní trvanlivý materiál. Mezi dámskými modely obuvi jsou také cítené boty s semišovou stélkou a podešví nebo kvalitní polyuretan; neumožňuje sklouznutí bot a pohlcení nečistot z povrchu.

Kuoma Runo cítil boty nemají další vnitřní podšívku, zatímco oni jsou neuvěřitelně teplé a měkké; jsou vytvořeny pro ty, kteří milují procházky v reálných ruských zasněžených zimách.

Dámské boty Kuoma Glamour, Elle a Gloria připomínají tradiční dutik a jejich vlastnosti se neliší od výše uvedených modelů;

se nacházejí v modelové řadě polovičních bot Crosser a Tarra Trekking, botách Tirol, Kuura a Aljaška, jejichž znakem je nízký kotník a přezka ve formě suchého zipu.

Dětská valenki Kuoma se liší v modelu, hlavně v designu. Nejoblíbenější boty jsou Tarravarsi s podrážkou a vysokou textilní hřídeli; uzávěr může být ve formě suchého zipu a tam jsou boty bez jakéhokoliv z nich.

Mezi plstěné dětské boty si všimneme Kuomikas a Otso.

Mužské modely bot Kuoma jsou stejně rozmanité, jako například roztomilé boty Janka, které používají přírodní ovčí vlnu a speciální postřik na ochranu před nečistotami a vlhkostí.

Barvy

Barevná škála bot Kuoma je skromná, a pokud tak můžete říci, stručná. Mezi dětské modely zimní finské obuvi je snadné najít pár jasně růžové nebo tmavě modré barvy, zelené nebo žluté, červené nebo hnědé boty. Stejně jako u modelů pro dospělé je barevné schéma omezeno: černá, modrá, šedá a hnědá; v dámské linii najdete růžové valenki nebo červené, modré a dokonce žluté.

Tabulka velikostí

Rozměrná mřížka dětských bot Kuoma začíná od velikosti 20 a trvá až 35; ženské modely jsou k dispozici od 36 do 42 velikostí; Pánské boty lze nalézt od 41 do 46 velikostí. Kuominy finské boty mají někdy příjemnou zvláštnost - jsou větší; Je-li v botách pro dospělé obtížné sledovat tento trend, pak je to snadné v dětské botě: boty Kuoma jsou větší než ostatní.

Při výběru bot pro sebe, vyhodnotit pohodlí a pohodlí: trvá bota dlouho? Vyzkoušejte boty s mírně silnou špičkou: mělo by být pohodlné. Není nutné brát plstěné boty větší, aby bylo možné nosit tlustou vlněnou ponožku; Je lepší vyzkoušet si boty na místě, jak chcete v zimě nosit.

Pokud zvolíte Kuoma zimní valenki pro dítě, pak připevněte dětskou nohu ke stélce: ponechte rezervu nejvýše 1 cm, v ideálním případě, pokud je dodatečná vzdálenost cca 0,5 cm. to bylo dost pro celou sezónu, nebo tři měsíce. Pak doporučujeme vzít v úvahu zvláštnosti růstu nohou určitého dítěte a vybrat si boty podle vašich preferencí; ale neměli byste mít upřímně velkou velikost, jinak hrozí nebezpečí změny tvaru nohy a držení těla dítěte.

Kolik

Kuominy finské boty nejsou levné; Tato skutečnost je známa mnoha rodiči při výběru dětské obuvi. Hlavním argumentem bude, že Kuoma boty jsou opravdu velmi praktické a teplé, lehké a pohodlné na nošení v nejtěžším ročním období a na dlouhou dobu.Kuoma dětská valenki bude stát od 4000 rublů (v maloobchodních prodejnách od 5000 rublů, v průměru), dospělí budou stát nejméně 6 000 rublů.

Za zmínku stojí, že během období sezónního prodeje si můžete koupit svůj oblíbený pár s dobrou slevou.

Jak se nosí

Aby boty Kuoma sloužily dobré a „teplé“ službě, měly by být řádně nošeny, to znamená vybrat správnou ponožku jako podder. Pokud je teplota vzduchu vnějšku od -5 do -10 stupňů, neváhejte nosit tenkou ponožku - takže se chráníte před nepříjemnou skutečností - pocení vašich nohou, samozřejmě, pokud se aktivně pohybujete venku (chůze, rychlá chůze). S chladnějším počasím do -15 ..- 18 stupňů, ponožky nebo punčochové kalhoty by měly být vyrobeny z hustšího materiálu, neměli byste nosit tlusté pletené ponožky smíšené se psem nebo velbloudovou vlnou, nechte tyto doplňky pro mráz od -20 stupňů.

Jak odlišit falešné

Aby bylo možné koupit pravé finské boty na boty cítit Kuoma, dávejte pozor na kvalitu boty a jak je šitá: jsou stehy i stehy identické, integrita materiálů není ohrožena?

Věnujte pozornost odlišnosti bot Kuoma - přítomnost loga na podrážce, obchodní značky na štítku.

Existuje mnoho podobných zimních obuvi na trhu, které lze jen stěží odlišit vnějším designem, proto pečlivě prostudujte etiketu výrobku a požádejte prodávajícího o certifikát potvrzující původ a pravost bot Kuoma s minimálními pochybnostmi.

Recenze

Mezi recenzemi populárních finských bot Kuoma není snadné najít negativní; Internet je plný extrémně chvályhodných balad o úžasných teplých a praktických botách. Výrobce je odpovědný za kvalitu svých výrobků „hlavou“ a kupující to pouze potvrzují. Mladé a zkušené matky se starají o dětské nohy pouze do bot Kuoma - moderních, stylových a ultra teplých a často jsou vybírány jako každodenní boty.

Jedinou nevýhodou bot Kuoma jednohlasně je jejich vysoká cena, bohužel, musíte zaplatit spoustu peněz za vysokou kvalitu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky