Krásné boty

Krásné boty

Valenki se v poslední době stávají botami pro městskou módu a neustále se zlepšují. Návrháři s láskou zdobí boty dětských vzorů, tisků, výšivek, pruhů a dalších dekorů, vytvářejí modely, dobývají svou krásu a originalitu.

Vlastnosti a výhody

Výhody bot jsou nepopiratelné. Skládají se ze 100% vlny, která poskytuje nohám vynikající přenos tepla, absorpci a odpařování přebytečné vlhkosti. Tyto boty - jedná se o monolitický výrobek, to znamená, že vrcholy a ponožky představují jednu strukturu. Vítr a zima nikdy do této překvapivě teplé boty nevstoupí.

Když už mluvíme o designech, cítil boty tolerovat zbarvení a tisk výtisků. Kromě toho někteří mistři posouvají kresbu na hotovou botu pomocí techniky plstění za sucha. Mnoho způsobů, jak ozdobit, dává výrobcům představivost.

Módní odrůdy

Dnes, krásné boty mají různé styly, z nichž každý najde svého majitele.

Polulenki

Poloviční kolíky jsou zkrácené boty. Jejich výhodou je jednoduchost nasazení a přesnost vzhledu.

Moderní modely mají tlustou podešev, originální - podešve nemají nebo jsou doplněny jemnou mikroporézní gumou. Rozlišujícím znakem mnoha postýlek se stává malá klopa.

Tento atraktivní model je aktivně využíván pro chůzi a jako teplá domácí obuv, protože jeho nasazení není o nic složitější než běžné pantofle.

Krátké

Krátké boty - koncept širší než polovina nova. Jejich délka dosahuje kotníku nebo ho překračuje. Zajímavý krátký model s názvem "valish". Druh vyšívaných plstěných bot jsou plstěné modely se švy na přední straně boty. Valeshi jsou bohatě zdobené a doplněné designérskou malbou, mohou mít krajky a suchý zip, protože v nich chybí pevnost bot.

Vysoká

Největší volnost mají designéři vysoké boty, které někdy dosahují téměř až kolena. Takové velké území vrcholů je aktivně zdobeno po celé délce ornamenty a výšivkami. Některé modely nahoře mají pletené vložky, které poskytují pohodlný a originální vzhled.

Stylová paleta vysokých bot - modely s kožešinovým lemem. Tyto boty perfektně kombinují s kožichy a kožichy.

Cool pro dívky

Bohužel, s věkem, lidé přestanou nosit vtipné a originální věci, se obávají nepřiměřené pozornosti k jejich osobě. Děti nemají takové obavy, vybírají nejjasnější a nejzajímavější modely.

Tak, legrační boty pro dívky mohou mít vtipné nápisy na jejich vrcholky, například, "oni se nebojí bahenních nádrží", "královna cesta" a tak dále. Tam může být spousta možností, protože nápis může být provedeno sami, nebo na jakoukoliv obuvnickou dílnu.

Další možností - bota v kombinované technice plstění. Valenok v mokrém plstění je přiveden do hotového stavu a následně jsou válcovány volumetrické prvky vyrobené suchou technikou. Jako výsledek, roztomilý valenki se rodí s náhubky lišek a koček, vlk a zajíček uši.

Odchod z dětského tématu, chladné modely zdobené štítky Adidas a Nike, Puma a Rybok. Každé logo se aplikuje na plstěné boty pomocí speciálních barev. Pro dívky jsou modely navíc natřeny v růžové a červené barvě.

Krásné

Koncept krásy pro každého z nich, nicméně, tam jsou možnosti, které jsou blízko téměř každému.Tak, boty s národním vzorem způsobit mnoho nostalgie a vzpomínky na vesnice s jejich milované babičky. A dnes je opravdu jedinečná barva. Khokhloma, Gzhel, pivoňky, bullfinches na větvích červeného jasanu dokonale doplňují jednoduchý styl plstěných bot.

Další možností je nepochybně krásné boty - modely s obrazem roztomilých zvířat a postav. Zde se můžete setkat s romantickým medvědem Teddym, párem v lásce od Love Is, malými koťaty a dokonce i zimní krajinou s Santa Clausem a jeho věčnými služebníky.

S výšivkou

Boty s výšivkou jsou vždy spojeny s ruční tvrdou prací. Ve většině případů je tomu tak skutečně, nicméně dnes lze továrně vyrobené plstěné boty najít s jednoduchou výšivkou v podobě jednoduchého vzoru.

Je třeba říci, že tato díla jsou získána pouze ručně a každý, kdo má trpělivost, je může učinit. Nejjednodušší, ale neméně velkolepý způsob vyšívání je saténové stuhy. Kresba dopadá na objem a žije.

Metoda, která vyžaduje určité dovednosti - vyšívání saténový steh nebo kříž. Takový vzor je schopen sdělit každý detail a proměnit obraz na skutečný obraz na plstěných botách.

Pokud chcete získat jasné a nápadité boty, věnujte pozornost výšivce s korálky a skleněnými korálky. V kombinaci s jinými technikami, korálky dávají vzoru objem a oživují ho v zimních slunečních modulacích.

Výšivka je vždy improvizace. Kombinujte různé způsoby a pak se objeví mistrovské dílo, které nikdy nebude z módy.

Stylové modely

Moderní design boty obdivuje. Dnes se mohou právem nazývat stylovou obuv.

Ženy

Sněhově bílé oříznuté valenky se vzorem v podobě divokých růží vypadají neobvykle žensky a elegantně.

Vysoké boty mléčného odstínu jsou doplněny pletenou vložkou v horní části hřídele.

Magické boty vyrobené s ornamentem "Gzhel". Velké korálky a mašle z modré saténové stuhy zdobí unikátní model.

Mléčné boty s výšivkou korálků budou hlavním zaměřením zimního šatníku.

Obraz hejna na větvi jeřábů je klasikou zimní krajiny. Valenki v jasných barvách organicky převzal tento složitý vzor, ​​hodný obdivu.

Vyšívací duhovky saténové stuhy - nejjednodušší vzor k dispozici všem. Zdobení černými plstěnými botami díky paletě uklidňujících odstínů vypadá obzvláště tajemně. Galoše, malované s jednoduchými vzory, nejen dokončit kreslení, ale také aby cítil boty praktičtější.

Poluvenki s výšivkou hromadných růží jsou ideální obuv pro domácí i procházky.

Dítě

Dětská polokošile s flitrovou aplikací a kožešinovou ozdobou bude vaše oblíbená obuv pro mladou módu.

Bílé boty s promyšleným medvědem v růžové jsou ideální volbou pro dívku.

Dětské boty s letní náladou zobrazovaly hlavní postavy karikatury "Madagaskar". Světlé odstíny modré a zelené budou jasným přízvukem pro sněhově bílou zimu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky