Tunika s výřezy na bocích

Tunika s výřezy na bocích

Tunika - je volná, neomezující pohyby oblečení. Existují modely s rukávy a bez, různých délek, s hlubokými zářezy po stranách. Tunika - věc s historií sahající do věků. Nosit začal ve starověkém Římě. Ale pokud dřív byla tunika spíše jako taška, pak je dnes elegantní produkt vyrobený z různých materiálů, které mají zdůraznit ženskou krásu, a nikoliv ji skrývat.

Vlastnosti

Tunika - bez nadsázky, univerzální oblečení. Lze ho nosit v horkém létě přes plavky a lze ho nosit v chladné zimě s teplými punčochami. Ve skutečnosti se podobá elegantnímu tričku. Jeho hlavním rysem je, že s pomocí prostorných forem můžete skrýt vady v bocích a pasu. Tunika pomáhá zaměřit se na nohy a se správnými botami je může vizuálně učinit štíhlejší a delší.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Tunika může sedět ženě jakéhokoliv věku. Tajemství je ve správné kombinaci s jinými oděvy a doplňky. Tunika skvěle vypadá jako tenké postavy a ženy s ladnými tvary. Milovníci úzkých rovných kalhot v tunice budou vypadat perfektně.

Pokud chcete vytvořit romantický obraz, můžete si vybrat tenkou vzdušnou tuniku. To vytvoří efekt lehkosti a něhy. Takové materiály si vyberete v létě. V zimě dávejte přednost hustým, případně pleteným výrobkům. V nich můžete vytvořit romantický obraz i v zimě.

Vyberte si tuniku, zaměřte se na zbytek oblečení v šatníku. Musí existovat těsně přiléhající legíny, džíny nebo capri.

Pokud chcete dosáhnout efektu elegance, musíte najít tuniku z tenkého tekutého materiálu klasického modelu. Vyberte si syté, hluboké, ale ne jasné barvy, ale délka do poloviny stehna.

Miniaturní dámy by si neměly vybírat příliš dlouhé tuniky. A majitelé širokých boků mohou dokonce svou siluetu díky asymetrickému řezu nebo řezům po stranách. Šipky na tunice zdobí postavy s nádhernými tvary.

Módní trendy

Na vrcholu módy jsou tuniky se střihy na bocích a zádech. Řezy samy o sobě nemají žádný užitek, ale jak je to zajímavé. S jejich pomocí můžete věnovat pozornost bokům. A pokud je to plážová tunika se střihy, vaše plavky nebudou bez povšimnutí.

Řezy vizuálně rozdělují tuniku na dvě části, což umožňuje soustředit se na barvu nebo na tvar zadní a přední části oděvu. Tyto tuniky jsou vhodnější pro volný čas nebo večerní šaty, protože hluboký střih, zejména v zádech, dobře nezapadá do obrazu obchodní dámy.

Dnes jsou dnes modely s otevřenými rameny a nestandardní geometrií. Při výběru takových stylů však musíte být opatrní, abyste nepoškodili proporce postavy.

Olympus móda vlevo styly tunika s elastickými v bocích. Je čas se takových věcí zbavit. A z dobrého důvodu. Dokonce i ta nejkrásnější postava připomíná barel v oblečení tohoto typu.

V létě módní asymetrické tuniky vypadají. Na podzim věnujte pozornost pleteným modelům. Čím více počasí sníží míru, tím více dívek se objeví v ulicích v tunických svetrech - také módní moderní značka.

Pletená tunika je stále v trendu. Vypadají jako krátké šaty doplněné těsnými punčochami. Nepřehlížejte tuniky v etnickém stylu. Jsou potěšeni rozmanitostí výšivek a osloví milovníky džíny.

Co na sebe

Nejlepší tuniky se hodí užší kalhoty, zejména kůže.

Můžete nosit tuniku s rozšířenými džíny, stejně jako s volnými rovnými kalhotami. V tomto případě zvolte boty s patami nebo platformou.

Šaty tuniky (zejména pláže možnosti) se doporučuje nosit s sandály. Ale pokud je to večerní verze, pak ji zkombinujeme s botami na vysokém podpatku, tónovou spojkou a odpovídajícím příslušenstvím.

V chladném počasí, jak módní a teplý vzhled, tuniky s tlustými punčochami, vysoké boty a boty vypadají skvěle.

Tuniky se jen zřídka nosí s sukně, ale pokud opravdu chcete, pak to být mini sukně.

Dávat na oděvy přes tuniku dávejte pozor, abyste nevypadali jako zelí.

Pozoruhodně zdobí tuniku s velkým příslušenstvím, jako jsou korálky z mušlí, velké náušnice, náramky.

Stylové obrázky

Pro ne-obchodní schůzku, široká tmavě modrá tunika s holými rameny, černé oříznuté džíny, tote bag a elegantní sandály bude vyhovovat. Jednoduché, diskrétní, ale elegantní.

Vysoké řezy, dosahující až k pasu. Elegantní tradiční rukávy, délka k kotníku. Díky přímému řezu se styl jeví jako příliš jednoduchý, ale v kombinaci s koženými kalhotami a botami na platformě je velmi módní.

Hustá tkanina, dlouhé rukávy, výstřih, délka kolen a střihy do poloviny stehen - tato tunika je ideální pro stylovou dámu v chladném období.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky