Fancy tunika velká velikost

Fancy tunika velká velikost

Tuniky milují téměř všechny ženy, ale pro dámy s nádhernými formami se toto oblečení stalo skutečnou spásou. Díky obrovskému množství stylů, barev a materiálů bude každá žena schopna najít pro sebe něco nejvhodnějšího.

Elegantní tuniky velkých velikostí nebrání pohybu, skryjí vady postavy a umožňují ženě vypadat stylově.

Vlastnosti

Tunika byla původně oděvem starých Římanů. Nosili ho ženy i muži. Později se tento typ oděvu stal výhradně ženskou. Moderní tuniky se liší od starobylého oblečení, ale všechny jsou také charakterizovány:

  • volný řez Tunika se liší od ostatních druhů oděvů ve velké prostornosti;
  • žádné přední řezy, tunika se nosí výhradně přes hlavu. I když dnes najdete modely, které jsou upevněny nebo svázány širokým pásem;
  • rukáv tunika může být různých délek a řezu.

Někdy tunika má řezy na stranách.

Dnes tam jsou tuniky různých délek na prodej, ačkoli modely dlouho k střední-stehna jsou více obyčejné. Obrovská popularita těchto oděvů je způsobena jeho všestranností. Tunika může být kombinována s téměř všemi položkami základního šatníku.

Jak si vybrat

Při výběru tuniky je nutné vzít v úvahu konkrétní fyzické vlastnosti. Skrýt další centimetry v pase pomůže tunice středně dlouhé volné nošení. Pokud nemáte stížnosti na vlastní pas, ale vaše boky jsou poněkud široké, pak je lepší přidat tenkou tuniku s tenkým páskem. Výsledkem je zdůraznění pasu a pozornost od kyčlí.

Upravte tvar nejen řezem, ale i barvou tuniky. Tlusté ženy jsou lepší, aby se zbytečně světlé věci s velkým květinovým potiskem. Vyberte si tuniku se svislým vzorem, v takovém modelu každá dívka vypadá štíhleji a výš.

Jaké chyby je třeba se vyvarovat

Tukové dívky by si měly pamatovat, že tunika by měla mít takovou délku, aby byla hýždě pokryta. Pouze v tomto případě můžete dosáhnout požadovaného efektu a skrýt nedostatky obrázku.

Odbočky a tenké tuniky z šifonu nebo jiných lehkých transparentních materiálů nejsou příliš vhodné. Výjimkou může být prostorná tunika s podšívkou z tlusté neprůhledné tkaniny.

Plné ruce pomohou skrýt rukáv netopýra, ale je lepší odmítnout tři čtvrtiny délky. Taková manžeta učiní ruku vizuálně kratší a plnější.

Módní trendy

Moderní návrháři nabízejí řadu modelů tuniky. Při jejich tvorbě kombinují několik textur najednou. V jedné věci lze kombinovat vlnu a bavlnu, kůži a hedvábí. Pokud jsme zvyklí uvažovat o tunice jako o oblečení pro volný čas a na pláži, pak návrháři navrhují nosit ji v kanceláři, na ranní jog, nebo dokonce na párty.

Co na sebe

Tunika je kombinována s mnoha věcmi. Je jednodušší říci, s čím to nesedí - neměli byste nosit tuniku s dlouhými plnými sukněmi.

Chcete-li vytvořit denní set, bezpečně kombinovat tuniku s těsnými kalhoty různých délek, džíny, punčocháče nebo legíny. Teplé tuniky lze nosit přes roláky nebo košile. Chcete-li jít do kanceláře, můžete nosit tuniku s úzkou tužkou sukni.

Boty jsou vybírány na základě celkového stylu soupravy. Lehká a elegantní tunika v romantickém stylu může být doplněna o elegantní boty s podpatky. A pro procházky po městě lépe padnou pohodlné boty s tlustými podrážkami.

Stylové obrázky

Letní tuniky z lehkých tkanin, které se v oblasti pasu shromáždily s gumou, budou skvělou volbou pro procházky, romantickou večeři nebo setkání s přáteli. Tento model bude zdůrazňovat pas, ale bude skrýt břicho a široké boky.Chcete-li, aby tento vzhled stylový, nosit hladké kalhoty monofonní barvy do takové tuniky.

Tuniky etnického stylu jsou populární v této sezoně. Zdobené třásněmi nebo výšivkami s orientálními motivy, budou vynikající volbou pro každou dovolenou. Lze je nosit s rovnou oříznutou sukní a vysokými podpatky. Také tato tunika dobře padne s krátkými kalhotami.

Pokud se rozhodnete nosit legíny, tunika by měla být vybrána bez nadměrné dekorace. Měkké tenké tkaniny umožňují vytvářet modely, které nedávají objem, ale spíše skryjí formy a, jak to bylo, je hladké.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky