Otevřená špička boty

Otevřená špička boty

Jak se říká

Boty s otevřeným nosem, které v sezóně v řadě nezanechávají přehlídky módních přehlídek a prodejen obuvi. Rozmanitost modelů je tak velká, že volba správných bot se nemusí obrátit hned. Aby bylo možné správně vybrat dobrou obuv s otevřeným nosem, musíte zjistit, jaké modely takových bot jsou.

Lodě

Lodě s otevřenou špičkou jsou klasickým modelem, který bude vždy relevantní. Kromě toho jsou boty dobře kombinovány s různými styly oblečení, což z nich dělá mnohostranné. Lodě se liší v několika parametrech:

  • zářez výstřihu: má trojúhelníkový, kulatý nebo kapkovitý tvar;
  • Typ paty: obdélníkový, vlásenkový, skleněný.

Klínové boty

Tyto modely jsou velmi populární mezi ženami. Jsou milovaní pro pohodlí, eleganci a ženskost. Jediný klín je velmi pohodlný a tyto boty jsou ideální pro každodenní nošení. Výroba těchto podešví může být různá - dřevo, korek nebo klasická verze. Není to tak dávno, co se objevil nový model bot s otevřenou špičkou na klínu - skrytý klín. Je to šikmá podešev, pokrytá stejným materiálem, ze kterého jsou boty vyrobeny.

Baletní byty

Tento model je velmi populární mezi mladými dívkami, protože je snadno a pohodlně chodit a zároveň vypadá elegantně.

Vlastnosti a výhody

Každý z prezentovaných modelů bot s otevřenou špičkou má své výhody. Takové boty jsou vhodné pro horké počasí, vypadají elegantně a stylově. Lodě s otevřeným nosem jsou ideální pro kancelářský styl nebo výlet na slavnostní událost, ale procházky po ulici každý den v takových botách nejsou příliš pohodlné. Baletní nebo klínové boty jsou ideální pro každodenní nošení. Výška může být odlišná a její volba závisí na osobních preferencích.

Módní trendy

V této sezoně opuštěné boty neopouštějí pódia a módní návrháři přicházejí se všemi novými barevnými řešeními, používají nové materiály a mění střih boty. Vytvářejí své sbírky, v této sezoně používají třásně, samet, bohaté detaily výzdoby, například peří, kamínky, nýtování, kožešiny a peří. Barevné schéma reprezentují především barvy černé, kovové nebo různé kombinace odstínů.

Tvar paty se liší od čepů po široké obdélníkové paty různých výšek. Zvláštní místo v lineární botě je obsazeno modely s otevřeným nosem a patou. Černé boty s otevřeným nosem a patou v trendu na několik sezón a brzy neztratí svou popularitu. Pro večerní gala akce jsou tyto boty perfektní, zejména modely se sametovým nebo velurovým vzhledem.

Jak si vybrat

Volba obuvi s otevřenou špičkou by měla být oslovena obzvláště pečlivě, protože tyto boty mohou díky svým zvláštnostem mnohem častěji otírat nohy a způsobovat nepříjemné pocity při nošení. Existuje několik pravidel pro výběr správné boty s otevřeným nosem.

Účel

Pro kancelář sedí boty na patě, sklenici a boty na skrytém klínu tiché ne křičí odstíny. Černé boty dokonale zapadnou do obchodního obrazu pracovníka úřadu. Klínové boty jsou vhodné pro každodenní nošení, pohodlně se chodí. Baletní byty jsou ještě výhodnější možností, často jsou vybírány mladými matkami na dlouhé procházky.Při výběru baletních bytů je však třeba věnovat pozornost materiálu a tloušťce podešve. Nízké dámy a ženy v těle by měly dávat přednost modelům s podešví na silnější.

Materiál

Nejlepší je ještě koupit boty z pravé kůže, protože má dobrou prodyšnost a má tvar nohy. Moderní technologie však nabízejí pozornost umělým materiálům, které se vyznačují přítomností pórů. Tyto boty jsou prodyšné a umožňují pokožce dýchat. Chcete-li pochopit, že boty jsou prodyšné, můžete na první montáž na holé noze. Ve vzduchotěsných botách se noha rychle začne potit.

velikost

Mnoho lidí věří, že si musíte vybrat letní boty, které jsou menší než obvykle, ale to není pravda. V každém případě musí boty vyzkoušet. Měly by být snadno nasazeny, nemačkávejte nohu a zároveň nevěsili.

Co a jak se nosí

Boty s otevřeným nosem, je důležité naučit se kombinovat s oblečením a doplňky. Nejběžnějším problémem je možnost kombinace bot s otevřenou špičkou a punčochových kalhot. Někteří lidé si myslí, že punčochy s takovými botami jsou módním trendem, jiní to naopak považují za nepřijatelné. Stylisté doporučují, že pokud budete ještě potřebovat nošení punčochových kalhot, je nejlepší, když jsou zbarvené do kůže, s hustotou nejvýše 20 den. Ve všech ostatních případech Nedoporučujeme nosit otevřené boty s punčochami.

Různé modely bot s otevřeným nosem jsou dobře kombinovány s různými obrazy, takže je lze považovat za univerzální. Boty s otevřenou špičkou a patou jsou zvláště dobře kombinovány s klasickými rovnými kalhotami, capri a tužkovou sukní. Ale s mini sukněmi a šortkami by se tyto boty neměly nosit.

Chcete-li pracovat, pokud to oblékání umožňuje, můžete nosit boty s otevřeným nosem v kombinaci s halenkami, topy, košile. Zvláště stylový je obraz, kde má horní nebo halenka jeden tón s botami a bunda je v tónu sukně. Chcete-li dát formalitu vedle vrcholu je třeba vybrat světlo, a spodní a boty tmavé nebo černé barvy.

Tipy od Eveliny Khromchenko

Skutečný módní expert Evelina Khromchenko radí, jak správně kombinovat otevřené boty s oblečením

Je lepší nosit černé boty s otevřeným nosem, ale s uzavřenou patou, nejlépe lodí;

Mimo pracovní dobu můžete kombinovat světlé boty s oblečením ze stejné skupiny barev, např. Citrónové šaty a zelené boty. Styl lodí může být jakýkoliv, hlavní věc, kterou bylo vhodné v něm chodit;

Lodě s otevřeným nosem na patě by neměly být nošeny na ulici, takové boty jsou určeny pro krátkodobé nošení - pro akci, divadlo nebo koncert.

Stylové obrázky

Vytvoření stylového obrazu s otevřenou špičkou bot není tak složité, jak se zdá.

Pracovní verze by neměla být honosná a vícebarevná, je lepší si vybrat boty s klidným odstínem bez laku a kamínků. Jakýkoliv kancelářský oblek lze kombinovat s takovou obuví, obzvláště důležité jsou černé boty. Pro kancelářský styl budou vhodnější boty s nízkými podpatky a botami se skrytými klíny. Tyto boty jsou nejblíže klasickému a přísnému stylu.

Pro procházky, procházky do kina a kaváren v kombinaci se světlými šaty, kalhotami a kalhotami jsou perfektní baletní byty. Klínové boty jsou kombinovány s běžným nošením - má pohodlnější korkovou podešev, takže to není tak těžké.

Večerní pohled, kde chcete nosit dlouhé šaty, je lepší přidat boty s čerpadly s otevřenou špičkou a patou. Barva je žádoucí zvolit černou nebo tmavou, a materiál by měl být v blízkosti materiálu šaty. Například, lakované boty budou fungovat dobře pro saténové šaty, a sametové šaty budou vypadat skvěle s botami z materiálu podobného texturou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky