Co mohu nosit s hnědými botami?

Co mohu nosit s hnědými botami?

Vlastnosti a výhody barev

Hnědá je barva bezpodmínečné stability a pevnosti. To je nutně přítomné v jakékoli módní kolekci. Vzhledem k množství odstínů mohou být hnědé boty vybrány nejen pro jakékoli oblečení, ale i pro jakoukoliv náladu. Klidná a diskrétní, tato barva může přidat k vašemu obrazu kouzlo a eleganci, vyrovnat nějaký jas šatů nebo naopak zředit nadměrnou závažnost.

Barevné kombinace a odstíny

Černá hnědá Tato barva je nejblíže černé a téměř stejně univerzální. Snad jen pár omezení - není obvyklé nosit takové boty s černými šaty nebo oblekem na oficiálních akcích. Neformální strany tuto kombinaci dovolují, za předpokladu několika hnědých doplňků, které odpovídají botám. Nicméně, pokud si nejste jisti, že jste schopni vybrat správné příslušenství, je lepší, aby rizika - je pravděpodobné, že vypadají bez chuti.

Tmavě hnědá. Kombinace tmavě hnědé boty, měli byste začít nejen z barvy, ale také ze stylu. Boty bez podpatků vypadají skvěle s neformálním stylem - džíny nebo šortky, zejména klasické modré, kalhoty nebo kalhoty, s výjimkou černé. Model boty s podpatky jsou ideální pro různé šaty a sukně v teplých a bohatých barvách - tmavě modrá, tmavě zelená, brusinka. Zvláště dobré bude vypadat různé odstíny hnědé a růžové květy.

Světle hnědá. Pro muže jsou světle hnědé boty přípustné pouze při vytváření neformálního obrazu. Žena si může dovolit světle hnědé boty pod přísným hnědým oblekem stejného odstínu nebo o něco lehčí. Nebo pod neformálním oblečením.

Béžová. Jemná barva je ideální pro všechny letní šaty a ne jen světlo. Světlé šaty jsou dokonale kombinovány s jemným krémovým odstínem. Pokud nosíte punčocháče na béžové boty, měly by být pouze zbarvené do kůže, v žádném případě tmavší než samotné boty. Lakované boty s létajícím oblečením z lehkých a lehkých tkanin vypadají velmi elegantně.

Módní trendy

Pro muže

Na rozdíl od různorodých a někdy excentrických ženských šatů byla pánská móda téměř vždy konzervativní.

Po dlouhou dobu, boty pro muže, kteří dávají přednost obchodní styl, byly všechny prostředky černé, jiné barvy byly považovány za tah.

Na stupních vítězů se však stále rozpadala diskrétní hnědá barva a nyní úspěšně soutěží s černou. Je však třeba mít na paměti několik pravidel:

  • Pokud se muž postaví na smokingu, boty by měly být pouze černé.
  • Při klasických svatbách a pohřbech jsou hnědé boty také nepřijatelné.

Tam jsou některé modely pánské boty, které vypadají skvěle v hnědé. Jsou to oxford, derby, brogues, mniši a mokasíny.

Pro ženy

Ženy vždy hledaly různorodost, respektive dámská obuv může být neobyčejnou barvou. Nicméně, diskrétní hnědá je jednou z nejpopulárnějších. Vyberte si odstín by měl být založen nejen na barvě oblečení, ale také na modelu obuvi, jejich tvaru a stylu. Komfort je pro někoho důležitý, někdo si nedokáže představit sám sebe bez bot na vlásence, to vše je třeba vzít v úvahu.

Jak si vybrat

Vyberte si hnědé boty, pečlivě zkontrolujte svůj šatník, abyste měli něco na sobě. Vysoké dámy, stejně jako ti, kteří tráví spoustu času za volantem, je lepší si vybrat boty bez podpatků. Jít na rande nebo oficiální recepci, dávejte přednost elegantní boty s podpatky. Nízké holky pro každodenní nošení jsou docela vhodné klínové boty. Hnědé semišové boty vypadají velmi bohaté a sofistikované.

Nezapomeňte na takové "banální" věci, jako je kvalita obuvi a její pohodlí.

Pokud jde o barevné kombinace - nebojte se experimentovat - hnědé hluboké boty dokonale kombinují bohaté syté barvy a jemné pastely. Tmavě hnědé boty s béžovým oblečením a hnědým doplňkem jsou považovány za klasickou elegantní kombinaci.

Co na sebe

Kalhoty

Pro vytvoření klasického stylu fit přísné kalhoty a čerpadla. Clogs boty dokonale doplňují letní obraz s volnými lehkými kalhotami. Klasické tmavě hnědé nebo tmavě hnědé kalhoty v kombinaci s bodcem vytvoří elegantní a stylový vzhled.

Několik jednoduchých pravidel vám pomůže vybrat boty pro kalhoty:

  • Snažte se kombinovat černou s hnědou - to je opravdu velmi těžké.
  • Snažte se vyhnout příliš silným kontrastům - pro světle šedé nebo béžové kalhoty je lepší zvolit světle hnědé boty a pro tmavé nebo světlé boty - naopak.
  • Podle etikety by boty měly být buď v tónu s kalhotami, nebo o něco tmavší. Lehčí boty - moveton, zejména pro muže.
  • Pokud chcete, aby vaše oblečení vypadalo harmonicky a kompletně - přidejte pás (nebo několik doplňků) tak, aby odpovídal botám.

Kostým

Jak je uvedeno výše, kombinace černého obleku s hnědými botami je přípustná pouze pro neformální akce a s dobře zvoleným hnědým doplňkem (pásek, taška, šperky, šátek, pokud je oblek na kalhoty ponožkami). Stín v tomto případě by měl být tmavý - černohnědý, káva, čokoláda nebo ořech. Pokud si nejste jisti, že můžete svůj luk správně, je lepší se vyhnout kombinaci těchto barev, protože existuje velmi vysoké riziko vypadat bez chuti.

Do modré barvy hnědé boty vyzvednout tmavé odstíny, ale lehčí než černá. Nejúspěšnější je čokoládová barva.

Pouze tmavé odstíny hnědé jsou přípustné pro tmavě šedý oblek, ale pro lehké barvy si můžete svobodně vybrat lehké i tmavé boty, ale stejně jako v případě kalhot by se mělo zabránit příliš silným kontrastům.

Hnědá - nejúspěšnější barva kombinovaná s hnědými botami. Ideální - když oblečení a boty stejné barvy, ale boty jsou poloviční tón, tón je tmavší. Zvláště mnoho možností pro boty pod béžovým oblekem - může být okrové, červené, čokoládové, velbloudí a písku. Zde je důležité, aby barvy odpovídaly odstínu a odstínu barvy - studené, studené, teplé s teplým, šedým odstínem nebo zrzka - by měly být jak v obleku, tak v botách.

Punčocháče

Výběr punčochových kalhot nebo punčoch závisí nejen na odstínu boty, ale také na barvě oblečení. V šatech a sukních lehkých tónů si vyberete masité punčocháče. Toto pravidlo platí pro světlé odstíny obuvi - krémová, béžová, světle hnědá. Ale s tmavými barevnými botami a oblečením si můžete dovolit tmavé punčochové kalhoty, až do černé, ačkoliv, jak bylo uvedeno výše, černá musí být s hnědou kombinací velmi opatrně kombinována.

Nejúspěšnější kombinací je, když jsou boty a punčochy stejné barvy.

Punčochové kalhoty, přesně přizpůsobené tónům bot, vizuálně prodlužují nohu. Je přípustné, aby punčochy byly o něco lehčí než boty. A samozřejmě je důležité, aby punčochy nebyly v kontrastu s tónem vaší pleti.

Džíny

Tmavě modré mokasíny nebo baletní byty jsou skvěle vhodné pro modré džíny. Pokud chcete více ženský obraz - neváhejte si vybrat boty s podpatky. Obecně se džíny hodí překvapivě dobře s hnědými botami téměř všech odstínů.

Šedo-modré džíny s terakotovými botami vypadají skvěle, ty světlé s čokoládou a modrou barvou béžové. Nebojte se experimentovat.Výjimkou, stejně jako jinde, jsou černé džíny.

Ponožky

Při výběru ponožek je obvyklé soustředit se především na oblečení. Takže ponožky pro černý oblek budou černé a modré - modré. Pokud jsou však vybrané boty mnohem tmavší než kalhoty, pak je možné ponožky pořídit tón nebo dva tmavší než oblečení. Tak například tmavě šedé ponožky dokonale zapadnou do souboru světle šedého obleku a čokoládových bot.

Stylové obrázky

Muži

Stylový vzhled získáte kombinací hnědých bot a bundy s modrými džíny a bílou košili. Kombinace zářivě sytých modrých a hnědých barev je považována za jednu z nejpozoruhodnějších a nejúspěšnějších.

Dalším dobrým pohledem jsou klasické modré džíny s tmavě modrou bundou, ponožky z tmavého hedvábí a semišové hnědé boty. Obraz promyšlený do posledního detailu.

Ženy

Jednoduchý a zároveň dandy je získán kombinací hnědých bot s koženou bundou v tónu, šedými kalhotami a stejným odstínem šedé krady. Blůza, košile nebo tričko si může vybrat jakýkoliv pastelový odstín, ale nejlepší ze všech - bílý.

Světlé krátké šaty mohou být doplněny hnědými botami a taškou, která bude odpovídat - jednoduše a efektivně. V tomto oblečení budete vypadat skvěle na procházku, v práci a na rande.

Dalším jednoduchým, ale aktuálním outfitem je béžový svetr, bílá sukně a opálené boty. Přidání opasku k botám učiní váš outfit kompletním a expresivním bez zbytečného úsilí.

Pro muže i ženy, hnědé boty jdou dobře s džíny. Například jasný obraz - modré džíny, béžový svetr dokonale v souladu s hnědými botami. Několik nízkoprofilových zlatých šperků - a příležitostný obraz stylové dámy je připraven.

A nakonec se podívejte na tyto obrázky:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky