Jaké barevné boty se vejdou do modrých šatů?

Jaké barevné boty se vejdou do modrých šatů?

Většina lidí spojuje modrou barvu s mořem, oblohou, tajemstvím, klidem a čerstvostí. Přes toto, mnoho mít problémy když spojený s modrými šaty obuvi. Aby se tomu zabránilo, musíte vzít v úvahu některé funkce výběru příslušenství pro šaty v modré barvě.

Při výběru obuvi, a zejména obuvi na šaty, je každá drobnost důležitá: styl, střih, materiál, styl oblečení.

Například letní šaty z lehkých materiálů lze bezpečně kombinovat s béžově zbarvenými lakovými baletními botami, řeckými sandály, sandály na podpatku, s popruhy a bez nich.

Oblečení v etnickém stylu nebo ve stylu boho fit obuvi s malými podpatky, na platformě, stejně jako obuv pro volný čas, jako jsou slipony nebo baletní boty z pravé kůže. Přírodní kůže by měla být vybrána ze dvou důvodů: za prvé, že nohy byly pohodlné, a za druhé, že obraz nevypadal neúplně a levně. Nejlepší s takovými šaty dávají přednost boty klidné tóny.

Dlouhé šaty na šaty, na základě doporučení stylistů, musíte přidat boty na tenké jehlové nebo pumpy s špičatým nosem.

Výběr obuvi pro přísné kancelářské šaty, měli byste věnovat pozornost klasické čerpadla. Dokonale doplňují obraz a výběrem správného modelu můžete vizuálně učinit vaše nohy štíhlejší a delší.

Pro koktejl krátké šaty, sandály a pastelově barevné boty, ideálně béžová, s vysokými podpatky, bude dělat. Pata vám zajistí vizuálně vyšší a štíhlejší a vaše nohy se budou zdát dokonale dlouhé. Zvláště výhodné je, když je šaty nad koleny.

Při výběru obuvi je také důležitá textura tkaniny. V závislosti na tom, jaký druh tkaniny (například tlustý nebo lehký), musíte zvolit model obuvi.

Takže šaty z tlusté tkaniny, jako je vlna nebo prádlo, se hodí k botám s malým patem černých, tmavě modrých nebo tmavě hnědých odstínů. Pletené modely se doporučují kombinovat s no-nesmyslovými botami, to znamená, že jsou vhodné pro boty vyrobené ve stylu minimalismu, na průměrné patě, v černé, modré, šedé a hnědé barvě.

Béžová

Béžové boty jsou ideální pro ty, kteří chtějí vizuálně udělat nohy delší a štíhlejší. Pro dosažení efektu „dokonale štíhlých nohou“ je nutné zvolit model s vysokými podpatky (nejlépe na čepu). V tomto případě hrají důležitou roli punčochové kalhoty. Chcete-li obrázek dokončit, musíte vybrat odstín punčochových kalhot, aby odpovídal barvě vaší pleti. Předpokládejme variantu, ve které jsou punčochy poněkud tmavší než kůže. Ale kombinace tmavých punčoch a béžových bot by měla být opuštěna.

Béžové boty jsou ideální pro všechny odstíny modré. Tato kombinace je výhra pro všechny případy. Módní stylisté doporučují naprosto všechny dívky, aby se zásobily béžovými botami, protože se snadno kombinují s téměř všemi barvami. A v tom okamžiku, kdy nebudete vědět, co na sebe nebo na ty šaty nosit, vám pomohou.

Červená

Červené boty už dávno přestaly být něčím vulgárním a nepřijatelným. Správně vybrané červené boty jsou dnes známkou odvážné a sebevědomé ženy, která se nebojí být centrem pozornosti. Červená je oblíbená barva všech žen, po černé a hnědé.

Červené boty samotné jsou výstřední, takže nevyžadují další světlé příslušenství.Kombinace červených bot a modrých šatů bude vypadat prostě úžasně, protože jsou dokonale sladěny. Zvláště s chladnými odstíny modré. Pro doplnění obrázku si můžete vybrat kabelku nebo příslušenství v červené barvě.

Modrá

Modré boty mohou být také harmonickým doplňkem modrých šatů. Aby byl obraz pevný, musíte dodržovat malé pravidlo: „Barva obuvi by měla být tón tmavší než hlavní barva šatů. Výjimka - béžová obuv.

Bílí

Bílé boty - praktická volba pro zředění modré barvy. Boty bílé barvy se doporučují kombinovat s teplými sytými modrými odstíny, aby se cítil kontrast, jinak existuje možnost, že se barvy „spojí“ a obraz se rozostří.

Maroon

Vínové boty v kombinaci s modrými šaty - to je další módní řešení. Vínová barva zdůrazňuje nohy, ale zároveň nepřerušuje pozornost od hlavní barvy. Pro doplnění obrázku můžete přidat příslušenství k tónům obuvi, a nejlepší ze všech, pokud bude horní oblečení (například kabát nebo sako) v souladu s botami.

Černá

Další výhrou jsou černé boty. Černé boty by měly být v šatníku každé dívky. Zejména mohou být užitečné, když není čas přemýšlet o obrazu, protože černé boty jsou kombinovány s téměř jakýmkoliv způsobem. Černé klasické boty, semiš, kůže nebo lakovaná kůže, budou vhodné pro modré šaty.

Žlutá

Nikdo by netvrdil, že kombinace žluté a modré je další možností výhry. Tato kombinace vám umožní být středem pozornosti pod obdivem pohledů. Chcete-li dokončit obrázek se vejde příslušenství na tón boty. Tato kombinace je ideální pro speciální příležitosti. V tomto případě je však velmi snadné to přehánět, proto je nutné dodržovat zásadu moderování.

Výběr správného příslušenství

Taška

Taška je doplněk, bez kterého si nelze představit moderní ženu. Při výběru sáčku, stejně jako dalšího příslušenství, musíte vzít v úvahu mnoho nuancí.

Za prvé, je to obecný styl. Například, pokud se rozhodnete vytvořit obraz ve sportovním stylu a obléknout si sportovní oblečení, pak by měl taška samozřejmě odpovídat i celkovému stylu. Tento obrázek bude vyhovovat sportovní tašce, batohu, hromadné tašce nebo tašce.

Pro šaty v obchodním stylu fit tašky, které mají obdélníkový tvar, tašky přes rameno, hromadné modely tašek.

Chcete-li obléknout do neformální stela, můžete vyzvednout velké množství neobvyklých sáčků: mohou to být modely s třásněmi, tašky ve vojenském stylu, tašky ve stylu boho, tašky na tablet a tak dále.

Druhá věc, kterou musíte věnovat pozornost, je odstín šatů. Výběr tašky na modré šaty není snadný úkol. Hlavní věc - nepřehánějte to barvou. Za tímto účelem je třeba dodržovat zásadu: „světlé odstíny by měly být ředěny klidnými tóny a studené odstíny, naopak s jasnými barvami“. Z toho vyplývá, že jasně modré šaty by měly být kombinovány s taškami klidných tónů. Může to být taška bílá, černá nebo světle šedá. Světlé modely se budou hodit k šatům tiché tlumené modré barvy nebo odstínu. Například pytel červené, žluté, modré, zlaté nebo stříbrné.

Punčocháče

Punčochy ... Zdá se, že je to maličkost, a může pokazit celý obraz. Existuje několik přístupů k výběru punčochových kalhot.

  1. Pod tónem bot. Tato metoda funguje dobře, pokud je volba mezi hnědou, béžovou a šedou botou. Tato kombinace pomůže vizuálně dát vašim nohám štíhlost a délku. Pokud jste se rozhodli nosit modré boty s modrými šaty, pak v tomto případě tento přístup nefunguje, protože na sobě modré punčocháče, bude váš obrázek vypadat spíše jako pracovní oděvy. Také není nejlepší volba - černé punčocháče, protože je příliš ponurá.Tak si můžete dát například v obchodě, ale ne dovolenou nebo událost.
  2. Neutrální punčochové kalhoty - To je nejúspěšnější a praktická možnost. V tomto případě vaše volba nezávisí na stylu oblečení, ani na barvě a modelu obuvi. Punčocháče jsou považovány za neutrální, které se neliší nebo se liší jen nepatrně od barvy vaší pleti.
  3. Kontrastní punčocháče. Zastavení výběru na kontrastních punčochách, měli byste vzít v úvahu příslušenství, které budete nosit s šaty. Například, pokud si dáte na modré šaty, žluté punčocháče a červené boty, budete přijati na duhu, a ne pro elegantní krásná dívka. Takové barvy punčochových kalhot jako žlutá, červená, růžová, oranžová jsou docela přijatelné za předpokladu, že modré šaty budou kombinovány s modrými boty. Hlavní věc je zředit obraz s použitím stejné barvy.

Šperky

Bižuterie je důležitou součástí obrazu a někdy i hlavní. Kompetentní volba bižuterie závisí na správném přístupu k výběru. První věc, kterou je třeba zvážit, je případ, kdy se tento nebo ten šperk nosí. Pro každodenní nošení vhodné malé, ale ženské šperky, které nebudou způsobovat nepříjemnosti po celý den. Například to může být prsten a náušnice nebo prsten a řetěz s malým přívěskem. Dekorace bílé barvy, stejně jako kov, stejně jako dekorace s malými kameny a perlami jsou ideální pro každodenní verzi. Je třeba poznamenat, že všechny odstíny modré netolerují přítomnost masivních plastových šperků. Druhá věc, kterou musíte věnovat pozornost, je odstín modré. Vezměte si například modrou. Tato barva vypadá naivnější a jednodušší než modrá, takže je jednodušší vybrat si k ní příslušenství. Může to být jakákoliv dekorace bílé nebo šedé barvy.

Klobouky

Pokrývky hlavy vám také pomohou dokončit váš vzhled. Například modré šaty s příslušenstvím v podobě žlutého pásu a žlutého sáčku budou ideálně doplňovat klobouk stejné barvy. Pokud se vám celkový obraz zdá být příliš světlý, můžete si vybrat příslušenství tlumeného odstínu. Pro obraz ve stylu ležérních perfektních modelů jako Fedor nebo Tribli. Další módní možností je šátek, který bude sloužit jako obvaz na vlasy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky