Sperry Boatmen

Sperry Boatmen

Lodníci pro mnoho se stali pohodlnou a stylovou obuv. Dnes je můžete vidět téměř ve všech sbírkách známých značek. Nicméně, pro mnoho, skutečné a oblíbené vrchní modely jsou Sperry modely.

O značce

Je to značka Sperry, která vydala první svého druhu topsiders a je stále vedoucím prodejcem. Jaká byla myšlenka této boty?

Jachtař Paul Sperry sledoval svého psa. Struktura jejích tlapek jí nedovolila klouzat po jakémkoliv povrchu. Paul na druhé straně čelil kluzké palubě „tváří v tvář“, často zraněný a pohmožděný. Pak přišla myšlenka spolehlivých protiskluzových bot.

V roce 1935 se narodila firma Sperry, která prezentovala boty s gumovou reliéfní podešví se šněrováním na zadní straně horních toalet.. Později byla společnost koupena, ale Sperry topsiders zůstávají milovníky módy a módy po celém světě.

Vlastnosti a výhody produktů

Sperry topsiders má následující vlastnosti:

  • bílá podrážka;
  • reliéf podešve, tvořící vlnité vzory;
  • pravá kůže s vodotěsným povrchem;
  • kožené tkaničky;
  • Kovové oči;
  • krajka, bezpečně upevňující nohu po obvodu;
  • kožený svršek a podešev bezpečně přišité.

Dnes, Sperry topsiders je spojován pro mnoho s jasnými barvami, nepřekonatelnou kvalitou a schopností kombinovat je s mnoha prvky skříně.

Přehled modelů

Každý model od Sperry inspiruje nové experimenty s obrazem a kvalita bot nikdy nepřestává potěšovat nohy s pohodlím.

Muži

Kdysi dávno, klasická horní strana byla považována za hnědé boty s bílými podrážkami. Značka zachovala tuto nedotčenou přírodu v některých modelech, nicméně i hnědá se stala odlišnou v náladě a stylu. V pánské kolekci tedy najdete čokoládu, kakao, písčité odstíny a také umělé opotřebení a kombinaci několika barev. Podešev u některých modelů zůstala bílá, v jiných se stala hnědou a dvoubarevnou.

Námořníci přemýšlejí o moři, takže není divu, že impozantní podíl sbírky je vyroben v modrých odstínech.

Klasický model je reprezentován vrchní tmavě modrou barvou s černými vložkami, příležitostnějšími variantami - kombinací modré, bílé a červené, modré a bílé, modré a zelené. Vzpoura barev tohoto mořského stínu dobývá konzervativce a příznivce jasné barvy.

Pro milovníky neoznačených odstínů navrhla Sperry khaki topsiders. Šedé tóny představují jasnou kombinaci s červenou, klasickou - s černou.

Plná sbírka Sperry a modely pro extravagantní mladé lidi. Víno odstíny jsou ušlechtilé a nádherné. Doplňuje bílou a pískovou podrážku, bílé švy a hnědé šněrování z pravé kůže. Odvážná novinka - topsiders s "hvězdou", tisk v červené, modré a bílé barvě.

Nemůžete zapomenout na bílé modely, protože to je další barva z mořského tématu. Krásné letní vzhledy jsou vytvořeny s pomocí bílých topsiderů v jednobarevném provedení, stejně jako přidáním modrých a hnědých barev.

Ženy

První toplers byl vytvořen pro muže, později oni se stali unisex boty. To je toisiders "unisex" je klasika ve sbírce Sperry. Formuláře se neliší od mužských stylů, ale o barvě můžete mluvit podrobněji.

Jasná a odvážná volba - topsiders s kovovým efektem. Zde najdete zlato a stříbro, jiskřící se všemi barvami v paprscích světla.

Překvapivě, i tento zdánlivě hrubý tvar může být přeměněn na jemnou a ženskou díky barvě.Lodní člun odstín popelových růží s bílým šněrováním vypadají dojemně a dívsky naivně.

Výběr obuvi pro obchodní image, věnujte pozornost vrchní lakované kůži pod plazem. Tento model v černých barvách vypadá luxusně a je schopen soutěžit se sexy podpatky.

Značka se také starala o milovníky sportovního oblečení. Sbírka Songfish představuje modely připomínající tenisky, nicméně, určitě stylovější a elegantní. V těchto modelech nevidí černou klasiku, nicméně, tisky “pod džínsem” a “abstrakce” být přítomný v hojnosti.

Kolekce Firefish naopak mluví o ženskosti a je ideální pro romantickou povahu. Kulatý nos modelů a úzká pata vytvářejí podobnost topsiderů s baletními byty.

Kolekci lze právem nazvat léto, protože ve většině modelů jsou boční části topu reprezentovány textilní sítí, která dává nohou svobodu i v nejteplejších dnech.

Modely, které se podobají stylovým botám, je kolekce Koifish. Mimosezóna v nich bude obzvláště elegantní a módní, protože směr je plný zvířecích barev, jako je leopard a leopard. Módní "klec" tisk dobře sedí na modelu těchto roztomilých bot.

Je samozřejmé, že značka Sperry vám umožňuje najít topsiders jako svůdce, romantickou mladou dámu, sportovní dívku nebo opravdového konzervativce v oblečení. Různé styly a orientace, vytváření bot pro každého - to jsou charakteristické rysy legendární značky.

Co na sebe

První věc, kterou si musíte pamatovat při nákupu topsiders je nosit je na bosé nohy.

Žádné ponožky by neměly být viditelné, a pokud si z nějakého důvodu vytahují nohy, nebo jsou vaše hygienické požadavky na obuv vysoké, dostaňte ponožky a stopy.

Stojí za to říct, že Sperry se také zabývá výrobou takových neviditelných ponožek.

Druhým pravidlem je otevřená horní část boty. Souhlasím, že originální šněrování je zvýrazněním a stylovým prvkem modelu. Tak proč to skrývat před ostatními? Muži by měli klást dlouhé kalhoty na dlouhé police a dívat se na chinos, džíny s kotníkem nebo šortky v klasickém nebo ležérním stylu.

Když se zamyslíte nad tím, můžete bezpečně experimentovat. Muži dnes nosí topsiders s klasickými bundami a košile, doplňují obrazy s motýlkem a úzkou kravatu. Nezapomeňte na skokanské můstky a mikiny ve sportovním stylu.

Ženy stylistům se také doporučuje kombinovat módní boty s kalhotami. Podívejte se blíže na přírodní možnosti prádla a bavlny a nezapomeňte trochu zkroutit nohy. Lehká šifonová halenka nebo módní top přidají vzhledu ženskost.

Sukně a šaty jsou také organicky kombinované s topsiders. Věnujte pozornost pruhovanému modelu, inspirovanému mořským tématem, a vaše luk bude neodolatelný.

Námořníci si vezmou šatní skříň, takže se nebojte kombinovat nesourodé, dodržovat přírodní látky a jednoduchý střih, zdůrazňující přirozenost, přirozenost a pohodlí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky