Pure Line Značka Tonic Lotion

Pure Line Značka Tonic Lotion

Naše tělo neustále zažívá negativní vliv zvenčí, což nepochybně časem ovlivňuje hlavní systémy a orgány, včetně kůže. Tvář postupně mizí, červenat se ztrácí, mastný lesk se objevuje, kruhy pod očima, vrásky ... Aby se tomu zabránilo, je nutné složité čištění, zvlhčení a vyživování kůže.

Tonizující krém z Kaliny, známé kosmetické značky „Pure Line“ v Rusku, je produkt péče o pleť obličeje a dekoltu, který byl vytvořen s využitím nejmodernějších technologií v oblasti tak trendového trendu jako fytoterapie. Obsahuje odvar a rostlinné extrakty, biologicky aktivní látky, antiseptické složky, aminokyseliny, různé vitamíny. Hlavním úkolem těchto výrobků je očistit pokožku od toho, co se s čistícím prostředkem nepodařilo vyrovnat. Souvisejícími úkoly jsou tónování, zvlhčování, normalizace práce mazových žláz a zvyšování účinnosti krému, který bude následně aplikován.

Tento článek připravil přehled nejoblíbenějších pleťových krémů "Clean Line", které jsou vybírány podle četných recenzí krásné poloviny lidstva.

Chrpa (pro normální pleť)

Tento prostředek s chrpy je určen pro normální nebo kombinovaný typ pleti a skládá se z aktivních přírodních nutričních složek s pečovatelskými a vitamínovými vlastnostmi. Na trhu se prezentuje jako roztok světle zelené barvy s příjemnou nenápadnou vůní bylin. Je snadno a rychle vstřebatelný bez jakýchkoli nepříjemných pocitů, jako je lepkavost nebo suchost.

V průběhu používání si můžete všimnout, jak se pleť zlepšuje a zjemňuje, pokožka se stává svěží, čistou a zvlhčenou. Díky efektu matování zmizí tukový lesk.

„Perfektní pleť“ (proti černým skvrnám)

Černé skvrny na obličeji - poměrně běžný jev, zejména u dospívajících a mladých lidí. Je to všechno o více rozšířených pórech nasolabiálního trojúhelníku nebo T-zóně obličeje. V nich se tu a tam hromadí nečistoty a mastnota, a to vše se nám ukazuje jako černé tečky. Situaci zhoršuje nesprávná péče, stres, léky, problémy životního prostředí.

Mléko má jedinečné složení a je navrženo tak, aby se vypořádalo s nepříjemnými černými tečkami prostřednictvím hlubokého čištění a zúžení pórů. Za tímto účelem otřete plochu obličeje a krku bavlněnou podložkou, na kterou dvakrát denně aplikujete přípravek. Výsledkem je pravidelná péče - dokonale hladká a čistá pokožka bez náznaku černých teček.

Okvětní lístky růží (pro suchou pokožku) \ t

Suchá kůže může nastat v důsledku agresivních povětrnostních podmínek, suchého vzduchu v místnosti, mytí vodou obsahující přebytečný chlor a škodlivých nečistot, použití nevhodných, nekvalitních kosmetických přípravků a v důsledku nedostatku tekutin v těle a dokonce i vývoje některých onemocnění. Tento stav epidermis dává spoustu nepohodlí ve formě těsnosti a odlupování, které zase může vyvolat svědění a vést k předčasnému blednutí. V případě nadměrného sucha stojí za to se obrátit na zdravotnické zařízení a konzultovat s odborníkem.Doporučuje se také konzumovat asi 2 litry vody denně a starat se o kvalitní pravidelnou péči, vitaminizaci a hydrataci obličeje a dekoltu.

Jako pečovatelka se osvědčila pleťová pleťová voda Rose Petals, řada kosmetických přípravků Pure Line. Skládá se z výtažků z růžových lístků, třezalky tečkované, jarní a řebříček, stejně jako listy heřmánku a kopřivy. Při každodenním použití takový "koktejl" užitkových rostlin v kombinaci s allantoinem a panthenolem poskytuje antiseptický účinek, očistu, tonizaci, zmírnění únavy a zlepšení pleti.

"Měsíček" (pro mastnou pleť)

Pro dívky je nesmírně důležité mít čerstvou pleť bez různých zarudnutí a zbytečné mastnoty. U některých lidí je však nadměrná aktivita mazových žláz inherentní, což následně vede k akné a akné, což vyvolává různé záněty. Tomu se lze vyhnout každodenní hygienou s použitím pleťové vody.

V takových případech byly dlouhodobě populární alkoholické vody, které obsahují až 40% alkoholu. Pravidelné vystavení látkám obsahujícím alkohol však může způsobit nadměrnou suchost a podráždění. V současné době výrobci dávají přednost alkoholu bez alkoholu pro tento typ kůže.

Bezalkoholický roztok s měsíčkem od firmy "Kalina" dokonale zvládá nadměrnou mastnost pokožky. Účinně čistí a zpevňuje póry, odstraňuje mastný lesk, schne a odstraňuje záněty, osvěžení a tóny.

"Impulz mládeže" (pro všechny typy pleti)

Denní make-up, negativní povětrnostní podmínky, ultrafialové paprsky, bakterie, stres, špatné návyky a nezdravá strava - to není celý seznam negativních faktorů ovlivňujících rychlost vyblednutí kůže. Jak přispět k ochraně mládeže a přírodní krásy?

Když se objeví první známky vadnutí, je nutné zajistit řádnou pravidelnou péči o pleť, aby se zlepšil krevní oběh a metabolické procesy. Správná organizace hygienických postupů, zdravé výživy, sportu, čerstvého vzduchu a optimálně vybraných kosmetických přípravků přispěje k zajištění krásy a mládeže po mnoho let.

Tonic pleťové mléko "Impulse mládeže" je založeno na Magnolia fittyatyazhki, která má výživné a omlazující vlastnosti a je ideální pro ženy v dospělém věku. Nejenže dokonale čistí pokožku před nečistotami po dobu 10 sekund, ale také působí proti stárnutí: odstíny, zlepšuje a zjemňuje barvu, pomáhá udržovat pružnost a pevnost pokožky.

Jak se přihlásit?

Existuje několik základních metod aplikace pleťových krémů na obličej, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Ale před tímto postupem je nutné umýt, protože tato kosmetika se aplikuje pouze na dříve očištěnou pokožku.

1. Pro kreslení je možné použít wadded disk. Je navlhčen roztokem, po kterém lehkými kruhovými masážními pohyby otírají tváře směrem k uším, od středu čela se pohybují do chrámů, od brady k uším.

2. Někteří umělci make-upu a kosmetologové však vyjadřují názor, že použití vaty vyvolává rychlé stárnutí kůže a vznik vrásek. Proto můžete aplikovat tonické vody na špičkách prstů, nebo si můžete postříkat obličej sprejem, nebo si můžete pokrýt obličej látkou (gázou, bandáží) namočenou na několik minut.

Všechno nejlepší z přírody ...

Národní produkt „Čistá linka“, uznávaný po celém světě, se bezpochyby může pochlubit. Tato značka má téměř dvacetiletou historii a má určité výhody oproti obdobné dovážené kosmetice. Veškerá kosmetika společnosti „Kalina“ je nejen vysoce kvalitní a efektivní (schválená dermatology), ale i poměrně rozpočet.Široká nabídka nabízených produktů vám umožní vybrat si pro každého spotřebitele nejvhodnější nástroj.

Dnes, trh představuje řadu krémů pleťové vody "Clean Line". Při výběru je třeba vzít v úvahu věk, typ a stav kůže. Díky inovativní technologii odvarů z léčivých bylin, zachování živin a vitamínů tyto nástroje skutečně pomáhají čistit, osvěžovat, zvlhčovat a tonizovat pokožku, a tím prodlužují mladost každého z těch, kteří tento výrobek zakoupili.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky