Tonic kora

Tonic kora

Výrobky značky Kora mají komplexní účinek na kůži, mají řadu pozitivních vlastností. Profesionální kosmetologové doporučují použití tonik pokaždé po očištění, ale před zákrokem základní péče.

Vlastnosti

Kora tonikum umožňuje nejen čistit pokožku před nečistotami a kosmetikou, ale rychle se vrátit na povrch přirozené rovnováhy pH, jejíž úroveň se při čištění a styku s vodou mění. Účinek produktů značky Kora je zaměřen na uklidňující, změkčující, normalizující mikrocirkulaci a obnovu pH pleti.

Výsledek tohoto produktu:

  1. Úleva z únavy kůže
  2. Normalizace procesu

Lék zlepšuje náchylnost k užitečným prvkům, které tvoří kosmetiku používanou po něm.

S prebiotiky

Dáno Výrobek je účinnější pro mastnou a kombinovanou pleť. Komplex aktivních prvků má hydratační a zklidňující účinek, což má za následek hladinu tuku v normálním stavu. Hlavním úkolem nástroje je kvalitní a hluboké čištění. Vyvážené složení a kvalitní složky obnovují normální funkci mazových žláz, mají stimulační účinek na obnovu kůže a rozvoj přirozených ochranných funkcí.

Absence alkoholu a parabenů činí Kora tonikum prebiotiky ideálním přípravným nástrojem pro další procedury: hydrataci, výživu a léčbu.

Užívání drog s prebiotiky by mělo být nejméně dvakrát denně, ale může být používáno častěji.

Biostimulátor kolagenů

Charakteristickým rysem biostimulačního tonika je viditelný účinek proti stárnutí. Recenze žen, které ji využívají, dokazují, že jejím začleněním do programu péče lze tento úkol dosáhnout v krátké době.

Účinné látky

Vysoká účinnost léčiva se dosahuje speciálně vyvinutou a pečlivě vybranou kompozicí, která zahrnuje:

  1. Betain
  2. Kolagen
  3. Kofein
  4. Fytokomplex

Podobně jako všechny kosmetické výrobky značky Kora, ani tonizující biostimulátor neobsahuje alkohol ani parabeny.

Drogová akce

Tonic se doporučuje pro majitele jakéhokoliv typu pleti, s prvními projevy stárnutí a ztráty tónu. Po aplikaci bude pleťová pleť připravena pro vnímání užitečných prvků obsažených ve zvlhčujících a pečujících prostředcích jakéhokoliv typu: sérum, krém, maska, gel. Tonic zvýrazňuje omlazující účinek a kofein významně snižuje otok a blokuje jejich vzhled.

Aplikace

K dosažení žádoucího výsledku musíte lék použít 2x denně. Můžete ji aplikovat na obličej a krk před použitím make-upu ráno a po umytí kosmetiky večer. Výsledkem použití bude krásná, zářivá a vlhká kůže, zcela bez kontaminace.

Kvalita

Všechny produkty společnosti prošly dobrovolnou certifikací a prokázaly svou bezpečnost a efektivitu. Každý výrobek, který je součástí drogy, pěstuje v ekologicky čistých oblastech. Výrobky Kora jsou vyráběny bez přídavku umělých barviv, parfémů, petrochemikálií a GMO.

Recenze kosmetiky značky "Bark" v následujícím videu:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky