Estel značky Estel

Estel značky Estel

Když skončí šedivé zimní dny, každá žena chce osvěžit svůj obraz jarem: světlé prvky šatníku nahrazují temné zimní věci. V aktualizovaném obrázku chci přidat více světlých a bohatých barev.

Nejjednodušší způsob, jak změnit a zesvětlit, je dát bohatý tón barvě vašich kudrlinek. To lze provést dvěma způsoby: překreslit nebo odstínit vlasy.

Konstantní zabarvení negativně ovlivňuje strukturu vlasů: kudrlinky se stávají křehkými, matnými a aktivně vypadávají.

Aby se předešlo negativním vlivům barvení, a zároveň získat jiný odstín vlasů, výrobci doporučují použití tonizačních činidel.

Rozsáhlá paleta barev, šetrná péče o kadeře, rozumná cena za profesionální vlasovou kosmetiku udělala značku Estel mezi ženami velmi oblíbenou. Ve všech různých výrobcích této značky by měla být věnována zvláštní pozornost tonikum.

Tento lék vám umožní změnit přirozený odstín pramenů o několik tónů, aniž by to ovlivnilo strukturu kudrlinek.

Vlastnosti a výhody

Posouzení, které složení je lepší pro změnu obrázku, byste měli věnovat pozornost charakteristickým rysům tónovacích nástrojů značky Estel a jejich zásluh.

8 foto

Výhody použití přípravků Estel ve srovnání s barvami: \ t

 1. Barevné částice šamponů nepronikají hluboko do struktury kadeří, neovlivňují vlasový pigment a nemají destruktivní účinek.
 2. Díky jemnému působení nejsou konce pramenů suché, křehké nebo matné.
 3. Jako součást tónovacích balzámů není žádný amoniak a peroxid, který nepříznivě ovlivňuje vzhled vlasů. Naopak společnost Estel dodává speciální komponenty, které pečlivě pečují o stav vlasů.

Charakteristickým rysem profesionálních nástrojů pro barvení - pokrývají všechny vlasy tenkým filmem, díky kterému dochází ke změně barvy, žádnému poškození kadeří.

Ve srovnání s barvami netrvá efekt tónovacích pramenů tak dlouho - po dvou týdnech úplně zmizí a je vymyt. Ale můžete použít tonika velmi často, bez obav z poškození vašich elegantní kudrlinky.

Paleta

Před použitím šamponů Otium Unique Tint nebo Estelských tónovacích balzámů musíte prozkoumat existující paletu odstínů. Tato společnost nabízí zákazníkům výběr z teplé, béžové, karamelové, čokoládové a zlaté barvy.

Pro ty, kteří se nebojí experimentovat, můžete kombinovat dvě tónovací barvy, například kombinovat skořici s čokoládou, to dá hlavě vlasu zajímavý, nejednotný odstín a kudrlinky na slunci jiskří.

Je třeba zvolit vhodný tón pro barvení se zaměřením na přirozenou barvu vlasů:

Pro blondýnky

 1. popelavý nádech udělá, pokud existuje touha odstranit žlutost, aniž by to poškodilo blond kadeře;
 2. pomocí tohoto nástroje můžete vytvořit barvu nebo tmavší nebo světlejší v závislosti na přání vlastníka světelných pramenů;
 3. Ochranná známka Estel nabízí celou řadu barevných možností, například béžový, popelavý, polární tón.
 4. Je-li touha provést experiment, můžete použít dva stínovací prostředky: naneste světlou barvu na všechny vlasy a pak aplikujte tónovací balzám na jeden nebo dva tóny světlejší. Takže, aniž byste museli opustit svůj domov, můžete zvýraznit své vlasy.

Pro brunetky

 1. při použití tmavé palety barev budou brunetky schopny dát svým vlasům bohatou světlou barvu;
 2. dodá bohatým barvám pramenům toniků barvy „granát“, „burgundské“, „burgundské“;
 3. teplý hluboký tón se objeví, pokud použijete balzámy: "kaštan", "čokoláda", "skořice".

Pro rusovlásky a hnědé vlasy ženy

 1. jeden z následujících tónovacích činidel může být volba: "červená měď", "ruby", "zlatý ořech";
 2. každá dívka může použít sortiment pro rudovlasé dámy, zejména pokud dříve použila hennu pro barvení;
 3. tonika pro zrzky přidají prameny ohnivého lesku, slunce se bude třpytit jako plamen na slunci.

Pro šedovlasé vlasy

 1. Doporučuje se použít jeden z 12 tónovacích prostředků;
 2. výborně se vyrovnat s šedými vlasy, popel tóny: "vanilkové mraky", "šampaňské šplouchá";
 3. Díky použití vitamínů a keratinů, které jsou součástí tónovacích balzámů, získají vlasy zdravý lesk a bohaté barvy.

Jak používat

Chcete-li získat perfektní tónování kadeří, musíte důkladně umýt vlasy. K tomu použijte obvyklý šampon, ale je lepší používat profesionální kosmetiku značky Estel.

Je-li pokožka na hlavě suchá a je zde velké množství zrohovatěných částic, je nutné od lupů odlupovat. Mezi výrobky řady Estel patří speciální nástroj, který vám umožní tento problém zvládnout.

Peelingový šampon obnoví vlasovou pokožku a vlasovou strukturu. Lze jej použít jak v každodenním životě, tak i pro léčebné účely.

Před prováděním tónování vlasů je nezbytné provést několik přípravných akcí:

 • naneste na čelo a chrámy tukový krém nebo olej, aby během barvení nezanechal pokožku hlavy;
 • přikryjte oděvy zbytečným ručníkem;
 • Pro ochranu rukou před nátěrem připravte speciální rukavice.

Postup tónování kudrlinek zahrnuje několik kroků:

 • Vymáčkněte tónovací prostředek a postupně jej naneste kruhovým pohybem na prameny vlasů. Není třeba třít tonikum do pokožky hlavy, dávat pozor na prameny.
 • Je-li kompozice aplikována, je nutné
 • hřeben vlasy. K tomu použijte hřeben se vzácnými zuby. Dbejte na to, abyste opatrně prošli hřebenem v zadní části hlavy a chráničů a udržujte složení tak dlouho, jak je uvedeno v návodu. Tento proces trvá v průměru 30 minut. Existuje několik tipů:
 1. pro blondýnky se nedoporučuje přehánět déle, než je zadaný čas, protože hrozí, že se nezbaví žloutnutí, ale dostanou šedá světla;
 2. brunetky termín aplikace léku může být zvýšena, takže barva bude živější a nasycený;
 3. pro hnědé vlasy a rudovlasé dívky můžete použít kombinaci: Estelle smíchaná s Tonikou, tento experiment pomůže vytvořit prameny různých barev, čímž se zvýší přirozený odtok. Podobný efekt lze dosáhnout i blondýnky, které používají tyto kompozice pro melirovannyh vlasy.
 • Po uplynutí doby uvedené v návodu je nutné produkt důkladně opláchnout. Tato operace by měla být prováděna, dokud není voda čistá.

Pokud jste nedostali takový světlý odstín, o kterém jste snili, můžete postup opakovat ještě jednou. Jediný čas, kdy bude Estel tonikum na vlasy, by měl být snížen.

Několik dní po tónování můžete použít masku nebo balzám. Pro dlouhodobou ochranu barvy je lepší použít tónovací masky a balzámy Estel. Jsou vhodné pro bělené vlasy.

Pokud jsou vlasy vyčerpané, tenké a křehké a špičky jsou suché a pokousané, doporučujeme použít profesionální tonikum aktivující růst. To vám umožní rychle se vyrovnat s těmito obtížemi, vrací jejich vitální lesk, brilanci a přírodní krásy.

Speciální složky pronikající do vlasového folikulu mají silný zpevňující účinek, chrání majitele elegantních vlasů před vypadnutím.

Po aplikaci tohoto výrobku Estel vlasy nejsou tak intenzivně lezl ven, zvyšuje růst nových vlasů, které mají hustší strukturu.

Výsledky: před a po

Před použitím tónovacích produktů značky Estel určete přirozenou barvu pramenů. Stínovací šampon je lepší zvolit jeden nebo dva tóny tmavší než jeho přirozená barva. V opačném případě bude výsledek barvení téměř nepostřehnutelný.

Tonika této značky má zvláštní znamení, které vám umožní zjednodušit rozhodnutí ve směru konkrétní barvy vlasů. Označuje barvu kudrlinek před použitím tohoto nástroje a po jeho použití.

Konečný efekt bude záviset na několika faktorech:

 1. Počet provedených odstínů - S každým dalším použitím tónovaných šamponů bude vybraná barva trvat déle a barva bude bohatší a jasnější než poprvé.
 2. Stav vlasů - Nedoporučuje se aplikovat tyto látky ihned po chemickém, bělení nebo vyrovnání kudrlinek. Po těchto procedurách se prameny ztenčují a můžete použít neočekávaný efekt při použití tónovacích nástrojů. Vlasy budou pokryty nepřirozeným šeříkem, který se bude těžko zbavovat. Je lepší počkat nějaký čas, aby se kadeře trochu zotavily a klidně prováděly tónovací proces.
 3. Přítomnost šedých vlasů - Estel barevné šampony mohou barvit až 30% šedých vlasů. Pokud je jich více, tónování bude mít nízký účinek: barva se buď rychle vymyje nebo nebude provedena. V přítomnosti velkého počtu šedých pramenů je lepší použít profesionální barvy pro šedé kadeře.

Recenze

Ve prospěch získání tonik od značky Estel existují četné pozitivní recenze od žen, kterým se podařilo tento nástroj použít.

Dívky, které aplikovaly stínování a stínování balzámu, si všimly, že po použití přípravků Estel se kudrlinky staly měkkými, hedvábnými a duhovými na slunci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky