Pantofle-uvolňuje

Pantofle-uvolňuje

Jak hezké po náročném dni, aby se vrátil domů, aby si na své oblíbené pantofle. Odborníci radí vybrat domácí obuv, veden nejen vzhled, ale také užitečné vlastnosti.

Pozitivní recenze domácích ortopedických pantoflí svědčí o jejich výhodách, protože si neustále masírujete nohy.

Jaký je rozdíl mezi uvolněnými pantoflemi a běžnou domácí ortopedickou obuv?

Pantofle-uvolnění ve stélce mají speciální kapsy plné plastových granulí a anatomických vložek. Anatomické vložky se používají pro správné umístění nohy při chůzi. Když nosíte uvolněné pantofle, granule ovlivňují určité body na noze. Dostanete denně akupunkturní masáž chodidel.

Výhody pantoflí-relaxů:

  • vyrobené z přírodních materiálů;
  • normalizovat průtok krve, práci svalové tkáně a vazů na noze;
  • zajistit prevenci křečových onemocnění nohou;
  • jsou terapeutické v přírodě s plochými a kyčlí.

Pokud trávíte celý den v práci na nohou, neustále nosíte boty na vysokém podpatku, večer budete mít výsledek - bolest v nohou a opuch. Aby se nohy v pořádku a cítily lehkost, je nutné při návratu domů nosit uvolněné pantofle. Vzhledem k terapeutickým účinkům vás zbaví nepříjemných pocitů.

Barevná řešení

Pantofle-relaxes mají různorodou paletu barev: omezené barvy (béžová, bílá, hnědá, černá) a zářivě syté barvy (modrá, žlutá, karmínová). Odpovídejte barvě vašemu stylu.

Jak si vybrat

Nezapomeňte si vybrat pantofle-uvolňuje ve velikosti. Pantofle by měly být stejné délky a úplnosti nohy. Boty by neměly létat při chůzi. Měli byste být pohodlné a pohodlné jako při thajské masáži. Jsou-li uvolněné pantofle vybrány správně, mají terapeutický charakter a umožňují odstranit existující defekty chodidel (ploché nohy, nohama).

Recenze zákazníků, kteří nosí pantofle-relax na chvíli, potvrzují, že tyto boty vám pomohou relaxovat rychleji, odpočinek a zotavit se po náročném dni.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky