Mikiny Thrasher

Mikiny Thrasher

O značce

Skutečně legendární značka Thrasher začala svou historii v roce 1981, kdy si tři kluci uvědomili svůj sen a vytvořili časopis, jehož hlavním tématem bylo skateboarding. Ale věc se nezastavila u zpráv, fotografií, rozhovorů, recenzí hudebních skupin a skateparks. Pro tvůrce časopisu bylo rozhodnuto vytvořit si pro skateboardisty vlastní řadu oděvů. Tento nápad byl korunován úspěchem a proměnil malý časopis na známou společnost.

Dnes tato značka již jednoduše nesleduje nejnovější trendy v pouliční a sportovní módě, ale diktuje její další rozvoj. Časopis je ve velmi úzkém kontaktu se čtenáři, kteří jsou v kombinaci hlavními odběrateli oblečení této společnosti. To pomáhá majitelům společnosti, aby nezmeškali všechny nejnovější trendy.

Vlastnosti a výhody

Produkty této společnosti jsou prezentovány v klasických barvách, ale díky jedinečným střihům si každý kupující bude moci najít věc, která do něj dokonale zapadá. A navzdory tomu jsou věci této značky stále dostupné pro ruštinu.

Nemluvě o tom, že vývoj oděvů Thrasher probíhá pouze ve směru skateboardingu, přestože tvůrci tento sport ve svém časopise stále propagují, což z něj dělá kult. Ne celá řada oděvů a doplňků je prezentována pouze v ultra-sportovním stylu nebo se týká skateboardingu. I přes hojnost všech druhů výrobků vyráběných společností, jejich výrazným znakem zůstává původní mikina. Dnes můžete na prodej najít spoustu kopií této stylové věci, ale navzdory podobnosti nemohou nikdy opakovat její pohodlí a praktičnost v každodenním nošení.

Tato mikina nemůže být považována za jednoduchou věc, jedná se o tzv. Vstupenku do světa módní subkultury. Kromě toho, Thrasher produkty potěší kupujícího s velkým rozsahem velikostí a nízké ceny, takže nákup bude zvládnut i student, průměrná cena za kapucí je 50 dolarů.

Mikina není příliš teplá, takže ji můžete nosit v létě za chladného počasí. Díky vynikající kvalitě vám bude sloužit mnoho let. Tisk se také liší kvalitou, během mytí se nesmyje a nevypne. Samotný materiál se dobře táhne, takže je velmi pohodlný pohyb v mikině.

Přehled nejnovější kolekce nových

Největší popularita nyní získává klasické mikiny: šedé, bílé a černé. Značkový nápis na nich je umístěn vpředu uprostřed a je poměrně velký. Úplně stejné s tričky a mikiny.

Pro kupce, kteří mají sklon k neformálnímu stylu, existuje řada věcí s obrazem obrácené pěticípé hvězdy se Satanem v samém centru.

Kromě toho společnost vydala řadu s ohnivým nápisem Thresher, který není o nic méně populární než jiné možnosti a vypadá světlý a originální. Produkty s touto verzí loga jsou k dispozici v bílé a černé barvě.

A také na mikinách a tričkách společnosti najdete frázi: "Skate and Destroy". Jsou však vzácnější než ty, které byly popsány dříve. Pokud se tedy rozhodnete vyniknout, měli byste tvrdě pracovat a hledat modely s tímto nápisem.

Společnost také vyrábí bundy se zámky. Liší se od mikin v menším objemu av tom, že mají na levé straně malý pevný nápis.

Větrovky, naopak, jsou více podobné mikinám, kromě toho, že potisky jsou umístěny na zadní straně.

Pro muže

Hlavní řada je určena speciálně pro muže. Kdokoliv může snadno najít něco, co chce ochutnat.

Pro ženy

Mezi fanoušky této značky patří nejen kluci, ale i dívky.Nedávno Trasher začal vyrábět věci speciálně pro krásnou polovinu lidstva. Díky širokému sortimentu velikostí však mohou bezpečně nosit i pánské mikiny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky