Dětské mikiny

Dětské mikiny

Děti se snaží udržet krok s dospělými i v módě. Ta věc by měla nejen vypadat stylově, ale také být pohodlná. Mikina perfektně zapadá do těchto parametrů, takže její armáda fanoušků rychle roste.

Trochu historie

Tvůrcem první mikiny byl Benjamin Russell. Jeho syn Benny hrál americký fotbal ve vlněném svetru, který byl velmi horký. Stěžoval se svému otci, že ho nepříjemné oblečení odvádí od tréninku. Benjamin vlastnil továrnu na výrobu prádla, ale rozhodl se diverzifikovat své výrobky ve sportovní formě.

Ano, zpočátku byla mikina výhradně sportovní svetr, který je vyroben z prodyšného materiálu. Postupně však tyto věci zachytily ve svém běžném každodenním životě. A dokonce se začaly kombinovat nejen s jednoduchými výrobky, ale také s oblečením z jiného stylu.

Vlastnosti

Hlavním rysem mikiny je obojek s kulatým výstřihem. Určitě by to měla být guma, stejně jako na rukávech a v pase. V této věci nemohou být žádné zámky, kapsy a dokonce ani oblíbená kapuce. Svetr by měl být volný, stejně jako jeho rukávy. Nic by nemělo držet pohyby, za které je ceněn.

Proto je vhodný pro děti jakékoliv stavby. Jsem ráda, že můžete kombinovat mikinu s čímkoliv, musíte se jen držet některých nuancí.

Populární modely

Pro dívky

Každá dívka ocení takové oblečení, protože to může být nejen pohodlné, ale také krásné. Nespornou výhodou mikiny je skutečnost, že děti nemohou postavit zámky a knoflíky, což znamená, že oblečení bez problémů je osloví.

Pro malé děti jsou vhodné měkké bavlněné modely, které nedráždí jejich jemnou pokožku. Vyberte si styly s hromadou, protože v takovém produktu bude teplejší a pohodlnější. Bunda by měla být volná, protože guma může vyvíjet tlak na citlivou pokožku.

Nejpříjemnější dívčí odstíny jsou samozřejmě růžové, modré, béžové. Obecně platí, že celá pastel rozsah. Aby dívky mohly své nové šatní skříně milovat více, stojí za to uvažovat o monofonních možnostech, ale s různými tisky a vzory.

Velmi málo módy, samozřejmě, stejně jako obrazy postav jejich oblíbených karikatur. Nyní jsou tyto modely šíleně populární, což znamená, že jsou v mnoha obchodech. Dítě s nejoblíbenějším tónem to bude mít s potěšením.

Pro dospívající dívky budou takové tisky příliš dětinské, i když je docela možné, že je ocení. Ale nezaměnitelnou možností budou mikiny s květinovými motivy, zvířecí tisky a nápisy.

Pro chlapce

Chlapci hrají vždy mnohem aktivněji než dívky. Proto je obzvláště důležité, aby jim věci nezpůsobovaly nepohodlí.

Pro chladné období si vyberte izolované mikiny. Pokud má dítě na různých syntetických materiálech vyrážku, pozorně si prohlédněte složení. Nejčastěji jsou bundy šité přesně z bavlny, ale někteří výrobci přidávají velké množství nečistot.

Nebudou žádné problémy s barvou, protože všichni kluci milují modré odstíny. Chcete-li udělat různé oblečení lze zakoupit a další barvy. S největší pravděpodobností, jako zelená, černá, červená, fialová. Jen nekupujte "ženské" barvy, protože mladí lidé je mohou odmítnout nosit.

Z barev, samozřejmě, stejně jako slavní superhrdinové. Koneckonců jsou silní a odvážní, chtějí napodobovat. Ocení se také výtisky s auty, letadly a tanky.

A dospívající chlapci mají lepší výběr monochromatických modelů nebo mikin s nápisy.

Pro holky

Úplnost v dětství a dospívání dítě velmi trápí. Mnozí z nich se však v přejídání nelišili, ale jen pokračovali v špatné dědičnosti. Proto je velmi důležité, abychom nějakým způsobem pomohli vašemu dítěti v této věci. Nejjednodušší způsob je vybrat správné oblečení, které bude skrýt nedostatky.

Zdá se, že mikiny jsou poměrně prostorné a objemné, takže věci jen zhorší. To není tak, protože prostě nezdůrazňují všechny záhyby, ale vizuálně hladké siluetu. Pro holčičky je lepší si vybrat svetry bez fleece, jak to bude vizuálně přidat libry.

Mnozí nevěří, že barvy mohou pomoci upravit postavu, ale marně. Správné odstíny a vzor je nejjednodušší způsob, jak se zbavit dalších centimetrů.

Nejznámější bojovník za harmonii je černý. To může opravdu pomoci vyrovnat se s tímto problémem. Ale aby to nebylo tak ponuré, stojí za to si vybrat jumper s nápisy nebo malými kresbami.

Za zmínku stojí i další možnost - pás. Také podvádí svůj zrak, a proto se zdá, že člověk vypadá štíhle. Hlavní věc je, že pás byl svislý. To je velmi důležité, protože horizont bude jen zničit všechno.

Obecně platí, že dívka by měla stejně jako její halenka, pak se v ní bude cítit mnohem sebejistěji.

Výtisky a výkresy

3D

Velmi zajímavá novinka, která okamžitě zaujala veřejnost. Jedná se o tištěné obrázky na mikinu, které vypadají velmi realisticky. S touto bundou budete vypadat neuvěřitelně jedinečně a jasně.

Děti milují přitahovat pozornost, takže si představte, kolik budou s takovým nákupem nadšeni. Výběr obrázku by se měl řídit preferencemi vašeho dítěte.

Pro dívky, spousta tisků s tváří toons a víla princezny. Pro dospělou generaci přišli s svetry zdobenými ovocem, bobulemi, rozptylem květin.

Pro chlapce se jedná o různé roboty, obrazy fotbalistů a dokonce i scény z počítačových her. Každý najde to, co má rád.

Kosmos

Tento tisk lze také nazvat realistickým, protože naše galaxie je na něm znázorněna. V tomto zbarvení převažují tři odstíny - růžová, fialová a modrá. Světlé záblesky světla blikají přes pozadí, které přitahuje ještě více pozornosti.

Dítě bude tento obrázek milovat, protože je to velmi neobvyklé. Obzvláště si ceníte budoucího astronoma. Pokud má dítě toto téma, pak ho tento dar potěší.

Skvělá a skutečnost, že tato bunda je vhodná jak pro kluky, tak pro dívky. Mimochodem, věk také nemá žádná omezení.

Stejné pro chlapce a dívku

Nejběžnější možností budou samozřejmě prosté modely. Šedá je například vůdcem mezi barvami mikin. Nejedná se jen o dokonalou kombinaci se všemi věcmi, ale neznamená pohlaví. Za odstíny unisexu považujeme také černou, červenou, zelenou, hnědou, bílou a mnoho dalších.

Pokud jde o tisky, existuje také mnoho podobností. Například, každý má rád malé nápisy v angličtině, umístil ve středu bundy. Někdy mohou být velmi nejednoznačné, takže se snažte přeložit jejich význam, než si koupíte.

Stojí za zmínku, že jak dívky, tak kluci mají rádi geometrické vzory. Nejoblíbenější z nich - pás. Na druhém místě je buňka. A pak obrovské množství kompatibilních a nekompatibilních linek.

Zvláště zajímavé jsou však páry, které nosí stejné mikiny. Nejen, že vypadá velmi romanticky, ale také spojuje milovníky. Velmi často to maminky dělají, kteří oblékají svého syna nebo dceru ve stejném kostýmu jako jejich. Nyní to můžete udělat s jasnou mikinou.

Jak můžete vidět, obrovské množství modelů, takže si vybrat není těžké.

Co na sebe

Mikina je atraktivní, protože ji můžete nosit kdykoliv během roku. V zimě se oteplování, av létě bez.Pokud je velmi chladno, pak byste měli nosit tričko nebo bavlněné tričko, které bude vypadat stylově.

Jako spodní se hodí kalhoty. To může být kombinéza, džíny nebo kalhoty. Pokud se model vejde do stylu, pak dítě bude nosit s potěšením tepláky, legíny nebo šortky. A pro dívky, matky nevymezují omezení, takže často nosí svetr v tandemu s sukní nebo na horní šaty.

Pro děti je také důležité, aby byly barvy vybrány správně a aby se navzájem shodovaly. Tak dítě může vštípit smysl pro krásu a zvýšit sebeúctu.

Je dobré, že naprosto všechny boty zapadají do této věci. A dospívající dívky, které již začaly nosit podpatky, je užitečné. Budou vypadat stylově v jednotě protagonisty s pevnými džíny nebo sukní.

Mikina je univerzální věc, kterou ocení jak chlapci, tak dívky všech věkových kategorií.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky