Co mohu nosit s černým svetrem?

Co mohu nosit s černým svetrem?

Kdo půjde

I přes zdánlivou jednoduchost a praktičnost může být černá velmi zákeřná, ale aby se nevypadalo nudně, je nutné řádně tvořit soubory černých šatů. Černá barva je ideální pro držitele chladné kůže. Černý svetr je ideální pro dívky s tmavými vlasy a světlou pletí.

Pokud se snažíte na černém svetru, zjistíte, že se vám nehodí podle typu barvy a že obraz je starý, zřeďte ho šátkem nebo brože, která vyhovuje vašemu vzhledu. Zjistíte, že tyto doplňky budou váš vzhled jasnější a atraktivnější. Černá barva může být doporučena pro vysoké dívky, které chtějí vypadat o něco nižší.

Módní odstíny

Černá je obvykle označována jako achromatické barvy, které nemají odstíny. Nicméně profesionální designéři a umělci vydávají mnoho možností pro černou. V tomto případě stojí za povšimnutí, že odstíny se plně projevují pouze na slunci a ve stínu se materiál stává pouze černým.

Mezi mnoha černými odstíny je obvyklé rozeznat několik hlavních

  • Antracit nebo grafit - hustý stín, odlévání stříbra;
  • Červená a černá - má načervenalý odstín;
  • Modravá černá - slunce vrhá modré spektrum;
  • Marengo - tmavě šedivá barva se zrny černé;
  • Ebonit - viditelný zelený odstín;
  • Hnědá-černá - velmi tmavý odstín s šedavě hnědými tóny;
  • Zemité - barva země, malý světle šedivý černý odstín;
  • Fialová černá - vrhá fialový nádech;
  • Tmavá čokoláda - při jasném světle vrhá hnědý odstín;
  • Křemík - černouhelná s šedým odstínem.

Klasifikace černých odstínů je také založena na jejich tuposti a sytosti, stupni sametu, otupenosti.

Barevné kombinace

Nejvíce kontrastní kombinace černé je opozice vůči bílé barvě. Tato kombinace dělá oficiální oblečení.

Šedá v kombinaci s černou vypadá zdrženlivě a elegantně. Takové přísné spojení barev je velmi vhodné pro kancelářský styl a pro návštěvu různých obchodních akcí.

Černá se stříbrnými odstíny vypadá slavnostně a elegantně. Tato kombinace černých a kovových povrchů dokonale zapadne do večerní atmosféry.

Černá a červená je vždy jasná a chytlavá výzva. Nejvhodnější a harmonická kombinace bude ve slavnostní atmosféře.

Černá a béžová vám umožní vytvořit elegantní soubory. Tato kombinace vypadá docela přísně a zdrženlivě a je doporučena pro práci v kanceláři.

Populární modely

Černé a červené pruhy

Černý a červený pruhovaný svetr je teplý a jasný kus svrchního oděvu. V závislosti na typu tvaru je nutné zvolit tenký nebo široký pás. Měli byste také vzít v úvahu směr pruhů: pro majitele svěží tvary, je lepší zvolit modely se svislým pruhem, a štíhlé postavy si mohou dovolit horizontální vzor. Populární a vícesměrný pás s kolmým dokováním.

Teplé

S příchodem chladného počasí jsou teplejší svetry stále důležitější. Stylový a pohodlný černý svetr vás nejen zahřeje, ale také krásně zdůrazní vaši siluetu. Černý teplý svetr je skvělou volbou pro venkovní oblečení pro aktivní ženy.

Vysoké hrdlo

Vysoký krkový svetr spolehlivě chrání krk před chladem. Modely s vysokým hrdlem jsou v této sezoně velmi módní a jsou přítomny ve sbírkách mnoha slavných návrhářů.Praktičnost a pohodlí svetrů s vysokým krkem je obtížné přeceňovat: kombinuje se s většinou věcí ze zimní skříně a je vhodná pro vytvoření oficiálního vzhledu i odpočinku.

S kapucí

Svetr s kapucí lze přičíst sportovnímu stylu. Díky kapuce se svetr stává módnější a zajímavější, nicméně je obtížnější ji kombinovat se sukněmi a klasickými kalhotami. Skinny džíny a ležérní kalhoty jsou nejlepší pro tento svetr.

Dlouho

Podlouhlý svetr může dobře nahradit krátké pletené šaty nebo být používán jako teplá tunika. Dlouhé svetry vypadají skvěle s těsnými kalhotami, legíny a pevnými punčochami.

Zdarma

Volný styl svetr přitahuje pohodlí a pocit svobody při nošení. Nadměrný styl, který lze nazvat víc než svobodný, rychle získal popularitu jak u žen, tak u mužů. Pletený černý svetr volné siluety se stane oblíbeným tématem v šatníku moderní ženy jakéhokoli věku.

Materiály

Vlněný svetr je nejteplejší a nejuniverzálnější kus oblečení. Jako přírodní materiál poskytuje vlna vynikající výměnu vzduchu a vlhkosti. Navíc, vlněný svetr nezpůsobuje alergie a nedráždí pokožku.

Akryl je syntetická příze, která může být použita samostatně nebo ve směsi s vlněnými vlákny. Akrylová příze zvyšuje pevnost a trvanlivost výrobků.

Mohair se získává z kozích vlasů. Tato příze je velmi měkká, odlišná lehkost a lehkost. Mohair příze je velmi snadno barvené, a výrobky z ní se snadno čistí od nečistot.

Co na sebe

Mnoho žen si vybere černý svetr, který chce vypadat štíhleji. Zároveň je třeba mít na paměti, že černá by neměla být jen svetr, ale také objekty, které jsou k ní přiřazeny v sadě.

Vynikající šarže černého svetr bude dělat černé džíny a kalhoty, ležérní. Tyto sady jsou perfektní jako běžné oblečení. Černá sukně také vytvoří krásný tandem s černým svetrem. Může být rozšířen nebo zúžen.

Stylové obrázky

Elegantní obraz lze vytvořit kombinací černého a grafitového svetru a úzké sukně se stříbrným leskem. Dobře zvolené doplňky a boty dávají obrazu zvláštní chic.

Stylový monochromatický vzhled bude skvělý ležérní outfit. Krásný svetr s originálním vzorem je harmonicky doplněn krátkými nohavicemi z jednoduchého střihu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky