Angorský svetr - načechraný hit sezóny!

Angorský svetr - načechraný hit sezóny!

Všichni jsme od dětství obeznámeni s takovým úžasným materiálem, jako je angora. Teplé rukavice, měkké šály a roztomilé svetry - to všechno byla každá módní žena. Naštěstí, mnoho milovaných angorou, už mnoho let nevyšlo z módy a zkušení návrháři jej rádi používají k vytvoření nových modelů svetrů.

Vlastnosti a výhody

Angora je načechraná tkanina z králičí vlny. Samotná textilie v její přirozené formě se používá velmi zřídka, protože má nepříjemnou tendenci k odlupování, po které věc ztrácí svou měkkost a přitažlivost. Bohužel, původní vzhled látky po jejím poškození není možné vrátit.

Míchání s jinými vlákny prodlužuje životnost načechraných věcí a je navenek nemožné určit čistou formu míchačky ze směsi tkaniny.

Výhody angorských svetrů jsou viditelné pouhým okem. Za prvé, halenka z této vlny je v chladné zimě nepostradatelnou věcí. Na rozdíl od jiných vlněných výrobků je angorský svetr velmi jemný a jemný, nepropichuje a poskytuje pohodlné nošení i na nahém těle.

Když je angora smíchána s akrylem, zvyšuje se odolnost proti opotřebení a trvanlivost svetrů. Kromě toho, směsný materiál stojí mnohem méně.

Módní trendy

Před několika lety byla řada angorských svetrů poněkud monotónní. Většina svetrů se lišila barvou a dalšími detaily. Nyní může řada modelů příjemně překvapit. Návrháři se snaží přijít s novými, odvážnými modely, které dávají věci originalitě a stylu.

Modely

Sortiment teplých a měkkých svetrů z angory je velmi různorodý. To umožní i těm nejskvělejším mudrcům zvednout něco, co chcete ochutnat, a ne zmrazit v chladném počasí.

Na první místo v popularitě je samozřejmě angorský svetr s dlouhým límcem. Miluje ho mnoho dívek, protože je velmi funkční, hraje roli svetr a šátek. Dalším typem svetr s límcem je model s límcem transformátoru. Když jdete ven, můžete zapnout knoflík na límci a zavřít krk před chladem.

Angorský svetr na zámku je druhý nejoblíbenější mezi dívkami. Tento model je vhodný, protože jej můžete kdykoliv rozepnout nebo odstranit, pokud musíte pracovat v poměrně teplých podmínkách. Pod takovým svetrem můžete nosit lehkou elegantní halenku.

Módní trendy jsou svetry s krátkými rukávy v podobě trička. Samozřejmě, ve velmi chladném počasí, takový svetr nebude schopen se plně zahřát, ale je ideální pro pozdní podzim nebo brzy na jaře.

Barva

Barevná škála angorských svetrů příjemně překvapí a potěší. Jako vždy, módní svetry klasických barev zůstanou v módě: bílá, černá, modrá. Bílý angorský svetr vypadá velmi něžně a romanticky, může být docela vhodný pro ty, kteří pracují v kanceláři a mají oblékání - bílé horní a černé dno.

Velmi jemný a romantický vzhled svetr z angory bledě růžové. Tento model bude vhodný pro mladé dívky, většinou s tmavými vlasy a hnědýma očima. Světlana je lepší vyzvednout svetr bohatý burgundský nebo jasně modrý. Takový kontrast hraje příznivou roli při formování krásného obrazu.

Šedý svetr Angora se hodí téměř každému a je skvělou volbou pro každodenní nošení. Šedá barva je považována za ušlechtilou a ne značku. A šedý angorský svetr je věc, kterou chcete nosit, vypadá velmi přitažlivě a je spojena s domáckým teplem a útulností.

Jak si vybrat

Výběr angorského svetru není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát.Aby vás tato věc potěšila svou krásou a dlouhou dobou, je třeba věnovat pozornost takovým parametrům, jako je složení, délka a barva. Jak již bylo zmíněno dříve, přírodní angorský svetr vypadá krásně pouze před prvním praním, takže hledejte přítomnost akrylových nebo jiných vláken.

Délka svetr určuje, co budete nosit. Krátký svetr je vhodný pro kombinaci se sukní a na nohavicích lze nosit dlouhý svetr.

Vaše nálada bude záviset na barvě svetr. Vyberte si barvu, kterou nikdy nebudete unaveni.

Co na sebe

Svetr je považován za věc pro vytvoření každodenního obrazu, má ochranu před chladem. Angorský svetr není výjimkou. Lze jej snadno kombinovat s jakýmikoliv modely džíny. Dlouhé rukávy svetry vypadají skvěle s hubená hubená džíny.

Je lepší nosit krátké modely svetrů v kombinaci s předraženou sukní. To může být jak rozšířený a klasický rovný řez.

Tipy

Pokud chcete, aby vám váš oblíbený svetr Angora sloužil dlouhou dobu, postupujte podle pokynů pro jeho péči. Za prvé, angora, jako každá jiná vlna, nemá rád praní v pračce. Strávit několik minut a pak nebudete muset čekat na nepříjemná překvapení po umytí.

Doporučuje se sušit angorový svetr v horizontální poloze na měkké tkanině, která dobře absorbuje vlhkost. Díky tomu se svetr neroztáhne a neztratí svou prezentaci.

Stylové obrázky

Pokuste se vytvořit stylový obraz s širokým červeným svetrem z angory a úzkou černou sukní v bílém hrášku. Dejte si hlavu pletený baret v podobě černého turban.

Dejte ostatním trochu jasu v zimě. Nosit zářivě žlutý angorský svetr s džíny, zdobené kameny. Vytvoření takového jednoduchého obrazu, rozhodně nebudete bez povšimnutí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky