Dámské tašky Radley London

Dámské tašky Radley London

Britská značka Radley je známá především pro své vysoce kvalitní kožené tašky s logem společnosti ve formě psa. Kromě kvalitních kabelek z pravé kůže vyrábějí pásy, peněženky, deštníky a další doplňky.

O značce

Historie značky začala v roce 1984, v hlavním městě Velké Británie. Zakladatelem značky Radley se stala mladá dívka Love Harder. Dívka se zajímala o kulturu hippie, a tak začala prodávat originální etnické zboží.

Líbila se jí světlé kožené tašky s neobvyklými indickými tisky, takže byla odhodlána udělat je. Rychle si našla dodavatele v Indii a po vyřešení těchto problémů s materiálem začala pracovat na tvorbě tašek, které by se jí líbily. Dokonce i první kreativní pokusy Lovelu se staly úspěšnými a přitáhly pozornost zaměstnanců módního průmyslu.


Individuální styl slečny Harderové však nezapadal do koncepce firmy. Proto první tašky, které se lišily barvou a použitím jasných barev, přijaly jak její kolegové, tak cílová skupina. Byli nazváni příliš vzdorovitě a chytlavě a požádali designéra, aby ještě více zesílil jejich výtvory. Hodina byla poučena a tašky z nové kolekce Lovel se přiblížily klasice, i když láska zakladatele k jasným barvám je stále viditelná v každé nové kabelce Radley.

Název značky Radley London se stal oficiálním pouze 11 let po zahájení spolupráce. V roce 2002 došlo ke sloučení značek Harder a TULA. Od té doby se společnost zabývá společným vydáváním vysoce kvalitních doplňků v elegantním britském stylu.

Značkové doplňky značky Radley London lze nalézt pouze v Británii. Mají pouze jeden značkový obchod, který se nachází v Liverpoolu. Ve zbytku světa se položky Radley prodávají v prodejnách. Lze je také objednat prostřednictvím internetového obchodu.

Vlastnosti příslušenství

Kabelky Radley jsou vyrobeny z jemně upravené přírodní kůže. Navzdory tomu, že značka je klasická, barvy tašek jsou velmi odvážné a jasné.

Dalším firemním vyznamenáním příslušenství Radley London je logo ve formě skákacího psa plemene Scotch Terrier (Scottish Terrier). Firemní image se poprvé objevila na příslušenství na počátku devadesátých let a od té doby se bezvýhradně doplňují kabelky, deštníky a peněženky od Radley.

Přehled nejnovější kolekce

Designéři značky Radley vylepšují své produkty s každou kolekcí. Jejich tašky se stále vyznačují hladkostí linek a kvalitou použité kůže.

V nejnovější kolekci se designéři spoléhali na klasiku a vytvářeli své tašky v tlumených a pastelových barvách. Prakticky každý model doplňuje elegantní šev, který odpovídá sáčku.

Pozoruhodný je elegantní kabelka tlumené korálové barvy. Jeho kompaktní velikost připomíná spojku na krátké rukojeti. Na okraji sáčku je hrubý šev. Příslušenství je ozdobný pejsek tlumené růžové barvy.Zakladatel původního stylu, z něhož začala značka Radley London, se odrazil ve velké černé tašce zdobené jasnými květy. Vzory kontrastují v barvě se základnou tašky, která vypadá velmi působivě. Taška je vhodná pro každodenní použití díky své prostornosti a krátkým pohodlným úchytům.

Kombinace indických motivů a britských klasik lze vysledovat v dalších produktech z nejnovější kolekce Radley London. Vypadá stylově v patchworkovém sáčku, vytvořeném z kusů potištěné kůže, které jsou roztroušeny béžovými vložkami. Široký ramenní popruh a pohodlné krátké rukojeti činí vak vhodným pro každodenní nošení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky