Jak si vybrat notebook tašku?

Jak si vybrat notebook tašku?

Notebook znamená "kniha pro záznamy". Nepostradatelný asistent v práci a zábavě, ne méněcenný v síle k počítači, často potřebuje být nesen. K tomuto účelu existují speciální tašky, kufry. Elektronické zařízení je při přenosu spolehlivě chráněno.

Některé společnosti vyrábějí notebooky doplněné speciální taškou. Ale, zpravidla, majitel notebooku si musí vybrat tašku pro něj. Tento úkol není tak jednoduchý, jak se zdá na první pohled.

Kvalitu výrobku můžete zkontrolovat až po jeho použití. Například těžká taška není vhodná při dlouhé služební cestě, i když to vypadá na první pohled. V některých případech naopak budete potřebovat více místa pro věci. Nemusí to stačit v pohodlném, ale příliš jednoduchém modelu. Sáček obvykle obsahuje kapsy a kapsy: na papír, tiskárnu, telefon a disky.

Typy sáčků

Diagonální monitor

V současné době jsou k dispozici velké i malé notebooky. Úhlopříčka monitoru: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 a 19 palců. Pokud si koupíte tašku, je nejlepší vzít si přístroj s sebou, abyste se ujistili, že taška je ideální pro váš notebook, a formát obrazovky je zohledněn při šití.

Notebooky s úhlopříčkou 10 a 12 palců se vejdou do každého sáčku. Ale pokud si pro ně koupíte pouzdro určené pro 13palcový notebook, bude zde volný prostor. Pak je přístroj posunut uvnitř vaku, který není bezpečný, protože notebook může být poškozen věcmi ležícími poblíž. Čím je notebook v kufříku pevnější, tím je méně pravděpodobné, že bude trpět.

U modelů s úhlopříčkou 14, 15 a 16 palců, musíte pečlivě vybrat tašku na základě rozměrů modelu. Není třeba se snažit umístit 15-palcový displej v těsném sáčku na 14 palců, nebo v sáčku pro zařízení s úhlopříčkou 16 palců, aby se menší modely. Přísná taška a taška příliš prostorná nemohou poskytnout vašemu elektronickému zvířeti dostatečnou ochranu.

To platí zejména pro modely s velkou obrazovkou - 17, 18 a 19 palců. Při přenášení velkých počítačů by měly být co nejvíce chráněny před nárazem. Oddělení, ve kterém notebook leží, musí mít husté stěny, materiál musí poskytovat odpružení.

Moderní technologie umožnila uvolnění sáčků s airbagem, ochranným kovovým a plastovým rámem. Při vývoji pohodlných sáčků z různých materiálů nezapomíná ani na vodu odpuzující vlastnosti, ochranu před vysokými a nízkými teplotami.

Podle značky výrobce notebooků

Přehled modelů

Sumdex

Batohy, kryty a tašky na laptop. Stylový design a levná cena. Všechny parametry obrazovek jsou zohledněny. Existují jak ženské, tak přísné mužské styly. Barvy od černé po modrou až světle šedou, růžovou a oranžovou. Materiál je převážně polyester a nylon, koženka.

Samsonite

Obchodní tašky a kufry. Mají vynikající estetiku, pohodlné kapsy a opasek. Návrháři se starali o studenty i seriózní podnikatele. Promyšlená funkčnost modelů z polyesteru. Kvalita se odráží ve dvouleté záruce na zboží. K dispozici ve velkém sortimentu. Zejména věnujte pozornost prezentaci a klasickým stylům.

Targus

Odolný a spolehlivý izolovaný vak. Klasický design, obdélníkový tvar. Jeho předností je všestrannost, vynikající kvalita všech tvarovek, zkrácený pás. Konvergující zipy tvoří prstenec a taška je zapnuta. Změkčovací stojan na rameni a pohodlná rukojeť.V sáčku Targus jsou prostorné kapsy. Všechny karabiny a příslušenství vydrží zátěž, trvanlivé.

Dell

Tašky a batohy na notebooky a tablety od této společnosti okamžitě vyniknou. Mohou být rozpoznány stylovou kombinací různých barev. Design ostří pro maximální pohodlí. Jedná se o měkké nárazuvzdorné stěny batohů a tašek, pohodlné široké popruhy a pásy. Každý, kdo jde na výlet, bude schopen ocenit všechny výhody produktů této společnosti. Také příjemně potěšená a levná cena. Spousta modelů pro mládež, studenty a žáky.

Asus

Tato společnost vyrábí oba modely pro velké obrazovky a miniaturní kabelky pro nejmenší notebooky. Vyznačuje se měkkostí a plasticitou materiálu, pohodlným a příjemným vzhledem k oku. Elektronika Asus je dodávána s taškou, ale můžete rychle vybrat model, který potřebujete. Kvalita se stala mottem v kombinaci s nízkými cenami pro všechny kategorie zákazníků.

Lenovo

Společnost se pevně etablovala jako firemní identita při výrobě elektronických zařízení. Stejná kvalita je odlišná a tašky pro notebooky a tablety Lenovo. Nejoblíbenější tašky jsou z polyesteru, s malými pohodlnými vnitřními kapsami a zipem. Rozdíl ve stručnosti stylu, neznačkové barvy se světlými vložkami. V takové tašce nebo kufříku můžete umístit obchodní papíry, všechny potřebné drobnosti. K dispozici za cenu.

Jak si vybrat

Taška by měla být vybrána nejen ve všech ohledech, ale také k potěšení. Každý majitel chce mít univerzální tašku, která splňuje všechny parametry. Výrobní společnosti vyvinuly funkčně ověřené modely, jejichž nákup bere v úvahu, jak budou provozovány.

Co byste měli věnovat pozornost, s výjimkou shody rozměrů s notebookem? Při nákupu sáčku byste měli věnovat pozornost materiálu, ze kterého je šitý. Může to být plast, umělá a pravá kůže, stejně jako nylon.

V obchodním jednání je nepostradatelný případ třídy Executive, nylonové modely jsou velmi lehké a vodotěsné. Nemyslete si, že polyester a nylon nemohou poskytnout ochranu. Tašky jsou vyrobeny z materiálu s hustotou od 400 do 1000 denier.

Pohodlné jsou tašky s pásem, které lze zkrátit. Takovou tašku si můžete vzít s sebou, i když ji musíte nosit na rameni. Pro dlouhé cesty perfektní měkký a lehký batoh.

Nejběžnější typy tašek pro notebooky jsou:

  • Batoh určený pro dálkové cestování, s několika kancelářemi.
  • Taška pro obchodní jednání s hustými pevnými stěnami.
  • Taška na tašky s minimálním množstvím kapes pro každodenní použití.

Kolik je

Cenové rozpětí je velmi velké. Nejlevnější jsou nylonové a neopropylenové sáčky. Za nimi jsou za cenu výrobky z umělé kůže a jiných podobných materiálů, pak z plastu a kůže.

Modely

Pro muže

Pro muže zamýšlejí nejpřísnější modely tmavých barev a klasických forem. Zástupci silné poloviny si zpravidla vybírají multifunkční kryty a batohy, aby měli ruce volné. Oni také inklinují získat nylonové tašky s kovovým kováním, lehký a poskytovat optimální ochranu pro notebook. Pro milovníky obchodní estetiky jsou vyráběny brašny, kufříky a spolehlivé kufry univerzálního účelu, zamčené klíčem.

Pro ženy

Modely pro ženy se liší ve více sytých a jasných barvách. Na nich můžete vidět dekorace a originální doplňky. Volba tašky, dámy chtějí, aby byla elegantní, lehká. Taška ve tvaru a barvě by měla být podobná každodenní na ulici. Je také velmi důležité, aby vaše taška byla prostorná a má pohodlné měkké rukojeti. Dámské tašky se snadno rozepínají a jsou vybaveny zipy.

Při výběru tašky pro notebook si každý vlastník elektronického zařízení vybere přesně to, co má rád.Hlavní věcí je zajistit pohodlné ubytování ve vybraném sáčku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky