Taška pro kočárek - vezměte si s sebou vše, co potřebujete!

Taška pro kočárek - vezměte si s sebou vše, co potřebujete!

Během procházky s malým dítětem možná budete muset vyměnit oblečení, hygienické vložky. Pro dítě je třeba vzít si láhev nápoje, stejně jako oblíbené hračky. Kam dát tu spoustu věcí? Taška pro kočárek - vezměte si s sebou vše, co potřebujete!

Výhody

Mezi všemi existujícími doplňky je ta taška pro kočárek tou nejdůležitější věcí. Můžete si udělat bez moskytiéry, pláštěnky nebo stojanu na láhve, ale místo pro děti je prostě nutné.

Ne vždy je taška dodávána s kočárkem. V tomto případě musíte najít něco zvlášť. Samozřejmě si můžete vzít jakoukoliv tašku pod ruku, ale je lepší, když je speciálně navržen pro invalidní vozíky. Tyto modely mají:

  • promyšlený systém upevnění k rukojeti vozíku. Nejčastěji je taška zavěšena na speciálních držácích, ale existují i ​​jiné odrůdy;
  • vhodnou formou. Většina sáčků je vyrobena ve tvaru čtyřúhelníku, který se uzavírá zipem. Díky tomu je přístup k obsahu poměrně jednoduchý a rychlý;
  • funkčnost. Tašky pro vozíčkáře byly vyvinuty speciálně pro přepravu dětských věcí, které mohou být potřebné pro procházku nebo výlet. Proto jsou zde speciální kapsy na lahve, pleny, stejně jako velká prostorná přihrádka na jiné věci. Mimo pytle je často velké oddělení pro malé předměty;
  • kvalitních materiálů. Dítě není v přímém kontaktu s vakem, ale je v něm láhev a oblečení, takže je důležité, aby všechny materiály měly vysokou kvalitu a nevypouštěly škodlivé látky. Kromě toho by měla být textilie odolná proti oděru, vyblednutí a snadno vyblednutí.

Moderní výrobci invalidních vozíků vybavují své výrobky taškami, které mají moderní design a atraktivní vzhled. Proto si ho můžete vzít s sebou na procházku bez kočárku, a když dítě vyroste, tato taška se stane pro matku stylovým doplňkem.

Odrůdy

Dnes je zde velký výběr sáčků, které by se vešly na jakýkoliv model kočárek.

Univerzální

Taška, která je univerzální, často vyrobená ve tvaru obdélníku. Má tradiční sadu vnitřních prostorů, některé modely mohou mít speciální kapsu pro mediální zařízení.

Upevnění k rukojeti na úkor držáků ke speciálním závěsům. Popruhy sáčku jsou vyrobeny z tlusté tkaniny, mohou být často nastavovány, což umožňuje, aby taška byla nejen zavěšena na postranním vozíku, ale také nesena na rameni nebo v rukou.

Organizér sáčku

Tento typ sáčku je ideální pro procházky v blízkosti domova. V pořadateli nebudete dávat hodně vyměnitelného oblečení, ale má spoustu kapes na drobnosti, držáky na láhve. Existují modely, které umožňují používat mobilní telefon s dotykovým displejem, aniž byste ho museli vytáhnout z kapsy.

Takový pořadatel je fixován na úkor smyček suchým zipem. Vhodné pro většinu kočárků, stejně jako kočárků, rákosí.

Na rukojeti

Všechny tašky jsou připevněny k rukojeti kočárku. Jsou buď zavěšeny pomocí speciálních upevňovacích prvků nebo upevněny pomocí pásů.

Nejčastěji jsou malí organizátoři připojeni k rukojeti, která vám umožní vzít s sebou jen ty nejnutnější věci.

Síťová taška

Taška, vyrobená z hrubé síťoviny, je také připevněna k rukojeti kočárku. Tento typ je vhodný pro skladování velkých hraček. Síťovou tašku můžete použít při chůzi se starším dítětem. Dítě starší než dva roky vyžaduje mnoho různých hraček, včetně pískoviště, auta, panenky a další.

Také tento vak lze použít pro nakupování.Když složený, to vezme docela dost váhy, ale jestliže nutný, promění v docela prostorný pytel-pytel sáčku.

Na kočárku

Tašky určené speciálně pro invalidní vozíky, které jsou složeny do třtiny, jsou vyrobeny z měkkých materiálů, které umožňují skládat design bez rušení. Charakteristickým rysem tohoto organizátoru jsou upevňovací systémy, které lze zavěsit na samostatné rukojeti.

Příslušenství pro invalidní vozíky

Mezi doplňky, které mohou chodit pohodlněji, nejsou jen tašky. Výrobci invalidních vozíků vyvíjejí všechny nové modely zařízení pro skladování dětského oblečení, ochranu před deštěm a sluncem atd.

Cam

Italská společnost Cam se stará nejen o to, co maminka byla, kde dát věci pro děti. Mezi doplňky nabízené touto společností existují speciální rukavice, které jsou připevněny k rukojeti a neumožňují matce zamrznout. Také v sortimentu jsou výrobky, které mohou chránit před sluncem a deštěm, zvláštní místo je obsazeno speciálními deštníky, které jsou připojeny k kočárku.

Inglesina

Tato společnost vyrábí kvalitní prémiové kočárky. Vaky, které vybavují své výrobky v Inglesina, jsou velmi pohodlné a multifunkční. Jedná se o úložný systém, který má promyšlený design. Sada obsahuje speciální vyměnitelnou podložku, která umožňuje rychle měnit své dítě téměř na každém místě.

Emmaljunga

Kočáry pocházejí ze Švédska a mají nejvyšší kvalitu a promyšlený design. To platí i pro příslušenství, které nabízí Emmaljunga maminky po celém světě.

Tašky pro kočárky nabízí společnost ve dvou formách. Maminka bude mít ráda klasickou obdélníkovou tašku se spoustou kapes. Táta by měl rád batoh Emmaljunga, který má také mnoho funkčních přihrádek. Další příslušenství zahrnuje deštníky pro ochranu před sluncem a teplé obálky pro vozíčkáře.

Maclarene

Mezi další příslušenství, které vede společnost Maclaren, patří sítě proti komárům, pláštěnky, matrace pro sedadlo a mnoho dalšího. Také maminky jsou nabízeny tašky pro kočárky různých druhů. To může být buď klasický univerzální vak nebo organizátor, který je umístěn podél zadní části kočárku nebo kočárku.

Chicco

Chicco nabízí celou řadu produktů pro děti a jejich matky, včetně kočárků a doplňků. Chicco tašky jsou funkční, vyrobené z vysoce kvalitních a bezpečných materiálů. Můžete také zakoupit další háčky, které jsou namontovány na rukojeti, adaptéry pro autosedačky, tepelné kryty a další. Všechny produkty společnosti mají stejnou kvalitu.

Přeskočit hop

Výběr sáčků pro vozíčkáře od firmy Skip Hop je skvělý. Univerzální tašky a organizérové ​​tašky mají mnoho výhod, včetně funkčnosti, praktičnosti a snadného použití.

Samostatně pozoruhodné batohy pro rodiče. Pomocí speciálního adaptéru mohou být namísto tradičních tašek připevněny k rukojeti kočárku. V jeho konfiguraci je termální pouzdro na láhev, taška na pleny nebo pleny, stejně jako pelenator.

Tutis zippy

Litevská společnost Tutis se při výrobě kočárků a příslušenství k nim stará především o zdraví dítěte a jeho matky. Proto všechny tkaniny podléhají speciálnímu zpracování stříbra, v důsledku znečištění a nepříjemných pachů nejsou absorbovány do materiálu, ale odpuzovány od něj. Většina virů a mikrobů umírá při kontaktu s tkání, která byla ošetřena ionizovaným stříbrem.

Všechny kočárky Tutis Zippy mají ve své konfiguraci velkou a pohodlnou tašku pro dětské potřeby.

Jak si vybrat

Slavní výrobci okamžitě vybaví své kočárky taškami na dětské věci. Někdy však může být nutné zakoupit nový sáček. V tomto případě je důležité zvolit příslušenství, které se nehodí pouze pro vozík podle vnějších značek. Taška musí být pohodlná a bezpečná.Při výběru je důležité posoudit následující body:

  • tvar a velikost sáčku. Máma ví, kolik věcí a kdy může potřebovat, takže velikost sáčku by měla odpovídat počtu dětských potřeb, které se obvykle berou na procházku. Nejběžnější a funkční je obdélníkový víceúčelový vak s vnější kapsou na drobné předměty;
  • způsob montáže. Kočárek může mít jednu spojitou rukojeť nebo dvě samostatné. Při koupi sáčku je třeba se u prodávajícího zkontrolovat, jak je pytel připojen k kočárku;
  • materiálů. Taška musí být vyrobena z vysoce kvalitní tkaniny, která je odolná vůči nečistotám, je vodotěsná a snadno se čistí. Dnes je zde velký výběr modelů, takže nebude těžké vybrat si tašku, která odpovídá barvě a struktuře vašeho kočárku.

Vnitřní prostor sáčků na dětské oblečení by měl mít několik přihrádek, které mají svůj vlastní účel. Dlouhý zip vám umožní otevřít pytel úplně, což usnadňuje hledání potřebné věci. Bezpečnostní ventily na sponu neumožňují navlhčit obsah sáčku během deště.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky