Tašky od Davida Jonesa

Tašky od Davida Jonesa

Pro ženu není krásná taška jen doplňkem. To je skutečný pomocník, který drží svá tajemství, doprovází všude a doplňuje styl.

Psychologové mohou podle vzhledu prezentovaného modelu určit vlastnosti povahy svého majitele. Proto se většina žen týká výběru nové kabelky se zvláštní péčí, která důvěřuje pouze vybraným výrobcům.

Jednou z nejoblíbenějších značek ve střední cenové kategorii je francouzský David Jones („David Jones“), který začal svou módní historii v roce 1987 jako součást CCM. Okamžitě vsadil na kombinaci dostupných cen a delikátního stylu.

Počínaje výrobou dámského oblečení a doplňků, David Jones rychle rozšířil svůj sortiment, představil stylové peněženky, klíčové kufry, vizitkáře pro muže.

Jeden z prvních sáčků z měkké eko-kožené značky byl v prodeji na počátku 90. let. Vyznačoval se prostorností, krásnými barvami, náplastnými kapsami. Tento pohodlný styl se okamžitě zamiloval do francouzských módy, což z něj dělá skutečnou klasiku.

Díky talentovaným návrhářům si David Jones rychle získal popularitu. Nyní nabízí své zboží ve 35 zemích světa a s jistotou se vyhýbá prodeji slavnějších módních domů.

Vlastnosti a výhody produktů

Nejnovější katalogy jsou unikátní modely dámských a pánských sáčků pro různé chutě, pro školy nebo sport, kvalitní cestovní tašky.

Návrháři se řídí jakýmkoliv věkem, pečlivě sledují módní trendy. Pracují s kůží, trvanlivou ekokožinou, semišem a textilem a účinně kombinují odstíny a strukturu materiálů.

Fanoušci a obdivovatelé produktů Davida Jonesa dávají přednost mnoha zjevným rysům:

 1. Různé modely jsou vyrobeny z odolných a krásných materiálů s použitím vynikajícího kování. Jsou schopni uspokojit nejnáročnější chuť.
 2. Nízké ceny na nové položky umožňují nákup módní kabelky pro každou ženu, a současný design je populární pro několik sezón.
 3. Společnost pečlivě sleduje každou fázi výroby, která zaručuje hladké švy, dlouhou životnost.
 4. Pro maximální pohodlí se vnitřní výplň vyznačuje velkým počtem kapes, oddělení. V takovém sáčku můžete umístit osobní věci bez obav o jejich bezpečnost.

Společnost vsadila hlavní sázku na praktický a levný materiál - ekokožinu. Měkká a příjemná na dotek, perfektně udržuje svůj tvar, po malování předává bohatství barev a nebojí se teplotních změn. Proto jsou tyto tašky jako aktivní lidé, kteří hledají kombinaci funkčnosti a elegance.

Recenze

Krásné kolekce od Davida Jonesa jsou v poptávce a nepotřebují reklamu.

Nejlepším odhadem jsou četná pozitivní hodnocení od spotřebitelů, kteří označují některé funkce, které činí tyto tašky žádoucí akvizicí:

 • mají vysoce kvalitní krejčovství, rovné linie a spolehlivost každého detailu;
 • veškeré příslušenství funguje bezchybně i při stálém aktivním používání;
 • ekologická kůže a všechny materiály si zachovávají atraktivní vzhled pro několik sezón, což plně odůvodňuje jejich cenu;
 • mají skutečné odstíny a styly, které splňují nejnovější trendy.

Návrháři se snaží vytvořit univerzální tašky, které potěší praktičnost.

Zákazníci mají rádi velké množství kapes na drobnosti a telefon, rukojeti požadované délky a kapacity. Jednoduchý a čistý odstín, povrchová úprava je činí žádoucí pro lidi jakéhokoli stavu a věku.

Přehled nejnovější kolekce nových

Známá značka uvádí na trh každou sezónu přes 200 nových modelů, mezi nimiž nepochybně vedou modely žen a silnic. Nemají jasný jednotný směr, překvapující jsou vintage nebo moderní detaily, akcenty z látky nebo semiše, které vytvářejí náladu s čistými tóny.

Muži

Stále více mužů zahrnuje různé tašky v jejich obrazu, pochopení pohodlí jejich použití. Měly by být ideálně kombinovány s obecným šatníkem, každodenním stylem a věkem člověka. Jejich velikost musí být úměrná růstu a počtu věcí, které budou v něm přenášeny.

Dobrá volba - modely od Davida Jonesa, promyšlené do nejmenšího detailu.

Nejnovější kolekce se zaměřuje na moderní sebevědomý mladý muž, který si cení svobody. Jsou náročnější na barvy, tvary a akcenty svého příslušenství a dávají přednost kvalitě.

Všechny tašky lze rozdělit podle stylu:

 • Tablet - nejoblíbenější možnosti značky, vyrobené v lakonickém designu. Pro slušné muže se hodí monochromatické modely khaki, béžové nebo šedé. Chlapci si vybírají módní potisky a vzory připomínající obrazy velké metropole.
 • pošťák - objem a stylové tašky mají spoustu kapes, přihrádek a jsou velmi vhodné pro každodenní nošení. Oni tvoří poslední dotek v obraze stylového zaměstnance nebo studenta.
 • portfolio - francouzské značce se podařilo vytvořit ohromující modely z ekokože. Dokonale kombinují klasický design a moderní minimalismus, originální vysoce kvalitní doplňky. Kapsy s různou velikostí a asymetrickým uspořádáním snižují nadměrnou závažnost obchodního obrazu.

Ženy

Hlavním rysem ženské části sbírky od francouzské firmy je elegantní klasika. Mnohé modely jsou univerzální a vhodné pro klasický nebo městský styl v šatníku, krásně doplňují elegantní obleky a šaty, letní oblečení, soupravy s džíny.

Hlavní směry ve sbírce nové sezóny:

 • pro práci a každodenní nošení - důraz je kladen na rámové výrobky s lehkým povrchem. Perforovaný vzor povrchu z ekokožiny, harmonická kombinace textur a efektní tvar z nich činí dobrou volbu pro moderní dívky.

Praktické tašky a "sudy" kromě pastelových barev jsou nabízeny v červené, modré nebo teplé okrové barvě. Zajímavé jsou také zajímavé tašky s pytlovitým vzhledem, které se vyznačují velkou velikostí a spolehlivou rukojetí.

 • Mládež série - ramenní tašky a batohy této značky jsou malé velikosti, ale liší se v prostornosti, světlé odstíny a elegantní design. Jsou dobré pro mladé dívky a zralé dámy, které chtějí svůj romantický luk doplnit na letní večer.
 • večerní spojky - novinky této sezóny se vyznačují přísnými formami, pohodlnými širokými ramenními držadly a detaily s dravým potiskem. Spojky od Davida Jonesa mají dobrý objem a pomáhají módní osobě mít po ruce všechny potřebné věci.

Francouzský výrobce David Jones je stále populárnější na domácím trhu. Její produkty mohou být hodným dárkem nebo požadovaným doplňkem pro lidi, kteří mohou zdůraznit své kouzlo.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky