Сoccinelle tašky - hold luxusu a elegance

Сoccinelle tašky - hold luxusu a elegance

Omezený luxus, krása, elegance - s takovými epitetami můžete stručně popsat nejnovější kolekce sáčků italské značky Coccinelle.

Tato slavná společnost je jedním z lídrů ve výrobě stylových doplňků. Objevila se v Parmě v roce 1978 a začala svou módní historii v malém ateliéru.

První modely módních kabelek, peněženek, opasků rychle šly do místních obchodů. Za pouhých několik let přinesla těžká práce rodiny Mazzieri mnoho věrných zákazníků a rozšíření výroby.

Díky tenkému sledování módních trendů, přilákání talentovaných řemeslníků a návrhářů se společnost v polovině 90. let s důvěrou prohlásila na evropském trhu.

Po roce 2006 italský dům neustále pracuje jako součást slavné aliance Mariella Burani Fashion Group. To zahrnuje světově proslulé značky Ungaro, Mandarina Duck, Yohi Yamomoto a okouzlující John Galliano.

Nyní je značka zastoupena v 67 maloobchodních prodejnách a stovkách maloobchodních prodejen po celém světě. Jeho modely se objevují v rukou Lindsay Lohan, Nicole Ricci a zpěvačky Iman, a nejkrásnější dívky na světě se účastní reklamních kampaní.

Jak vyslovit name

Všichni obdivovatelé módního domu vědí, že jméno Coccinelle je „beruška“. Navzdory tomu, že patří do Itálie, bylo elegantní jméno vypůjčeno z francouzského slovníku a vysloveno „coxinel“ s důrazem na poslední slabiku.

Nicméně, mezi kritiky a stylisty, diskuse o této záležitosti neodezní a výslovnost “Coxinella” v italském stylu také se koná.

Vlastnosti

Značka Coccinelle začala svou činnost šitím dámských tašek, takže jsou jejím puncem. Spolupráce s renomovanými designéry se odráží v externích obrazech, což je činí romantickými, stylovými a individuálními.

Takovéto příslušenství vyžadovalo určité vlastnosti:

 • jednoduchost střihu a linií, jednoduchost stylu;
 • vysoce kvalitní materiály;
 • klasické odstíny, které zůstanou relevantní více než jednu sezónu;
 • ruční práce ve všech fázích výroby.

Celá řada, kterou společnost představuje svým zákazníkům, dokonale vyvažuje módní trendy a praktičnost.

Každá kabelka představuje skutečné umělecké dílo z přírodní kůže, ručně vyrobené na soukromých farmách v Parmě. Dokonale doplňuje jakýkoliv outfit, pomáhá vytvářet ženský a jemný obraz.

Výhody

Mnoho zákazníků, kteří nakupují příslušenství od společnosti Coccinelle, se stávají stálými zákazníky. Tento výnos byl umožněn díky množství výhod mezi konkurenty jeho cenové kategorie, díky čemuž je jedinečný:

 • velké množství módních novinek pro každý vkus;
 • každý vak je vysoce kvalitní, díky plné kontrole a manuální práci;
 • skvělé materiály pro šití;
 • klasické akcenty v cíli;
 • dlouhá životnost.

Italský luxusní výrobce nabízí skutečné ženy z módního koženého zboží různých textur, včetně exotických python, krokodýl a pštros.

Nestandardní řešení a odvážný design lze také považovat za výhodu, která mění náročné zákazníky na příznivce značky.

Recenze

I přes vysokou cenu si stále více žen kupuje tašky Coccinelle, ochotně zanechává zpětnou vazbu na jejich kvalitu a kouzlo. Mnohé dámy s radostí slaví úžasně krásný design, rozumnost každého detailu.

Mezi mnoha rave recenzemi lze identifikovat určité body:

 • příjemná jemnost drahé kůže, která se vyznačuje tenkým přírodním vzorem. Zároveň dokonale zachovává tvar a přizpůsobení;
 • schopnost udržet perfektní vzhled po dlouhou dobu.Tyto tašky vypadají úžasně i po několika sezónách a neztrácejí svůj význam;
 • drahé vysoce kvalitní kování, které časem nezanechává skvrny, obsahuje značkové značky a je skutečnou výzdobou;
 • zvláštní kapacita a velký počet vnitřních kapes. Úspěšně nahrazuje organizátora a make-up, je to skutečný asistent.

Ženy, které mají od této společnosti produkty, doporučují je jako dokonalý doplněk pro jakékoli oblečení a image.

Přehled nejnovější kolekce nových

Nové položky od módního výrobce se mohou pochlubit stylovým večerem a ležérními modely, které mohou být skvělou výzdobou pro jednoduchý ležérní styl, kancelářské šaty nebo formální oděv. Podle tradice je mnoho z nich zdobeno kovem, texturami z kůže, střapci a reliéfem.

V každém směru, tam jsou některé nuance, které odlišují tašky.

Klasika

Zde designéři představují největší sbírku, v níž dominují objemné tašky s úchyty přes rameno. Kromě hluboké černé nebo holé béžové barvy nabízí Coccinelle výběr "pomocníka" z jemných práškových tónů, čokoládové semiše nebo teplé červené barvy. Ideální je směs různých druhů materiálu, která je zvláštní v odstínech.

Nákupní tašky velké tašky

Prostorné vzorky vypadají úžasně a kombinují mladistvé poznámky a klasický styl. Mnoho dívek se raději rozhodlo pro tyto doplňky, které vypadají jako ženské a originální.

Výzdoba pro ně je zlaté doplňky a rozmazaný geometrický vzor jemných narůžovělých tónů. Coccinelle se postarala o pohodlí svých fanoušků, přeměnila své kabelky na prvek elegantního obrazu, který lze přidat do jakéhokoliv stylu.

Půvabné spojky

Ruční výroba vám nabízí vynikající výrobky z hladké nebo prošívané telecí kůže hlubokých odstínů. Mají jiný tvar a velikost, jsou univerzální pro ženy jakéhokoliv věku.

Laconic design je mírně doplňován velkolepými řetězy, velkými zámky a nýty, krásným hadím vzorem. To je správná volba pro večerní pohled, hodný socialitu.

Kabelky a spojky Coccinelle jsou ztělesněním elegance a diskrétního luxusu, o kterém se snoubí skutečné módy. Poté, co k šatníku přidala toto jedinečné příslušenství, bude se vždy cítit sebejistě, s důrazem na dokonalou chuť.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky