Taška přes rameno - nová zajímavá řešení pro rok 2019

Taška přes rameno - nová zajímavá řešení pro rok 2019

Co se také nazývá

Takové příslušenství jako sáček lze rozdělit do několika typů podle typu přenášení:

- tašky, které se nosí v ruce, pod paží, na krátké rukojeti na zápěstí;

- tašky, které se nosí v ruce (s rukojetí pro přenášení);

- tašky, které se nosí v blízkosti loktů (s rukojetí střední délky);

- tašky, které se nosí přes rameno (pomocí ramenního popruhu nebo dlouhých rukojetí).

V tomto článku budeme hovořit o posledním druhu sáčků. Existuje mnoho modelů tašek přes rameno a každý z nich má své vlastní jméno a vlastní historii.

Menader, nebo cross-body taška může být nazývána náhradní spojka. Doslovně lze „křížové tělo“ přeložit jako „překřížení těla“, tj. Taška přes tělo je nošena na rameni, protíná hrudník a nachází se pod protější rukou. Pohodlnost přenášení takové kabelky je nejen ve volných rukou - kabelka se také nesklouzne z ramene a nebude možné ji vytáhnout z ruky. Taška přes tělo je tedy nezbytná, pokud jdete nakupovat, nebo pokud potřebujete bezpečně držet ty nejnutnější věci: peněženku, dokumenty, například při cestování. Nejelegantnější menadiers jsou kabelky na řetízku, ne na popruhu.

Pro pohodlí cross-body tašky, stojí za to poděkovat Coco Chanel, protože ona byla první, kdo nosil malé kabelky na řetízku na rameni, a ne v jejích rukou nebo pod paží. Kožená taška Coco Chanel byla představena v roce 1955, byla pojmenována Chanel (pytel klapek) 2,55 podle roku výroby.

Tato kabelka může být právem nazývána předchůdcem všech kabelek přes rameno moderní vysoké módy. Klasickým modelem je černá kabelka se zlatým řetízkem a logem Chanel, povrch kabelky je prošíván kosočtverci.

Nyní tento model běží v různých barvách a materiálech a nejznámější „reissue“ této klasické kabelky došlo v roce 2005.

Moderní brašna na cross-body může být vybrána pro každou příležitost a pro jakékoli oblečení, protože v naší době existuje mnoho variant této kabelky.

Sedlová taška, taška přes rameno, taška Mini sedlo ("sedlo" v angličtině ze sedla). Podle názvu je snadné odhadnout, že tato taška se nosí přes rameno díky ramennímu popruhu. John Galliano představil sedlovou tašku v módě v 90. letech, kdy byl kreativním ředitelem Dior. Sedlová taška není příliš velká, menší než A4, zúžená, ve spodní části zaoblené hrany, bez rámu. Ve výzdobě sedlových vaků dominuje kov. Navrženo pro nezbytné minimum věcí.

Taška hobo (hobo - tramp v angličtině) připomíná cestovní balíček. Poutníci nosili podobné kývnutí na hole a později k nim připevnili pásek. Hobo tašky byly obzvláště populární s hippies v 70-tých letech.

Taška Hobo má krátký široký ramenní popruh, pohodlně umístěný na rameni. Dekor pro výzdobu se používá velmi odlišně: a náplast kapsy, a lemování, přezky, přezky, zipy, atd.

Přes rameno, to je také nošeno, který je obyčejný u mužů a žen, jako poštovní taška nebo posel taška. Pošťák byl vyroben na konci 18. století ve Spojených státech pro armádu, ale díky jeho pohodlí a prostornosti se začali rychle používat i pošťáci a kurýři.

Bag-tablet, stejně jako pošťák, odkazuje na unisex modely, které získaly popularitu u obou pohlaví. Taška byla používána ve válečné době pro ukládání poštovních zásilek a map a koncem 90. let. v minulém století, ona aktivně začala být používán v módních domech, získávat popularitu v míru. Má pevný rám.

Druhy

Na pásu se dnes nosí nejen modely tašek původně koncipovaných pro takové ponožky, ale i ty modely tašek, které dříve nebyly tak opotřebované.

- Spojka - malá kabelka, určená pro minimální věci.Má mnoho variant. Zpočátku byla spojka nošena pod paží nebo v ruce, ale moderní život si udělal vlastní úpravy a nyní se tento oblíbený model může nosit na popruhu nebo na řetízku přes rameno.

- Tašky na řetízku vypadají elegantně a slavnostně. Na řetízku jsou opotřebovaná spojka, taška přes tělo. Jsou ideální pro večerní východy. Řetězec může být stříbro, zlato a dokonce i plast.

- Dlouhý pásek je pohodlný, protože se dá nosit na těle na kříži, takže taška je pod protější rukou. Tašky s takovými popruhy nebudou odlétat z ramene v davu a díky tomuto nošení nikdo z vašich rukou nemůže chytit tašku z vašich rukou. Můžete najít dlouhý popruh z vaku spojky, messenger, cross-body bag a další modely.

- Tašky na širokém řemínku se pohodlně nosí, protože široký pás se neřezá do ramene. Široký popruh vás nejčastěji potkává v modelech hobo, sedlového brašny, pošťáka a posla.

- Taška na pytel se nazývá „taška“. Vzhledový vak se podobá zvětšené retikule (kabelka populární v 19. století). Pak byla síťovkou pytel látky. Současná taška je měkký prostorný vak. Neobsahuje žádný tvar, spodní část těchto tašek je buď beztvará, oválná nebo kulatá, horní část výrobku je svázána stuhou.

- Kabelku lze označit za variantu spojky. Nosí se na dlouhém řemínku nebo řetízku a svým vzhledem se samozřejmě podobá kabelce.

- Kapsa na tašku pro ty, kteří rádi chodí na světlo. Oni jsou více populární u muže. Kapsový vak je obvykle obdélníkový nebo čtvercový se zaoblenými hranami. Je to minimální velikost, vejde se do telefonu, kamery, nástrojů. Mužské modely kapesních tašek lze nosit na dlouhém pásu, na opasku a některé modely umožňují připevnění k velkému sáčku. Jehlové šicí a pletené tašky, kapsy pro módní ženy. Jsou naprosto odlišné od pánských kapesních tašek, vypadají jemně a žensky. Dobré pro chůzi a každodenní nošení.

- Taška na batoh je taška, která díky ramennímu popruhu a postranním popruhům batohu může být nošena jako taška přes rameno i jako batoh. Praktická a zároveň stylová věc, transformující se podle Vašeho přání a na základě situace. Vhodné zejména pro studenty - žáky nebo studenty, ale i sportovce a milovníky aktivního životního stylu, cestování.

Materiály

V moderní výrobě sáčků bylo použito obrovské množství různých materiálů.

- Rag tašky vypadají nejlépe na jaře av létě. Jsou vyrobeny z různých materiálů - lze je cítit, povlečení, bavlnu, hedvábí, satén, džínové atd. Lněné a džínové tašky jsou vhodné pro volný čas, život ve městě, každodenní nošení. Zatímco saténové a hedvábné kabelky zdobí váš večer a jsou vhodné pro každou oslavu.

- Semišové tašky jsou úžasné. Ukazují váš styl, serióznost, elegantní a elegantní vzhled. Samozřejmě, semiš - materiál, pro který potřebujete zvláštní péči. Semišový sáček je třeba pečlivě zpracovat, protože některé nečistoty ze semiše lze odstranit pouze při suchém čištění. Proto dávejte pozor na to, kam položíte nebo položíte kabelku a buďte opatrní na ulici i ve veřejné dopravě.

- Tašky z plachtoviny jsou přirozené a šetrné k životnímu prostředí, jsou již dlouho hodnou náhradou za ekologicky škodlivé a tak nestabilní plastové sáčky. Plátěné tašky jsou vyrobeny z materiálů, jako je bavlna, kaliko, plátno a dvouvláknové. Určeno pro městský život, každodenní nošení. S nimi můžete jít nakupovat, na procházku, na pláž, na výlet do přírody. Plátěné tašky jsou odolné a prostorné, mohou nést těžké věci.

- Nylonová tkanina je vyrobena z polyamidu. Nylon je hladký a příjemný na dotek, dokonce připomíná přírodní hedvábí, ale je mnohem levnější.Nylonové tašky na rameno jsou odolné - nevyhazují se, nenosí se, zřídka se trhají, dobře se protahují, nebojí se žádných povětrnostních podmínek. Také nylonové sáčky se snadno pečují o sebe, bez čisticích prostředků - dobře se umyjí, rychle uschnou a opakované praní neovlivní vzhled věci. Díky dodatečnému zpracování nylonu dosahují výrobci také vodotěsného účinku. Obecně platí, že nylonová taška na rameno je ideální praktickou volbou pro cestování, turistiku a aktivní životní styl.

- První prošívaná kabelka přes rameno je slavný Chanel 2.55. Od té doby, prošívané kabelky jsou jistě spojeny s elegantní, styl, vysoký život, slavnostní vzhled. Samozřejmě, nyní prošívané kabelky jsou vhodné nejen pro společenský život, mohou být snadno přenášeny do kanceláře a jen na procházku. Vždy vypadají stylově.

- Pletená taška přes rameno je vhodná pouze pro ženy. Nejčastěji jsou pletené kabelky vyráběny na zakázku řemeslníky. Kromě toho si můžete sami spojit různé kabelky pro sebe, jako nyní na internetu můžete najít spoustu pletení vzory pro konkrétní model. Nejčastěji pletené tašky a kapesní tašky.

Formuláře

- Takové tašky přes rameno, jako jsou hobo a sedlové brašny, mají kulatý tvar a spojky jsou často také kulaté.

- Máte-li zájem o čtvercový model, pak si vyberte mezi sáčky, tablety, poštou a spojky.

- Obdélníkový tvar sáčků se nachází ve spojkách, taškách, peněženkách, kapsách, poštovních pouzdrech, taškách na tablety.

Barvy

- Bílá taška je již klasická. Bílé kabelky nelze dělat na jaře av létě, protože dokonale doplňují lehký letní vzhled. Bílá barva je univerzální, protože se hodí vše. Takže, volba bílá taška - určitě nemůže pokazit, bude se hodí většinu svého šatníku. Kabelky bílé barvy jsou vhodné jak pro kancelářské, studijní, tak pro večírky, termíny a odpočinek na pláži.

- Béžová taška je ještě klasičtější než bílá. Béžové odstíny se nesoustředí na sebe pozornost a béžové doplňky budou skvělým doplňkem k vytvoření jakéhokoliv obrazu. Jsou vhodné pro obchodní image, pro zvláštní příležitosti a pro každodenní život. Můžete je nosit kdykoliv během roku, na rozdíl od bílé kabelky, kterou můžete nosit například na podzim není příliš praktická.

- Červená kabelka - světlé příslušenství, které upoutá pozornost ostatních. Červená barva je vhodná pro mnoho barev, ale přesto stojí za to ji doplnit do vytvořeného obrazu jinou červenou věcí, od červeného šálu nebo bižuterie až po červené boty. Hlavní věc je vybrat správné barvy pro zbytek oblečení, protože červená kabelka může váš obrázek stylový a odvážný, a může proměnit v absurditu a špatný vkus.

- Černá kabelka je vhodná všude a je věčnou klasikou. Bude vypadat skvěle v každé situaci as jakýmkoliv oblečením. Černá kabelka odkazuje na základní prvky šatní skříně, to znamená, že byste ji určitě měli mít mezi věcmi, v mnoha situacích to pomůže.

- Růžová kabelka Vám osvěží vaše oblečení a dodá vám ženskost, něhu a styl. Existuje spousta variant růžového odstínu - od měkkých pastelových tónů, přes mládí zářivě růžové a ušlechtilé tmavě růžové. Jaký odstín kabelky dáváte přednost - záleží jen na vás. Při sestavování cibule je třeba vzít v úvahu, že je žádoucí mít více růžových detailů, které odpovídají vaší kabelce. Může se jednat o manikúru, sandály, tiskový prvek trička nebo halenky, příslušenství nebo čelenku.

- Šedá je ušlechtilá ušlechtilá elegantní barva, vhodná pro většinu ostatních odstínů a barev. To je také považováno za klasiku. Navíc šedá kabelka - vhodná pro všechny stylové oděvy, perfektně zapadne do jasného oblečení. Šedá kabelka je stejná základní věc, jakou by měla mít každá moderní žena módy, jako černá kabelka. Kromě toho, plus šedá kabelka v přední části černé je, že šedá barva je vícerozměrná, ne tak hackney a trite jako černá.

- Žlutá kabelka je jasné a unbanální řešení. Klidné tlumené žluté tóny v sáčku jsou vhodné pro každodenní život a obchodní život, a jasně žlutá barva bude skvěle vypadat na párty, termíny a relaxaci. Žlutá je pozitivní nabíjecí barva, která jistě zbarví váš každodenní život. Žlutá kabelka jde dobře s džíny, stejně jako s barvami, jako je safír, smaragd, bílá, béžová, černá, šedá.

- Fialová kabelka je vhodná pro ty, kteří mají rádi světlé doplňky. Zároveň fialová barva nepochybně hovoří o eleganci a šlechtě majitele takové kabelky. Fialová kabelka jako příslušenství, ideální pro černé, šedé, růžové, fialové, béžové, zelené, hnědé odstíny vašeho šatníku.

- Zelená taška je další jasná non-banální verze, zatímco zelená barva je vhodná v různých stylistických rozhodnutí. Může se zdát, že zelená barva sáčku je vhodná hlavně pro léto a jaro, ale není to tak. Ušlechtilé tmavě zelené tóny budou vypadat skvěle na kabelce kdykoliv během roku.

- Modrá kabelka bude vypadat skvěle v neformálním stylu. Modrá je svěží mládí, která perfektně sedí v ročních obdobích jako je jaro a léto. Modrá kabelka s bílým, žlutým, béžovým a šedým oblečením bude dobře vypadat. Pokud chcete nosit něco tak modrého na takovou kabelku, pak si všimněte, že v žádném případě nemusíte nosit věc přesně stejného tónu. Doporučuje se zvolit oblečení 2-3 tóny světlejší nebo tmavší.

Rozměry

Tašky přes rameno jsou k dispozici v různých velikostech.

- Mini: mini-spojka, taška do kapsy, taška přes tělo;

- Malá: taška spojky, taška na kapsy, taška přes tělo, taška na kabelku;

- Malý: hobo, sedlový vak, messenger, taška spojky, taška na tašku;

- Velký: pošťák, sportovní taška, taška na pytel, batoh.

Jak se nosí

Tašky přes rameno mají obrovskou škálu různých variant, velikostí a barev, jsou vyráběny v různých stylech. Proto můžeme s jistotou říci, že si můžete vybrat takové pohodlné modely ramen pro zcela jiné životní situace. Obchodní život, procházky, společenské akce, cestování, sport, výlety do přírody nebo na pláž - pro každou příležitost najdete ten správný model. Tak jak nést takový pytel je na vás.

Jak mohu použít

- Ve věku moderních technologií mnoho lidí získalo takovou pohodlnou věc jako tablet. Tablety lze nosit nejen ve speciálních případech, ale také v sáčcích. Například většina instantních poslů je ideální pro přenášení tablet s vámi.

- Velké a střední modely tašek přes rameno jsou ideální pro studenty. Děti mohou chodit do školy s pošťákem nebo batohem. Tyto modely vám umožní držet všechny učebnice a notebooky, stejně jako další věci nezbytné pro studenty.

- Je těžké si představit, jít ven bez mobilního telefonu, protože to by mělo být vždy s vámi. Pokud s sebou nepotřebujete spoustu věcí a zdá se, že je nepohodlné přenášet telefon do ruky nebo do kapsy, pak výstupem pro vás budou tašky s miniaturní velikostí. To může být taška přes tělo nebo spojka pro ženy, a posel pro muže, kapsa taška, kabelka taška vhodná pro obě pohlaví.

- Tašky přes rameno jsou vhodné pro cestování. Vaše ruce jsou volné, přepravujete kufry a na rameni máte tašku s příručním zavazadlem, ve které je nezbytné, abyste se nezaregistrovali. Ve velkých modelech tašek přes rameno můžete dát notebook a on bude vždy s vámi. A malé modely budou obsahovat vše potřebné: telefon, kameru, dokumenty, peníze. Pokud si vyberete model na dlouhém popruhu, zejména tašku přes tělo, pak se chráňte před negativními situacemi. Bude těžké pro vás chytit kabelku, protože to bude více přiléhat k tělu, můžete také stěží ztratit kabelku a to nebude létat z ramene v davu.

Jak si vybrat

Nejdříve byste měli vycházet ze stylu svého oblečení, proč si kupujete tašku: abyste mohli chodit do práce, nebo ji nosit v každodenním životě, nebo pro nějakou slavnostní událost? Jaký styl preferujete v životě?

Sedlová taška je ležérní styl. Vhodné také pro milovníky kovbojského stylu a country stylu.

Hobo je ležérní. Ale hobo je také vhodné pro boho styl luky a hippies.

Bag-tablet je také vhodný pro obchodní život, klasický obraz pro studenty a studenty. Dokonale zapadají do ležérních a vojenských směrů v oblečení.

Menader je vhodný pro každodenní život a pro zvláštní příležitosti. Vše záleží na konkrétním modelu.

Přehled modelů značek

Nike je již dlouho považován za jednoho z lídrů ve výrobě sportovních předmětů. Samozřejmě, že mnoho sportovních tašek této značky již dlouho stěhoval do šatníku fashionistas a fashionistas. Z tašek Nike, které se nosí přes rameno, můžeme rozlišit následující modely:

- Nike Heritage Ramenní taška je rozeznatelný design, pohodlný praktický unisex model;

- Nike Collectibles Small Grip Bag - model pro mladé unisex. Taška je vyrobena z nylonu a kůže, takže je extrémně trvanlivá. Velmi praktický a funkční model;

- Nike Heritage Ad Track Bag - taška v retro stylu s obdélníkovým designem. Stylový model dokonale zapadá do sportovních a ležérních módních trendů;

- Pro lidi, kteří praktikují jógu, Nike vytvořil tašku Jóga Mono, která se nosí přes rameno. Taška je vyrobena z přírodních materiálů jako kůže a bavlna. Tento model se hodí nejen na jógovou podložku;

- Pro ty, kteří navštěvují posilovnu, vyvinula Nike ramenní model, tašku přes rameno. Model je zdoben zipem, koženými vložkami, kovovými nýty;

- Nike má také řadu instant messengerů, tašek přes rameno s několika obdélníkovými přihrádkami.

Švýcarská společnost Wenger vytvořila značku sáčků, batohů a kufrů Swissgear. Rozeznávají ramenní model Swissgear Sportline. Model je obdélníkového tvaru, prostorný, s několika přihrádkami, vyrobený z polyesteru. Kromě ramenního popruhu je k dispozici rukojeť pro přenášení tašky do rukou. Značka Swissgear se vyznačuje švýcarskou kvalitou a dostupnými cenami.

Značka Adidas je světově proslulá výrobou sportovního oblečení a sportovních doplňků. V tomto případě je společnost Adidas již dlouho součástí každodenního života. Stalo se to s taškami Adidas přes rameno. Slavný obdélníkový model tašek Adidas je nyní k dispozici v různých barvách, od klasických barev až po zářivě růžové. Takže je snadné dostat oblečení Adidas do tašky. Tyto tašky jsou velmi pohodlné a funkční - mají spoustu různých přihrádek, příček, vnitřních kapes, organizér. Popruhy sáčku jsou nastaveny na délku, kterou potřebujete, a model má také úchyty, pokud nechcete tašku nosit pouze na rameni. Kromě toho jsou tašky adidas spolehlivé, trvanlivé a neznačkující.

Americká značka Calvin Klein již dlouho získala srdce moderních módy a módy svou jednoduchostí, stručností, ale zároveň elegancí a luxusem vytvořených modelů. Calvin Klein vyrábí ramenní tašky pro muže, ženy a unisex. Vaky Calvin Klein jsou pozoruhodné svým omezeným minimalistickým designem v uklidňujících barvách, materiálech nejvyšší kvality a spolehlivého kování, stejně jako prostornosti a praktičnosti.

Populární americká značka Samsonite vyrábí nejen kufry, ale také mnoho různých tašek přes rameno. Samsonite má velký výběr instantních messengerů a tašek pro tablet, a to nejen v klasických černých a hnědých barvách, ale také ve žluté, modré a khaki. Vaky Samsonite jsou určeny především pro cestovatele, takže jejich vývoj bere v úvahu anatomické vlastnosti lidského těla, aby bylo možné náklad správně rozložit. V Samsonite můžete zvýraznit posel CityVibe, khaki, s několika přihrádkami. To se vejde do tabletu, iPadu, a pro mobilní telefon je speciální kapsa.

Originální novinky z nejnovějších kolekcí

- Dámské modely 2016:

Celine v roce 2016představil světu model ramene se zvířecím potiskem, stejně jako malé výtvory zdobené Anyou Hindmarch. Mason Margiela, jako vždy extravagantní, je taška přes rameno jako papírový sáček. Chanel a Lanvin v této sezóně předvedli stručnost, představili modely tašek přes rameno z černé kůže a semiše. Dries Van Noten a The Row se této sezóně zaměřili na objem a velké velikosti.

Modely na kovovém řetízku: Dior vydal model kontrastních pruhů, Balenciaga - geometrické kabelky v luxusní modré barvě. Elie Saab také preferoval modrou. Calvin Klein ohromil krásou a gothic jeho nových výtvorů, Ralf Lauren zdobil své tašky na řetízku s třásněmi. Miu Miu představil snakeskin tašky. Lucite vyrobil řetízek pro kabelky z plastu, velká spojení těchto modelů je těžké vynechat.

Pošťáci jsou populární nejen mezi muži, ale i mezi ženami. V roce 2016 Sass & Bide a Emilio Pucci představili lemované poštovní tašky připomínající kovbojský styl a divoký západ.

Dior a Valentino vydali jasné pošťáky: zářivě oranžový model z Dior a pytel barevných bloků od Valentina. Misha Nonoo také ukázal pošťáka. Kožená taška přes rameno také představila Salvatora Ferragama.

„V módní sezóně 2016 by měli muži věnovat pozornost tabletovým taškám a poštám od Lois Vuitton, Bottega Veneta, trenéra, Berluttiho a Ermenegildo Zegny. Forma - čtverec se zaoblenými rohy.

Barvy jsou klasické (černá, hnědá, bílá). V této sezóně módní domy věnovaly velkou pozornost dekoru pánských tašek přes rameno. Lze ho najít jako ozdobné přezky, kapsy, zipy, potrubí atd.

Z nových tašek přes rameno pro děti v roce 2016 můžeme rozlišit následující modely:

- bavlněná taška pro chlapce od Pepe Jeans, ideální pro školu díky své prostornosti. Stylový elegantní design dokonale zvýrazní vaše dítě a dodá mu dobrý vkus již od útlého věku.

- Ramenní model pro dívky-školačky z Kite - prostorný, pohodlný, s elegantním stylovým potiskem;

- Nike nabízí model YA NIKE ALPH ADPT CRSSBDY DFFL v barvách růžové, černé a modré. Objem ramenní tašky je vhodný pro sport, sportovní oblečení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky