Jak si vybrat případ pro tablet?

Jak si vybrat případ pro tablet?

Informační technologie se v našem životě staly tak pevně zakořeněnými, že dnes nemůžeme strávit den bez multifunkčních přístrojů, jako je smartphone nebo notebook. Jak si vybrat případ pro tablet? Tato otázka by měla být položena každému, kdo se chystá získat nový přístroj.

Řeknete, že toto příslušenství není vůbec povinné, ale na druhé straně, pokud je kryt velmi kvalitní, bude schopen ochránit vaše křehké zařízení před vážným mechanickým poškozením. Jaké by mohlo být ochranné příslušenství pro tablety obecně a co bych měl hledat při jejich výběru?

Typy

Moderní kryty na tablety jsou odlišné a liší se konstrukčními vlastnostmi. Vyberte si perfektní příslušenství pro svůj modul gadget, Měly by být uvedeny výhody a nevýhody, které má každý konkrétní případ.

Pokud musíte pracovat s tabletem v uvolněné, uvolněné atmosféře, kryt –– perfektní volba. Je vyroben z protiskluzového materiálu, který zabraňuje vypadnutí zařízení z rukou a chrání jeho tělo před poškrábáním, které může vzniknout třením na různých površích. Tyto modely mohou být také vybaveny popruhem, který umožňuje držet tabletu jednou rukou. Ale stojí za to zvážit, že kryty - obložení chrání pouze zadní část tabletu a okraj, ale nechrání povrch obrazovky před poškozením.

Vedete aktivní životní styl a buďte citliví na zařízení, protože fyzicky nefunguje? Zvolte těžké kryty - krabice. Většina modelů je vyrobena z tlustého PVC filmu, který zcela chrání přístroj před vlhkostí, i když je s ním v přímém kontaktu. Vyberete-li krabici s gumovými podložkami, uložíte tabletu před mechanickým poškozením během náhodných otřesů a pádů. Ale nezapomeňte, že případy tohoto druhu vždy stojí více než obvykle a váží hodně.

Pokud zastáváte prestižní pozici nebo chcete jen zdůraznit svůj status, zvolte kryty - knihy. Navenek vypadají spíše jako notebook a vypadají velmi dobře. Nezapomeňte, že kvalita materiálu, z něhož je tento typ obalu zhotoven, hraje významnou roli. Je nepravděpodobné, že by levná koženka příznivě zdůraznila svou reprezentativnost a nebude trvat dlouho.

Rád sledujete různá videa nebo chatujete s přáteli na Skype? Pak vyberte klasiku stojan. Zajistí tabletu v požadované poloze pomocí speciálních držáků a chrání ji před poškozením. Je třeba mít na paměti, že tácky jsou vyrobeny pouze pro konkrétní tabletový model, takže pokud je vyměněn, kryt bude k ničemu.

Kryt s klávesnicí počítače Ideální pro ty, kteří musí tablet používat pro tisk různých dokumentů. Proces práce s ním je velmi zrychlen a zvyšuje se přesnost tisku. K negativním vlastnostem patří skutečnost, že samotná mini klávesnice výrazně zvyšuje váhu krytu a především vyžaduje umístění určitého místa.

Taška - pouzdro Nejpraktičtější volba pro ty, kteří musí neustále pohybovat miniaplikací na dlouhé vzdálenosti. Takové sáčky jsou často zakoupeny jako souprava, spolu s tabletem, vyrobeným z nepromokavého, odolného materiálu a mají velký počet přihrádek. Je pravda, že v tomto typu krytů je malý mínus - jejich design je spíše monotónní a je nepravděpodobné, že by se stal ozdobou stylového ženského obrazu.

Strukturální rysy nejsou jedinými kritérii, na které je třeba se zaměřit při výběru tabletového pouzdra.

Jak si vybrat

K tomu, aby zakoupené pouzdro bylo nejen ideální pro váš přístroj a životní styl, ale také pro vynikající kvalitu, měli byste zvážit další důležité vlastnosti. Zvažte, že vlastnosti krytu odolného proti opotřebení závisí na tom, z jakého materiálu je vyroben. Proto je vhodnější zastavit výběr na značkových modelech, jejichž kvalita je časově prověřena. Nezapomeňte, že každá kopie obalu je určena pro určitou šířku obrazovky, ale první věci jako první.

Materiály

V závislosti na materiálech použitých při výrobě krytů pro tablety lze toto příslušenství rozdělit do následujících typů:

  • Tkanina - tito lidé kupují více pro dekorativní účely než pro ochranné, protože se silnými otřesy jsou naprosto k ničemu. Jedinou výhodou těchto krytů je jejich různorodost designu. Od lehkých škrábanců a nečistot může takový kryt také chránit.
  • Silikon - snadné, levné a krátkodobé. Ideální pro lidi, kteří často mění chuť, ale nechrání tablet před silnými ranami.
  • Plast - Další možnost rozpočtu pro slabou a krátkodobou ochranu přístrojů. Lze zvolit pro dekoraci a ochranu před poškrábáním, ale ne více.
  • Potahy z imitace kůže - vlastnosti odolné proti opotřebení nechávají mnoho žádoucího, ale vzhledem k tomu, že se dobře hodí pro levnou alternativu modelů pravé kůže. Ochranné vlastnosti kozhzamy jsou téměř stejně dobré jako přírodní materiály.
  • Originální kožené obaly - mají nejen vynikající pevnostní vlastnosti, ale také bohatě vypadají. Materiál je velmi drahý, což pro úspěšné lidi může být dalším prostředkem k potvrzení zvláštního postavení ve společnosti. Ochranné vlastnosti kožených pouzder jsou velmi působivé, stejně jako jejich velikosti.
  • Guma - tyto kryty dokonale zjemňují ránu při prudkém pádu a jsou vybírány lidmi s aktivním životním stylem. Hlavní nevýhodou těchto krytů v jejich dostatečně velké hmotnosti.

V procesu výběru případu byste se měli zaměřit na ukazatele jeho kompatibility s modulem gadget.

Šířka obrazovky

V prodeji je pouze několik univerzálních modelů ochranných doplňků pro tablety, vhodné pro jakékoliv úhlopříčky obrazovky. Kromě indikátoru šířky zobrazení je však třeba vzít v úvahu také důležitý faktor jako šířku pouzdra a může být pro každý konkrétní model odlišný. Proto je lepší zvolit případ individuálně.

10 palců

Pro tablety s takovou obrazovkou může být vhodná úhlopříčka taška - obal Sena Borsetta pro iPad nebo univerzální Primo Folio Stojan Pro Tablety Modré.

9,7 palce

Tableta s takovou úhlopříčkou obrazovky se vejde do pouzdro - kryt Samsung EF-BT560BAEGRU T560 / T561 a pouzdro Samsung Galaxy Tab A 9,7.

8 palců

Pod tabletami jsou opatřeny sítem této šířky Kryty - Belkin Tri-složený Folio stojan a Jison případ Premium koženka Smart případ tácky.

7 palců

Kryt s klávesnicí Nomi KC 0700 Ideální pro tablet s 7palcovým displejem Arbi AC 7 ”- 1.

Barvy

Co se týče barev případů, můžeme říci, že mohou být naprosto jakékoli. Vše záleží na chuti a touze spotřebitele.

Značky

Pokud chcete, aby byl váš tablet co nejvíce chráněn a jeho vzhled příjemně zasáhl ty kolem vás, vyberte si kryty pouze od známých značek.

SenaBorsetta

Pouzdro na tašky SenaBorsetta, vyrobený z vysoce kvalitní kůže, bude zdůrazňovat vaši individualitu díky stylovému designu. Pouzdro s vestavěnou náhlavní soupravou Bluetooth od stejné značky pomůže proměnit tablet na plnohodnotný notebook.

Moleskine

Kryty Moleskine poskytnout další okno pro ruční zadávání. Tento model je ideální pro lidi, kteří dávají přednost ukládání důležitých informací ne v elektronické, ale v papírové podobě.

Aquapac

Kryty z této značky jsou vyrobeny z odolného nepromokavého materiálu, takže i s robotem v dešti bude váš tablet chráněn.

iWood

Pouzdra z přírodního dřeva osloví milovníky přírodních materiálů.

Lenovo

Originální kryty na tablety této značky mají vysokou kvalitu a praktičnost. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, ale vždy splňují dva hlavní požadavky - maximální ochranu zařízení a reprezentativní vzhled.

Příslušenství pro další ochranu miniaplikace

Vinylové samolepky, které lze často vidět na pomůckách moderního mládí, se mohou jevit jako jednoduchá dekorace, ale jsou také dalším prostředkem ochrany před poškrábáním. Tyto samolepky jsou nalepeny přímo na pouzdře a někdy ohromují originalitou barev a potisků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky