Neformální oblečení styl

Neformální oblečení styl

Neformální oděv, jinak označovaný jako Casual (ležérní), je považován za relativně mladý módní trend. Předpoklady pro vznik stylu se objevily v sedmdesátých letech dvacátého století. V té době se na stadionech objevili fotbaloví fanoušci v džínách a tričkách. Takové oděvy se staly sympatiemi mladých lidí a dívek, po kterých bylo stále častěji možné setkávat se s mladými lidmi v ulicích, kteří měli na sobě tyto oděvy. Postupně se láska k pohodlnému pouličnímu oděvu vyvinula do samostatného stylu. Od té doby bylo provedeno mnoho úprav a doplnění obrázků, aby bylo dnešní příležitostné snadné a nepředvídatelné. Slovo Příležitostné se překládá jako příležitostné, příležitostné, příležitostné a neformální. Od samotného názvu lze předpokládat, že tento styl je charakteristický pro oděv.

Vlastnosti a výhody

Neformální styl vám umožní vyjádřit svou individualitu co nejjasněji. Tento trend módy neznamená jasné rámy a hranice, které vám umožní vypadat stylově, pohodlně a navíc vše - ne drahé.

Je velmi obtížné podat přesný seznam šatních skříní, které jsou součástí ležérního oblečení. Tento styl zahrnuje džíny a kalhoty, košile, svetry a svetry, volné šaty, střední až maxi sukně, vesty, bundy a bundy a mnoho dalšího.

Příležitostný styl kombinuje několik směrů a je rozdělen na:

  • Obchodní příležitostné. Název tohoto podtypu mluví sám za sebe. Business casual je lehká verze stylu business office, která umožňuje štíhlé siluety a použití bund a bund v jasných barvách. Hlavní však není přehánět to! V celém obrázku se nedoporučuje používat více než tři různé barvy.
  • Inteligentní příležitostné. Tento směr se liší od předchozí příležitosti nosit pletené zboží a věci z tlusté tkaniny. Světlý, reprezentativní soubor smart casual je džíny, bunda a rolák.
  • Rovné příležitostné. Tento podtyp nemá žádná omezení, což vám umožní plně realizovat jejich preference v oblečení. To samozřejmě neznamená, že si můžete dát vše, co vás zaujme. Jedním z hlavních požadavků neformální ulice je udržet harmonii při tvorbě souboru.
  • Sportovní ležérní. Tato linka zahrnuje trička, mikiny, sportovní obuv a obleky. Tyto skříňové prvky jsou kombinovány s košile, sukněmi a kalhotami, v důsledku čehož se objevuje elegantní, pečlivě promyšlený obraz.
  • Elegantní ležérní (glamour). Tento podtyp se vyznačuje přítomností jasných detailů v obraze. Může to být kamínky, světlé spojky, paty a designové prvky. Tento směr se vyznačuje vzhledem v obraze honosného příslušenství.

Výhodou neformálního stylu je všestrannost. Koneckonců, stejné oblečení lze použít jak pro objevování v práci, tak pro procházky v parku. Neformální styl je velmi funkční a umožňuje kombinovat různé prvky šatníku mezi sebou. Další výhodou může být právo vytvořit obraz nezávisle a vypadat naprosto individuálně. Navíc, soubory ve stylu ležérní zůstávají relevantní po dlouhou dobu, což umožňuje menší aktualizaci skříně.

Dámské a pánské oblečení

Nedílnou součástí šatníku pro ženy v neformálním stylu jsou džíny. V arzenálu příznivců tohoto stylu by mělo být několik párů džínových kalhot. Faktem je, že džíny lze kombinovat s různými prvky ležérního stylu, v důsledku čehož se objeví nové zajímavé snímky. Neméně populární jsou šortky, kalhoty bez šípů a legíny.

Neformální styl pro holky otevírá nové možnosti, které vám umožní nosit trička, kombinovat je s pánskými košile. Jednoduchý střih blůzy dokonale kombinovaný se základním prvkem ležérního stylu - džíny. Objemné a oříznuté svetry také dokonale doplňují váš každodenní šatník.

Milovníci šatů a sukní si mohou snadno dovolit nosit tyto věci. Ženský styl pro každý den může být reprezentován jako šaty s volným střihem nebo stylem košile. Neformální styl umožňuje kombinaci krátkých šatů a hubených džíny.

Na podzim a na jaře může být příležitostná skříň doplněna stylovými bundami. Dnes, vyzvednout v obchodě taková věc není obtížné. Několik kožených bund různých barev pomůže doplnit existující obraz nebo se stane základem pro vytvoření nového souboru. Džínové bundy by neměly být přehlíženy, jsou také schopny živě prezentovat příležitostné i kožené bundy. Kardigany, pláštěnky a větrovky jsou také stylovými zástupci podzimního období v neformálním směru. Pro zimní období, stylová pohodlná bunda dolů nebo bunda, která je neuvěřitelně relevantní dnes, který se nazývá park, bude dělat.

Pohodlné boty, stabilita a minimální počet dekorativních prvků jsou hlavními součástmi boty v neformálním směru. Tenisky, stylové tenisky, mokasíny, polobotky baletů - to vše je nedílnou součástí každodenního šatníku. Milovníci podpatků by neměli být naštvaní, ležérní styl dokonce umožňuje nosit hřeby!

Oblečení pro muže ve stylu ležérní by mělo být vyrobeno z přírodních tkanin. Jedná se o volné, ale přiměřené věci, které nebrání pohybu. Polokošile by měla být rozhodně přítomna v šatníku v neformálním stylu. Trička, mikiny a trička by neměly být opatřeny zvláštními tisky. Mužům se nedoporučuje upevnit košili na všechna tlačítka. A samozřejmě vyloučeno z šatníku, šle a manžetových knoflíků.

Muži mohou také nosit tenisky, tenisky a mokasíny. Je dovoleno nosit neklasickou obuv, nejlépe hnědou. Hlavním pravidlem je obuv a pás stejné barvy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky