Kancelářský styl

Kancelářský styl

Práce je tam, kde většina z nás tráví téměř polovinu našeho času. Proto dívky vždy věnují velkou pozornost pracovnímu oděvu, snaží se je co nejvíce pohodlně a stylově. Pokud pracujete v kanceláři nebo v jiné instituci s přísným oblékáním, pak v práci budete potřebovat oblečení v obchodním stylu. Vznikla poměrně dlouho a v poslední době se výrazně změnila, stala se demokratičtější a přitažlivější pro mladé dívky.

Původy

Obchodní styl ve formě, v jaké ho známe, se začal formovat v osmdesátých letech minulého století. Tehdy muži začali vnímat ženy jako rovnocenné, což jim umožnilo aktivně se podílet na podnikání a politice.

John Redfern je považován za prvního designéra módy ženského kostýmu. Představoval ženám módní oděv. Tento oděv se skládal ze sukně a bundy, doplněné halenkou. Z příslušenství, Redfern navrhl používat kravatu, cestovní klobouk a krátké rukavice. Takové oblečení bylo složité a ne příliš pohodlné, ale bylo to už krok směrem k moderní módě.

Místo takových kostýmů přišly výtvory jednoho z nejtalentovanějších a nejslavnějších návrhářů minulého století - Coco Chanel. Nabídla dívkám pohodlnější verzi obchodního oblečení, skládající se z jednoduché rovné sukně, svetr a svetr. Tento kostým byl populární nejen mezi pracujícími dívkami, ale bylo možné v něm chodit na termíny, procházky nebo párty. Kvalitní kostým Coco Chanel se nestyděl nosit i společenskou událost.

Hlavní rysy stylu

Moderní oblečení v obchodním stylu se liší od těch, které vznikly v polovině minulého století. Kancelářský styl je nejen správným oblečením a obuví, ale také vhodným make-upem a manikúrou. Mnoho společností si stanovilo svůj vlastní oděv, takže detaily tohoto stylu jsou velmi individuální záležitostí.

Hlavním rysem moderního kancelářského stylu je přísnost a konzervatismus. Určitě bude příliš mnoho otevřených a vulgárních oblečení. Krátké sukně, šaty zdobené kamínky nebo flitry nebo halenky s průsvitnými vložkami nejsou povoleny.

Kancelářský styl se nepoužívá tak, aby nějakým způsobem skrýval individualitu a omezoval svobodu výběru oblečení. Vysoce kvalitní oblečení diskrétní barvy a stylu pomáhají dívkám vypadat sebejistěji a působí na kolegy, klienty a šéfy.

Srdcem dámského business stylu jsou klasické klasické šaty nebo kombinace úzké sukně s halenkou. Blůzu lze dobře nahradit košili strihaného strihu a shora ji lze doplnit bundou, svetrem nebo sakem.

Tmavě modrá, černá, šedá a béžová jsou považovány za ideální barvy pro šaty v obchodním stylu. Tyto základní tóny se přidávají vedle přísnosti a nastavení požadovaného tónu. Blůza nebo košile je obvykle vybrána v pastelovém odstínu.

Vytvořte stylový obraz

Ženské obrázky v obchodním stylu mohou být velmi odlišné. Abychom porušili stereotyp, že úklony kanceláří jsou nudné a příliš jednoduché, podívejme se na principy kombinování věcí v tomto stylu podrobněji.

Pravidla pro mladé dívky

Mladé dívky by si měly pamatovat, že pracovní oděv by neměl být příliš sexy a otevřený. Oblečení by se nemělo hodit na postavu, i když ji máte velmi krásnou.

Mistrovská kancelářská luk umožňuje výměnu klasické sukně za kalhoty. Ale nezapomeňte, že kalhoty by neměly být příliš těsné k nohám. Nejlepší možností jsou klasické kalhoty se šipkami.

Pro hubené ženy a dívky s napjatou postavou, nejlepší volbou pro kancelář oblečení je krásné obchodní šaty. Měla by být dostatečně dlouhá a uzavřená. Přítomnost hlubokého výstřihu nebo délky do poloviny stehna okamžitě zkazí dojem z vás.

Jít do práce, nezapomeňte, že stylový luk by měl být promyšlen do nejmenšího detailu. To znamená, že vaše vlasy a nehty by měly být dobře upravené a vypadaly co nejpřirozenější a make-up by neměl být patrný.

Móda pro obézní ženy

Dívky a ženy s velkými formami by se při výběru stylového oblečení neměly omezovat. Designéři pro ně nyní vytvářejí stejný počet módních kancelářských věcí, stejně jako pro tenké ženy.

Mnoho žen se snaží ukrýt tyto kiláry, dát na co nejvíce různých věcí a vytvořit takové vícevrstvé obrazy. Ale to je velká módní chyba, protože oblečená v několika vrstvách pytlovitých outfitů, každá holka vypadá prostě větší.

Chcete-li vypadat stylově v kancelářském oblečení při jakékoli váze, vyberte si ty oblečení, které skryjí vady co nejvíce a zaměřte se na výhody. To může být volné v pase a šaty případ, sukně s jednoduchou blůzu a svetr.

Pro ženy starší 40 let stojí za to vybrat si více zavřených šatů. I zde bude přínosný konzervatismus obchodního stylu. Šaty těsně pod kolenem, rovné sukně a volné klasické kalhoty vám budou vyhovovat jak z hlediska věku, tak tvaru.

Šaty kód na zimu

Zvláštní pozornost si zaslouží i zimní kancelářská skříň. V chladném období, pokud to umožní vaší společnosti oblékání, můžete nahradit sukni klasickými kalhotami. Pamatujte si, že v obchodním stylu v každém ročním období jsou těsné punčochy nevhodné.

Nad zimní obchodní oděv může být doplněn teplý svetr nebo pastelově barevný vlněný svetr.

Oblečení v mateřství

Mnoho dívek pokračuje v práci, i když jsou těhotné. Pokud nechcete ztratit své pracoviště, a také plánujete jít do kanceláře až do poslední, musíte se postarat o doplnění vašeho šatníku včas s věcmi, které odpovídají vaší situaci.

Volné šaty z měkkých tkanin, lehké kalhotové obleky a velké košile pomohou těhotným ženám vytvořit oblečení v kancelářském stylu.

Chcete-li skrýt bříško, které se sotva objevilo v prvním trimestru, pomůže vám protáhlá a lehce nasazená bunda. Hlavní věc je, že byl příliš pytlovitý a dobře padnoucí. V této pozici budou vhodné rolákové nudle. Tento styl svrchního oděvu se nehodí na postavu, ale spíše skrývá své nedostatky. Navíc se v takovém oblečení budete cítit co nejpohodlněji.

Letní skříň

V létě, kvůli horkému počasí, chceme nosit minimální množství oblečení. V obchodním stylu, příliš otevřené oblečení bude nevhodné, stejně jako použití světle průsvitné tkaniny. Ale přesto je přípustná určitá relaxace v oblékání v obzvláště horkém počasí.

Můžete si tedy vybrat košili s krátkým rukávem nebo si vybrat stylovou halenku s krajkou. Krajkové vložky by však neměly být příliš otevřeny pro outsidera a doporučuje se nosit je s masovým ložním prádlem.

Letní kancelářské luky se vyznačují světlejšími barvami. Najdete zde i jiné materiály - prádlo, bavlnu nebo hedvábí.

Trend pro hlavu

Zvláštní pozornost si zaslouží obraz pro dívky ve vedoucích pozicích. Tato obchodní žena musí věnovat spoustu času přípravě velkolepého oblečení. Luk ženského vůdce musí být proveden v přísném stylu s minimálním množstvím detailů. Kromě stručnosti také zdůrazňuje vysokou kvalitu každé jednotlivé položky.

Nejlepší volbou pro tyto ženy je kvalitní oblečení, doplněné klasickými čerpadly nebo botami bez podpatků.

Boty

O botách pro dívky by měly mluvit samostatně. V kancelářském stylu nejsou povoleny boty s příliš vysokými podpatky a sandály, které otevírají patu a špičku. Nejlepší možností je stylová čerpadla nebo boty s nízkým podpatkem. V chladném počasí lze lehké boty nahradit elegantními kotníkovými botami nebo botami.

V kancelářském stylu, samozřejmě, mimo místo tenisky, tenisky a další sportovní obuv. Aby vaše nohy vypadaly krásně i v uzavřených obchodních šatech, sbírejte boty alespoň s minimálními podpatky.

Obchodní make-up a doplňky

Navzdory skutečnosti, že kancelářský styl je poměrně konzervativní, umožňuje použití některých dekorací. Samozřejmě, neměly by to být levné šperky, ale elegantní šperky.

Šperky by měly jen doplňovat obraz a neměly by být jeho centrálním detailem. Je-li to možné, je lepší dát přednost kvalitnímu příslušenství ze skutečného zlata nebo stříbra. Stylové hodinky s kovovým řemínkem budou vhodné v ženském obchodním luku.

Nekompatibilní věci

Pro obchodní oblečení, které mají být stylové, podívejte se na běžné módní chyby mnoho dívek, aby.

Za prvé, v obchodním stylu musí být všechny věci velmi kvalitní. Místo několika levných halenek je lepší koupit si jednu kvalitní, vyrobenou například z přírodního hedvábí. V takovém oblečení budete nejen vypadat reprezentativněji, ale také se budete cítit občas jistější.

V obchodních šatech budou nadbytečné krátké šortky. I když je doplníte punčochami a bundou, takový obraz nebude v pracovních podmínkách vhodný. Také nemůžete kombinovat věci v klasickém stylu se sportovními kalhotami nebo botami. Totéž lze říci o tričkách, zejména se sportovními nebo jinými světlými tisky.

Dokonce i špatné punčochy nebo punčocháče zničí obchodní luk. Nejlepší volba pro kancelář - hladké béžové nebo černé punčochové kalhoty. Neplatná síť nebo punčocháče jsou příliš husté. Oba vypadají v obchodním duchu.

Vyzdobíme obraz

Kompletní jakýkoliv obraz se zdánlivě malými detaily. Za prvé, je to správný make-up. V obchodním stylu by měl být co nejpřirozenější, bez jasných akcentů a chytlavých barev.

Vlasy by také měly vypadat přirozeně. To platí i pro barvu, která by měla být blízká přirozené a styling. Nejlepší volbou pro účesy je ocas, buchta nebo elegantní styl. Kromě toho můžete svůj talent předvést tak, že si vlasy vložíte do elegantní korunky.

Obchodní styl je elegance a zdrženlivost, která je neodmyslitelnou součástí sebevědomých dívek. Mějte to na paměti, když vytváříte kancelářský luk tak, aby ani ten nejmenší detail nemohl zkazit.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky